Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Звільнити Україну за 1 мільярд євро та 100 діб (проект)

За допомогою дронів.

При ціні дрону 1К євро, необхідно виготовити 1 000 000 дронів.
Кожен з дронів може вивести з ладу як мінімум 1 одиницю живої сили ворога чи 1 одиницю техніки незалежно від типу
Дрон можна задіяти на відстані до 5 км. Цього не вистачить для того, аби одразу влучити у штаб чи знищити ПУ Іскандера за сотні кілометрів, але цього більш ніж досить для того, аби знищувати ворогів та техніку, які відділяють опереатора послідовно до обрію, а там і до державного кордону України.

Підготовчий період:
Один фахівець за одну робочу зміну може виготовити 4 дрони, без врахування ОТК та інших допоміжних робіт.
За можливості організувати роботу у 3 зміни та без вихідних, для цього знадобиться 250 000 робочих змін, тобто за 90 діб з цим справиться колектив у 1000 осіб, який може бути диверсифіковий та розподілений десятками окремими виробничими майданчиками.

Для роботи в якості оператору дрону підійде далеко не кожен.
Але за 90 днів можна відібрати та підготувати в якості операторів близько 1% від складу СВ ЗСУ, для зручності хай це буде 5000 операторів.
На кожного оператора прийдеться 200 дронів, які разом з упаковкою важитимуть 400 кг максимум.
Також знадобиться помічник оператора - це ще 5000 осіб
І хороший пікап типу L200 чи HILUX, який зможе перевозити як дрони, так й інше необхідне обладнання - 5000 пікапів
У війську є достатньо подібної техніки, тож додатково витрачати кошти на неї нема необхідності.

Гаряча фаза:
Дрони конкретного типу не можуть бути абсолютною зброєю та завжди мають недоліки.
Проте на пошук недоліків та засобів протидії потрібен певний час.
А у ворога його не буде, якщо розпочати використовувати дрони одночасно, масово та блискавично, вражаючи КОЖНУ ціль, яку буде виявлено на полі бою в радіусі 5 км від кожного оператора.
За 10 діб необхідно витрачати з інтенсивністю щоденно у середньому 200 дронів чи приблизно 15 дронів\година. Це більш ніж реально, якщо буде забезпечене своєчасне цілевказування, яким може займатися решта 98% складу СВ ЗСУ у міру своїх сил та можливостей.

Як нескладно помітити, кількість дронів суттєво перевищує кількість потенційних цілей.
Проте цілі розподілені нерівномірно, будуть втрати, фейли та т.п.
Проте решти має вистачити для знищення усіх ворогів та усієї техники.

Проект цілком реальний як у часі, так і по фінансах.
Розмір лише запланованої військової допомоги для України більший на 2 порядки.
   
Кожен з дронів може вивести з ладу як мінімум 1 одиницю живої сили ворога чи 1 одиницю техніки незалежно від типу

   


я розумію, що ти вже зранку накатив :)
а що конкретно викликає занепокоєння?
   
Я теж вважаю маленькі дешеві дрони (камікадзе) найбільш ефективною зброєю.
Але всяка влада буде боятись масового їх виробництва і використання.
   
можна перевірити ефективність тактики взявши 1000 дронів на 10 км фронту
   
Я теж вважаю маленькі дешеві дрони (камікадзе) найбільш ефективною зброєю.
Але всяка влада буде боятись масового їх виробництва і використання.

До кожного розрахунку приставити особиста фахівця по брелокам
   
Заканчивай с компьютерными играми, реальная жизнь намного другая
   
Заканчивай с компьютерными играми, реальная жизнь намного другая

Можна конкретніше?

Я гарантую точність кожного наведеного числа

Останнє редагування: 30 квітня 2022 11:44:19 від MakYury
   
Показати зображення...

Не зовсім, бо кожним дроном керуватиме патріот України особисто
   
Re: Звільнити Україну за 1 мільярд євро та 100 діб (проект)

можна перевірити ефективність тактики взявши 1000 дронів на 10 км фронту
+1
Нестандартні рішення завжди викликають несприйняття у більшості. Навіщо намагатися переконати, якщо можна просто довести на практиці?
   
Можна конкретніше?

Я гарантую точність кожного наведеного числа

конкретно
Ладно, корпус, воно одноразове, можна якогось пластика надибать
Але де ти збираєшся брати начинку? Акумулятори (тобі нагадать, які проблеми перед війною у виробників електрокарів були?), блоки управління (тобі нагадать, що виробники авто мали ставити на стоянку або продавати "некомплект"), двигуни, авіалопаті у таких маштабах?
А де взяти стільки операторів? Це не сидіти у Львові з філіжанкою кави, доки дрон літа на дамбасє. 5км дальність - це зона ураження навіть стрілкової зброї (бо треба підійти практично у зону боїв)
А оператора підготовить - це тобі не мобілізація у дирі

й це тільки те, що на поверхні
   
+1
Нестандартні рішення завжди викликають несприйняття у більшості. Навіщо намагатися переконати, якщо можна просто довести на практиці?

Запропоноване доведення коштуватиме 1 мільйон та втрату ефекту несподіваності.
Можна.
А чи варто?
Кількість варіантів обмежена.
   
Re: Звільнити Україну за 1 мільярд євро та 100 діб (проект)

5км дальність - це зона ураження навіть стрілкової зброї (бо треба підійти практично у зону боїв)
блок управления пулом дронов привязан к Starlink и оператор может пить кофе в Римской кафешке
   
конкретно
Ладно, корпус, воно одноразове, можна якогось пластика надибать
Але де ти збираєшся брати начинку? Акумулятори (тобі нагадать, які проблеми перед війною у виробників електрокарів були?), блоки управління (тобі нагадать, що виробники авто мали ставити на стоянку або продавати "некомплект"), двигуни, авіалопаті у таких маштабах?
А де взяти стільки операторів? Це не сидіти у Львові з філіжанкою кави, доки дрон літа на дамбасє. 5км дальність - це зона ураження навіть стрілкової зброї (бо треба підійти практично у зону боїв)
А оператора підготовить - це тобі не мобілізація у дирі

й це тільки те, що на поверхні

Наведені мною числа є цілком реальними.
Це невеличкий відсоток ринку хобійної техніки.
Звісно, виробники виробляють не конкретно необхідне, а цілу палітру рішень, проте без проблем виготовлять необхідне у дуже короткі терміни.

Оператора (за наявності схильності та моторики) можна підготувати за 14 днів.
Я залишив на це питання 90, аби мати величезний резерв часу.

5 км це дистанція, яку майже неможливо контролювати за допомогою конвенційної зброї.
А для дронів це НИЖНЯ МЕЖА максимальної відстані застосування, яка забезпечується автоматично, без необхідності тривалих та коштовних додаткових розробок.
   
Так, мільйон дронів і всією країною стріляти з калашів по ракетам.
   
Наведені мною числа є цілком реальними.
Це невеличкий відсоток ринку хобійної техніки.
Звісно, виробники виробляють не конкретно необхідне, а цілу палітру рішень, проте без проблем виготовлять необхідне у дуже короткі терміни.

Оператора (за наявності схильності та моторики) модна підготувати за 14 днів.
Я залишив на це питання 90, аби мати величезний резерв часу.

5 км це дистанція, яку майже неможливо контролювати за допомогою конвенційної зброї.
А для дронів це НИЖНЯ МЕЖА максимальної відстані застосування, яка забезпечується автоматично, без необхідності тривалих та коштовних додаткових розробок.

ще раз питаю
де будеш брать акумулятори та мікросхеми у таких об'ємах?
5км дальності - це до години польоту, це просунуті цивільні дрони (оті, що зараз по 10-20 тис єврів купляють)
потрібен потужний літієвий акум - тобі ж треба не просто спостерігач, тобі треба значне корисне навантаження
потрібні специфічні мікросхеми, щоб "добити" до пульту управління й при цьому хоч якось мінімально захищатися від РЕБ
де ти все це візьмеш у таких об'ємах, коли світовий дефіцит був ще до війни???

   
Косміческіе караблі бороздят простори

Перше за тисячу доларів дрон не підніме нічого крім камери
Той що кидає воги коштує  три плюс доробка
Вог не пошкодить техніку
 Тільки поранення
Той що кидає міни коштує від 25 тисяч плюс доробка

Ось і весь бізнес план
   
Й ще
"робітник виготовить 4 дрони за зміну" - то суцільна маячня
До того, щоб дійти до цього етапу, потрібно, як мінімум:
- виготовити корпусні деталі (відповідне обладнання). Це цільком реально, запустіть таку лінію, але на виготовлення потрібен час: вилити, розібрати/відсортирувати заготовки, обробити та підготовити
- виготовити комплекти мікросхем та печатних плат, зібрати на платах блоки. А це кілька високотехнологічних ліній збірки з кваліфікованим персоналом. ще раз нагадую - до війни черга на замовлення мікросхем сягала півроку!!! Й це на китайських заводах!




   
ще раз питаю
де будеш брать акумулятори та мікросхеми у таких об'ємах?
5км дальності - це до години польоту, це просунуті цивільні дрони (оті, що зараз по 10-20 тис єврів купляють)
потрібен потужний літієвий акум - тобі ж треба не просто спостерігач, тобі треба значне корисне навантаження
потрібні специфічні мікросхеми, щоб "добити" до пульту управління й при цьому хоч якось мінімально захищатися від РЕБ
де ти все це візьмеш у таких об'ємах, коли світовий дефіцит був ще до війни???

У кожній теслі 444 акумулятори. Кількість тесл можна нагуглити. Нам треба менше. І ті акумулятори не потрібні взагалі.

5км це максимум 5 за льоту.
Туди долетить дрон за 200 євро, але не принесе нічого корисного

Все це є і чимало. А за гарного бюджету буде ще більше
   
Косміческіе караблі бороздят простори

Перше за тисячу доларів дрон не підніме нічого крім камери
Той що кидає воги коштує  три плюс доробка
Вог не пошкодить техніку
 Тільки поранення
Той що кидає міни коштує від 25 тисяч плюс доробка

Ось і весь бізнес план

Я просто не уявляю що ти там будуєш з такими знаннями та нездатністю користуватися пошуком.
Але то не моя справа.

А щоб лізти у мою - трохи постарайся.
   
Re: Звільнити Україну за 1 мільярд євро та 100 діб (проект)

Косміческіе караблі бороздят простори

Перше за тисячу доларів дрон не підніме нічого крім камери
Той що кидає воги коштує  три плюс доробка
Вог не пошкодить техніку
 Тільки поранення
Той що кидає міни коштує від 25 тисяч плюс доробка

Ось і весь бізнес план
TC имеет в виду дрон камикадзе
   
Й ще
"робітник виготовить 4 дрони за зміну" - то суцільна маячня
До того, щоб дійти до цього етапу, потрібно, як мінімум:
- виготовити корпусні деталі (відповідне обладнання). Це цільком реально, запустіть таку лінію, але на виготовлення потрібен час: вилити, розібрати/відсортирувати заготовки, обробити та підготовити
- виготовити комплекти мікросхем та печатних плат, зібрати на платах блоки. А це кілька високотехнологічних ліній збірки з кваліфікованим персоналом. ще раз нагадую - до війни черга на замовлення мікросхем сягала півроку!!! Й це на китайських заводах!

Корпуси виготовляються без Китаю та паралельно зі збиранням.
Щодо електроніки, то порахуйте кількість хоча б мобілок, та іншої побутової електроніки, яку випускають щорічно. Та не смішіть більше так
   
Ну і який сенс про це писати?
   
Ну і який сенс про це писати?

Для "матєріалізаціі чувствених ідей" ;)
   
Я просто не уявляю що ти там будуєш з такими знаннями та нездатністю користуватися пошуком.
Але то не моя справа.

А щоб лізти у мою - трохи постарайся.


То ти вже будуєш дрони ?

Я коли був в школі теж такі плани собі будував
   
То ти вже будуєш дрони ?

Я коли був в школі теж такі плани собі будував

Мені не вистачає 1 мільярда та 5000 операторів.
Навіть одне без іншого не спрацює.
   
Для "матєріалізаціі чувствених ідей" ;)

Ой, а якщо ваші  "чувственньіе ідеі" матеріалізують орки?
   
Ой, а якщо ваші  "чувственньіе ідеі" матеріалізують орки?

У сусідній темі я написав чому це ніколи не станеться.
Вони навіть з наявних дронів не застосовують озброєння через шизу.
Хоча мають таку можливість.
А тут кожному по контейнеру "демократизаторів".
Нє, на це вони ніколи не підуть.
   
У сусідній темі я написав чому це ніколи не станеться.
Вони навіть з наявних дронів не застосовують озброєння через шизу.
Хоча мають таку можливість.
А тут кожному по контейнеру "демократизаторів".
Нє, на це вони ніколи не підуть.

Я вам сейчас покажу ...
   
2 кілограми дрон буде коштувати більше, аніж 1000 євро і це ще без засобу знищення ворога, навіть китайські коштують майже 1000 євро, а несуть масу якісь 300 грам
наприклад такий
   
Re: Звільнити Україну за 1 мільярд євро та 100 діб (проект)

Хорошая идея.
   
Крутий план, продемонструйте такий дрон і я дам вам 2 тис. євро. Ну як ні - то балабол.
   
Крутий план, продемонструйте такий дрон і я дам вам 2 тис. євро. Ну як ні - то балабол.

Продемонструй  2000 евро. А як ні то балабол.
   
Крутий план, продемонструйте такий дрон і я дам вам 2 тис. євро. Ну як ні - то балабол.
цікавий механізм знищення ворога та його ідентифікація,
все перевіряється на практиці, бо теорія, яка б продумана вона не була, може не передбачити деяких моментів, які виникають у процесі експлуатації
   
цікавий механізм знищення ворога та його ідентифікація,
все перевіряється на практиці, бо теорія, яка б продумана вона не була, може не передбачити деяких моментів, які виникають у процесі експлуатації

геморагічний шок ніколи не підводить
   
Продемонструй  2000 евро. А як ні то балабол.
Якщо автор погоджується, але боїться, що я не заплачу, я можу перевести хоч би і вам після оговорення умов, але до демонстрації. По результатах ви відправляєте гроші мені, або йому.
Я не бачу, як я можу просто так легко це продемонструвати. Можу готівку сфотати, підійде?)
   
Якщо автор погоджується, але боїться, що я не заплачу, я можу перевести хоч би і вам після оговорення умов, але до демонстрації. По результатах ви відправляєте гроші мені, або йому.
Я не бачу, як я можу просто так легко це продемонструвати. Можу готівку сфотати, підійде?)

Я згоден. Але перед тим я маю пересвідчитись що Ви не ворог. Як це зробити?
Дайте в приват свій Воцапп
   
геморагічний шок ніколи не підводить
...тоді дешевше розвести Geospiza difficilis septentrionalis та випустити їх на московітів...:)))
   
Якщо автор погоджується, але боїться, що я не заплачу, я можу перевести хоч би і вам після оговорення умов, але до демонстрації. По результатах ви відправляєте гроші мені, або йому.
Я не бачу, як я можу просто так легко це продемонструвати. Можу готівку сфотати, підійде?)

Пошу продемонструвати ізраїльский паспорт і готівку :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія