Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знову Дубинянський ставить незручні питання і залякує (про закриття кордонів)

Австрія зараз думає чи не надати українцям у яких зараз тимчасовий захист, повноцінне ВНЖ на 5 років.

Інші країни ЄС так саме. Ніхто з них не планує примусово повертати українців додому

примусово повертають тіко тих хто в нейтральній зоні аеропортів, чи за рішенням суду. Тут скоріш виникне ПРОТИЛЕЖНА проблема для сімей з дітьми. Я колись ліпив статтю DW на гілку біженців, яка фіксована зверху як Замітка, що були випадки коли дітей забирали від нерозумних батьків, які погрожували соціальним робітникам повернутися з дітьми в Україну. Законодавство Німеччини в таких випадках захищає дітей від загроз життю пов"язаних з війною...
   
 Нічого такого не буде. Може якось виграємо війну. Якось...бо ці не здатні. Не войни,а нове "перезавантажене" командування. Але надія залишається,тож на неї й ставимо.
   
Сасать, жирний пiдoр :X
Ти докукарєкаєшся що я тобі їпло розіб'ю.
Хуєсос, в тебе дружина здохла від надлишкової ваги?) чого кричиш?)
Ібало можеш розбити тільки собі, ібонько)
   
я смію припустити що патрушев чи Шойгу, при всьому їхньому кацапізмі, це інші люди, які не починали цю війну.

ця війна це було одноосібне рішення однієї людини - хуйло (окей неважно чи народ це підтримував чи ні, рішення залежало тільки від хуйло). будь-яка зміна ситуації пов'язана з смертю хуйло, буде тільки на користь Україні.
Точно - треба шукати хароших руцьких у керівництві рф) ви ібонулись геть усі?)
   
Точно - треба шукати хароших руцьких у керівництві рф) ви ібонулись геть усі?)
У людей как раз мозги есть, это у тебя осталось две извилины на почве ненависти к своим же, не можешь понять элементарные рассуждения ..
   
я смію припустити що патрушев чи Шойгу, при всьому їхньому кацапізмі, це інші люди, які не починали цю війну.

ця війна це було одноосібне рішення однієї людини - хуйло (окей неважно чи народ це підтримував чи ні, рішення залежало тільки від хуйло). будь-яка зміна ситуації пов'язана з смертю хуйло, буде тільки на користь Україні.

хуйло давно здохло,це саме рішення фсб, яке керує рагастаном. хуйло - це лялька
   
Точно - треба шукати хароших руцьких у керівництві рф) ви ібонулись геть усі?)
не потбріно шукати хароших руцьких у керівництві рф.
а хоча б людей які вважають що ця війна йде на шкоду РФ. Вони можуть і мовчати в умовах диктатури, але як тільки відбудеться "слабина" у вигляді смерті вождя, ці голоси почнуть прорізатися.

додам, і патрушев і шойгу - це теж люди яким +/- 70 років.
   
хуйло давно здохло,це саме рішення фсб, яке керує рагастаном. хуйло - це лялька
це казки. теж начитався про холодьильник? ))

Хуйло є і живе,
(можливо) існюуть і двійники для деяких ситуацій, але саме Хуйло живе.
   
Хуєсос, в тебе дружина здохла від надлишкової ваги?) чого кричиш?)
Ібало можеш розбити тільки собі, ібонько)
Підрiла ти жирна, приїдеш до Харкова я твоє їпало відібю. Я набагато тебе молодший, мразіна ти підарська,  :X  вафліт і гондон ти, чмоня жирна.
   
Заморозка та перемовини - це не "здаватися", а шанс дочекатися дохлого хуйла.

Заморозка і перемовини про капітуляцію. Ось так правильно. Тому що інших перемовин хуйло не пропонує. Заморозка буде доти, поки перемовини будуть іти в "правильному" руслі для хуйла і недовго.
   
У людей как раз мозги есть, это у тебя осталось две извилины на почве ненависти к своим же, не можешь понять элементарные рассуждения ..
Ти взагалі тихо сиди, кацап тупий)
   
не потбріно шукати хароших руцьких у керівництві рф.
а хоча б людей які вважають що ця війна йде на шкоду РФ. Вони можуть і мовчати в умовах диктатури, але як тільки відбудеться "слабина" у вигляді смерті вождя, ці голоси почнуть прорізатися.

додам, і патрушев і шойгу - це теж люди яким +/- 70 років.
У них діти є)
   
Підрiла ти жирна, приїдеш до Харкова я твоє їпало відібю. Я набагато тебе молодший, мразіна ти підарська,  :X  вафліт і гондон ти, чмоня жирна.
Хуєсос, кому ти шо набʼєш?)
Дивись не здохни передчасно і в дурку не попали)
Молодший)  ну може швидко втечеш)
   
Хуєсос, кому ти шо набʼєш?)
Дивись не здохни передчасно і в дурку не попали)
Молодший)  ну може швидко втечеш)
Не на стільки молодший, жирний ти педофіл. Великий шкаф - просто гучно падає, підерacт конченний
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія