Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Що там, недовго ще військовозобов'язаним на ТОТ українськими банківськими картками користуватись залишилось.
от не п***а, чи таки приватом зі свого бєрдянска в розетці купуєш дороге бухло?
   
Засрали тему. Вернемося взад :)

Воєнкомати отримали із всіх реєстрів всю можливу інфу (всі тг канали пишуть). То що саме потрібно уточнювати у особистому кабінеті/цнапі ?

я от також не зрозумів, для чого цей двіж, якщо відомо все про всіх?
   
я от також не зрозумів, для чого цей двіж, якщо відомо все про всіх?

Адреса ? - реєстр виборців.
Актуальна мобіла - Дія/єДокумент
І тд
   
Засрали тему. Вернемося взад :)

Воєнкомати отримали із всіх реєстрів всю можливу інфу (всі тг канали пишуть). То що саме потрібно уточнювати у особистому кабінеті/цнапі ?

Пишуть що
Фактичне місце проживання
Телефон
Емейл
   
В СІЗО я був виключно разом з тобою, де я тебе обісціяв і сокамерники відправили тебе відпочівати біля параші. Вивчи нормальну мову, мусарила, а потім спілкуйся. І коли поїдеш на фронт після тцкашного бусіка то носи пательню в трусах, щоб мобілізовані засуджені тебе не випалили.
Тобто в СІЗО ти таки був?)
Тоді повинен був помітити що ті хто тебе обісцяли, дефективна ти помісь вівці і таджика, були разом з тобою - в камері, адвокатів туди не пускають - та вони туди і не хочуть)
Пательня в трусах тобі безплідний шматок лайна не допоможе - ти вже бездітний - а це пательнею не лікується)
Тож сиди на сраці рівно, пий пиво і ходи на марші лгбт - така в тебе манкурта доля - ібати кіз і дописувати на фупі, ну і пертися в сраку з поліцейським після пива - але то ваша особиста справа)
   
  Знайомий передпенсійного віку відпустив бороду й одягається як старий дідуган - щоб не привертати увагу ТЦКашників.  :gigi:
  А що, це ідея.  B-)
Прийшов час охуітєльних байок від Антіка)
Краще розкажи як тирив спирт, діду)
З вашого села нікого не мобілізують бо в мене враження що там живуть дибіли)
   
Передпенсійний вік це скільки років? Нах він їм здався?  :facepalm:
Борода і одяг - маскіровку мабуть порадив антік)
У нього в селі всі так ходять - навіть жінки і корови, і собаки)
   
https://t.me/svoboda_radio/26421
Ось такі відоми і треба постити в цій гілці а не бекання емігів та пердіння старих дідів)
   
Засрали тему. Вернемося взад :)

Воєнкомати отримали із всіх реєстрів всю можливу інфу (всі тг канали пишуть). То що саме потрібно уточнювати у особистому кабінеті/цнапі ?
А всі реєстри мають актуальну інфу? В мене податкова різних районів видає місце проживання 30 річної давнини)
   
Пишуть що
Фактичне місце проживання
Телефон
Емейл

так я могу "уточнить" телефон и адрес "друга соседа" - как проверят, правду я уточнил или нет?
так само и ногами в военкомат  - вот живу я тут и тут и вот мой телефон -все левое, но я "уточнил"
мне кажется это замануха -"уточнить" - пришел уточнять -получи и распишись
глянул в кабинет - вам повестка
   
так я могу "уточнить" телефон и адрес "друга соседа" - как проверят, правду я уточнил или нет?
так само и ногами в военкомат  - вот живу я тут и тут и вот мой телефон -все левое, но я "уточнил"
мне кажется это замануха -"уточнить" - пришел уточнять -получи и распишись
глянул в кабинет - вам повестка
А ти догадливий)
   
Телефон в хелсі є.
Хелсі то взагалі приватна контора
   
так я могу "уточнить" телефон и адрес "друга соседа" - как проверят, правду я уточнил или нет?
так само и ногами в военкомат  - вот живу я тут и тут и вот мой телефон -все левое, но я "уточнил"
мне кажется это замануха -"уточнить" - пришел уточнять -получи и распишись
глянул в кабинет - вам повестка

Та я і так на обліку.
А не уточню то ще штраф впаяють
   
Пишуть що
Фактичне місце проживання
Телефон
Емейл

До речі, жоден закон не примушує громадянина мати персональний номер телефону, чи емейл.
   
До речі, жоден закон не примушує громадянина мати персональний номер телефону, чи емейл.

Ну скажеш що не маю.
Хз
   
Пишуть що
Фактичне місце проживання
Телефон
Емейл

Телефон і імейл required?
   
Засрали тему. Вернемося взад :)

Воєнкомати отримали із всіх реєстрів всю можливу інфу (всі тг канали пишуть). То що саме потрібно уточнювати у особистому кабінеті/цнапі ?

По великому рахунку в тцк уся інформація про тебе нікому на фуй не потрібна. Їм потрібне лише знати: є в тебе на даний момент підстава для відстрочки чи ні. Все інше то фуйня для "ми щось робимо".
   
По великому рахунку в тцк уся інформація про тебе нікому на фуй не потрібна. Їм потрібне лише знати: є в тебе на даний момент підстава для відстрочки чи ні. Все інше то фуйня для "ми щось робимо".
Так
   
Трошки #зради від "ухилянтів" з—закордону(——


https://vm.tiktok.com/ZGeutKvVc/
Притягнув якусь хуєсоску)
Яке їхало таке і здибало)
Всі еміги - підараси)
   
так я могу "уточнить" телефон и адрес "друга соседа" - как проверят, правду я уточнил или нет?
так само и ногами в военкомат  - вот живу я тут и тут и вот мой телефон -все левое, но я "уточнил"
мне кажется это замануха -"уточнить" - пришел уточнять -получи и распишись
глянул в кабинет - вам повестка

Та пішов у ТЦК.
   
Телефон і імейл required?

Тих у кого нема телефону або імейлу у Часів Яр "прямим рейсом".
   
Та пішов у ТЦК.
Сходи краще до лікаря)
   
Тих у кого нема телефону або імейлу у Часів Яр "прямим рейсом".
А чому не в Краків?)
   
є в тебе на даний момент підстава для відстрочки чи ні. Все інше то фуйня


А що є "підставою" ?
   
А що є "підставою" ?

Це ти типу так пожартував?
   
Тих у кого нема телефону або імейлу у Часів Яр "прямим рейсом".
Не шуткуй про Часів яр. Не доріс до цього рівня.
   
Не шуткуй про Часів яр. Не доріс до цього рівня.
Звичайне побажання емігів
«Схоплять в бусік»
«Поїдеш під Бахмут»
«Пливи через Тису»
Україні дуже повезло що це генетичне сміття покинуло неньку
   
Зараз слухаю багато відео і часто проскакує фраза «справедлива мобілізація». І в чому ж вона полягає? Здебільшого у тому що якщо мобілізують мене, то це не справедливо. :D Але треба розуміти, що під мобілізацію попало 95% населення крім тих, хто чи дуже молодий, чи дуже старий, чи просто фізично не зможе тримати зброю (і навіть частина й таких). Якої ще справедливості ви б хотіли? Ви вже рівні з 95% інших і навіть 0.05% тих кого ви вважаєте треба мобілізувати і відмінити їм відстрочку справу кардинально не поміняють. Так що це справедливо, що яку б на вашу думку персональну цінність ви не представляли для людства, якщо вам випало підпасти під призов, то треба брати зброю і йти захищати країну - саме в цьому на даний момент є ваша цінність. А знаєте що не справедливо? Не справедливо ховатися, зʼїхати з квартири, когось іншого підставляти під мобілізацію, бо ви не кращі від них, щоб ви там собі не придумали.
   
Зараз слухаю багато відео і часто проскакує фраза «справедлива мобілізація». І в чому ж вона полягає? Здебільшого у тому що якщо мобілізують мене, то це не справедливо. :D Але треба розуміти, що під мобілізацію попало 95% населення крім тих, хто чи дуже молодий, чи дуже старий, чи просто фізично не зможе тримати зброю (і навіть частина й таких). Якої ще справедливості ви б хотіли? Ви вже рівні з 95% інших і навіть 0.05% тих кого ви вважаєте треба мобілізувати і відмінити їм відстрочку справу кардинально не поміняють. Так що це справедливо, що яку б на вашу думку персональну цінність ви не представляли для людства, якщо вам випало підпасти під призов, то треба брати зброю і йти захищати країну - саме в цьому на даний момент є ваша цінність. А знаєте що не справедливо? Не справедливо ховатися, зʼїхати з квартири, когось іншого підставляти під мобілізацію, бо ви не кращі від них, щоб ви там собі не придумали.
Мобілізація це вже фактично примус іти на війну, яка сама по собі річ несправедлива
Тому основою справедливості при мобілізації є чотирипункта
1) хай йдуть ті хто хочуть йти
Зазвичай через півроку всі вони вже пішли
2) хай візьмуть когось іншого бо я плачу податки/кормлю котівхворий/не можу/не хочу
3) хай ідуть міліціонери/депутати/ судді/прокурори
4) хай гребуть кого хочуть аби не мене)
   
Це ти типу так пожартував?

Я до того, що відстрочка або є, або не є. Підстава, це сукупність потенційних факторів .
   
За ідеєю в умовах війни закон про мобілізацію мав іти рейками "державної необхідності" і не залежати від суспільних настроїв. Але натомість політики відправили його рейками "політичної доцільності".

У результаті ухвалення закону перетворилося на фестиваль популізму. Документ вихолостили та його фінальним бенефіціаром стала не армія, а ті, хто хоче від неї сховатися. Кримінальну відповідальність змінили штрафи, примусові заходи – прибрали чи пом'якшили, доступ ТЦК до актуальних баз даних – обмежили. У минулому наявність політичної волі дозволяла проводити через парламент навіть найменш популярні закони – на кшталт ринку землі чи медканабісу. Очевидно, цього разу політичної волі не було.

І немає нічого дивного, що із закону прибрали пункт про демобілізацію. Щоб повернути додому тих, хто на початку війни стояв у чергах до ТЦК, потрібно, щоб аналогічні черги стояли туди і сьогодні. А нинішня редакція закону цього не гарантує.


Як програти війну
ПАВЛО КАЗАРІН — НЕДІЛЯ, 14 КВІТНЯ 2024, 05:30

https://www.pravda.com.ua/articles/2024/04/14/7451005/
   
Я до того, що відстрочка або є, або не є. Підстава, це сукупність потенційних факторів .

Ти такий розумний аж страшно ..
Якщо в тебе наприклад троє дітей, а в тцк нема такої інформації, то в тебе є відстрочка чи в тебе є підстави для відстрочки?
   
Зараз слухаю багато відео і часто проскакує фраза «справедлива мобілізація». І в чому ж вона полягає? Здебільшого у тому що якщо мобілізують мене, то це не справедливо. :D Але треба розуміти, що під мобілізацію попало 95% населення крім тих, хто чи дуже молодий, чи дуже старий, чи просто фізично не зможе тримати зброю (і навіть частина й таких). Якої ще справедливості ви б хотіли? Ви вже рівні з 95% інших і навіть 0.05% тих кого ви вважаєте треба мобілізувати і відмінити їм відстрочку справу кардинально не поміняють. Так що це справедливо, що яку б на вашу думку персональну цінність ви не представляли для людства, якщо вам випало підпасти під призов, то треба брати зброю і йти захищати країну - саме в цьому на даний момент є ваша цінність. А знаєте що не справедливо? Не справедливо ховатися, зʼїхати з квартири, когось іншого підставляти під мобілізацію, бо ви не кращі від них, щоб ви там собі не придумали.
Надо просто понять, что справедливая мобилизация означает, что я имею одинаковую вероятность попасть в армию с любым гражданином Украины, не имеющим брони или инвалидности. Справедливая мобилизация означает, что в первую очередь должны быть мобилизированы те, кто имеет подготовку и навыки, то есть, бывшие военные, спецслужбы, ОМОНы и т д. Справедливая мобилизация означает, что человек за 50, призванный в армию, гарантированно не попадет в зону боевого соприкосновения, так как в своем возрасте и при состоянии здоровья он практически смертник.
Иначе  все эти законы о мобилизации просто вылов пушечного мяса, кто не успел откупиться или убежать.
   
https://rivnepost.rv.ua/news/pislya-mobilizatsii-pomer-cholovik-z-dubna
Молодий чоловік помер... після мобілізації! Як він міг пройти ВЛК?  8-:
   
Надо просто понять, что справедливая мобилизация означает, что я имею одинаковую вероятность попасть в армию с любым гражданином Украины, не имеющим брони или инвалидности. Справедливая мобилизация означает, что в первую очередь должны быть мобилизированы те, кто имеет подготовку и навыки, то есть, бывшие военные, спецслужбы, ОМОНы и т д. Справедливая мобилизация означает, что человек за 50, призванный в армию, гарантированно не попадет в зону боевого соприкосновения, так как в своем возрасте и при состоянии здоровья он практически смертник.
Иначе  все эти законы о мобилизации просто вылов пушечного мяса, кто не успел откупиться или убежать.

Просто з цікавості, на вашу думку, скільки відсотків чоловічого населення, що їх можливо торкнулась би мобілізація:
- виїхали ще перед початком війни
- виїхали всякими манівцями коли вже почалася війна
- ухиляються від мобілізації
- згодні йти в армію якщо призовують
?

   
Просто з цікавості, на вашу думку, скільки відсотків чоловічого населення, що їх можливо торкнулась би мобілізація:
- виїхали ще перед початком війни
- виїхали всякими манівцями коли вже почалася війна
- ухиляються від мобілізації
- згодні йти в армію якщо призовують
?

Загалом це уже озвучено, держава не має інфи по 3-4 млн чоловіків.

Судячи з справ заведених про ухилення по областям в середньому на кожну 20тис, це тих що подали у розшук

А готових йти хз, у відсотках це було біля 30, правда не відомо кого опитували, чи ті ухилянти та невідомі 3-4 ляма туди входили
   
На сьогоднішній день є щонайменше 3,4 млн чоловіків, про яких все, що знає держава, це їхній ідентифікаційний номер. Вони не за кордоном, вони не в ЗСУ, вони не інваліди, не навчаються і не працевлаштовані", — сказав Дмитро Наталуха.

З його слів, держава не знає, де ці люди. Вони всі призовного віку та "існують" на території України і, ймовірно, беруть участь в економічних процесах.
   

Цю тему переглядають:

Бяка, WASQ, Львівянин і 29 гостей
 
Повна версія