Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Справа Гандзюк: голові обради Херсонщини оголосили підозру в організації вбивства

Это означает, что херсонщину как минимум мадуровна потеряла.
А если хорошо раскрутят тему в лояльных пороху СМИ, то и в целом по стране нескольких процентов юлья может недосчитаться
Так что попкорн наверное еще пригодится

Дик, херсонщину і Хряк как мінімум патірял. Не знаходиш? Чи один мадуровець вартий двох хряківців? Та й низько ж ти цінуєш подтанцовку свого партбоса. Оце така шваль там у нього в херсоні назбиралася?
   
Сергій Сидоренко
3 год ·

"Можлива причетність Мангера до організації вбивства Гандзюк - не головна проблема. Головне - те, що цю причетність тепер використовують у Порошенка.

А мали би не чіпати його - так само як не чіпають БППшників. Я ж мовчала, коли була суцільна кругова порука, і справу хотіли поховати. То нащо ви все це зробили, коли я майже вибори виграла? Тепер буду кричати!

Європа, чуєш? Вони пішли «по беспределу», Петро хоче вкрасти в мене вибори!"

Ви прослухали короткий переказ істерики від Юлії Тимошенко.
   
а в чому питання то?
згідно з матеріалами слідства цей Павловський таки має прямий стосунок до вбивства

запитання в співставлені логіки вашого допису з моїм.
У вашому: Тимошенко знала, що Мангеру готують підозру, саме тому його й виключили 2 дні тому з партії.
В моєму: 6 листопада стало відомо, що Паламарчук звільнив Павловського з посади свого помічника. Тобто, за кілька днів до арешту.
Чи однаково,- на ваш погляд, повели себе партія Батьківщина, і депутат провладної фракції БПП?
 
   
запитання в співставлені логіки вашого допису з моїм.
У вашому: Тимошенко знала, що Мангеру готують підозру, саме тому його й виключили 2 дні тому з партії.
В моєму: 6 листопада стало відомо, що Паламарчук звільнив Павловського з посади свого помічника. Тобто, за кілька днів до арешту.
Чи однаково,- на ваш погляд, повели себе партія Батьківщина, і депутат провладної фракції БПП?

так, однаково,
так в чому питання то?
   
так, однаково,
так в чому питання то?

 :D
Чим вам неподобається логіка поведінки партія Батьківщина стосовно звільнення зі своїх членів Мангера?
   
:D
Чим вам неподобається логіка поведінки партія Батьківщина стосовно звільнення зі своїх членів Мангера?

чому не подобається?
дуже-дуже подобається,
хотілося б, щоб побільше було в них такої логіки  (tu)  :laugh:
   
Сергій Сидоренко
3 год ·

"Можлива причетність Мангера до організації вбивства Гандзюк - не головна проблема. Головне - те, що цю причетність тепер використовують у Порошенка.

А мали би не чіпати його - так само як не чіпають БППшників. Я ж мовчала, коли була суцільна кругова порука, і справу хотіли поховати. То нащо ви все це зробили, коли я майже вибори виграла? Тепер буду кричати!

Європа, чуєш? Вони пішли «по беспределу», Петро хоче вкрасти в мене вибори!"

Ви прослухали короткий переказ істерики від Юлії Тимошенко.

та яке там "Петро хоче вкрасти в мене вибори!". вибори Мадурівна давно програла - вона вже не біжить на цих перегонах, а впала і ледь повзе. 
зараз просто добивають стареньку ногами. виключно заради задоволення.
   
Запам*ятайте одне негласне правило слідчого: якщо за перші 3-5 місяців злочин не розкрито, то в подальшому здійснюється лише імітація проведення слідства - ТОРГИ. Все те розвалиться. Якщо злочинцям не було пред*явлено підозру по гарячих слідах, то що б зараз не пред*являли - то все розвалиться в подальшому. Перші півроку ключові. Назвуть вам потім колись імена всіх, або не назвуть - то вже залежно від того, кому то треба і кому то вигодно. Хто відкупився - того ім*я не прозвучить, а хто не відкупився, бо не мав таких грошей, то може і потягають його як собака куфайку. Тут питання в іншому: САМА Катя називала чиїсь імена? Вона ж повинна була знати, хто її замовив, хто вбивав. Із ким у неї був конфлікт. А може там взагалі був конфлікт із ревнощів? А Потрошенку вигідно було його політизувати? Як же ж вдало організували підозру акурат перед виборами. Ну, як ніколи вчасно ж! Думаю, якби не передвиборча агітація, то нікому б і нахер не був потрібен той батько із його Катею. Тут головне, використати для себе вигоду із цього всього. А от як тільки  пройдуть вибори, про ту Катю всі забудуть як про дурний сон. І навіть якщо Потрошенко знову пройде на свій другий нереальний строк, ніхто розслідувати нічого не буде - ото є ті, що вже сидять - їх посодють, або і взагалі через 18 місяців відпустять і все замвкне до наступних виборів - може хтось із Пецікових поплічників коли буде балотуватися на табуретку, підніме знову Катю на переможну палицю як червону тряпку і буде носитися у разі якщо Тимошенко знову попреться на вибори.

Десь так. Просто, зараз дуже вигідно юзати Катю, бо вона, на думку потрошенка, непогано топить Тимошенку. Але якщо Тимошенко якось позбавляється від злочинців, виключаючи із своїх рядів, то Порошенко, на відміну від неї, навпаки, збирає все оте злочинне отреб*я навколо себе - вже сам Нарік чого вартий.


юлькі аж заїкатися почали...
   
Андрій Шор
4 год ·

Тимошенко: "Влада пошла по беспределу. В убийстве Ганзюк обвинили не депутата от БПП, а того, кто это убийство заказал"
   
чому не подобається?
дуже-дуже подобається,
хотілося б, щоб побільше було в них такої логіки  (tu)  :laugh:

Якщо у вас нема претензій до такої логіки, то навіщо ви зацитували своїми словами Волоха?
А саме: навіщо ж його з партії виключали, якщо вважають, що він не винен?
якось нелогічно виходить...
(С)
Взяті обов'язки?  ;)

Останнє редагування: 11 лютого 2019 22:27:49 від steol
   
і у вас нема претензій до такої логіки)
То навіщо ви зацитували своїми словами Волоха? А саме: навіщо ж його з партії виключали, якщо вважають, що він не винен?
якось нелогічно виходить...
(С)
Взяті обов'язки?  ;)

для нормальної людини нелогічно спочатку виключати людину з партії невідомо за що прямо напередодні вручення підозри, а потім волати, що підозра - це політичне переслідування, за що ж тоді його виключали з партії?
тут або труси, або хрестик...
але мені особисто така поведінка Мадурівни дуже подобається, і її "логіка" теж,
так тримати!

Останнє редагування: 11 лютого 2019 22:33:57 від Foxic
   
а присилати СБУшну тітушню на передвиборні мітинги конкурента з вимогами про виключення Мангера, це для здорової людини?    :laugh:
   
для нормальної людини нелогічно спочатку виключати людину з партії невідомо за що прямо напередодні вручення підозри, а потім волати, що підозра - це політичне переслідування, за що ж тоді його виключали з партії?
тут або труси, або хрестик...
але мені особисто така поведінка Мадурівни дуже подобається, і її "логіка" теж,
так тримати!

по особистій заяві виключили.
Нє?
   
Андрій Шор
4 год ·

Тимошенко: "Влада пошла по беспределу. В убийстве Ганзюк обвинили не депутата от БПП, а того, кто это убийство заказал"

вибачаюсь, а суд вже встановив хто вбивство заказал8-:
   
по особистій заяві виключили.
Нє?

та ні, по особистій заяві призупинили членство в партії за тиждень до того,
а тут прямо перед висуненням підозри беруть та виключають людину з партії та ще й просять покинути посаду голови облради, і це все робиться без жодного пояснення
   
вибачаюсь, а суд вже встановив хто вбивство заказал8-:

вибачаюсь, а суд вже встановив, що Порошенко корупціонер, як про це кричить Мадурівна на кожному кроці?
   
Партія вбивць.

Це ти про БєПєПє і його членів Євгена Ріщука та Андрія Гордєєва? Такі да, БєПєПє - партія вбивць! В цьому я з тобою згодна.  :super:
   
вибачаюсь, а суд вже встановив, що Порошенко корупціонер, як про це кричить Мадурівна на кожному кроці?

є повно гілок про мадурівну і про корупціонера.
В цій гілці про вбивць Гандзюк.
То хто ви,- без суду, кажете заказал?
   
не видно юльков. вчера всей сворой на меня нападали тут  :laugh:

Ви так і не зрозуміли, чому народ вчора обурювався діями радикалів...  :facepalm: Ніхто конкретно Менгера не захищав, до речі.

І да, виявляється - він не втік (чого дуже хотілося шоколадкам для продовження говнометання). А готовий йти під суд. Звичайно, що розгляду справи до виборів не буде, бо тоді вже куски говна полетять в зворотньому напрямку.

І да, шо там - фігуранти по справі з БПП Рощук і Гордєєв вже в СІЗО? Нє? А шо так? Коли візит хлопчиків з С14 під маєточок Пороха?  :gigi:
   
а присилати СБУшну тітушню на передвиборні мітинги конкурента з вимогами про виключення Мангера, це для здорової людини?    :laugh:

Тобто бабця тітушні засцяла?

 B-)
   
Що тут? партія вбивць виправдовується за особливо жорстоке вбивство молодої дівчини? Ну, ну.
Да, і преуспєвають в цьому члени БєПєПє - Павловський, Паламарчук і Рищук, як ти і передбачав - члени партії вбивць.
   
є повно гілок про мадурівну і про корупціонера.
В цій гілці про вбивць Гандзюк.
То хто ви,- без суду, кажете заказал?

ну Ви ж питали про Павловського саме в цій гілці, а не в окремій,
тому і я повторюю - якщо Газпромівна зі своїми клевретами може без вироку суду називати Порошенка корупціонером, так і Андрій Шор може писати так, як він написав,
паритет в правовому нігілізмі збережений
 

Останнє редагування: 11 лютого 2019 23:09:07 від Foxic
   
Юльки, мой вам совет. Единственный шанс хоть как то петлянуть в этом скандале это сдать порхатых подельников мангера. Тогда будет не так обидно. :laugh:
   
Юльки, мой вам совет. Единственный шанс хоть как то петлянуть в этом скандале это сдать порхатых подельников мангера. Тогда будет не так обидно. :laugh:
Підтримую.
   
та ні, по особистій заяві призупинили членство в партії за тиждень до того,
а тут прямо перед висуненням підозри беруть та виключають людину з партії та ще й просять покинути посаду голови облради, і це все робиться без жодного пояснення
так, ще минулого тижня призупинили членство по його заяві,
а сьогодні ще якісь новини були про те членство? ;o
   
юлькі аж заїкатися почали...

А ти хотіла, щоб я замість виділеного вживала такі епітети як: Кнур, барига, Пи*дло, Канхвета, Брехун, Шикаладна Жопа, Підро, ПідаРАШЕНко....? Ну, що ж, надалі буду знати, якої ви думки про свого ГетьМана, якщо вас влаштовують такі його характеристики.  :super:
   
так, ще минулого тижня призупинили членство по його заяві,
а сьогодні ще якісь новини були про те членство? ;o

не сьогодні, в суботу одразу після мітингу виключили бідолагу з партії без жодних пояснень
   
для нормальної людини нелогічно спочатку виключати людину з партії невідомо за що прямо напередодні вручення підозри, а потім волати, що підозра - це політичне переслідування, за що ж тоді його виключали з партії?
тут або труси, або хрестик...
але мені особисто така поведінка Мадурівни дуже подобається, і її "логіка" теж,
так тримати!
За те, що член партії став фігурантом скандалу - і саме на період перевірки/розслідування його і виключили, що НЕ СУПЕРЕЧИТЬ Статуту партії.

І да, ти права, із твоєю Л логікою, ти або труси одягни, або хрестик зніми, бо вже не знаєш, що виставляти напоказ - нічого не спрацьовує - не ведуться на твої "прикраси" і "принади". Це я про "хрестик", єслі чо, бо ще будеш на мене дятлувати за дискримінацію за гендерною ознакою. Ви, порошки, такі.
   
А ти хотіла, щоб я замість виділеного вживала такі епітети як: Кнур, барига, Пи*дло, Канхвета, Брехун, Шикаладна Жопа, Підро, ПідаРАШЕНко....? Ну, що ж, надалі буду знати, якої ви думки про свого ГетьМана, якщо вас влаштовують такі його характеристики.  :super:
ти вже все показала, шо тут ще хотіти 
руськім духом потягло, русьвєсною майже
палитеся, мадурята
   
О захисники вбивці підтягуються.  Скоро будуть вимагати нагородити його.
   
Владислав Мангер є представником «Батьківщини». До речі, Катя вийшла з партії саме у зв’язку з тим, що туди прийшов (і одразу на керівну посаду) Владислав Мангер. Звісно, справа не тільки в самому Мангері, який викликав у неї огиду, справа в тому, що для неї особисто саме тоді стало очевидним, що Юлія Володимирівна має дуже щільні зв’язки з російською владою і російським криміналітетом.(с)

   
За те, що член партії став фігурантом скандалу - і саме на період перевірки/розслідування його і виключили, що НЕ СУПЕРЕЧИТЬ Статуту партії.

ага, тільки чомусь забули про це в рішенні написати  :laugh:
тим більше, що задля розслідування йому призупиняли членство в партії за тиждень до того,
а тут раптом відразу після мітингу - опа, і він вже виключений без жодного роз'яснення,
мабуть, теж політичне переслідування в лавах партії?  :laugh:
   
У Катерини був особистий конфлікт з Іллєю Кивою. Він вперто називав її корупціонеркою, звичайно що не наводив ніяких доказів, і не припинив своїх нападок і брутальних висловів навіть після того, як стався напад. За це, до речі, в останні дні свого життя Катя встигла подати на Киву до суду. Катерину обурював той факт, що Кива, не маючи жодної офіційної посади, приїздить в Херсон і роздає накази поліцейським, які буквально тремтять при його появі. Ще більше обурення викликало те, що майже так само вільно щодо поліцейських поводився Кирило Стремоусов – голова СПУ (під керівництвом Киви) в Херсоні.

Стремоусов був і залишається прибічником «Русского Мира», одним з тих, хто намагався будувати «Новоросію» на теренах південно-східних регіонів України. Він влаштовував масові акції під російськими триколорами, він був (а може, і лишається) представником Віктора Медведчука в регіоні, з рештою, саме він нещодавно намагався відбити у конвоя СБУ затриманого в Херсоні кримського депутата Єдиної Росії. Цей випадок, хоча і задокументований на відео, досі не розслідується національною поліцією. Напевно тому, що чіпати сепаратиста під дахом аваківського Киви місцева поліція не має права.

Катерина часто говорила і писала про те, що МВС в Херсоні тісно співпрацює з окупантами.(с)

   
ти вже все показала, шо тут ще хотіти 
руськім духом потягло, русьвєсною майже
палитеся, мадурята
Це ти про труси з хрестиком Фоксіка? Це не я - це вона. Тому всі питання до неї.
   
З росіянами вона пов’язувала і фігуру голови Обласної Ради в Херсоні – Владислава Мангера, який є колишнім помічником депутата Партії Регіонів Журавка (зараз переховується в ДНР). Про діяльність Мангера і його кримінальне минуле найближчий друг Каті Сергій Нікітенко зняв цілий фільм(с).

   
Це ти про труси з хрестиком Фоксіка? Це не я - це вона. Тому всі питання до неї.

фу,
труси мож надіти

   
З росіянами вона пов’язувала і фігуру голови Обласної Ради в Херсоні – Владислава Мангера, який є колишнім помічником депутата Партії Регіонів Журавка (зараз переховується в ДНР). Про діяльність Мангера і його кримінальне минуле найближчий друг Каті Сергій Нікітенко зняв цілий фільм(с).

тут комусь муляв Павловський як помічник якогось невідомого нікому депутата бпп,
а Мангер, помічник Журавки, був в партії до 9 лютого і не муляв...
   
Владислав Мангер є представником «Батьківщини». До речі, Катя вийшла з партії саме у зв’язку з тим, що туди прийшов (і одразу на керівну посаду) Владислав Мангер. Звісно, справа не тільки в самому Мангері, який викликав у неї огиду, справа в тому, що для неї особисто саме тоді стало очевидним, що Юлія Володимирівна має дуже щільні зв’язки з російською владою і російським криміналітетом.(с)
Бля!!! Оце вже брехунів понесло! Дик, тіке шо ж самі оправдовувалися, чого Катя так різко то паскудила Потроха, то то почала файно йому піддакувати. І причиною було - вихід Ніколаєнка із Батьківщини, бо інкаше як через вступ до БеПеПе йому не бачити мерського крісла, а за ним хвостиком перебігла і Катя. Звичайно, про померлих або добре, або нічого окрім правди, але отаку політичну перебіганку я б теж не схвалила, але вже з неї спросу нуль.

Але Педрятам видне око розказувати, що то сама Катя перейшла із Батьківщини і саме через Мангера. Ну, і? А з якої ж причини тоді із Батьківщини перейшов Ніколаєнко, та ще й не куди, а в БєПєПє і якраз АКУРАТ перед його обранням мером?

Шось у вас не клеїцця, глашатаї Брехливої Партії Петра.
   
тут комусь муляв Павловський як помічник якогось невідомого нікому депутата бпп,
а Мангер, помічник Журавки, був в партії до 9 лютого і не муляв...
нажаль, там и помічник, і  деп теж з душком
   
ага, тільки чомусь забули про це в рішенні написати  :laugh:
тим більше, що задля розслідування йому призупиняли членство в партії за тиждень до того,
а тут раптом відразу після мітингу - опа, і він вже виключений без жодного роз'яснення,
мабуть, теж політичне переслідування в лавах партії?  :laugh:

А і не треба було цього писати, бо у самому Статуті немає нічого про автоматичне поновлення - є тільки про нове прийняття і не раніше ніж через ДВА роки після виключення. ЧИТАЙ уважно Статут і не став дурнючих запитань - зійдеш за вумну.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія