Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

;o пхоже на мародерство

Re:  ;o пхоже на мародерство

  Вам не сила вистромить?  :lol:

  Що пєдрільне, що ригоанальне .
 

не знаю про що ти. я на вилизуванні отворів, на відміну від тебе, не знаюся.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Не так. Для цього пишеться заява і складається договір на оренду майна на оплатній чи безоплатній основі.
О как интересно, а где сам договор можно увидеть-почитать
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Подключением любого переферийного оборудования к компам на которых есть инфа с грифом допускается только с разрешение сбу, такая же процедура и отключения. Бумаг там тонна))))., не думаю что там все мимо сбушников прошло. Слишком серьёзнве источники были

100 %

Такі речі не можна робити неначе при переїзді з приватної квартирі.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

6 сторінок дро%ки вазєлєнців на хз шо  :lol:   :weep:
кінчені  :facepalm:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

не знаю про що ти. я на вилизуванні отворів, на відміну від тебе, не знаюся.

На нік свій подивись.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

О как интересно, а где сам договор можно увидеть-почитать
В даному випадку такий договір не пропустило б СБУ. Тому що на сервери приходила секретна інфа.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

А вообще вы только вдумайтесь какой это зашквар.Представляе те чтобы какой нибудь Обама или Меркель такое сделали?Это такой рогатый рагулизм что я даже не знаю с чем это можно сравнить. :facepalm1:
И этот зашквар жадности потрошки усердно защищают!
Предположим,взяты в аренду,ЗАЧЕМ забирать?Сделайте передачу арендованного имущества по акту передачи...и всё!И Новые сами разберутся.что делать..оставлять и платить арендную плату,возвращать и покупать новое оборудование..
Действительно тупой мстительный рагулизм!
Потрошки,неужели вы это не понимаете????
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Я требую арешта расхитителям серверов бриллиантовым и свинарчуков

Я не понимаю почему зе покрывает всю эту наволоч

малюй плакат і пздуй під ГПУ до алкаша-тілімастєра і трєбуй  :K
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Щось ти дуже розбалакався, галубой. Ну нічого карма тебе дістане. Давай сри далі проти вітру.

   
Re:  ;o пхоже на мародерство

не знаю про що ти. я на вилизуванні отворів, на відміну від тебе, не знаюся.

  Пєдріло не здається. Та вже причетність до смердючої шобли свідчить однозначно. :punish:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

О как интересно, а где сам договор можно увидеть-почитать
Спитайте у Данилюка. Це ж він тут на восьмий день побачив що серверів немає.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

6 сторінок дро%ки вазєлєнців на хз шо  :lol:   :weep:
кінчені  :facepalm:
Буває...
Ну просто тобі важко з 25% зрозуміти про що мова...
   
Re:  ;o пхоже на мародерство
Bmx

Это официальный ответ петра ?

Ні, я не знаю , де фізично вся ця техніка. Але на перших двох сторінках топііку багато дописувачів стверджували, що це власність пана Порошенко.
Не думаю, що стороння людина могла б їх винести з АП, тому  ймовірно всі ці дописувачі були праві.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

При вступлении в должность новый секретарь СНБО обнаружил пропажу важных носителей информации.
Об этом Александр Данилюк рассказал в видеосюжете, обнародованном в Facebook.

По словам Данилюка, из ситуационной комнаты Администрации президента исчезли серверы с секретной информацией и мониторы, которые еще месяц назад были на месте.

Секретарь СНБО продемострировал серверную комнату, из которой, по его словам, были вывезены все серверы.

По мнению Данилюка такая ситуация не имеет ничего общего с цивилизованной передачей власти.

«Нет слов. Разбираться будут правоохранительные органы», - отметил Данилюк.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Ну так раследуйте

Я маю розслідувати? Я просто звертаю увагу недолугих довбней, що просто без фактів не можна висмоктувати з дупи якусь маячню і призначати винних. Хто винен має встановити слідство, а потім вже передати це до суду і суд винесе вирок. Хто заважає команді Зеленського подати заяву до правоохоронних органів? Вони це вже зробили, чи хочуть зам'яти цю справу?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Экс-секретарь СНБО Александр Турчинов заявил, что все оборудование Совета, которое находится в помещении СНБО (ул. Болбочана) находится на месте и под охраной.
Как пережает Цензор.НЕТ, об этом он написал в Фейсбуке.

Турчинов отметил: "Александр Данилюк на своей странице в Фейсбуке показал отсутствие компьютерной техники в помещениях, подробно не объяснив зрителям, где происходит эта съемка. А в связи с его назначением Секретарем СНБО Украины у наших граждан может возникнуть подозрение, что эти проблемы касаются аппарата СНБО. Хочу подчеркнуть, что приведенный Данилюком видеоматериал никоим образом не имеет отношения к СНБО. Он был снят в отдельных помещениях Администрации Президента Украины (улица Банковая).

Главный ситуационный центр СНБО, который находится на улице Болбочана, и оборудование помещений работников СНБО находятся под надежной охраной и работают в штатном режиме.

Когда Александр Данилюк попадет на свое рабочее место в Аппарате СНБО, он сможет в этом убедиться". Источник: https://цензор/n3129389

 B-)
То есть Шурик не в курсе где всё происходит ?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

И этот зашквар жадности потрошки усердно защищают!
Предположим,взяты в аренду,ЗАЧЕМ забирать?Сделайте передачу арендованного имущества по акту передачи...и всё!И Новые сами разберутся.что делать..оставлять и платить арендную плату,возвращать и покупать новое оборудование..
Действительно тупой мстительный рагулизм!
Потрошки,неужели вы это не понимаете????

Пропонувалася співпраця, але когутики демонстративно плюнули в протягнуту руку.  У них новиє літса.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Олександр Турчинов
22 хв. ·

Alex Danylyuk на своїй сторінці в Фейсбуці показав відсутність комп’ютерної техніки в приміщеннях, детально не пояснивши глядачам, де відбувається ця зйомка. А у зв’язку із його призначенням Секретарем РНБО України у наших громадян може виникнути підозра, що ці проблеми стосуються Апарату РНБО. Хочу підкреслити, що наведений Данилюком відеоматеріал жодним чином не має відношення до РНБО. Він був знятий в окремих приміщеннях Адміністрації Президента України (вулиця Банкова).

Головний ситуаційний центр РНБО, який знаходиться на вулиці Болбочана, та обладнання приміщень працівників РНБО перебувають під надійною охороною та працюють в штатному режимі.

Коли Олександр Данилюк потрапить на своє робоче місце в Апараті РНБО, він зможе в цьому переконатися.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Цеголка теж треба закривати . Поц намаханий. Навіщо ці сервера для відображення інформації з інших серверів ? Що це мудак меле ?
Досить відаленних терміналів з тих СБУ, податкових і так далі.
та цеголко бреше уселяку муйню...тре' ж щось казати.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Ну такіж недолугі пєдріли розказують нам про відсутність інформації на серверах АП  :lol:

У недолугих немає політичної орієнтації, вони просто пiдoрaси.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

та цеголко бреше уселяку муйню...тре' ж щось казати.

Будем внимател но следить за ходом дознания по пропаже серверов

Данылюк докопается до сутти
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Экс-секретарь СНБО Александр Турчинов заявил, что все оборудование Совета, которое находится в помещении СНБО (ул. Болбочана) находится на месте и под охраной.
Как пережает Цензор.НЕТ, об этом он написал в Фейсбуке.

Турчинов отметил: "Александр Данилюк на своей странице в Фейсбуке показал отсутствие компьютерной техники в помещениях, подробно не объяснив зрителям, где происходит эта съемка. А в связи с его назначением Секретарем СНБО Украины у наших граждан может возникнуть подозрение, что эти проблемы касаются аппарата СНБО. Хочу подчеркнуть, что приведенный Данилюком видеоматериал никоим образом не имеет отношения к СНБО. Он был снят в отдельных помещениях Администрации Президента Украины (улица Банковая).

Главный ситуационный центр СНБО, который находится на улице Болбочана, и оборудование помещений работников СНБО находятся под надежной охраной и работают в штатном режиме.

Когда Александр Данилюк попадет на свое рабочее место в Аппарате СНБО, он сможет в этом убедиться". Источник: https://цензор/n3129389

 B-)
Доктор ми вас тєряєм...  :weep:
З самого початку ясно сказано що сервери зникли з АП. Фулі тут соплі про РНБО...
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Спитайте у Данилюка. Це ж він тут на восьмий день побачив що серверів немає.
Его же вроде только сегодня назначили, шо за хня?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Доктор ми вас тєряєм...  :weep:
З самого початку ясно сказано що сервери зникли з АП. Фулі тут соплі про РНБО...



Ну огда пускай зе вызывает сбу.
Его помещение
   
Re:  ;o пхоже на мародерство


відмазують..., але неузгодженно )))) бо нежданчік
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Я требую арешта расхитителям серверов бриллиантовым и свинарчуков

Я не понимаю почему зе покрывает всю эту наволоч

   
Re:  ;o пхоже на мародерство

У недолугих немає політичної орієнтації, вони просто пiдoрaси.
Та й не кажи то за Дрища то за Ригів то за Педру...  (tu)
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Доктор ми вас тєряєм...  :weep:
З самого початку ясно сказано що сервери зникли з АП. Фулі тут соплі про РНБО...
Я давно в растерянности
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

И этот зашквар жадности потрошки усердно защищают!

Чий самий зашквар жадібності? Я стверджую, що лише впороті в дупу недолугі довбні без фактів та розслідування будуть призначати винних. У тебе є факкти, слідство проведено? Кого саме ти звинувачуєш в "зашкварі жадібності"? Може то Зеленський зі своєжю молодою компандою поцупив все в рамках технологічної технологічності? Чи може то якісь гобліни прорили підземний хід? Яка в тебе версія?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

На нік свій подивись.

що з моїм ніком вже не так?  :lol:  :weep:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Так що жадібність Педра таки довела до цюгундеру купу людей... І можливо самого Педру...  :facepalm1:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Панове, в усіх державних організаціях суворий облік, інвентарізація тощо. Так ось. Якщо є дуже погано відсутність чогось з інвентаризованого, так же само є погано і присутність чогось неінвентаризованого . Якщо йде зміна персоналу, то прийнято залишати все строго за інвентаризацією. Грубо кажучи, є ознакою гарного тону забрати своє барахло, яке ти приніс на робоче місце. Педро просто поводиться культурно, а зрадойопи вже знайшли зраду  :facepalm:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Его же вроде только сегодня назначили, шо за хня?
Але на Банкову уЗеленського в'їхали тиждень назад.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Панове, в усіх державних організаціях суворий облік, інвентарізація тощо. Так ось. Якщо є дуже погано відсутність чогось з інвентаризованого, так же само є погано і присутність чогось неінвентаризованого . Якщо йде зміна персоналу, то прийнято залишати все строго за інвентаризацією. Грубо кажучи, є ознакою гарного тону забрати своє барахло, яке ти приніс на робоче місце. Педро просто поводиться культурно, а зрадойопи вже знайшли зраду  :facepalm:
Педро скачував на сервер секретну інфу і тепер віддав сервери фуй зна кому... А це як не крути а держзрада...
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Сцуко ну неможна ж так тупити  :facepalm1: Невже не вистачало клепки комусь сказати жадібному уєбану що не можна встанвлювати/знімати серверні платформи без СБУ  :facepalm:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Педро скачував на сервер секретну інфу і тепер віддав сервери фуй зна кому... А це як не крути а держзрада...

Ну все ждем Арешта зрадника
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Усі довбойопи, які прийшли до влади, в першу чергу повинні запросити перелік предметів згідно з інвентаризацією, і згідно з нею перевіряти. Замість того, щоб пистіть дурниці  :facepalm:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Вікторія Сюмар
24 хв. ·

Коли в 2014 році ми з Андрій Парубій зайшли в РНБО на Камєнєва(Болбочана), там не було не те що комп’ютерів... На стінах гвіздки стирчали, бо всі картини з коридорних стін повивозили. Ситуаційний центр, супер сучасний, створювався особисто Олександр Турчинов. Звідти можна побачити і зв’язатися з усіма гарячими точками. І, звісно, цей центр працює і функціонує у штатному режимі. Треба просто заїхати в офіс апарату Ради Нацбезпеки і оборони аби побачити і почати працювати. Не лише в роликах на камеру

   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Панове, в усіх державних організаціях суворий облік, інвентарізація тощо. Так ось. Якщо є дуже погано відсутність чогось з інвентаризованого, так же само є погано і присутність чогось неінвентаризованого . Якщо йде зміна персоналу, то прийнято залишати все строго за інвентаризацією. Грубо кажучи, є ознакою гарного тону забрати своє барахло, яке ти приніс на робоче місце. Педро просто поводиться культурно, а зрадойопи вже знайшли зраду  :facepalm:
Ну принеси в воинскую часть свой личный комп поставь его в кабинете а потом возьми под мышку и унеси.
 Тебе контразведка за такие шалости яйца открутит вмиг
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія