Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Черкасах за зимове прибирання уже заплатили 2,88 мільйона гривень :weep:

Департамент житлово-комунального-комунального комплексу заплатив 2,88 мільйона гривень підприємиці Ніні Бортник за послуги з механізованого прибирання.
Відповідна транзакція від 12 грудня опублікована на порталі E-Data.

Згідно з інформації з платежу, послуги надавалися з 6 до 30 листопада. Обробляти дороги автомобілі вперше виїхали 26 листопада.
Кошти сплачені за договором від 24 жовтня, що був укладений із товариством “Свій лад”.
Цією угодою передбачено надавання послуг із жовтня по грудень цього року. У переліку послуг серед іншого послуги із зимового утримання вулиць: очищення шляхів та тротуарів від снігу, вивезення снігу, оброблення доріг реагентом, розчищення снігових валів та прибирання зупинок.



   
Ну пару днів сніг був...
   
Ну пару днів сніг був...

на асфальті не було :lol:
   
на асфальті не було :lol:
ну, видно більш ніж на 100000 баксів наприбирала там чогось, підпрпиємиця. а там можна на конкурс по прибиранню подати заявку? може ми тут на фупі зберемося і за половину туєї суми приберемо? :idea:
   
Что характерно. Мэр бютовец, заплатил свободовцу баблишко, а с ними борятся бппшники, которые уже не бппники а черкащане.  :laugh:
Еще у нас ввели тариф на вывоз крупногабаритного мусора. Каждый черкащанин должен свободовцам 12 грн в месяц. Вот так и живем.
вот так у нас свободовцы киздят деньги за услуги, котороые не предоставляют.


Останнє редагування: 22 грудня 2019 11:41:54 від KitKat
   
так тупо вивели гроші,
значить не бояться відповідальності
   
ох, уроди...
цинічні уроди.  :X
   
це з Бурбаковських ?
   
це з Бурбаковських ?
вопрос не понял. ху из Бурбаковские?
В платежке - получатель бортник. чп "нова пакость"
   
Что характерно. Мэр бютовец, заплатил свободовцу баблишко, а с ними борятся бппшники, которые уже не бппники а черкащане.  :laugh:
Еще у нас ввели тариф на вывоз крупногабаритного мусора. Каждый черкащанин должен свободовцам 12 грн в месяц. Вот так и живем.
вот так у нас свободовцы киздят деньги за услуги, котороые не предоставляют.
от бачите. a низові юльки тут цькують Свободу. "толкові" люди собі разом справи роблять, а не за чуби тягають одне одного :lol:
   
от бачите. a низові юльки тут цькують Свободу. "толкові" люди собі разом справи роблять, а не за чуби тягають одне одного :lol:
Все по заветам великого Остапа Сулеймана Берта Мария. Деньги лежат на дороге, нужно просто нагнутся и их подобрать  ;)
   
Все по заветам великого Остапа Сулеймана Берта Мария. Деньги лежат на дороге, нужно просто нагнутся и их подобрать  ;)
ага. а партєйні/світоглядні чвари, це для черні.
   
Цікаво то за скільки вулиць?
   
Что характерно. Мэр бютовец, заплатил свободовцу баблишко, а с ними борятся бппшники, которые уже не бппники а черкащане.  :laugh:
Еще у нас ввели тариф на вывоз крупногабаритного мусора. Каждый черкащанин должен свободовцам 12 грн в месяц. Вот так и живем.
вот так у нас свободовцы киздят деньги за услуги, котороые не предоставляют.
шо-то ти не то нісьош.

Мер-бютівець, Толя Желєзяка (в миру Анатолій Бондаренко), розуміючи, що на другий строк може і не пролізти навесні, недожидаючись  закінчення дії укладеного із КП "Черкаська служба чистоти" договору по вивезенню побутового сміття, яким також передбачалося вивезення і великогабаритного сміття (закінчується в 2022 році), оголошує конкурс на виконання цієї послуги, і його якимось дивним чином виграє фірма "Нова якість". Тариф спочатку міська рада встановлювала 6 грн. з особи, а вже до споживачів той тариф дійшов у розмірі 13,20 грн. з особи.

Крім того, одночасно із вивезенням великогабаритного сміття оголошувався конкурс і на надання послуг по обслуговуванню будинку та утриманню прибудинкової території. І цей конкурс теж якимось дивним чином виграла та ж часа фірма "Нова якість" і так само по ВСЬОМУ місту.

Власник цієї фірми "Нова якість" - чоловік цієї вашої приватної підприємиці - Андрій Бортник. Кажуть, що не то він сам, не то його дружина - родичі мера Толіка Желєзяки.


На сьогодні заступник мера Радуцький вже добився, що укладений договір на вивезення ВЕЛИКОГАБАРИТНОГО сміття СКАСОВАНО. Тобто, зараз не варто платити той тариф 13,20 грн.

Але Бортник має право оскаржити таке рішення Черкаської міської ради (вона сама скасувала своє попереднє рішення) в судовому порядку. Але пан Радуцький сказав, що він теж не збирається зупинятися.

Якщо до місцевих виборів він встигне поставити крапку у цій епопеї із великогабаритним сміттям - мабуть буду галасувати за нього.

Бо Толя Желєзяка дістав не тільки цим кумівським сміттям, а й своєю сраною плиткою по всьому місту, якій строк придатності 5 років. Позривав нормальний асфальт подекуди, бо його плитковому заводіку потрібна виручка.
   
і що саме цікаве
в кожного мера є свій свєчной заводік з виробництва тротуарної плитки
нач пошасть якась
   
п
И шо я не то понес? Шо толя не с бют? или бортник не свободовец? Или радуцкий не с бывшего бпп а нонче черкащане? В цифрах по крупногабриту? так я его не платил не плачу и не буду платить. ну не 12 а 13.2, пардон, все равно экслюзив для Украины. тариф не скасовано, а мискьрада какуюто херню приняла. Бортник будет судится, и я уверен что выиграет судюА 3 ляма он уже получил. А снега не было


Останнє редагування: 22 грудня 2019 20:58:47 від KitKat
   
не могу редактировать свой пост.
з.ы. бортник с миськрады 60 лямов уже получил на вывоз крупногабарита. Это наши с тобой податкы. насекундочку. но га...ну мало.
   
Странно, тема про 2 миллиона гривен висит весь день на первой странице.
А тема про 10 милиардов баксов - провалилась в песок....
ЧуднЫе вы, фупчеги.
   
Странно, тема про 2 миллиона гривен висит весь день на первой странице.
А тема про 10 милиардов баксов - провалилась в песок....
ЧуднЫе вы, фупчеги.
а Вас не удивляет что люди киздят деньги с местного бюджета, в охренительных количествах? При этом ни кого не боятся? У нас нет вообще власти? и вопрос не 3 (трех) миллионов, а значительно больше.

Останнє редагування: 22 грудня 2019 21:14:26 від KitKat
   
свободовцы - педегасты. Понимаю Слава с его Тернопольским мером  ;o
   
не могу редактировать свой пост.
з.ы. бортник с миськрады 60 лямов уже получил на вывоз крупногабарита. Это наши с тобой податкы. насекундочку. но га...ну мало.

А звідки ти взяв про 60 лямів?

Не знаю. Я поки що спочатку до нового року збиралася не платити, а тепер збираюся до липня ще продовжити свій мораторій на платежі.

У нас взагалі по будинку кинули клич, що якщо ти хочеш відмовитися від цієї послуги, то напиши заяву про відмову і відправ на їхню адресу рекомендованим листом.

Нахуйнада!  ;o  Ще своєю рукою підтверджувати, що я вкурсі, що мені надається ця послуга і я відмовляюся від укладення договору.
   
А звідки ти взяв про 60 лямів?

Не знаю. Я поки що спочатку до нового року збиралася не платити, а тепер збираюся до липня ще продовжити свій мораторій на платежі.

У нас взагалі по будинку кинули клич, що якщо ти хочеш відмовитися від цієї послуги, то напиши заяву про відмову і відправ на їхню адресу рекомендованим листом.

Нахуйнада!  ;o  Ще своєю рукою підтверджувати, що я вкурсі, що мені надається ця послуга і я відмовляюся від укладення договору.
за 60 лямов читай того же радуцкого. я вообще с новой пакостью не подписывал договоров. когда мне надо было я штукарик баксов черкасской службе чистоты заплатил за вывоз строительного мусора. и да, у меня с ними договор и акты выполненых работ. и прочая фигня.
да срал бортник на твои письма. Как это ты отказываешся? ты подписала договор? у тебя есть акты? толя со товарищами приняли решение как наипать манюпас. ты можешь только платить. :pleasantr: Яркий пример тебе уборка снега, которого не было.
   
за 60 лямов читай того же радуцкого. я вообще с новой пакостью не подписывал договоров. когда мне надо было я штукарик баксов черкасской службе чистоты заплатил за вывоз строительного мусора. и да, у меня с ними договор и акты выполненых работ. и прочая фигня.
да срал бортник на твои письма. Как это ты отказываешся? ты подписала договор? у тебя есть акты? толя со товарищами приняли решение как наипать манюпас. ты можешь только платить. :pleasantr: Яркий пример тебе уборка снега, которого не было.

Не. По великому мусору я не платила і у мене на руках ні договору, ні актів немає. Та й ніхто не може бути примушеним робити щось проти його волі. Це ж стосується і сплати, і отримання послуги.

Крім того, як мені треба було вивезти старьйо, то я наймала машину і вантажників. А тут виходить, для того, щоб вважалося, що вони надали мені ту послугу, я повинна ще й дотягнути той великогабарит до їхнього майданчика. В такому випадку мені якщо наймати людей, щоб дотягли його до майданчика, то простіше найняти тих людей, щоб вивезли його кудись на смітник.
І да, я щось ЖОДНОГО РАЗУ не бачила тих спецмашин, що вивозять великогабарит - у нас в районі вони ще не появлялися, хоча вже більше півроку справно виставляють рахунки.
   
Не. По великому мусору я не платила і у мене на руках ні договору, ні актів немає. Та й ніхто не може бути примушеним робити щось проти його волі. Це ж стосується і сплати, і отримання послуги.
Уманские таксисты за свободу. и собаки и вообще все
Крім того, як мені треба було вивезти старьйо, то я наймала машину і вантажників. А тут виходить, для того, щоб вважалося, що вони надали мені ту послугу, я повинна ще й дотягнути той великогабарит до їхнього майданчика. В такому випадку мені якщо наймати людей, щоб дотягли його до майданчика, то простіше найняти тих людей, щоб вивезли його кудись на смітник.
І да, я щось ЖОДНОГО РАЗУ не бачила тих спецмашин, що вивозять великогабарит - у нас в районі вони ще не появлялися, хоча вже більше півроку справно виставляють рахунки.

ну то что тебе еще сказать? толя как с цепи сорвался, все ему денег мало. гребет как в последний день. удивил честно говоря. 4.5 года держался. я аж прифигел. но не, нутро взяло свое. надо перед дембелем хапнуть. хер с ним. покойся с миром толя. надеюсь что он читает какой он гандон и еще больший гандон - бортник. ну и вийке большой привет и удачи в выборах. Уманские такситы за свободу. и собаки и вообще все

Останнє редагування: 22 грудня 2019 22:54:33 від KitKat
   
ну то что тебе еще сказать? толя как с цепи сорвался, все ему денег мало. гребет как в последний день. удивил честно говоря. 4.5 года держался. я аж прифигел. но не, нутро взяло свое. надо перед дембелем хапнуть. хер с ним. покойся с миром толя. надеюсь что он читает какой он гандон и еще больший гандон - бортник. ну и вийке большой привет и удачи в выборах
От про толю і його кодло - я тут з тобою сагласна на всі 100.  :friends:

Я теж до останнього вірила в його "непорочність", але оця нова какість шойто не дуже вкладається.

   
От про толю і його кодло - я тут з тобою сагласна на всі 100.  :friends:

Я теж до останнього вірила в його "непорочність", але оця нова какість шойто не дуже вкладається.
ты прикинь. если бы мне пол года назад сказали что я за бппшника радуцкого буду вболиваты, мне б моя собака в лицо плюнула а кот в тапочки насрал. куда катится мир?

Останнє редагування: 22 грудня 2019 23:15:14 від KitKat
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія