Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Який нітратометр купити?

Re: ФЗВ. Потрібна допомога у виборі нітратометра

Органічні добрива (коров'ячий гній) дають більше нітратів ніж мінеральні. Це давно відомо. Але ж лохам цього не поясниш. :)
а який ідіот напряму гноєм підживлює?
   
Re: ФЗВ. Потрібна допомога у виборі нітратометра

вообще то добрива зараз дорогі, що би фермери щедро їх засипали, і покази нітратів зашкалювали  :laugh:
   
Re: ФЗВ. Потрібна допомога у виборі нітратометра

.


Хто юзав, або має щось про них сказати - буду дуже вдячна за інформацію!!! Бо бідую!

Купите тот, который удобнее носить и что лучше смотрится в интерьере. В конце концов это главные функции такого прибора
   
Re: ФЗВ. Потрібна допомога у виборі нітратометра

вообще то добрива зараз дорогі, що би фермери щедро їх засипали, і покази нітратів зашкалювали  :laugh:
:lol:  :facepalm1:
   
Взагалі поява теми "нітратомерів" це гарний знак. Перед розвалом совка увагу людей цією юхнею відволікали, і люди замість того, щоб шукати "золото партії" шукали нітрати і нітрити, які за визначенням є всюди.


   
Re: ФЗВ. Потрібна допомога у виборі нітратометра

Классная идея: делается показометр с двумя электродами, после чего, в зависимости от этикетки он становится:
- нитратомером;
- измерителем pH;
- измерителем влажности почвы;
- измерителем ещё чего-то там.

И люди всему этому верят. Чего только не придумают для ловли лоха :)
   
Re: ФЗВ. Потрібна допомога у виборі нітратометра
PAL

Классная идея: делается показометр с двумя электродами, после чего, в зависимости от этикетки он становится:
- нитратомером;
- измерителем pH;
- измерителем влажности почвы;
- измерителем ещё чего-то там.

И люди всему этому верят. Чего только не придумают для ловли лоха :)

не, ну влажность померять можно ж (приблизительно) если правильно откалибровать и сделать разные таблицы/шкалы для разного типа почв (песчаные там, глинистые)
   
Не простіше подивитися, хто у Вашому регіоні проводить такі дослідження?.Це можуть бути стандарт метрологія або продспоживслужба, ще є інститут охорони грунтів. Ці організації мають підрозділи в усіх областях України. Поцікавтеся  у них хто може провести таке випробування. І нехай Вам його проведуть воно коштує недорого. І не заморочуйтеся на приладі.
 :pooh_on_b:
   
Re: ФЗВ. Потрібна допомога у виборі нітратометра

Добра гілка получилась. Корисна...  (tu)
Щось мене ця тема надихнула налагодити випуск "вдосконалених" нітратометрів.
Напхати туди побільше різнокольорових світлодіодів, щоб вони зо дві хвилини загадково блимали,
перед тим як видати на гора вміст нітратів. :D
І ціну "заспівати", не соромлячись, щоб ніхто і думки не припускав, що це лохотрон. :laugh:
   
Взагалі поява теми "нітратомерів" це гарний знак. Перед розвалом совка увагу людей цією юхнею відволікали, і люди замість того, щоб шукати "золото партії" шукали нітрати і нітрити, які за визначенням є всюди.


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1110847195746897&set=a.659128850918736&type=3

Так, так, так... А ще в жодному раззі не треба мати вдома, тонометр, глюкометр і термометр! Бо це все відволікає від пошуку "золота партії"!

Колись і у Вас трапляться проблеми із здоров'ям - а ми всі тут колективно поржемо і поприколюємося.
   
Не простіше подивитися, хто у Вашому регіоні проводить такі дослідження?.Це можуть бути стандарт метрологія або продспоживслужба, ще є інститут охорони грунтів. Ці організації мають підрозділи в усіх областях України. Поцікавтеся  у них хто може провести таке випробування. І нехай Вам його проведуть воно коштує недорого. І не заморочуйтеся на приладі.
 :pooh_on_b:

Так, в Франику є така установа. Але ж туди можна сходити раз, два... А хочеться мати під рукою. Мабуть тоді на тестсмужках спинюся...
   
Так, в Франику є така установа. Але ж туди можна сходити раз, два... А хочеться мати під рукою. Мабуть тоді на тестсмужках спинюся...
Я не хочу Вас засмучавати, але як правило такі прилади мають величезну похибку .А в цих установах є методики проведення аналізу і,можливо, спеціалісти Вам щось і порадять з приладів. І ще  мені на пам"ять прийшла згадка про якісь папірці, на кшталт лакмусових, якими також можна виміряти вміст нітратів. Тобто чи в сік занурюжш той папірець чи прикладаєш до зрізу овоча і папірець міняє колір і по шкалі на коробці можна визначити вміст нітратів.
   
Так, в Франику є така установа. Але ж туди можна сходити раз, два... А хочеться мати під рукою. Мабуть тоді на тестсмужках спинюся...
Блін. Не дочитала до кінця. :pooh_on_b:
   
Блін. Не дочитала до кінця. :pooh_on_b:

 :-B
   
Електричний опір кислого і солодкого яблука можуть в рази відрізнятися. Але мені це до лампочки.
Мене хвилює те, що всі яблука в магазині будуть поштрикані ідіотами. :X

Там що, камер нема? Чи такі дії в магазині дозволені?
Чому забороняти прилад? Із-за недолугих користувачів?
   
Классная идея: делается показометр с двумя электродами, после чего, в зависимости от этикетки он становится:
- нитратомером;
- измерителем pH;
- измерителем влажности почвы;
- измерителем ещё чего-то там.

И люди всему этому верят. Чего только не придумают для ловли лоха :)

Там принцип дії - вимірювання опору?  ;o
Недарма він мені злався замалим і занадто доступним...

А в роті скільки він нітратів показує?  :gigi: 
   
Взагалі поява теми "нітратомерів" це гарний знак. Перед розвалом совка увагу людей цією юхнею відволікали, і люди замість того, щоб шукати "золото партії" шукали нітрати і нітрити, які за визначенням є всюди.


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1110847195746897&set=a.659128850918736&type=3

Ну нітрити і нітрати без міри їсти недобре... Все таки нітрити метгемоглобіноутвор ювачі і канцерогени. А нітрати відновлюються в організмі до нітритів.

До речі, помітив - пшеницю і кукурудзу з агрохолдингів, вирощену "інтенсивними" методами, миші їдять неохоче. А "домашню" - "на ура".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія