Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лірник публічна особа чи просто дописувач?

Лірник публічна особа чи просто дописувач?
Питання
Бо тут так стогнали за сина його типу гебнявого запорєбріком, мовляв це огидно
То як? Огидно чи можна? А то я заплуталась

Можливо, навіть якщо він - радник президента,
все одно він звичайна людина дописувач, тільки з підвищеними вимогами до нього, як до члена суспільства.

Але якщо він - герой України, то як не крути - у нього подвійний статус:
- (звичайний дописувач),
- та публічна особа, визнана державою (через конституційне впровадження президентом)


P.S. ми всі публічні, тільки не знаю як правильно називається система подій...
 чи статус офіційного поводження з об'єктами і суб'єктами офіційного статусу при виконанні ними обов'язків.

А також відомі люди, які постійно виконують свої дії на публіці (діяльність, пов'язана з публікою), для публіки (мають вплив на публіку), або навіть обумовлені певною відповідальністю за свою діяльність перед державою.

Останнє редагування: 17 квітня 2019 23:15:51 від Бондар Роман /Tracker/
   
Ну ніфуя. Ось шо написано у Вікіпедії:
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%83%D0%B1%D0%BB%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B0_%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%B1%D0%B0
Я цитувала з його вікі) так написано там)
   
Re: Лірник публічна особа чи просто дописувач?

Я хочу зрозуміти, публічна особа що дописує на форумі, вона під які правила і категорію підпадає

під категорію ФОРУМЧАНИН
всі форумчани рівні
   
Я цитувала з його вікі) так написано там)
Прочитайте за тим посиланням, що я навів, й не їпіть мізки ані собі ані нам ))) :lol:
   
Ну ніфуя. Ось шо написано у Вікіпедії:
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%83%D0%B1%D0%BB%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B0_%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%B1%D0%B0

За посиланням у Вікі також є відповідь на це запитання.
Я коментувала Сергія) в нього про іноземних публічних нічого)
   
Ну ок, не давить, позиціонує себе сам як публічну відому людину

вы его видели в реале, просто  с ним разговаривали?  Какая разница он публичный или непубличный.. он нормальный человек украинец
   
Re: Лірник публічна особа чи просто дописувач?

Не помнишь луценко????
а що, і луценко тут був? під яким ніком?
   
Прочитайте за тим посиланням, що я навів, й не їпіть мізки ані собі ані нам ))) :lol:
Напуркуа мені ваше посилання, у чувака на сторінці актор і телеведучий, це є публічні люди
   
Я коментувала Сергія) в нього про іноземних публічних нічого)
Бо він просто верхню частину процитував.  Лірник же не іноземець, як не крути )))
   
а що, і луценко тут був? під яким ніком?
Ну от, зайшов би Юга під своїм прізвищем і піарив свою роботу, він би ким був? Публічним чи Дописувачем  :shuffle:
   
під категорію ФОРУМЧАНИН
всі форумчани рівні
(tu) .. И это правда..украинская. ФОРУМ
   
у чувака на сторінці актор і телеведучий, це є публічні люди
Де це у "чувака на сторінці"? Процитуйте, якщо там офіційна інфа. :gigi:
   
Ну от, зайшов би Юга під своїм прізвищем і піарив свою роботу, він би ким був? Публічним чи Дописувачем  :shuffle:

Це вже було - ДОПИСУВАЧ
   
Ну ок, не давить, позиціонує себе сам як публічну відому людину
Сприймайте його як якого пупкіна васю невідомого нікому.
І не пишіть щось таке що ніби може натякати на конкретну фізичну особу, тому що в нас є на форумі такі джигіти що тільки цього і чекають. І тут же стук тук тук. А формально ви правила порушите якщо деанонімізуєте нехай сто раз всім відомого користувача.
Тому - вася пупкін і не більше.
Хвалити можна вони це люблять.
   
Бо він просто верхню частину процитував.  Лірник же не іноземець, як не крути )))

Усі ці гарантії особистого життя та простору, які забезпечує Конституція та Конвенція, абсолютно стосуються «звичайних» громадян, а не політиків, бізнесменів, високоповажних діячів церкви, акторів, співаків і т.д. Ставши публічною людиною поняття щодо особистого життя звужується. Те, що людина публічна, само собою передбачає, що її «знає» чи не кожен громадянин суспільства. Публічні люди на виду та на слуху.
 :)

   
а що, і луценко тут був? під яким ніком?

Юрий Луценко , но это было давно,до тюрьмы....
   
Де це у "чувака на сторінці"? Процитуйте, якщо там офіційна інфа. :gigi:

Я процитувала "сценарист, актор, телеведучий, автор телепрограм"



   
Усі ці гарантії особистого життя та простору, які забезпечує Конституція та Конвенція, абсолютно стосуються «звичайних» громадян, а не політиків, бізнесменів, високоповажних діячів церкви, акторів, співаків і т.д. Ставши публічною людиною поняття щодо особистого життя звужується. Те, що людина публічна, само собою передбачає, що її «знає» чи не кожен громадянин суспільства. Публічні люди на виду та на слуху.

В Україні офіційне визначення "публічні особи", звучить лише так:
"Публічні особи - особи, які відповідно до Закону є національними, іноземними публічними діячами, діячами, які виконують політичні функції в міжнародних організаціях".
Перелік вище навели. Все інше, то ваше особисте бла-бла-бла.
До речі, те що людина є публічною особою, ніфуя не означає, що про неї можна викладати конфіденційну інфу, крім випадків, що чітко визначені законодавством. B-)




Останнє редагування: 17 квітня 2019 23:23:06 від птах Сорока
   
Сприймайте його як якого пупкіна васю невідомого нікому.
І не пишіть щось таке що ніби може натякати на конкретну фізичну особу, тому що в нас є на форумі такі джигіти що тільки цього і чекають. І тут же стук тук тук. А формально ви правила порушите якщо деанонімізуєте нехай сто раз всім відомого користувача.
Тому - вася пупкін і не більше.
Хвалити можна вони це люблять.
Маячня виходить, він сам себе рекламує, хизується своєю публічністю
   
В Україні офіційне визначення "публічні особи", звучить лише так:
"Публічні особи - особи, які відповідно до Закону є національними, іноземними публічними діячами, діячами, які виконують політичні функції в міжнародних організаціях".
Перелік вище навели. Все інше, то ваше особисте бла-бла-бла.
До речі, те що людина є публічною особою, ніфуя не означає, що про неї можна викладати конфіденційну інфу, крім випадків, що чітко визначені законодавством. B-)
То не моє особисте) то цитата  ;)
   
То не моє особисте) то цитата
Ну й шо, шо цитата?  Людина в себе на сторінці у ФБ може написати що він  інопланетянин, але ж це не означає, що воно так й є)))

То фулі ви взагалі тут демагогію розводите? Таки правильно вас Бикова банила за упоротість ))) :lol:
   
Ну й шо, шо цитата?  Людина в себе на сторінці у ФБ може написати що він  інопланетянин, але ж це не означає, що воно так й є)))

То фулі ви взагалі тут демагогію розводите? Таки правильно вас Бикова банила за упоротість ))) :lol:
Мусчіна) про публічних людей цитата) упоротість то про вас виходить))
А про сценариста цитата з вікі)

Останнє редагування: 17 квітня 2019 23:34:16 від SvitLana
   
Маячня виходить, він сам себе рекламує, хизується своєю публічністю

Якщо не визначено Законом, це не втрачає публічність особи, згідно словників і загальносуспільного визначення.
Давайте вже не грати в державу, де "все що не визначено Законом - не правило суспільства чи людства".
   
Якщо не визначено Законом, це не втрачає публічність особи, згідно словників і загальносуспільного визначення.
Давайте вже не грати в державу, де "все що не визначено Законом - не правило суспільства чи людства".
Ну ви завернули) давайте простіше, актори, телеведучі, артисти - це публічні люди?

Останнє редагування: 17 квітня 2019 23:39:58 від SvitLana
   
Света Быкова, ты неплохая женщина.. Чем тебя Лирнык обидел?
   
Ок, Кім Кардашян, Олег Вінник, Марув - публічні?
   
давайте простіше, актори, телеведучі, артисти - це публічні люди?
В контексті розкриття деякої інформації, а конкретно фінансової - то ні.  B-)

А з точки зору "впізнаваності" то - так, але це нічого не означає у розрізі правил ФУПу.

Останнє редагування: 17 квітня 2019 23:42:35 від птах Сорока
   
Публічна особа!

https://www.facebook.com/MrBean/ - mr.Been

   
В контексті розкриття деякої інформації, а конкретно фінансової - то ні.  B-)

А з точки зору "впізнаваності" то - так, але це нічого не означає у розрізі правил ФУПу.
В контексті обсирання їх сім'ї як це прийнято по відношенню до сімей інших публічних людей)
   
Re: Лірник публічна особа чи просто дописувач?

В контексті розкриття деякої інформації, а конкретно фінансової - то ні.  B-)

А з точки зору "впізнаваності" то - так, але це нічого не означає у розрізі правил ФУПу.

Це вада законодавства.
Некоректний термін.
В англійському варіанті - pep politically exposed person.
Це люди, що мають відношення до політики чи державного управління, або їх родичі чи пов'язані особи.
https://en.wikipedia.org/wiki/Politically_exposed_person - є пояснення, не має відповідної української версії
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%83%D0%B1%D0%BB%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B0_%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%B1%D0%B0 - відображені норми законодавства, хоча поняття звичайно вживається в значенні "загальновідома особа".
   
В контексті обсирання їх сім'ї як це прийнято по відношенню до сімей інших публічних людей)
Правилами ФУПу заборонений перехід на родини дописувачів під час срачу, й пофуй, чи публічні люди то чи ні.
Але конкретно родину Лірника ніхто не обсирав. B-)


   
Правилами ФУПу заборонений перехід на родини дописувачів під час срачу, й пофуй, чи публічні люди то чи ні.
Але конкретно родину Лірника ніхто не обсирав. B-)
Його ні, але тільки згадали за сина яким він чи то вихвалявся, чи то погрожував, виття про коректність здійняли ті, що в гілці Шафран кричать про батьків Зєлі, це якось неправильно
Хочеш кататися (вихвалятися публічністю) хочи і санчата возити
   

Ну якщо так, в додаток до посилань від NWest , то додамо питання про "публічну особу" без прив'язки до держави.
В прикладі, також в порівняння з англійської мови того Вікі-словника.

Поублічна особа (eng.: "Public figure")

https://en.wikipedia.org/wiki/Public_figure
   
виття про коректність здійняли ті, що в гілці Шафран кричать про батьків Зєлі, це якось неправильно

Якщо про це спитаєте в контексті подій, то й можливо зможу відповісти.
   
Re: Лірник публічна особа чи просто дописувач?

Ну от, зайшов би Юга під своїм прізвищем і піарив свою роботу, він би ким був? Публічним чи Дописувачем  :shuffle:
ну звісно дописувачем
саме це я і намагалася декілька разів довести Лірникові, коли він вимагав особливого ставлення до себе на форумі, зокрема своїх тверджень, проводячи карколомну паралель "я - відома людина, мене багато хто знає у реалі,  звідси витікає, що я людина - чесна, і моїм словам можна повністю довіряти"
   
Re: Лірник публічна особа чи просто дописувач?

Вибачте, а якщо я вийду в полудень на Красну площу, зніму штани і покажу всім сраку, то я - публічна особа? ;o
   
ну звісно дописувачем
саме це я і намагалася декілька разів довести Лірникові, коли він вимагав особливого ставлення до себе на форумі, зокрема своїх тверджень, проводячи карколомну паралель "я - відома людина, мене багато хто знає у реалі,  звідси витікає, що я людина - чесна, і моїм словам можна повністю довіряти"
Ну от, і я про що, або нехай попуститься, або вигрібає як всі публічні.
Щоб мені зауважень не було, за те що питаю як його сприймати. А то вже побігли стукі - пастукі)




   
Вибачте, а якщо я вийду в полудень на Красну площу, зніму штани і покажу всім сраку, то я - публічна особа? ;o
Тобто ваша срака і Лірникові вертепи і прочая творчість  нічим не відрізняються?  :lol:
   
Якщо про це спитаєте в контексті подій, то й можливо зможу відповісти.
Так ви знаєте Лірника, на вашу думку, він публічна людина?
   

Ну якщо так, в додаток до посилань від NWest , то додамо питання про "публічну особу" без прив'язки до держави.
В прикладі, також в порівняння з англійської мови того Вікі-словника.

Поублічна особа (eng.: "Public figure")

https://en.wikipedia.org/wiki/Public_figure

Тут більше схоже на правду, навіть селебріті є, бо наші лише політику виписали, чомусь
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія