Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скільки в бюджеті 2020 закладено на відшкодування вкладникам B2B Jewlery :S

 :facepalm: "Живитє в достаткє!" :laugh:


Слышен денег легкий шелест:

Это лох идет на нерест…
   
Трошки народ почав хвилюватись.



   
Так, шановні, мабуть час зливати воду. Палити макулатуру.
 
Магази закриті на карантин, навіть макулатуру на метал не поміняєш і виплат нема останні 2 тижні. Можна підбивати підсумки :)
   
Так, шановні, мабуть час зливати воду. Палити макулатуру.
 
Магази закриті на карантин, навіть макулатуру на метал не поміняєш і виплат нема останні 2 тижні. Можна підбивати підсумки :)

і які ж підсумки?  :laugh:
   
і які ж підсумки?  :laugh:

   
https://youtu.be/wIrCpOhPhOQ

ну на скільки я зрозумів, то Тарас приймав участь в цьому)
тому цікаво вчасно спригнув чи ні

он ганс до останнього локті кусав, що вчасно не запригнув  :laugh:
   
Кому сертифікати?

   
Пам'ятайте - Прямий, 1+1 та решта "телевізійних пітарасів" приймали саму активну участь в розкрутці цих шахраїв. :X
   
Пам'ятайте - Прямий, 1+1 та решта "телевізійних пітарасів" приймали саму активну участь в розкрутці цих шахраїв. :X
Бля і плюси теж?  :facepalm1: Невже так бабло треба  :S
   
Бля і плюси теж?  :facepalm1: Невже так бабло треба  :S
Можливо, в них не було можливостi перевiрити чи це чесна компанiя чи не дуже. Можливо, iх спiвробiтники також стали вкладниками B2B.
   
Трошки народ почав хвилюватись.

Показати зображення...
Показати зображення...

цікаво тільки одне скільки грошей 'заробили"
на них
   
і плюси теж?  :facepalm1:
А вони чим завинили?
Тим, що називали аферою?
   
 :lol: у прямому ефірі


[ Invalid Facebook URL ]
   
Потрібно було страхувати інвестиційні ризики у страхових компаніях, ось наприклад:
«Правила добровільного страхування інвестицій»
   
ну на скільки я зрозумів, то Тарас приймав участь в цьому)
тому цікаво вчасно спригнув чи ні

он ганс до останнього локті кусав, що вчасно не запригнув  :laugh:

Та писав вже не раз. Я ще літом вклався. Все розумів, в кредити не ліз. Підсумок. Далеко в плюсі на тисячі баксів.

Саме смішно, що є люди, які тикали пальцем літом і ржали з мене, а потім на новий рік несли все, що мали :) хоча вже казав, що не варто.
Жадність і жаба, страшна сила.
   
Пам'ятайте - Прямий, 1+1 та решта "телевізійних пітарасів" приймали саму активну участь в розкрутці цих шахраїв. :X

На плюсах наоборот прошлись по пирамиде покруче бигуса.
   
Та писав вже не раз. Я ще літом вклався. Все розумів, в кредити не ліз. Підсумок. Далеко в плюсі на тисячі баксів.

Саме смішно, що є люди, які тикали пальцем літом і ржали з мене, а потім на новий рік несли все, що мали :) хоча вже казав, що не варто.
Жадність і жаба, страшна сила.

ризиковано)

але вітаю що вчасно зіграли в рулетку з профітом)
   
Потрібно було страхувати інвестиційні ризики у страхових компаніях, ось наприклад:
«Правила добровільного страхування інвестицій»

а какая нормальная страховая застрахует инвестицию в 10 000 долл в ТОВ с уставным 1 000 грн ?
   
Та писав вже не раз. Я ще літом вклався. Все розумів, в кредити не ліз. Підсумок. Далеко в плюсі на тисячі баксів.

Саме смішно, що є люди, які тикали пальцем літом і ржали з мене, а потім на новий рік несли все, що мали :) хоча вже казав, що не варто.
Жадність і жаба, страшна сила.

так пам"ятаю ти навіть писав тут ..шоб звертались кому цікаво у лічку))
   
Та писав вже не раз. Я ще літом вклався. Все розумів, в кредити не ліз. Підсумок. Далеко в плюсі на тисячі баксів.

Саме смішно, що є люди, які тикали пальцем літом і ржали з мене, а потім на новий рік несли все, що мали :) хоча вже казав, що не варто.
Жадність і жаба, страшна сила.

Якщо все розумів, значить, ти співучасник. Добре розумієш, що свої тисячі баксів наварив на обмані пенсіонерів, які тепер плачуть і стогнуть. На чужому горі свого щастя не побудуєш.
   
Та писав вже не раз. Я ще літом вклався. Все розумів, в кредити не ліз. Підсумок. Далеко в плюсі на тисячі баксів.

Саме смішно, що є люди, які тикали пальцем літом і ржали з мене, а потім на новий рік несли все, що мали :) хоча вже казав, що не варто.
Жадність і жаба, страшна сила.
Ты понимал, что играешь в рулетку. А многие люди - думали, что инвестируют. Ты выиграл, ограбив других. Нельзя играть в игры, в которых людей обманывают, становишься мошенником вместе с организаторами.
   
Ты понимал, что играешь в рулетку. А многие люди - думали, что инвестируют. Ты выиграл, ограбив других. Нельзя играть в игры, в которых людей обманывают, становишься мошенником вместе с организаторами.

АХАХАХАХАХХАХАХАХАХ АХАХАХХАХА  :weep:
   
Ты понимал, что играешь в рулетку. А многие люди - думали, что инвестируют. Ты выиграл, ограбив других. Нельзя играть в игры, в которых людей обманывают, становишься мошенником вместе с организаторами.

Мені найбільше доставило, що вони магазини переважно в маленьких райцентрах відкривали. Знали, гондони, де їхня цільова аудиторія проживає...
   
а какая нормальная страховая застрахует инвестицию в 10 000 долл в ТОВ с уставным 1 000 грн ?

Там і ніяких договорів не було. Гонта сам казав що ніяких зобов'язань нема. Все під його особисту відповідальність.

Там до речі, вже бачу збираються заяви в прокуратуру писати. Так що скоро після карантину побачимо біля кабміну.
   
Мені цікаво одне: чи понесуть їм знову гроші, коли корона відступить? Як гадаєте? ;)
   
Та писав вже не раз. Я ще літом вклався. Все розумів, в кредити не ліз. Підсумок. Далеко в плюсі на тисячі баксів.

Саме смішно, що є люди, які тикали пальцем літом і ржали з мене, а потім на новий рік несли все, що мали :) хоча вже казав, що не варто.
Жадність і жаба, страшна сила.

Коли була остання виплата?  B-)
   
АХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХХАХА  :weep:
А что смешного ? Половина населения - бабки-пенсионерки, верящие одновременно в сглаз, церкву, коммунизм и гомеопатию. Солидный ювелирный магазин, серьезные продавцы в костюмах за прилавком, качественно смонтированные реклама и видосики в Интернете - клиент готов.
   
АХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХХАХА  :weep:
А если кому-то не западло срубить чутка деньжат с лохов - у меня для вас плохие новости - вы обыкновенный жулик. Не нужно считать себя игроком в лотерею, в лотерее все знают, что играют. А тут - не все. И тот факт, что большинство облапошенных - такие же жулики, погоды не делает.
   
Мені цікаво одне: чи понесуть їм знову гроші, коли корона відступить? Як гадаєте? ;)

Понесли би, звичайно, але з карантином, кризою, і ще не дай бог дефолтом від зелених, я думаю грошей у народу  не буде на корм, а не те що на "інвєстіціі". :gigi:
   
Мені цікаво одне: чи понесуть їм знову гроші, коли корона відступить? Як гадаєте? ;)
Це була "одноразова акція".
Але скоро почуємо "виття вкладників" з вимогою "компенсувати втрати".
Треба зразу таких вивозити та гасити в компостних ямах, чистити генофонд від ідіотів.
   
Так, шановні, мабуть час зливати воду. Палити макулатуру.
 
Магази закриті на карантин, навіть макулатуру на метал не поміняєш і виплат нема останні 2 тижні. Можна підбивати підсумки :)

Для інвесторів на період карантину потрібно створити можливість для віддаленої роботи, як наприклад:
   
Потрібно було страхувати інвестиційні ризики у страхових компаніях, ось наприклад:
«Правила добровільного страхування інвестицій»
:facepalm:  Наивный чукотский юноша, проще застраховать ставку у вокзальных наперсточников.
   
:facepalm:  Наивный чукотский юноша, проще застраховать ставку у вокзальных наперсточников.
По их договору (см. ссылку выше) допускается такое страхование и они не пойдут советоваться с таким как ты что им делать.
   
а де почитати свіжі коменті " інвесторів"?))
   
Можливо, в них не було можливостi перевiрити чи це чесна компанiя чи не дуже. Можливо, iх спiвробiтники також стали вкладниками B2B.
для того достатньо було почитати їх схему роботи
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія