Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Грынив утром выдал новые штабные рейтинги, где Педро

Re: Грынив утром выдал новые штабные рейтинги, где Педро
NBA

Другий тур україномовний проєвропейський Порошенко проти російськомовного проросійського Зеленського. Без 2/3 виборців Донбасу і Криму у Зе шансів нема. Навіть частина молоді з Заходу і Центру його не зробить переможцем.

Зе може цей варіант зламати, якщо одягне футболку з Бандерою, заговорить чистою українською мовою, пообіцяє посилити квоти щодо української мови на ТВ, радіо... От тільки, чи зробить він це?
   
Ну поки другий тур вимальовується Коломоський - Порошенко. Ми ж, як серйозні люди, не будемо говорити, що Зе має якусь субєктність чи щось вирішує

Ну тогда давайте продолжим. В считаете что порошенко самодостаточная величина которой невозможно управлять?

Кстати, я то за Зе не топлю и не топил,  я за правый сектор в политике
   
Re: Грынив утром выдал новые штабные рейтинги, где Педро
NBA

Ну тогда давайте продолжим. В считаете что порошенко самодостаточная величина которой невозможно управлять?

Кстати, я то за Зе не топлю и не топил,  я за правый сектор в политике
Я за Кошулинського. От тільки не вийде у другий тур він((

Саме в цьому і суть. Порошенком інколи ВОЗМОЖНО керувати, інколи - ні. А Зеленський в принципі права голосу немає
   
я вважаю, що хто б не виграв ці вибори, він виграє їх чесно, бо сфальшувати в Україні вибори вже неможливо за визначенням,
соціологія показує, що в другий тур мають шанси вийти Зеленський, Порошенко та Тимошенко,
будь хто з них може чесно виграти ці вибори без всяких фальшувань

 :lol:  :weep:  :lol:
   
Я за Кошулинського. От тільки не вийде у другий тур він((

Саме в цьому і суть. Порошенком інколи ВОЗМОЖНО керувати, інколи - ні. А Зеленський в принципі права голосу немає

Проблема Порошенко в скелетах в его шкафу и нажитых за годы его деятельности врагах.
Он на крючке. И именно они его не сливают чтобы не рушились схемы выстроеные годами
Тоесть фактическая стабильность его табуретки оплачена вами и мной через тотальную систему обирательства
Но если раньше Ринат, Беня, Жеваго, Пинчук, Тарута и прочие зарабатывали на сырье и продукции то теперь часть из них стала зарабатывать на манюпасах
   
Почитала закон про вибори. Таки за 23 дні.
Тут я не права і чесно це визнаю.


"1. Центральна виборча комісія приймає рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України у разі:

{Положення абзацу першого частини першої статті 56 визнано конституційним згідно з Рішенням Конституційного Суду № 26-рп/2009 від 19.10.2009}

1) звернення кандидата на пост Президента України у будь-який час після його реєстрації, однак не пізніше ніж за двадцять три дні до дня виборів та не пізніш як за тринадцять днів до дня повторного голосування, з письмовою заявою про відмову від балотування;"

Это ФИШКА :)

За 23 дня и за 13 дней как раз начинают печатать бюллетени.
   
Re: Грынив утром выдал новые штабные рейтинги, где Педро

в АП паніка..., бояться Чоколяду накручувати, бо накручувати тре багато, ніхто не хоче попасти під роздачу, Аваков зранку послав Черкаський сигнал
   
Аваков зранку послав Черкаський сигнал

Що таке "Черкаський сигнал"?
   
Аби не реваншист!
Дак уже ж наче. Головний риг після втечі іншого рига. Чи для Вас порох не регіонал?
   
Порох проходить у другий тур з показником 27.5% 8-)
   
Почитала закон про вибори. Таки за 23 дні.
Тут я не права і чесно це визнаю.


"1. Центральна виборча комісія приймає рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України у разі:

{Положення абзацу першого частини першої статті 56 визнано конституційним згідно з Рішенням Конституційного Суду № 26-рп/2009 від 19.10.2009}

1) звернення кандидата на пост Президента України у будь-який час після його реєстрації, однак не пізніше ніж за двадцять три дні до дня виборів та не пізніш як за тринадцять днів до дня повторного голосування, з письмовою заявою про відмову від балотування;"

респект  :give_rose:
ми всі помиляємося, але не всі здатні визнавати свої помилки
   
:lol:  :weep:  :lol:
Ага, ще й відмовляється від своїх слів.
   
В суды дали жесточайщую вказивку, чтобы никаких жалоб не принимали, кто осмелитсья проигнорить - с вещами на выход
знаю судью из последнего указа о назначении судей бесстроково. Забашлял за должность еще осенью. Подписали только вот этим указом неделю назад. Конкретно  с условиями по выборам.
   
А в чому він не правий ? Цілком реальна перспектива будь -якого умовного політика " N" , за існуючих умов і розкладів . Постав туди хоч Педру , хоч Зелю , хоч самого Хуйла  з Маргарет Течер .

спеціально для тигрика полосатого,
те, що ви мені приписали, написав cheshuntt, ось його цитата, яку ви приписали мені.
можете переконатися в цьому на першій сторінці https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1035275.msg22434386#msg22434386

так що від СВОЇХ слів я ніколи не відмовляюся, а помилки вмію чесно визнавати на відміну від...
визнання вашої помилки (чи свідомої брехні, не знаю), так думаю, ми не дочекаємось 
   
Ага, ще й відмовляється від своїх слів.

ще раз:

те, що ви мені приписали, написав cheshuntt, ось його цитата, яку ви приписали мені.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1035275.msg22434386#msg22434386

так що від СВОЇХ слів я ніколи не відмовляюся, а помилки вмію чесно визнавати на відміну від...
визнання вашої помилки (чи свідомої брехні, не знаю), так думаю, ми не дочекаємось 
   
Вам видимо виднее

Выиграть он их в принципе не может. Он бы во втором туре проиграл даже Бойко. Это если не с потолка считать а изучить социологию.

Нарисовать он их себе теоретически может, но это ж он на сам будет делать, а здействует тысячи людей

А учитывая что из 10 украинцев 7 ему категорически не доверяют то абсолютно точно что фальшак сольют его же исполнители

Вариант стать нелегитимным презом раскрутит маховик протестов.

А дальше два варианта, или мочить протест или бежать

В первом варианте Чаушеску стайл

Во втором условный Ростов

+
   
Не, ну вы ж не я, настоящая интеллектуальная элита
Смайликами общаетесь, мои хорошие

Еще пару годиков и читать научитесь

російськомовне бидло, що за все життя не навчилось розмовляти й писати українською, ставить із себе аристократа? Це типово для кацапів. Не зважаючи на те, що ви практично всі походити від кріпаків, ви так і претесь у вищий стан, не по-справжньому, так хоч заради понтів
   
Перебродила настоянка. Вже нікуди не годиться

Це всі аргументи проти ? Потужні.
Злив зарахований.
   
У нас нет для вас другого народа (с)

а в тебе немає й першого. Народу
   
Це всі аргументи проти ? Потужні.
Злив зарахований.

я не удивляюсь
особенно паскудно коверканье ника
   
а в тебе немає й першого. Народу

так я и не претендую но то чтобы иметь "свой народ"
я вообще в абстрактные вещи не верю
а в синдикализм верю, в команду верю, в партнерство верю
   
Смотрите, что для Пороха главная проблема?
Антирейтинг. Его люто ненавидят синие, это понятно, но их горстка
Юльки
Гриценковские и Садоводы
Правые
Это что касаемо тех кто в партиях идеологического содержания
А есть аполитичные люди, простые трудяги, люди с "поля"
Антирейтинг нынешней власти возник не в результате шквальной критики со стороны и не вчера
Этому явлению более двух лет
Причин много.
От цен и тарифов до блях и Свинарчуков
От зарплат Коболева и счетов за газ до Мальдив и Семочко
Убрать антирейтинг сложнее чем вам кажется
Это как в жизни, если вы не доверяете человеку вам сложно оьяснить что вы должны ему доверять
Ну выйдут они во второй тур и?
Петя будет мочить Вову?
Чем?
На слова - он не профессионал и клоун простой народ получит ответ - да, возможно, но посмотрите на то что вам за пять лет дали профессионалы!
И все, лавку можно закрывать
Кроме того что Вова лицедей ему по сути и нечего предьявлять
А вот Пете предьявлять дофига чего.

Кстати, я лично ему за титушек на митингах плюну на могилу. И за КОРД который неделю назад бил дубинами по головам парней на контрмитингах

Ти це особисто бачив, власними очима?
Якщо не бачив особисто, то тобі, як джерелу інформації, вірити не можна, через твою надмірну заангажованість, упороту російськомовність та часті поїздки до Криму ( ти до бази Миротворця ще не внесений?)
Якщо ж (за твоїми словами, як варіант) ти бачив це на власні очі, то тим більше не можна вірити- бо як тоді КОРД міг не переїбати таку вражину, як ти, щоб не мали сумнівне задоволення спілкуватись із такою антиукраїнською мерзотою, якою є ти? Це явне упущення з їхнього боку
   
здавалося  пан на100йка  більш розума і розважлива особа  :)

Теж так думав. 100 не враховує 30% тих хто в опитуваннях казав шо не визначився і 10 які казали шо не підуть на вибори.

Думаю шо соціологія вже неактуальна в часи інтернету і соцмереж
   
так я и не претендую но то чтобы иметь "свой народ"
я вообще в абстрактные вещи не верю
а в синдикализм верю, в команду верю, в партнерство верю

То були твої слова. Про другий народ. А партнери для тебе є росіяни в Криму
   
Порох проходить у другий тур з показником 27.5% 8-)
Порошенко пролітає і мчить на аеродром, а там опа - гас сп* скінчився :lol:
   
російськомовне бидло, що за все життя не навчилось розмовляти й писати українською, ставить із себе аристократа? Це типово для кацапів. Не зважаючи на те, що ви практично всі походити від кріпаків, ви так і претесь у вищий стан, не по-справжньому, так хоч заради понтів

не говори мне что делать и я не буду говорить куда тебе идти

що до мови
я ще в 1991 роци закинчив КДУ им Шевченка, историчний факультет, тож доповидяю що виключно все викладання ще тих часив було украинською

так, у побути я розмовляю росийською, але з поваги до спивбесидника одразуж переходжу на украинську якщо до мене нею звертаются.

Так, я не "чистий" украинець але десь половина моеи крови так, украинська (якщо ми до генетики)

А що до мого самовичуття то тут в мене для вас погани новини, я стовидсотковий патриот своеи держави

До того ж я достатньо публична особа и хто знае мене в реали вам пидкажуть що я робив и роблю для мого миста иа краини в цилому

але це лирика
в останку я вас за намагання брудно называти мене бидлом посилаю в пихохидний тур з эротичним змистом та кладу на вас игнор )
   
Все эти рейтинги до жопы. У Пепы реальные рычаги управления и админресурс

Вспомнилось что здесь толпа ныла что мол зря Януковичу не дали дотянуть до выборов а потом его переизбрали бы.Ты ,сука,этим еще и гордишься?В Европу,говорите,страна идет?Ну-ну.
   
То були твої слова. Про другий народ. А партнери для тебе є росіяни в Криму

больная ебанашка ))))

Первоисточник — диалог И. В. Сталина (1878—1953) с партийным функционером Д. И. Поликарповым, который в ЦК ВКП(б) курировал деятельность Союза советских писателей. Последний пожаловался генеральному секретарю партии на всяческие безобразии, которые творят некоторые писатели (пьянство, «аморальный образ жизни» и т. д.). На это Сталин ответил: «В настоящий момент, товарищ Поликарпов, мы не можем предоставить вам других писателей».
   
Re: Грынив утром выдал новые штабные рейтинги, где Педро

Нові фейки від Фейкомаза

в нього весняне загострення, гормони  :gigi:
   
Поки що і в першому і в другому турі виграє кандидат "не визначився"

Тому передбачити результат - анріал
   
а в тебе немає й першого. Народу

Пан взяв на себе право судити від імені всього народу ? Пан глибоко помиляється .
Це лише приватна думка пана.
   
Аби не реваншист!
а сисилисты?
   
а сисилисты?
Сисилисты после конины. А это после пивасика. ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія