Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

26,63

26,63
smx

клятий Зе !  :zrada:
   
Re: 26,63

педруйки лякали буде 50 буде 50 .... :-( цуко ....
   
Re: 26,63
smx

Офіційний курс долара впав до мінімуму із травня 2020 року, а євро - на мінімумі з минулого липня.
Національний банк України на п'ятницю, 24 вересня, зміцнив курс гривні більш ніж на 14 копійок по відношенню до долара і на 20 копійок до євро. 
Отже, офіційний курс долара впав до мінімуму із травня минулого року. Нижчим курс був лише 20 травня 2020 року - 26,51 гривень за долар. А євро - на мінімумі з 16 липня 2020 року. Тоді курс був 31,03 гривень за євро.
Нацбанк встановив офіційні курси валют на такому рівні:
- 100 доларів США - 2 652,72 гривень (-0,1442 грн);
- 100 євро - 3 108,46 гривень (-0,2010 грн).
На міжбанківському валютному ринку курс долара виріс на 4 копійки - до 26,64 гривень за долар, у купівлі також піднявся на 4 копійки - до 26,62 гривень за долар. Курс євро в продажу піднявся на 7 копійок - 31,27 гривень за євро.
   
Re: 26,63

Кровью срати будете уже скоро
   
Re: 26,63

https://www.5.ua/ekonomika/ekonomichna-katastrofa-cherez-emisiiu-vid-zelenskoho-dolar-mozhe-pidskochyty-do-33-35-hrn-zmi-219277.html
ЕКОНОМІЧНА КАТАСТРОФА": ЧЕРЕЗ ЕМІСІЮ ВІД ЗЕЛЕНСЬКОГО ДОЛАР МОЖЕ "ПІДСКОЧИТИ" ДО 33-35 ГРН/$ – ЗМІ
13.07.2020 15:16
   
Re: 26,63

26?
Не може бути. Мабуть 126.
   
Re: 26,63
PAL

26.63? Вже ні, забудьте!

   
Re: 26,63

Дякую, Зэля !
Так пороть скот навіть порох не здогалався: $ 26,5 а цукор - 30 грн, а не якісь сраті 12грн як при баризі ! Оце я понімаю - порка !  :love:
   
Re: 26,63
PAL

Дякую, Зэля !
Так пороть скот навіть порох не здогалався: $ 26,5 а цукор - 30 грн, а не якісь сраті 12грн як при баризі ! Оце я понімаю - порка !  :love:

у бариги цукор - то стратегічний протухт! Йому ніяк ціну задирать не можна було!  (P)
   
Re: 26,63

на правах ФЗВ. чи варто зараз купити долари?  :D
   
Re: 26,63

Дякую, Зэля !
Так пороть скот навіть порох не здогалався: $ 26,5 а цукор - 30 грн, а не якісь сраті 12грн як при баризі ! Оце я понімаю - порка !  :love:
ти крім порки нічого більше і не понімаєш.
   
Re: 26,63

на правах ФЗВ. чи варто зараз купити долари?  :D
ні почекай. Якщо купиш менше чим по 27.50, б'яка буде обіжатись.
   
Re: 26,63

Дякую, Зэля !
Так пороть скот навіть порох не здогалався: $ 26,5 а цукор - 30 грн, а не якісь сраті 12грн як при баризі ! Оце я понімаю - порка !  :love:
А олія :) вже дешевше на олівковій , а не на нашій українській смажити.
   
Re: 26,63

клятий Зе !  :zrada:

і що?

Ціни на харчі ростуть, в крамницях пояснюють - типа, все дорожчає. Молочне, жалілася  продавчиня в магазині,  кожна наступна закупка - на 2-3 гривні дорожче, тож і магазин піднімає ціну.

Будматеріали виросли в ціні від 50 до 100 процентів.

Зате Верещук бреше, що інфляція - 3 процента всього.

   
Re: 26,63

ти крім порки нічого більше і не понімаєш.

Я якраз розумію, кацапе зелений, а от ви...І я дууууже задоволена напрямком, яким рухається країна.
А ти шо, нє рад ??  :gigi:
   
Re: 26,63

у бариги цукор - то стратегічний протухт! Йому ніяк ціну задирать не можна було!  (P)

А - ну так, як я могла забути !
І ще також олія, і масло, і сало - теж були стратегічні продукти.
Деревина вдвічі здорожчала - чого б це ? Нову партію депутатів від "Слуг народа" готують ?  :D
   
Re: 26,63

Це максимум до листопада.  Зараз ціни на сталь і руду падають, а на газ і вугілля зростають
   
Re: 26,63

Це максимум до листопада.  Зараз ціни на сталь і руду падають, а на газ і вугілля зростають

І ?
   
Re: 26,63

І ?

Будет дорожать (ТМ)
   
Re: 26,63

І ?

Різко погіршується зовнішньоторговельн е сальдо.  Плюс ФРС планує підвищити ставку.  Тому якщо купувати валюту, то зараз
   
Re: 26,63

Різко погіршується зовнішньоторговельн е сальдо.  Плюс ФРС планує підвищити ставку.  Тому якщо купувати валюту, то зараз

 :-B
А як бабки понесуть собак $ за опалення - то вапщє буде краса  :beach:
   
Re: 26,63

а цукор - 30 грн, а не якісь сраті 12грн як при баризі ! Оце я понімаю - порка !

Нуу . воно зрозуміло - агітки , пропаганда , та яким боком президент і до виробників того цукру і до перепродувачів ..?

А шо як якийсь із декількох перепродувачів того цукру у ланцюжкові препродувачів , до якоїсь іншої політичної сили належить ніж оті зелені ..?

А шо як і котрийсь із виробників цукру не до зелених належить ..?

Звиняйте , як ув чомусь завадив , риторичними міркуваннями .
   
Re: 26,63

Різко погіршується зовнішньоторговельн е сальдо.  Плюс ФРС планує підвищити ставку.  Тому якщо купувати валюту, то зараз
Виходять з ОВГЗ. Для них і підігнали непоганий курс.
   
Re: 26,63

це типа зебанашкам сцють в очі штучним заниженням курсу бакса?

ну так і яник так само робив

сцуко тупе стадо нічому не вчиться.
   
Re: 26,63

Додайте фактор різкого здорожчання електрики для виробників.
   
Re: 26,63

Додайте фактор різкого здорожчання електрики для виробників.

Автоматом буде дорожчати і  їх продуція, бо собівартість зросте в ціні.
   
Re: 26,63

педруйки лякали... цуко ....

Так Ельф розганяє зраду, що цукор дорогий.
   
Re: 26,63

26.71
   
Re: 26,63

местный производитель стремительно теряет рентабельность
   
Re: 26,63

Це максимум до листопада.  Зараз ціни на сталь і руду падають, а на газ і вугілля зростають
Ти ще забув що  деревина падає, заспокой б'яку і шушу.

https://ru.investing.com/commodities/lumber

ЗІ Так шо з листопада буде не 26.60, а 27.60.

Останнє редагування: 24 вересня 2021 19:12:21 від Вело
   
Re: 26,63

местный производитель стремительно теряет рентабельность
Завжди дивувало, чому мєстний проізводітєль платить зарплату в 5-10 раз менше чим нємєстний, і втрачає конкурентноздатніст ь.
   
Re: 26,63

 :zrada:
   
Re: 26,63

от зелений
от зрадник
правда ж, педрилки?
   
Re: 26,63

А олія :) вже дешевше на олівковій , а не на нашій українській смажити.

Я смажу на кокосовій. :laugh:
   
Re: 26,63
PAL

Я смажу на кокосовій. :laugh:

фі!
непатріотично!
Смалець - наше всьо!  :super:
   
Re: 26,63
smx

Дякую, Зэля !
Так пороть скот навіть порох не здогалався: $ 26,5 а цукор - 30 грн, а не якісь сраті 12грн як при баризі ! Оце я понімаю - порка !  :love:

Порошенко принадлежит до 20% сахарного рынка Украины, так что пинайте глав барыгу, пусть опускает цены

http://agroportal.ua/news/novosti-kompanii/zavody-poroshenko-proizveli-15-ukrainskogo-sakhara/

кто виноват, что чтот барыга Порошенко никак не нажрется?!
   
Re: 26,63

Порошенко принадлежит до 20% сахарного рынка Украины, так что пинайте глав барыгу, пусть опускает цены
http://agroportal.ua/news/novosti-kompanii/zavody-poroshenko-proizveli-15-ukrainskogo-sakhara/

кто виноват, что чтот барыга Порошенко никак не нажрется?!

А будматеріали - то теж барига пошептав?
   
Re: 26,63

бльять, у світі ріст цін в долларах на стойматєріали, продовольство, металли. І постійно приходять педдроти і удають з себе целок, как жи так, зе повьісил ценьі. Дєбіли, блбять.
   
Re: 26,63

педруйки лякали буде 50 буде 50 .... :-( цуко ....
сходи в магазин посмотри на цены, толку от такого курса  :bueee:
   
Re: 26,63

А будматеріали - то теж барига пошептав?
кенеди тоже он  :buba:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія