Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чи є насправді ФУП форумом пенсіонерів ? Вік форумчан

Опитування
мій вік складає
Всього проголосувало: 243
до 30 років  1 
 
 0% 
31 - 60 років  191 
 
 79% 
61 та більше років  51 
 
 21% 




протягом цієї години один із дописувачів відповідаючи мені в одній із гілок написав фразу - ".... Теза про форум пенсів вже тут мем "
Тому у мене виникла думка провести опитування про віковий склад форумчан. Голосуємо, буфет працює  :)
   
протягом цієї години один із дописувачів відповідаючи мені в одній із гілок написав фразу - ".... Теза про форум пенсів вже тут мем "
Тому у мене виникла думка провести опитування про віковий склад форумчан. Голосуємо, буфет працює  :)

  Треба було тобі 31-60  розбити хоча б на 2 діапазони.  :-)o 
   
Голоснув. Де буфет?
   
  Треба було тобі 31-60  розбити хоча б на 2 діапазони.  :-)o 
+. одна генерація це років 10-15. 30-35 і 45-50 років, це вже дві великі різниці.
   
Принцип Парето
   
Re: чи є насправді ФУП форумом пенсіонерів ? Вік форумчан

Таки виходить десь правда, бо в 2000-х тут була купа народу до 30, а нині з 62 аж нуль.
Мені й самому в 2006, як прийшов (реєстрація в мене з літа 2005, а спілкуватися почав перед парламентськими), було двадцять. Я досі для когось пацан, але вже далеко не двадцятирічний…
   
Таки виходить десь правда
Тому що, як писав класик політичного менеджменту, "газета - це не тільки політичний агітатор, а й організатор широких мас на боротьбу за свої права."  Десь так розмірковували ми, відвідуючи цей ресурс.  Зараз ніхто з двадцятирічних не пригадає  й ім'я цього діяча, їм політична теологія до одного місця, тому що з'явились більш сучасні засоби і заходи реалізації своїх прав. Все, немає вже "політичних колгоспів", відмерли, що і спортерігаємо, як у житті, так і у форумній социології.
   
31-60

Лол.

23-35 (початок самостійного життя, кар'єризм, молодість ще гуде)
35-50 (початок насолоди статками, усвідомлення смертності, перехід до більш спокійного життя без гульок до ранку)
50-65 (перехід до хронічних болячок, споглядального  існування, базікання "раньше било луччє")
65+ (для України старість)

Останнє редагування: 23 червня 2022 08:45:56 від Drake
   
Re: чи є насправді ФУП форумом пенсіонерів ? Вік форумчан

Таки виходить десь правда, бо в 2000-х тут була купа народу до 30, а нині з 62 аж нуль.
Мені й самому в 2006, як прийшов (реєстрація в мене з літа 2005, а спілкуватися почав перед парламентськими), було двадцять. Я досі для когось пацан, але вже далеко не двадцятирічний…

Это свидетельство того, что форум рано или поздно загнется. Хотя из-за анонимности есть приток "свежей" крови, которые боятся предавать публичности свли взгляды. Бо можно и срок по статье УК получить.

Такой себе вариант цугундера вырисовывается с ядром нациков.
   
Такой себе вариант цугундера вырисовывается с ядром нациков.
Дядя Олєг, а ви партбілєт досі біля серця у кармані тримаєте?
   
Кому менше 35 років, той вже не знає, що таке форуми, а якщо побачить, то швидко втече від цього гівна мамонту назад у соцмережі та месенджери. Репресії клятих нациків, чи які там зараз наративи у російської пропаганди, тут ні до чого.
   
Re: чи є насправді ФУП форумом пенсіонерів ? Вік форумчан

Навіщо це молодим?
   
Навіщо це молодим?
та й у емеритів справ та інтересів не менш у молодих)
   
Навіщо це молодим?
Взагалі не бачу проблеми. Самому вже за 50, але іноді просто цікаво поспілкуватися з адекватними, попри відмінності у поглядах на деякі речі, людьми.
Зараз маємо варіант своєрідного клЮбу. :acute:
Кому не подобається, хай читає щось інше.
Такий варіант спілкування треба берегти.
   
основна маса - то люди 40-60 років
покоління яке формуватись з початком перебудови і остаточно сформувалось в дев´яності
   
Принцип Парето
тобто 20% пенсів втробляють 80%  контенту ?  :-) 
   
Про середній вік краще будь-яких опитувань - тема про Юру Шатунова.
   
Re: чи є насправді ФУП форумом пенсіонерів ? Вік форумчан

Дядя Олєг, а ви партбілєт досі біля серця у кармані тримаєте?

Нет. Не держал и не держу ничей партбилет возле сердца в кармане.
Чего еще хочешь спросить? Только не напрягайся сильно, ибо только воздух испортишь.

Останнє редагування: 23 червня 2022 15:16:53 від oleg kievsky
   
Re: чи є насправді ФУП форумом пенсіонерів ? Вік форумчан

тобто 20% пенсів втробляють 80%  контенту ?  :-)

Судя по всему да.

На ФУПе собрались и остались личности, которые не могут или не хотят писать свои мысли и мнения открыто в соцсетях.

Надеются на анонимность.

В фэйсбуке легко и приятно писать в среде своих единомышленников. А вот на ФУПе открытое высказывание обязательно найдет своего противника.

Останнє редагування: 23 червня 2022 15:19:54 від oleg kievsky
   
Re: чи є насправді ФУП форумом пенсіонерів ? Вік форумчан

Взагалі не бачу проблеми. Самому вже за 50, але іноді просто цікаво поспілкуватися з адекватними, попри відмінності у поглядах на деякі речі, людьми.
Зараз маємо варіант своєрідного клЮбу. :acute:
Кому не подобається, хай читає щось інше.
Такий варіант спілкування треба берегти.

Согласен. Только общение предполагает обмен аргументами и фактами, а не вымыслами и фантазиями.
   
Это свидетельство того, что форум рано или поздно загнется. Хотя из-за анонимности есть приток "свежей" крови, которые боятся предавать публичности свли взгляды. Бо можно и срок по статье УК получить.

Такой себе вариант цугундера вырисовывается с ядром нациков.
+==================================================================+
А що таке: "ядром нациков"? Це україномовні українці, а не кацапоязікі хуйловці?
   
Судя по всему да.

На ФУПе собрались и остались личности, которые не могут или не хотят писать свои мысли и мнения открыто в соцсетях.

Надеются на анонимность.

В фэйсбуке легко и приятно писать в среде своих единомышленников. А вот на ФУПе открытое высказывание обязательно найдет своего противника.
сьогодні на вайбер отримав повідомлення наче як від СБУ, в якому зазначено, що у зв'язку з обставинами у країні з завтрішнього дня з'являються новіправила комунікації :
 - запис усіх тлф. дзвінків
- вацап записується
- моніторінг твиттера
- моніторінг ФБ
і, увага, - моніторінг усіх соцмереж та форумів
................... .......
І пам'ятайте, все що ви пишете або кажете, може бути використане проти вас, навіть будь-який жарт
   
І пам'ятайте, все що ви пишете або кажете, може бути використане проти вас, навіть будь-який жарт
...ви нам відкрили Америку...у вік Інтернету що-небудь сховати --- неможливо...:)))
   
основна маса - то люди 40-60 років
покоління яке формуватись з початком перебудови і остаточно сформувалось в дев´яності

 (tu)
   
Re: чи є насправді ФУП форумом пенсіонерів ? Вік форумчан

            У каждого поколения свой статус. МолодЕж и пОдростки исчут, мы уже все нашли. Если бы миром правили только те ша в летах, мир бы закляк, если бы только молодняк- мир бы пошел в разнос и кончилось: дядя-выручай! Тут дело в здоровой пропорции-а она не всегда здорова. Особенно, если старперы-совки долбанутые, а молодЕжь -кловуны.

  Хорошо, когда все складывается гармонично-но когда так было? :D


Останнє редагування: 23 червня 2022 20:27:30 від Wolter
   
31-60

Лол.

23-35 (початок самостійного життя, кар'єризм, молодість ще гуде)
35-50 (початок насолоди статками, усвідомлення смертності, перехід до більш спокійного життя без гульок до ранку)
50-65 (перехід до хронічних болячок, споглядального  існування, базікання "раньше било луччє")
65+ (для України старість)

ці стереотипи не про всіх: хронічні болячки можна мати значно раніше, при чому вони у будь-якому віці не обв"язково корелюватимуть зі споглядальним існуванням та базіканням про раніше-краще. Та й насолоджуються люди різним, як статками, так і зовсім іншим різним. І кар"єра може рухатись та навіть й починатись круто не тільки в молодості. А комусь спокійне життя взагалі з молодості у кайф. А хтось і до старості несамостійний. Коротше, ми всі різні :) і в рамках одного покоління є зовсім, разюче різні кола, з різними цінностями, пріоритетами та інтересами. 
   
50-65 (перехід до хронічних болячок, споглядального  існування, базікання "раньше било луччє")

краще застрелитись
   
Согласен. Только общение предполагает обмен аргументами и фактами, а не вымыслами и фантазиями.
Буває по-різному.
Як кажуть в таких випадках, "Боже, дай мені розум і душевний спокій, щоб змиритися з тим, чого я не можу змінити; силу, аби змінити те, що можу і мудрість відрізнити одне від другого"
   
Re: чи є насправді ФУП форумом пенсіонерів ? Вік форумчан

Про що тут довгий спір?))——
Звичайно ФУП——це Форум Украінських Пенсіонерів(с) ))
І тільки окремі яскраві індивідуми привносять сюди Життя))
   
Про що тут довгий спір?))——
Звичайно ФУП——це Форум Украінських Пенсіонерів(с) ))
І тільки окремі яскраві індивідуми привносять сюди Життя))

Окремі яскраві пенсіонери в кросівках. Ти ж не думаєш лисий що ти не пенсіонер?  :lol:
   
Вообще мешать в одну кучу от 30 до 60 это чистый идиотизм.

Становится не понятно что сподвигло ТС на установление таких рамок, юношеская дурость или старческий маразм. :facepalm:
   
(tu)
покоління яке вміє розпалити вогонь, пам´ятає ламповий телевізор, але і не падає в штопор при вигляді компютера
покоління змін, технологічної , соціальної і політичної революції
   
Вообще мешать в одну кучу от 30 до 60 это чистый идиотизм.

Становится не понятно что сподвигло ТС на установление таких рамок, юношеская дурость или старческий маразм. :facepalm:

тада. чоловіки в Україні дохнуть в середньому до 60
років.
   
Становится не понятно что сподвигло ТС на установление таких рамок, юношеская дурость или старческий ма
15-річним підліткам 30-річні здаються глибокими стариганами.
   
тада. чоловіки в Україні дохнуть в середньому до 60
років.
ну то ті що ще живі, нехай спробують не бухати і не смалити цигарки,
варто ту сумну статистику змінити в кращий бік
   
Коректніше було б зробити 29, 30-59, 60 ))
   
результат на цю хвилину свідчить,  що ядро фупу за кількісною ознакою складають люди зі сформованим та відточеними поглядами на життя, які мають власну думку на суспільно-економічні та військові події у країні.  Зрозуміло, що серед 175 чоловік 31-60 річних  є певна кількість 30 - 45річних, які енергійні, швидко кумекають та поглинають гігабайти новітньої інформації значно ефективніше 45 - 60 річних, але ті в свою чергу частково це компенсують мудрістю, зваженістю, життєвим досвідом та високою довірою у оточующих  їх людей.
 Тому, імхо,  ФУП далекий від визначення як форум пенсіонерів.  Без сумніву навіть у групі 61 та > за духом є молоді форумчани як і в 61 та <   є тридцятирічні пенсіонери
   
Re: чи є насправді ФУП форумом пенсіонерів ? Вік форумчан

результат на цю хвилину свідчить,  що ядро фупу за кількісною ознакою складають люди зі сформованим та відточеними поглядами на життя, які мають власну думку на суспільно-економічні та військові події у країні.  Зрозуміло, що серед 175 чоловік 31-60 річних  є певна кількість 30 - 45річних, які енергійні, швидко кумекають та поглинають гігабайти новітньої інформації значно ефективніше 45 - 60 річних, але ті в свою чергу частково це компенсують мудрістю, зваженістю, життєвим досвідом та високою довірою у оточующих  їх людей.
 Тому, імхо,  ФУП далекий від визначення як форум пенсіонерів.  Без сумніву навіть у групі 61 та > за духом є молоді форумчани як і в 61 та <   є тридцятирічні пенсіонери
Оптимістичний ФУП помаранчевої доби суттєво вплинув на моє формування, бо тут грали першу скрипку підприємці, які самі заробляли гроші і керували власним життям, що мені дуже імпонувало.
Приємно згадати… Коли я кажу, що ФУП вже не той, то маю на увазі, що акценти сильно змістилися… Хоч і не пенсіонери, ні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія