Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Америка на розтяжці. :weep:

Re: Америка на розтяжці. :weep:

У мене таке враження, що прихильники демсів ще упоротіші за прихильників респів  :facepalm1:

Звичайно демократи упоротіші, бо хочуть допомогти Україні під час війни. Це ж взагалі нечувано, ату їх.

От трампісти молодці, просто голосують проти допомоги Україні, як Вікторія Спартц. Це молодці.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Для ідіотів, що сидять на підсосі у кацапо-трампанзівських блогерів і заявляють  "ані всє адінакавиє", просто наведу пару цитат

Цитувати
"It is a desperate situation in Ukraine, and Democrats are very driven to get aid to Ukraine at this point," said Rep. Jamie Raskin (D-Md.).

Цитувати
"I have a hard time believing we're going to give something to Ukraine without doing our border," said Rep. Paul Gosar (R-Ariz.).

Це так, щоб зрозуміти хто є хто і за що.
Я вже не кажу про висери трампістки Марджорі Тейлор Гріні,  яка назвиває українців нацистами.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:
Ale

У мене таке враження, що прихильники демсів ще упоротіші за прихильників респів  :facepalm1:
Там шо то хуйня шо інше)
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Хочете повагу та відповідне відношення- покажіть що ви 300 спартанців, вікінги. І буде допомога.

 :lol:  :lol:  :lol:
Сцуко, це однозначно йде в "золотий фонд виразів америкосів-ковбасників".....
А що треба зробити? Вийти з однією гранатою проти 3 кацапських танків чи з пустим тубусом від NLAW?  8-:
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Ніяких трампістів два роки не було.
Коли Україна благала закрити небо як зараз над Ізраїлем вночі, шо зробив Байден? Нате вам джавеліни на півтора км і їбіться з другою армією світу як хочете.
Та вже зрозуміло що нас віддали як "м'ясо на розтерзання кацапо-собакам".
Діє "доктрина Саллівана" - максимально "сточити" кацапстан об стікаючу кров'ю Україну. Україну використати як "інструмент", потім викинути на смітник.

П.С. Я так зрозумів що допомоги від америкосів не варто чекати? Сцуко КАБами закидують зараз передок будь здоров.

Останнє редагування: 16 квітня 2024 20:43:23 від Michigan
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

:lol:  :lol:  :lol:
Сцуко, це однозначно йде в "золотий фонд виразів америкосів-ковбасників".....
А що треба зробити? Вийти з однією гранатою проти 3 кацапських танків чи з пустим тубусом від NLAW?  8-:

Відчувається, що в ковбасників бракує шоу в повсякденному житті, починається пошук кандидатів, які би їх розважили  :weep:
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Та вже зрозуміло що нас віддали як "м'ясо на розтерзання кацапо-собакам".
Діє "доктрина Саллівана" - максимально "сточити кацапстан об стікаючу кров'ю Україну. Україну використати як "інструмент", потім викинути на смітник.

П.С. Я так зрозумів що допомоги від америкосів не варто чекати? Сцуко КАБами закидують зараз передок будь здоров.

Розрахунок був, що кацапи довго відновлюватимуться, тому небезпеки для НАТО не буде дуже довго. Але кацапи перейшли на військові рейки, і стратегія Саллівана накрилася пестою  :shuffle:
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Відчувається, що в ковбасників бракує шоу в повсякденному житті, починається пошук кандидатів, які би їх розважили  :weep:
Ганебні мразоти..."розважайте мене, мені подобаються гладіаторські бої"(с)
сцуко, мене щось америкоси почали дратувати так само як кацапи, хоч зброя нормальна, америкоська зброя, особливо стрілецька рулить зараз.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

У мене таке враження, що прихильники демсів ще упоротіші за прихильників респів  :facepalm1:
"шо то гівно, шо то гівно.."(с)
В сортах гівна різниці не бачу.....
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Оце ФУП деградує на 2-гий рік війни що американці роблять усе щоб Україна втрачала час ресурси і можливість відновити ядерну зброю  :facepalm1:
Америкоси - реальні гнойні підараси. Відбірні.
Якщо Україна не відновить свою власну ядерну зброю та ракетну програму - ми в цій війні не вистоїмо.
Зараз ситуацію рятують FPV-дрони але завдяки ним ми фронт вічно втримувати не зможемо.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Ганебні мразоти..."розважайте мене, мені подобаються гладіаторські бої"(с)
сцуко, мене щось америкоси почали дратувати так само як кацапи, хоч зброя нормальна, америкоська зброя, особливо стрілецька рулить зараз.

Значне майнове розшарування, популісти завжди першою ріжуть армію, щоб мати гроші на задоволення забаганок плебсу. Тому ізоляціонізм, щоб уникнути зайвих витрат.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Звичайно демократи упоротіші, бо хочуть допомогти Україні під час війни. Це ж взагалі нечувано, ату їх.

От трампісти молодці, просто голосують проти допомоги Україні, як Вікторія Спартц. Це молодці.

Я  так би сказав: І деми і респи - гнойні підараси, це доведено потужною фактологією. Просто так склалося, шо деми  - це підараси які за нас, а респи - це підараси які за кацапів. Тому ми маємо з усіх зусиль топити за наших підарасів, бо від них залежить життя Українців та майбутне держави. Амінь.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Я  так би сказав: І деми і респи - гнойні підараси, це доведено потужною фактологією. Просто так склалося, шо деми  - це підараси які за нас, а респи - це підараси які за кацапів. Тому ми маємо з усіх зусиль топити за наших підарасів, бо від них залежить життя Українців та майбутне держави. Амінь.

 (tu) супер. Краще і не скажеш
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Я  так би сказав: І деми і респи - гнойні підараси, це доведено потужною фактологією. Просто так склалося, шо деми  - це підараси які за нас, а респи - це підараси які за кацапів. Тому ми маємо з усіх зусиль топити за наших підарасів, бо від них залежить життя Українців та майбутне держави. Амінь.

И демократы и республиканцы это две стороны одной монеты, которые ситуативно борются прежде всего за свои интересы. Но в необходимом генеральном направлении и в рамках им очерченных. Просто по разному  ведут борьбу.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:
HSM

Ого
Мічіган з‘явиася , це добре
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Ого
Мічіган з‘явиася , це добре
Ненадовго.
10 днів відпустили голову в порядок привести. Ліве вухо вже нічого не чує, мабуть контузія.
Що у вас тут - обговорюєте які все такі америкоси - гнойні підараси на чолі з старим дідом Бідоном? Він взагалі на той світ збирається чи ні?
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:
HSM

Ненадовго.
10 днів відпустили голову в порядок привести. Ліве вухо вже нічого не чує, мабуть контузія.
Що у вас тут - обговорюєте які все такі америкоси - гнойні підараси на чолі з старим дідом Бідоном? Він взагалі на той світ збирається чи ні?
Та ну його нахєр
Ви бережіться , бо якось раптово зникли
Й капєць
Пишіть
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Він взагалі на той світ збирається чи ні?

там медицина файна, а ще президент... думаю не збирається
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

https://youtu.be/QAZTFuVVBeg
Там автор вроді Тренд Резнор, а не Джоні Кеш  8-)

ЗІ почитав. Джоні Кеш дещо змінив текст

Останнє редагування: 16 квітня 2024 23:49:27 від Bogkuz
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

хз що з тою америкою якщо на президентів там вибирають людей яким пора в дома спокійної старості
байден то взагалі як робот вертер ледве копита переставляє
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

окремі ковбасники охуїли до нестями, мабуть там така атмосфера нездорова панує
триста спартанців  :facepalm1:
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Америкоси - реальні гнойні підараси. Відбірні.
Якщо Україна не відновить свою власну ядерну зброю та ракетну програму - ми в цій війні не вистоїмо.
не торкаючись питання про реалістичність цієї задачі (а ЯЗ потрібно багато, і вже)

як ти бачиш концепцію її застосування?

от прямо зараз, в розпал війни?
як показати кацапам серйозність намірів, куди бити для початку і скільки кТ/МТ ?

(бо якщо б ЯЗ в України була до війни, то превентивно як засіб стримування, концепція зрозуміла)

а під час війни воно трохи незрозуміло. як тільки зробив 1 ракету з боєголовкою - її зразу запускати на ворога? але ж відомо що у ворога цих боєголовок тисячі, ну нехай сотні,і він ймовірно може відповісти. отже нам українцям потрібно зробити Н боєголовок. Н це скільки?

чи не запускати, а лише "дати сигнал" чкимось способом що Україна має ЯЗ. і як далі - виставляти ультиматум Кремлю??

Останнє редагування: 17 квітня 2024 00:30:26 від T.Blair.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

не торкаючись питання про реалістичність цієї задачі (а ЯЗ потрібно багато, і вже)

як ти бачиш концепцію її застосування?

от прямо зараз, в розпал війни?
як показати кацапам серйозність намірів, куди бити для початку і скільки кТ/МТ ?

(бо якщо б ЯЗ в України була до війни, то превентивно як засіб стримування, концепція зрозуміла)

а під час війни воно трохи незрозуміло. як тільки зробив 1 ракету з боєголовкою - її зразу запускати на ворога? але ж відомо що у ворога цих боєголовок тисячі, ну нехай сотні,і він ймовірно може відповісти. отже нам українцям потрібно зробити Н боєголовок. Н це скільки?

чи не запускати, а лише "дати сигнал" чкимось способом що Україна має ЯЗ. і як далі - виставляти ультиматум Кремлю??

Просто внести в доктрину "загроза існуванню держави і все таке". Потім провести жовті та червоні лінії
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

не торкаючись питання про реалістичність цієї задачі


Якщо не торкатись то можна все що завгодно нафантазувати.
Бо в математичній логіці if FALSD then FALSE equals TRUE

   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Я  так би сказав: І деми і респи - гнойні підараси, це доведено потужною фактологією. Просто так склалося, шо деми  - це підараси які за нас, а респи - це підараси які за кацапів. Тому ми маємо з усіх зусиль топити за наших підарасів, бо від них залежить життя Українців та майбутне держави. Амінь.
(tu)
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

окремі ковбасники охуїли до нестями, мабуть там така атмосфера нездорова панує
триста спартанців  :facepalm1:

Яким чином можна переконати Маржорі Грін щоб та не лягала груддю проти допомоги Україні якщо в її 14 виборчому округу в Джорджії більшість виборців злидені реднеки без зубів і гроші самим потрібні?

Нагадати ковідний час та карантини, коли до України привезли з закордону українців і місцевий піпс бунтував що щоб їх розміщували на карантин «только не возле нашей деревне!». І це українці виступили проти інших українців що повернулись додому. А тепер уяви тих самих українців яким сьогодні запропонують перевести фантастичні для них гроші в Таджікостан на допомогу у війні з Кіргостаном.

Останнє редагування: 17 квітня 2024 05:36:54 від Dobre
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Яким чином можна переконати Маржорі Грін щоб та не лягала груддю проти допомоги Україні якщо в її 14 виборчому округу в Джорджії більшість виборців злидені реднеки без зубів і гроші самим потрібні?



Ввести православний талібан, Прирівняти аборти до вбивства, впровадити кримінальну відповідальність за гомосексуалізм, транс та інші дивіації, Замінити теорію еволюції богослов'ям в школі.... ну і тд в тому дусі

Як черешенька на торті - відкрити карні справи на усих Байденів
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Я  так би сказав: І деми і респи - гнойні підараси, це доведено потужною фактологією. Просто так склалося, шо деми  - це підараси які за нас, а респи - це підараси які за кацапів. Тому ми маємо з усіх зусиль топити за наших підарасів, бо від них залежить життя Українців та майбутне держави. Амінь.
традиційно вважалось (до Трампа), що республіканці більш рішучі, радикальні на міжнародній арені, зокрема, щодо москалів.
З 2016 року щось почало ламатися, а в 2023-2024 роках партія перетворилась на пустопорожніх балаболів-брехунів.
Як Трампу вдалося приватизувати, підпорядкувати собі фактично всю партію?
Вони ж щось писнути бояться проти побажань вождя
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Яким чином можна переконати Маржорі Грін щоб та не лягала груддю проти допомоги Україні якщо в її 14 виборчому округу в Джорджії більшість виборців злидені реднеки без зубів і гроші самим потрібні?


А яким чином цих реднеків без зубів переконали давати гроші на Ірак і Афганістан? Чи на війну в Сербії з диктатором Мілошевичем?  Тоді їм гроші були менш потрібні?
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Самому поїхати на Теслі щось пояснювати реднекам мабуть сцикотно.
Розкиію, мені самому було б сцикотно  :shuffle:
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

А яким чином цих реднеків без зубів переконали давати гроші на Ірак і Афганістан? Чи на війну в Сербії з диктатором Мілошевичем?  Тоді їм гроші були менш потрібні?
Так, до 2008 року економіка була значно краще, і в людей не розпливалась пляма на штанях кожен раз при згадці WORLD WAR III. Фанат Сталіна не був би найпопулярнішим журналістом Америки.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

А яким чином цих реднеків без зубів переконали давати гроші на Ірак і Афганістан? Чи на війну в Сербії з диктатором Мілошевичем?  Тоді їм гроші були менш потрібні?

Після 9-11, війна з Талібаном це свята війна. Переконувати не потрібно. Югославія була легка прогулянка на пару тижнів, не рахується.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Америкоси - реальні гнойні підараси. Відбірні.
Якщо Україна не відновить свою власну ядерну зброю та ракетну програму - ми в цій війні не вистоїмо.
Зараз ситуацію рятують FPV-дрони але завдяки ним ми фронт вічно втримувати не зможемо.

Україна може прямо зараз перетворити Москву на Припять
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:
N88

Україна може прямо зараз перетворити Москву на Припять

І що далі? Середній вік життя кацапа зменшиться з 60 до 58?
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Після 9-11, війна з Талібаном це свята війна. Переконувати не потрібно. Югославія була легка прогулянка на пару тижнів, не рахується.

І що, перемогли Талібан?

Ті терористи 9-11 з Аль-Каїди були здається.
Це вона такі потужні щупальця розпустила по Афганістані і Іраку що аж треба було починати відкриту війну?
Це підрозділ Талібану чи навпаки? Бо я щось заплутався...

Мова не про те легка чи важка це прогулянка. Мова про те наскільки це відповідає нормам міжнародного права.
Не було б Югославії - не було б того що маємо зараз.
Якщо хтось серед рівних перед законом вважає що він трохи рівніший бо в нього більше військової сили і вирішує трошки пробомбити суверенну країну бо там етнічний конфлікт або іншу на підставі зброї масового знищення в пробірці, то інші вирішують - а що, так можна було? - а ми що, гірші? - ми також пабєдітєлі - і починають діяти.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Україна може прямо зараз перетворити Москву на Припять

А хтось прораховував скільки цезію чи стронцію треба розпилити щоб територія стала непридатною для життя? І яка його концентрація в продуктах з реактора?
Щось мені здається що там не все так просто як Ви собі уявляєте...
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Після 9-11, війна з Талібаном це свята війна. Переконувати не потрібно. Югославія була легка прогулянка на пару тижнів, не рахується.
Нічого так собі прогулянка
Протягом операції, що тривала 78 днів, літаки НАТО завдали близько 2300 ракетно-бомбових ударів по 990 об'єктах на території Сербії і Чорногорії. На Югославію було скинуто 14 тисяч бомб (в цілому 23 тисячі бомб і ракет) загальною вагою більше 27 тисяч тонн.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Якщо скинемо з дронів 700 танків на Москву, то нічого від неї не залишиться.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Щось мені здається що там не все так просто як Ви собі уявляєте...
B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія