Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Добрий ранок пані і панове в Америці будуть носити маскі до 2023

Щоб там не крутили не говорили а до 2023 р пандемію не переможуть !
Зараз чекають на лихо 2 дельту яка не так багато має смертельних випадків
   
Пошел вон отсюда,  ничтожный свиноподобный стукач!
   
Пошел вон отсюда,  ничтожный свиноподобный стукач!
приєднуюсь до пропозиції
   
а на кого цей дятел настукав  :gigi:
   
Пошел вон отсюда,  ничтожный свиноподобный стукач!

не скігли буть мужчіною
   
приєднуюсь до пропозиції

лети приїднайся до курей поклюй гімно
   
а на кого цей дятел настукав
На Пшеницю ))
лети приїднайся до курей поклюй гімно
Я краще зверхи на тебе насру ))) :K
   
Щоб там не крутили не говорили а до 2023 р пандемію не переможуть !
Зараз чекають на лихо 2 дельту яка не так багато має смертельних випадків

Стукач товстожопий
   
Я краще зверхи на тебе насру ))) :K

Ні, краще Кароффка :)
   
приєднуюсь до пропозиції

як можна толерувати звінки тещі і дітям дописувача?
чи у вас теж трохи щось не те з моральними принципами ?
   
Стукач товстожопий

Той ще стукач, підтверджую.

Дуже жалкую, що замало тицяли доповідей на Олдвуда, коли цей дятел в 2015 році хизувався тут огидними гілками, а потім ржав на ЦУГундере з фупчеків.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=819910.msg15353750#msg15353750


Если убивают и бомбят Донецк и Мариуполь -то чего нельзя бомбить Киев

old-wood

24 січня 2015 15:58:19

Ведь должна же быть справидливость?
как вы считаете
поговорим ?


А зараз робить вигляд, що не бачить цього і що то не він такі гілки робив.
   
Там ще багато цкавого можна прочитати  з того, що тут Олдвуд насрав в 2015 році.
   
як можна толерувати звінки тещі і дітям дописувача?
чи у вас теж трохи щось не те з моральними принципами ?
А до чого тут ФУП до їхніх ковбасних тьорок? Причому шо той дзвінок, був відносно давно.
Він  той відос з дзвінком на ютубчику виклав, але ж Ютуб його не забанив втемну.


А зараз робить вигляд, що не бачить цього і що то не він такі гілки робив.
Кстаті да, морально-оральні принципи Вудяри з явно антиукраїнським нахилом, Люкса не парять?
   
А что есть хоть какие-то доказательства что стучал Олд-Вуд? А то получается как в том анекдоте "признать виновным на основании обвинения"
   
А что есть хоть какие-то доказательства что стучал Олд-Вуд?
Вудяра сам десь вихвалявся ))
   
Щоб там не крутили не говорили а до 2023 р пандемію не переможуть !
Зараз чекають на лихо 2 дельту яка не так багато має смертельних випадків

теоретично цю пандемію можна загасити за 2-3 місяці, але ж Америка не Китай! Хто там погодиться на жорсткий локдаун коли треба буде інфікованих виявляти, примусово ізолювати і лікувати? До речі, навіть якщо піти на призупинення Конституції на час проведення такого локдауну, то у випадку успіху доведеться реально охороняти південні кордони від неконтрольовано напливу нелегалів. Хіба вірить що Байден на це піде? Тому я кажу що ця пандемія виникла і триває лише з політичних причин.
   
Вудяра сам десь вихвалявся ))

Ну если сам и без шуток то дурак конечно. 
   
Слушать дураков значить быть дураком
   
Так что дамы и господа думайте о ваших бизнесах
   
Яж тебе попереджав…   ;) Теперь будешь пізжєн громадою на ФУПі на усю свою трансхформаторну будку!
   
І дітей поверни на бітьківщину з полону.

Останнє редагування: 30 липня 2021 18:45:28 від ФРАНКО
   

... доведеться реально охороняти південні кордони від неконтрольовано напливу нелегалів. Хіба вірить що Байден на це піде? Тому я кажу що ця пандемія виникла і триває лише з політичних причин.

Ага, навіть Байденові однопартійці-демократи виють про те:




Далі:

Губернатор Техасу Грег Ебботт (республіканець) видав у середу розпорядження, спрямоване на обмеження в’їзду на кордоні у Техасі, заявивши, що акція зменшить кількість випадків зараження Covid-19:

https://www.politico.com/news/2021/07/28/abbott-immigrant-travel-501378

І тут же:

Генеральний прокурор США Меррік Гарланд закликав губернатора Техасу Грега Ебботта відмінити його розпорядження, яке прагнуло обмежити міграцію на кордоні після зростання кількості випадків COVID-19.

Генеральний прокурор назвав наказ Ебботта "небезпечним і незаконним" у листі до губернатора в четвер. "Наказ у багатьох відношеннях порушує федеральний закон, і Техас не може законним чином виконувати Виконавчий наказ проти будь -яких федеральних чиновників або приватних сторін, що працюють із США", - написав Гарланд.

https://www.politico.com/news/2021/07/29/garland-abbott-migration-501667

Який висновок з цього можна зробити?
Виглядає, що Байден і Ко. не зацікавлені в зупинці розповсюдження вірусу.

Особливо оце:"...приватних сторін, що працюють із США".
Що з це за такі "приватні сторони"?....
   

Який висновок з цього можна зробити?
Виглядає, що Байден і Ко. не зацікавлені в зупинці розповсюдження вірусу.

ви пам"ятаєте як починалась пандемія?
Я можу тільки здогадуватись як приймались рішення на рівні вищого керівництва західних країн. Напевно всі дивилася на дідугана Трампа, а взимку 2019/2020 у нього в голові було тільки переобрання  на другий термін. Саме тому замість виконання пандемійних протоколів розроблених за наказом Буша запустили дурку з розробкою вакцин. Прикро що доля людства залежить від однієї особи з Білого дому, і це стає смертельно небезпечно коли інтелект цієї людини на рівні дітячого бо старий як малий.
   
херсонский барыжка)
   
ви пам"ятаєте як починалась пандемія?
Я можу тільки здогадуватись як приймались рішення на рівні вищого керівництва західних країн. Напевно всі дивилася на дідугана Трампа, а взимку 2019/2020 у нього в голові було тільки переобрання  на другий термін. Саме тому замість виконання пандемійних протоколів розроблених за наказом Буша запустили дурку з розробкою вакцин. Прикро що доля людства залежить від однієї особи з Білого дому, і це стає смертельно небезпечно коли інтелект цієї людини на рівні дітячого бо старий як малий.

Серьёзно? А я вот отлично помню как косорылые и рукожопые мудаки ржали по поводу гидроксихлоракина, сосали хрен у Фаучи, целовали Китай в жопу и как манны небесной молились на говно из бидона.  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія