Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Де адепти "базар - фу" і "купувати тільки в магазинах"?!! :facepalm1:

Ну то можна й м'яса напівкопченого чи вареного придбати зі спеціями - не кардинальна відмінність у ціні.
Он пан old-wood - власний бізнес в Америці, але купує якесь копійчане гівно з відходів м'ясного виробництва. Модель харчування - швидко набити кишку.
   
Он пан old-wood - власний бізнес в Америці, але купує якесь копійчане гівно з відходів м'ясного виробництва. Модель харчування - швидко набити кишку.
Теж мені, приклад згадав )))
   
Он пан old-wood - власний бізнес в Америці, але купує якесь копійчане гівно з відходів м'ясного виробництва. Модель харчування - швидко набити кишку.
відчуття голоду вгамовується кількістю опущеного у шлунок а не  якістю
   
Взагалі, жерти більш-менш ковбасу за 300 гривень й вище, коли можна нормального м'яса купити за 120-130 грн й приготувати, я хз навіщо.
Та ж домашня бастума вийде десь під 400 грн/кг
   
А кто, собственно, эти "адепты"?! Почему это фермерский рынок вдруг "фу"?
   
ПыСы. Колбасу не ел уже лет 25...
   
А кто, собственно, эти "адепты"?! Почему это фермерский рынок вдруг "фу"?
"Фермерський ринок" біля мого дому - селяни зранку приїжджають, викладають м'ясо та сало у рядах, до вечора воно так і лежить влітку ліниво відганяють від нього мух.
   
знакомый наладчик после командировки на мясокомбинат рассказывал, что у работяг в цеху была любимая забава после пересмены\перерыва, когда пацюки лазят за ошметкамит прокрасться в цех и включть шнек   :gigi:
   
Справжній масмаркет це ковбаса та сосиски 100-150 гривень, 300+ гривень на свята або для тих, у кого з/п значно вище середньої
   
у всіх торгівельних закладах свого селища а також на базарі вартість 99% ковбас не перевищує 220 грн/кг. Те, що вартує за 200 грн лежить на прилавках тижнями
   
знакомый наладчик после командировки на мясокомбинат рассказывал, что у работяг в цеху была любимая забава после пересмены\перерыва, когда пацюки лазят за ошметкамит прокрасться в цех и включть шнек   :gigi:
Городские легенды)
Может на мелких цехах так все и выглядит
Там где я был - на производстве порядок идеальный
   
“Laws, like sausages, cease to inspire respect in proportion as we know how they are made." (С) John Godfrey Saxe

Нещодавно захотілося гидотки, купив в Новусі Краківську якогось відомого виробника, в вакуумі, не прострочку. Дружина почала нарізати і побачила білого живого хробачка міліметрів зо три довжиною. Їсти ту ковбасу не стала. А ми чай не із графйов, нам/мені більше дісталося :)
   
якогось відомого виробника, в вакуумі

хз, но у меня против "вакуума" для таких продуктов стоп-сигнал  :laugh: анаэробая среда, ботулизм, вот это всьо
   
"Фермерський ринок" біля мого дому - селяни зранку приїжджають, викладають м'ясо та сало у рядах, до вечора воно так і лежить влітку ліниво відганяють від нього мух.

Ягнятину, телятину и куриные грудинки берем у мясника... С мухами проблем нет...

   
хз, но у меня против "вакуума" для таких продуктов стоп-сигнал  :laugh: анаэробая среда, ботулизм, вот это всьо

А, ну тоді все ОК. Хробачок в анаеробному середовищі не вижив би. Будемо вважати його "канаркою в шахті" :)
   
а на базаре такую колбасу значит не продают

базарную колбасу тетка из ларька сама по ночам рученьками из чистого мяса делает, а утром свеженькой торгует

мда - заголовок  :facepalm1:
   
це да, але все-таки є виробники, що поки дотримуються цього
в усякому разі, алановський "спєццех" точно - бо там така клієнтура, що й спалити той "спєццех" може на емоціях  :laugh:
Посмотрел, сколько стоит докторская
Обалдеть
Мортадела из Италии, привезенная в Украину, стоит дешевле
Жесть цены
   
ковбасу можна брати в магазині, небагато й з нарізкою -тоді все видно
   
триндець, оце ціни. це з чого та ковбаса, з мамонта чи що.

Ні. Це фабрична ковбаса зі справжнього мняса, а не з щурів та "сіські-піські-хвост"
Сам прикинь - яловичина у роздріб зараз 160 гривень десь (чому у роздріб узяв - щоб не враховувати заробіток магазину). Сало - десь 90 грн. З кіла яловичини вихід десь півкіла ковбаси
Тобто зразу сходу ціна 320 грн просто на сировині, плюс спеції, плюс витрати на паливо для печі, плюс робота плюс логістика плюс заробити

Щоб ти зрозумів - якщо сирокопчена або сиров'ялена ковбаса коштує дешевше 400грн за кіло, вона не з м'яса
   
Справжній масмаркет це ковбаса та сосиски 100-150 гривень, 300+ гривень на свята або для тих, у кого з/п значно вище середньої
Это нонсенс. Лучше купить бобовые или сою. Есть хорошие рецепты.
   
Знаєш, то не у всіх такі гроші є ,як у пригриміздів та прокурорів.
Якісні ковбаси є й набагато дешевші.
А ти - тупий поц, на кшталт граффа або жралясраля які вихваляються статками.
Знаєш, ти дурень
Дивися вище, я навів приблизний розрахунок
"набагато дешевше" то або ковбаса не з м'яса, або виробник не платить податки (може бути й те й те)
   
Ягнятину, телятину и куриные грудинки берем у мясника... С мухами проблем нет...
У нас был фермерский магазин мясной. Полгода.
   
Знаєш, ти дурень
Дивися вище, я навів приблизний розрахунок
"набагато дешевше" то або ковбаса не з м'яса, або виробник не платить податки (може бути й те й те)
І без податків не буде копчене коштувати дешевше сирого м'яса.
   
Взагалі, жерти більш-менш ковбасу за 300 гривень й вище, коли можна нормального м'яса купити за 120-130 грн й приготувати, я хз навіщо.

звичайно можна
Але поцікався, який вихід у продукту опісля копчення/в'ялення
До речі, можеш у гонти спитать
А потім ще добав сюди розходи на те, щоб закоптить/зав'ялить та ціну свого особистого часу

Вийде дешевше, звичайно. На магазінну націнку.
   
У нас был фермерский магазин мясной. Полгода.


А нашим двум по 150 лет... Есть и другие...
   
І без податків не буде копчене коштувати дешевше сирого м'яса.

є технології
коли ковбасу роблять по-факту з відходів м'ясопереробки ("сіські-піські-хвост"), які дуже дешеві та розбавляють "білковою масою"

Ще хочу звернуть увагу - коли на ковбасі написано "з м'яса птиці" - це означає, що там більша частина зі шкури (яка навіть у супері коштує як сміття, останнього разу бачив десь за 25 грн за кіло)
   
О_о, люди еще покупают ту дрянь, что колбасой называют. Купил мясо, приготовил мясо, съел мясо и нафиг те обработки и переработки, особенно у нас.
   
О_о, люди еще покупают ту дрянь, что колбасой называют. Купил мясо, приготовил мясо, съел мясо и нафиг те обработки и переработки, особенно у нас.
95%. З них 95% "перший сорт" за 100-150 грн. 5% естетів-зожників готують м'ясо та рибу.
   
95%. З них 95% "перший сорт" за 100-150 грн. 5% естетів-зожників готують м'ясо та рибу.
то есть люди сознательно берут колбасу «из мяса», килограмм которой дешевле того самого мяса? Там на мясо ещё операций 5 должно энергоемких приходиться чтобы колбасу получить. Она должна быть раза в два дороже этого самого мяса.
   
В угодах всіх рітейл мереж в Уа  з виробниками  існує пункт про повернення товару.
В Австріі теж.

Але в Австріі повернути протермінування з торгового залу нікому в голову приходить.
Тільки в утилізаційну кімнату і далі в сміття (В Уа Ашан практикує)
В Украіні повернення протермінованого товару з супермаркетів виробникам  і особливо фрешгрупи  це йопт норма.

Навпаки чим більша мережа тим більший % товару від поставки можна повернути.
Ковбасники рівня Глобіно наприклад в мережі рівня Сільпо забирають до 7% в рівня Новус до 5% від поставки в пеіоді
В менших мережах 3%
На тону поставок ковбаси  30-70кг протермінування  йде назад на завод.
З одного боку цей товар навіть в замороженому вигляді  є лайно
З іншого боку це товар на 3-10тис грн.

Те що бариги за копійку вдушаться сумніву немає.
І будуть "переробляти" частину на шнеках і пускати в "ковбасу" повторно.

Як з тим покінчити?

Промоніторити додатки до угод де % повернену  розписані і заборонити особливо гастрономічну групу на повернення в роздрібні торгівлі.
Рух цього товару має бути виключно  в одну сторону.
На законодавчому рівні прописати  тому що "бариги" і далі травити будуть.

Виробникам ковбасникам таке законодавство в + (вони тільки за щоб рітейл додатками до угод  руки не викручував)
А рітейл теж не збідніє.
   
 :bueee:  надо ж было открыть ветку во время перекуса...
пля..
в выходные буду сама делать колбасу.
   
мій максимум це щіпалка у пепсіколі і слимак у сметані :D
мій тато ще в пляшці пива цілу мишку обнаружив, вже коли половину випив.
   
:bueee:  надо ж было открыть ветку во время перекуса...
пля..
в выходные буду сама делать колбасу.
ті хто працював на м"ясокомбінатах магазинну ковбасу як правило не їдять :D
   
м'яса напівкопченого чи вареного придбати зі спеціями
Оно противное. Даже Алан на вишневых веточках.
Помню Азаров жаловался, что любит сосиски, но не может найти толковых
Это правда
   
можна просто глянути на вартість м'яса власного копчення мережі (Сільпо, Новус наприклад)

я на базарі інколи беру трохи ковбаси
але виключно в Запоріжжі на Критому ринку у постійних 1-2 продавців, у котрих запасаюся соленим салом чи копченостями, коли в ЗП буваю
ціна та якість там прийнятні

Останнє редагування: 20 травня 2021 13:17:36 від H.Kropp
   
мій тато ще в пляшці пива цілу мишку обнаружив, вже коли половину випив.

Знайомі займались алкоголем і збирали колекцію заспиртованих представників фауни в пляшках. Багато цікавого було.
А якщо хтось регулярно купує ковбасу, то з'їв вже багато мишей. Їх же завжди видно.
   
Гармаш,рідкісне гауно
   
А кто, собственно, эти "адепты"?! Почему это фермерский рынок вдруг "фу"?

Та пів ФУПу. Оно навить в гілці відмітилися, типу срущої пташки.
Пам'ятаю волання 2014-2015 - "позакривати нах ті гадюшники! Сільпо - наше всьо!". І ще про фермерське полоко "з мікробами" дуже волати полюбляли. Зараз притихли - вже досита пальми напилися.

По суті - я не кажу, що на ринку краща, ніж в магазині. Тема про те, що в магазині нічим не краща, ніж на ринку. Тільки дорожча. Тому волання "закрий базар!" не мають вагомих аргументів.
   
поганенька якась м'ясорубка, леза заточити вже треба та підрегулювати проміжок між лезами та сіткою
економлять хазяйва на ТО

Я так розумію, щур попав не під час мелення м'яса, а коли вже фаршем начиняють оболонку. Там є шнек, але немає ножів.
   
Знаєш, ти дурень
Дивися вище, я навів приблизний розрахунок
"набагато дешевше" то або ковбаса не з м'яса, або виробник не платить податки (може бути й те й те)
----
PAL,можеш пояснити,як так виходить- кіло мняса 150  а кіло "ковбаси" 700 гривень?
Як воно так виходить?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія