Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

WizzAir відкрила продаж квитків з України

WizzAir відкрила продаж квитків з України

Авіакомпанія WizzAir відновлює продаж квитків з України вже цього літа. Літаки будуть курсувати з аеропорту Києва та Одеси.

Про це повідомляє mycheaptrip.com.ua.

"Угорський лоукост WizzAir вірить у перемогу України дуже скоро, тому відновлює продаж авіаквитків на рейси з Києва та Одеси вже з липня 2022 року", - пише видання.

Поки в системі бронювання тільки два пункти вильоту з України - Київ і Одеса.

Найближча дата для бронювання квитка - з 4 липня.

Вартість перельоту з України в одне з європейських міст – від 300 гривень. В ціну включена одна одиниця ручної поклажі. Харчування та додаткові послуги не включені.
   
Re: WizzAir відкрила продаж квитків з України

Победа 9 мая? ))
   
Re: WizzAir відкрила продаж квитків з України

Победа 9 мая? ))
Зеленський же сказав: шашлики за розкладом
   
Re: WizzAir відкрила продаж квитків з України

Гроші потрібні. Це ж безвідсотковий кредит)
   
Re: WizzAir відкрила продаж квитків з України

Гроші потрібні. Це ж безвідсотковий кредит)

цинізм безмежний :X
   
Re: WizzAir відкрила продаж квитків з України

Вони повертають 120% вартості, було таке під час епідемії
   
Re: WizzAir відкрила продаж квитків з України

К сожалению, продажи и до этого были (постоянно переносясь вперед), просто кто-то обратил внимание. Пока не будет снято военное положение и все точно не будут знать, что стало безопасно, ни одна авиакомпания сюда не полетит, даже во Львов.
   
Re: WizzAir відкрила продаж квитків з України

К сожалению, продажи и до этого были (постоянно переносясь вперед), просто кто-то обратил внимание. Пока не будет снято военное положение и все точно не будут знать, что стало безопасно, ни одна авиакомпания сюда не полетит, даже во Львов.
У мене були квитки Віззейр на 16 березня з Києва до Дортмунда. Віззейр надіслав офіційне повідомлення про відміну рейса.
   
Re: WizzAir відкрила продаж квитків з України

У мене були квитки Віззейр на 16 березня з Києва до Дортмунда. Віззейр надіслав офіційне повідомлення про відміну рейса.

Гроші повернули чи почали пропонувати всяку фігню?
   
Re: WizzAir відкрила продаж квитків з України

Гроші повернули чи почали пропонувати всяку фігню?
Повернули, але на якийсь внутрішній спецрахунок. Типу - я можу ними скористатися на наступний політ, але протягом двох років.
   
Re: WizzAir відкрила продаж квитків з України
Ale

Повернули, але на якийсь внутрішній спецрахунок. Типу - я можу ними скористатися на наступний політ, але протягом двох років.
Мені райанейр повернув гроші на картку 5 березня мав бути рейс
   
Re: WizzAir відкрила продаж квитків з України

Повернули, але на якийсь внутрішній спецрахунок. Типу - я можу ними скористатися на наступний політ, але протягом двох років.

якщо треба повернути гроші на карту, то за посиланням є опис, як це зробити.  Потрібно заповнити форму та вказати реквізити картки, з якою була оплата.  Але тоді не буде 120%

https://tripmydream.com/media/layfhak/instryktsija-kak-vernyt-dengi-za-bilet-wizz-air#:~:text=%D0%9D%D0%B5%D0%BE%D0%B1%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%BE%20%D0%B7%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%B8%20%D0%BD%D0%B0%20%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82%20%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B8,%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%B2%D1%80%D0%B0%D1%82%20%D0%B2%20%D1%82%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%205%20%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D1%83%D1%82.
   
Re: WizzAir відкрила продаж квитків з України

Победа 9 мая? ))

Ранова-то. Победа запланирована на День Независимости.
   
Re: WizzAir відкрила продаж квитків з України

якщо треба повернути гроші на карту, то за посиланням є опис, як це зробити.  Потрібно заповнити форму та вказати реквізити картки, з якою була оплата.  Але тоді не буде 120%

https://tripmydream.com/media/layfhak/instryktsija-kak-vernyt-dengi-za-bilet-wizz-air#:~:text=%D0%9D%D0%B5%D0%BE%D0%B1%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%BE%20%D0%B7%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%B8%20%D0%BD%D0%B0%20%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82%20%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B8,%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%B2%D1%80%D0%B0%D1%82%20%D0%B2%20%D1%82%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%205%20%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D1%83%D1%82.
Напевно, вже запізно. Але ті їхні 120% - насправді фікція. Адже на 1.2 помножується лише "гола" вартість" квитка, а там основна частина - це вартість багажу.
   
Re: WizzAir відкрила продаж квитків з України

Гроші потрібні. Це ж безвідсотковий кредит)

Мені за квитки до Відня на 24 04 повернули все на карту.
   
Re: WizzAir відкрила продаж квитків з України

Мені райанейр повернув гроші на картку 5 березня мав бути рейс

Теж повернули все ло копійки на карту- рейс мав бути 28 02.
   
Re: WizzAir відкрила продаж квитків з України

ТІко зі Стамбулом  на 27 03  та Олюденізом на 01 06 якийсь мороз.....брала у Феєрії Мандрів...
   
Re: WizzAir відкрила продаж квитків з України
dmp

Гроші потрібні. Це ж безвідсотковий кредит)

Вважаю, що скоріш це жест підтримки України, "Віримо в перемогу". Бо, здається, очевидним, що ніхто не знає коли політят літаки і білети покупати не будуть.
   
Re: WizzAir відкрила продаж квитків з України

Напевно, вже запізно. Але ті їхні 120% - насправді фікція. Адже на 1.2 помножується лише "гола" вартість" квитка, а там основна частина - це вартість багажу.

Ні, повернуть все, що ви сплатили.  І це можна зробити навіть після одержання 120%.  Потрібно заповнити цю форму

https://wizzair.com/en-gb/wizz-credit-conversion-request
   
Re: WizzAir відкрила продаж квитків з України

Ні, повернуть все, що ви сплатили.  І це можна зробити навіть після одержання 120%.  Потрібно заповнити цю форму

https://wizzair.com/en-gb/wizz-credit-conversion-request
Дякую, передам чоловіку, це з його акаунту у Віззейрі ми замовляли квитки.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія