Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лірник публічна особа чи просто дописувач?

Re: Лірник публічна особа чи просто дописувач?

Тут більше схоже на правду, навіть селебріті є, бо наші лише політику виписали, чомусь
Вада законодавства.
Перекладіть англійську вікі про pep. Це
   
Так ви знаєте Лірника, на вашу думку, він публічна людина?

Для мене він - публічна особа, нехай не так сильно відома, що важко визначити.
Для мене - вже відомий, і залучений до подій в етнічній частині суспільства, та в телебаченні.


Коли я створював свої додаткові сторінки на ФБ, я теж розумів, що такі кроки йдуть до публічності: .. до відомості, .. і до підвищеної аби якої відповідальності.
Проте я ще не можу сказати про себе - я публічна особа, при звернені до публіки, доки "про мене" не почнуть публічно обговорювати чи взнавати,
а чи бігати до кожного президента з питанням а ви знаєте хто такий "Бондар Роман /Tracker/"?.

---
Кожен щось своє робить, але публічність - це публічне подання людини іншими відомими особами (або державою)
 чи звичайне впізнання людини (згадаю фільм - кину сюди, людина стала відомою тому що її просто розкрутили по ТВ, а на справді людина та трошки навіть соціопат, і не любить до себе уваги, не вміє ототожнити себе з новими обставинами і можливостями).
   
Re: Лірник публічна особа чи просто дописувач?

він "митець" який дуже любить гроші та медальки, клоун у редісок у поганому розумінні
   
Вибачте, а якщо я вийду в полудень на Красну площу, зніму штани і покажу всім сраку, то я - публічна особа? ;o

Так - виступ публічний.
Але особа не публічна, бо загальна публіка не знає вас як постійного в публічності виступів (участь в корисному житті суспільства), чи як обговорювана особа.


Наприклад Ліндсі Лохан - публічна особа. Особа дуже пізнавана публікою.
Публічна особа за чинником людини творчості, робота на публіку.
Зараз вона актриса і співачка.
З дитини 3-х років батьки з неї робили відомою через телебачення.

З часом вона дуже багато "наколола дров", стала символом незграбності.
Стала додатково пізнавана за її незграбність...

Цитувати
Эпатажная Линдси Лохан – ярчайший и весьма грустный пример того, к чему может привести слава, которая обрушивается на ребёнка.
https://24smi.org/celebrity/45-lindsej-lohan.html



Останнє редагування: 18 квітня 2019 01:15:12 від Бондар Роман /Tracker/
   
Re: Лірник публічна особа чи просто дописувач?

закон перерахував політичних публічних осіб.  є ще творчі публічні особи. не вийде ж до людей композитор чи письменник і скаже типа яоце написав але не скажу як мене зовуть.щоб уникнути публічності люди ховаються за псевдонімами.  лірник самозванець так як не член якоїсь національної спілки.
   
Re: Лірник публічна особа чи просто дописувач?
nik

якби широка публiка знала, що тут Лiрник пише...

 :facepalm:
   
якби широка публiка знала, що тут Лiрник пише...

 :facepalm:

порушення щодо публічної особи, чи самою публічною особою щодо інших осіб - мають сенс тільки дії, що виставлені на загальну публіку (широкого кола випадкових людей).

Чомусь дії на ФБ - частіше публічні (публічно обговорювані, більш цензоровані на окремі теми).
Чомусь дії на ФУП-і, з більшості - клубні (окрема спільнота), якщо це не стосується ККУ (публічність дій, поки-що не осіб, бійки фупівців, що потрапили в телебачення).

 :gigi:

Все залежить від контексту, та від місця "скоєного злочину" ... жартую
   
Re: Лірник публічна особа чи просто дописувач?

Питання
Бо тут так стогнали за сина його типу гебнявого запорєбріком, мовляв це огидно
То як? Огидно чи можна? А то я заплуталась

Ні, шановна шабі, Лірник не є публічною особою.
   
Re: Лірник публічна особа чи просто дописувач?

Вибачте, а якщо я вийду в полудень на Красну площу, зніму штани і покажу всім сраку, то я - публічна особа? ;o

Ні, ви просто довбойоб.
   
Света Быкова, ты неплохая женщина.. Чем тебя Лирнык обидел?
Я поясню, случайно в курсе

Было время, Лирнык решил, что я Быкова. Собралась группа фуповцев с ним во главе и принялась меня гонять по веткам.

Лирнык ни в чем себе не отказывал - "тварь, гнида, скотина, раскрала украинскую армию" и т.д. Никакие уговоры, логические доказательства и прочее не действовали. Фанаты Быковой хотели крови.

Мне в универе читали психологию, и я, конечно, знала, что против стаи есть только 2 варианта - бегство или валить вожака. Но я не могла поверить, что приличные вроде ники сбились в стаю. Вот и лопотала им что-то :laugh:

Если Свитлана - это Быкова,  у нее только один вариант. Валить вожака. Ну не бежать же ей с форума :D
   
извиняюсь, а каких высот достиг Лірник?


 Опереточный персонаж  только на форуме .Не каждый может сделать из себя  всеобщее посмешище  и повод  для приколов .
   
upstream, cьогодні в 00:18
Вибачте, а якщо я вийду в полудень на Красну площу, зніму штани і покажу всім сраку, то я - публічна особа?

Ні, ви просто довбойоб.

А вот Лирнык на ФУП только так и поступает , у него через пост посылания в сраку ,нецензурщина различные вариации со словом говно ,вранье , тех кто указывает ему на то что он лгун - Лирнык опять же нцензурно обзывает . Можно ли сделать выводы , что Лирнык не публичная особа , а как вы выразились - довбойоб . Ведь это поведение ничем не отличается от показа жопы на Красной площади .
   
А вот Лирнык на ФУП только так и поступает , у него через пост посылания в сраку ,нецензурщина различные вариации со словом говно ,вранье , тех кто указывает ему на то что он лгун - Лирнык опять же нцензурно обзывает . Можно ли сделать выводы , что Лирнык не публичная особа , а как вы выразились - довбойоб . Ведь это поведение ничем не отличается от показа жопы на Красной площади .

Хз. Іди-но ти в сраку про всяк випадок.
   
Re: Лірник публічна особа чи просто дописувач?

Я поясню, случайно в курсе

Было время, Лирнык решил, что я Быкова. Собралась группа фуповцев с ним во главе и принялась меня гонять по веткам.

Лирнык ни в чем себе не отказывал - "тварь, гнида, скотина, раскрала украинскую армию" и т.д. Никакие уговоры, логические доказательства и прочее не действовали. Фанаты Быковой хотели крови.

Мне в универе читали психологию, и я, конечно, знала, что против стаи есть только 2 варианта - бегство или валить вожака. Но я не могла поверить, что приличные вроде ники сбились в стаю. Вот и лопотала им что-то :laugh:

Если Свитлана - это Быкова,  у нее только один вариант. Валить вожака. Ну не бежать же ей с форума :D

Ага і Слава з Бичихою вигнала я ) страшний  чілавєк  :lol:
Прасцітє , часовню тожє я ?   8-)

Я правильно розумію, мадам бажає звалити з своєї хворої голови на мою здорову ? Прілічная вродє женсчіна, була, але до стаі хоче  ))

П.С. А ви Володимир теж перекладаєте як Володімір ? ) Бичиха до речі теж мала таку хворобу, ніт не розуміла в транслітерації , от совпадєніє  ;)
   
Re: Лірник публічна особа чи просто дописувач?

Ні, шановна шабі, Лірник не є публічною особою.

Я думаю було б добре якби він сам сказав ким є ) але бідося дуже заклопотаний , в полях працює, рейтинги виводить  :laugh:
   
Re: Лірник публічна особа чи просто дописувач?

Я поясню, случайно в курсе

Было время, Лирнык решил, что я Быкова. Собралась группа фуповцев с ним во главе и принялась меня гонять по веткам.

Лирнык ни в чем себе не отказывал - "тварь, гнида, скотина, раскрала украинскую армию" и т.д. Никакие уговоры, логические доказательства и прочее не действовали. Фанаты Быковой хотели крови.

Мне в универе читали психологию, и я, конечно, знала, что против стаи есть только 2 варианта - бегство или валить вожака. Но я не могла поверить, что приличные вроде ники сбились в стаю. Вот и лопотала им что-то :laugh:

Если Свитлана - это Быкова,  у нее только один вариант. Валить вожака. Ну не бежать же ей с форума :D
З яких це пір - Лірник вожак ФУПу?
   
Ага і Слава з Бичихою вигнала я ) страшний  чілавєк  
Прасцітє , часовню тожє я ?   

Я правильно розумію, мадам бажає звалити з своєї хворої голови на мою здорову ? Прілічная вродє женсчіна, була, але до стаі хоче  ))

П.С. А ви Володимир теж перекладаєте як Володімір ? ) Бичиха до речі теж мала таку хворобу, ніт не розуміла в транслітерації , от совпадєніє
Ну что за ужасы,  SvitLana? Держите себя в руках.
"Бычиха"! Кошмар какой!

Про часовню ничего не знаю, наговаривать не буду, но меня вы пытались выпроводить с форума, обвинив в сепаратизме. А я всего лишь Порошенко предложила губернатором во Львовскую обл отправить  :laugh:
Кто ж знал, что он сепаратор!

Злой спросил почему Света Быкова может быть недовольна Лирныком = я пояснила. Каюсь, с удовольствием. Но человек слаб :laugh:
   
З яких це пір - Лірник вожак ФУПу?
А я написала, что меня гонял весь ФУП? Бог миловал, спасибо Свете Быковой. Не со всеми у нее сложились неоднозначные отношения :gigi:
   
Re: Лірник публічна особа чи просто дописувач?

Ну что за ужасы,  SvitLana? Держите себя в руках.
"Бычиха"! Кошмар какой!

Про часовню ничего не знаю, наговаривать не буду, но меня вы пытались выпроводить с форума, обвинив в сепаратизме. А я всего лишь Порошенко предложила губернатором во Львовскую обл отправить  :laugh:
Кто ж знал, что он сепаратор!

Злой спросил почему Света Быкова может быть недовольна Лирныком = я пояснила. Каюсь, с удовольствием. Но человек слаб :laugh:

Істерія на форумі зашкалює )) ось ця гілка https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1036140.0
 можна цитату,  щоб я розуміла де  "меня вы пытались выпроводить с форума, обвинив в сепаратизме"   :facepalm1: Навіть якщо мадам лабає з двох акаунтів і образилась за T.Blair, то й там виправадіть не було, пропонувала бан на пару днів сєпару упоротому
П.С. буду вдячна за цитату ) вибачення теж приймаються  ;)
   

П.С. буду вдячна за цитату )
Верю вам на слово!
вибачення теж приймаються
Сейчас извинения в тренде - не буду отставать :D Извините меня, SvitLana, не разобралась
И даже бонус добавлю - можете меня в чем-нибудь огульно обвинить!
   
Re: Лірник публічна особа чи просто дописувач?


Верю вам на слово!
Сейчас извинения в тренде - не буду отставать :D Извините меня, SvitLana, не разобралась
И даже бонус добавлю - можете меня в чем-нибудь огульно обвинить!
Вєріть нікаму нільзя) тому я кинула посилання на тему, щоб ви пересвідчилися. Навіщо мені навмисно вас звинувачувати, якщо з вашої сторони була неуважність? Розібралися і добре, проїхали  :)
   
Проект "про протидію лихослів'я".
Сьогодні у Верховній Раді


також про поняття і про публічність осіб.
про публічні вислови публічних осіб....
   
Проект "про протидію лихослів'я".
Сьогодні у Верховній Раді

також про поняття і про публічність осіб.
про публічні вислови публічних осіб....

Шо ? Будуть Лірника драть (с) ? ))
   
Питання
Бо тут так стогнали за сина його типу гебнявого запорєбріком, мовляв це огидно
То як? Огидно чи можна? А то я заплуталась

вийми сначала хуй со рта , запуталось оно :weep:
   
А нагадайте мені - у нас з "публічних" тут були ватна керченська б***ь Монтянша та бухий очкарік Луценко.
Як вони пішли з форуму?
Через крики "ганьба" чи як?
   
А що там митець знову утнув?
переїхав з Києва, тепер він мій земляк. так що руккі прочь.
   
Лирнык обычный хамовитый приспособленец   .   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія