Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Британія вивозить родини дипломатів з України

Британія вивозить родини дипломатів з України

США та Британія наказали своїм дипломатам вивезти родини з України. Також виїздять деякі поацівники прсольств. 

The UK is withdrawing some embassy staff and dependants from Ukraine in response to the "growing threat" from Russia.
In a statement, the Foreign and Commonwealth Office stressed that the British embassy in Kyiv "remains open and will continue to carry out essential work".
Hours earlier, the US ordered the families of all American embassy staff in the capital to leave Ukraine amid heightened fears of a Russian invasion.
   
Re: Британія вивозить родини дипломатів з України

Це вони так "будапешт" виконують...
   
Це вони так "будапешт" виконують...

Що робити членам сімей дипломатів на війні?
   
Якщо почнеться війна а це було передбачувано і Дипломатів не вивезли, вони від громадськості отримають на горіхи за не профісіоналізм.
   
https://www.bbc.com/news/world-europe-60106416

За словами чиновників, особливих погроз британським дипломатам не надходило, але близько половини співробітників, які працюють у Києві, повернеться до Великобританії.

Останнє редагування: 24 січня 2022 10:44:33 від villar
   
Це вони так "будапешт" виконують...

неконгруентно мислиш B-)

нагадаю, хуйло рвануло тельнягу на грудях і заверещало: "якщо не виконаєте мої забажанки, то я полізу!!! я nиздувате!!!!!!"
і цього разу з ним не стали розпатякуватись, а відповіли: "ну бля якщо ти таке nиздувате, то лізь. ми готові"

евакуація посольств - це демонстрація того, що "ми готові" - це не жарти.
   
неконгруентно мислиш B-)

нагадаю, хуйло рвануло тельнягу на грудях і заверещало: "якщо не виконаєте мої забажанки, то я полізу!!! я nиздувате!!!!!!"
і цього разу з ним не стали розпатякуватись, а відповіли: "ну бля якщо ти таке nиздувате, то лізь. ми готові"

евакуація посольств - це демонстрація того, що "ми готові" - це не жарти.

Дивуюсь, як дехто очікував, що члени сімей іноземних дипломатів натомість масово вступатимуть в загони тероборони.
   
таким образом демонстрируется что уступок не будет

а насчёт того нападёт-ненападёт на УП есть свежая аналитика, я считаю очень неплохая почитайте
   
таким образом демонстрируется что уступок не будет
+
   
таким образом демонстрируется что уступок не будет

а насчёт того нападёт-ненападёт на УП есть свежая аналитика, я считаю очень неплохая почитайте
+1
Чем мотивированы не знаю.. ( протокол, обосрались, реально что то знают)
Но с точки зрения ультиматума лысогнома - ход верный
   
Якщо почнеться війна а це було передбачувано і Дипломатів не вивезли, вони від громадськості отримають на горіхи за не профісіоналізм.

профессионализм повышается,
бенгази, кабул, киев














   
ну раз хуйло обіцяє напасти, треба готуватися.
хочеш миру, готуйся до війни.
вивезти дипломатів, завезти в Україну побільше зброї.
   
Re: Британія вивозить родини дипломатів з України

неконгруентно мислиш B-)

нагадаю, хуйло рвануло тельнягу на грудях і заверещало: "якщо не виконаєте мої забажанки, то я полізу!!! я nиздувате!!!!!!"
і цього разу з ним не стали розпатякуватись, а відповіли: "ну бля якщо ти таке nиздувате, то лізь. ми готові"

евакуація посольств - це демонстрація того, що "ми готові" - це не жарти.

Нє, вапросов нема. Вони то готові. А ми? Касок нема, броніків нема, куда бігти не кажуть...
   
У Міністерстві закордонних справ України назвали передчасним рішення Держдепу США  Британії вивозити з Києва родини співробітників та зауважили, що у безпековій ситуації фактично не сталося змін.   :lol:
   
Це вони так "будапешт" виконують...
парашенка его подменил Минском.За что был вознагражден
   
таким образом демонстрируется что уступок не будет

а насчёт того нападёт-ненападёт на УП есть свежая аналитика, я считаю очень неплохая почитайте

я шось не прочитам там аналітики  - кацапи вїбали ракетами по містах  /авіацією вїбали

всьо зійшлось на танках і піхоті  :facepalm1:
   
таким образом демонстрируется что уступок не будет

а насчёт того нападёт-ненападёт на УП есть свежая аналитика, я считаю очень неплохая почитайте
Очень оптимистично на мой взгляд, но я бы все же  вспомнил эти слова :


   
Очень оптимистично на мой взгляд, но я бы все же  вспомнил эти слова :

https://youtu.be/YuMtk75UURc
та хуйло не йобнуте, просто гопота з підворотні, якій давно варто було вмазати в морду.
   
Брити впевнені,  що московити полізуть ордою  в ордло, офіційно з визнанням їх статусу, як самостійних республік, а там спрацює ефект снігового  кому.

Україна почне втягуватись' на Донбасі'...а
Московити вдарять з флангів, Придністровя та Білорусі.
   
та хуйло не йобнуте, просто гопота з підворотні, якій давно варто було вмазати в морду.

йде гра нервів

є спєци що в Раісі що в США котрі складають профайл особистості керівників держав і людей котрі приймають рішення

відповідно кожна сторона діє згідно до свого уявлення про психологічний портрет опонента

йухло наприклад пробує "нащупати" слабкі місця в політиків заходу і їх використовувати

можливо те що Байден як овоч зараз грає на руку Україні бо зрозуміти чого він боїться, що на нього діє а що ні і так далі просто не можливо , він зараз як пізній Брєжнєв
   
я шось не прочитам там аналітики  - кацапи вїбали ракетами по містах  /авіацією вїбали

всьо зійшлось на танках і піхоті  :facepalm1:
для того чтобы понимать нужно чуть чуть изучить военную стратегию, самую малость почитать
ну или если не охота читать много букв верить военным аналитикам
   
для того чтобы понимать нужно чуть чуть изучить военную стратегию, самую малость почитать
ну или если не охота читать много букв верить военным аналитикам

яким саме ? ті шо проїбали захоплення Криму, та війну на Далбасі?
   
Re: Британія вивозить родини дипломатів з України

Я не вірю у великий наступ з Білорусі - там ліси та болота, кацапські танки палитимуть сотнями.
Харків найбільш реальний напрямок - можна задіяти великі маси бронетехніки. Від кордону до міста взагалі нічого, смерчі зачистять коридор ід самого кордону до міста, авіація контролюватиме театр війни. Достатньо вдарити вузьким фронтом, зосередивши порядка 10-20 БТГ.
Ордло буле сидіти і не рипатися, там укріплення і найбільш боєздатні частини з українського боку. Провокації можливі, щоб відволікти увагу, але наступати будуть на інших напрямках.

Це якщо москалі вирішать воювати по-справжньому.
Варіант інтеграції луганди в кацапстан покищо не виключається, якщо вони засцять воювати.
Але, думаю, вони вже в бункері вирішили напасти.
Зауважте, що Лавров, на прес-конференції в Женеві сказав, що «ми ніколи не погрожували народу України», що погодьтеся, не одне й те саме, що київський русофобський режим.
   
Re: Британія вивозить родини дипломатів з України

я вот немного не понял переброску ф 35

готовят беспилотную зону?
   
цим складанням психологічних портретів займаються спецслужби і всі знають що на всіх більш менш важливих таке роблять
це пояснює чому йухло не часто з'являється на публіці щоб не дати змогу фізіономістам, медикам і іншим зрозуміти в якому він стані
американці роблять теж саме - залучені жести, міміка, фрази щоб приховати справжній стан

з цього можна зробити висновок що йухло дійсно своїми діями пробує "взяти на слабо" Байдена і його оточення
з німцями в нього це спрацьовує - залякує але і одночасно обіцяє робити бізнес якщо не будуть проти нього

   
я вот немного не понял переброску ф 35

готовят беспилотную зону?

так то не до нас, а поряд
   
яким саме ? ті шо проїбали захоплення Криму, та війну на Далбасі?
мериканским
   
Дивуюсь, як дехто очікував, що члени сімей іноземних дипломатів натомість масово вступатимуть в загони тероборони.

треба ж бути послідовними
   
яким саме ? ті шо проїбали захоплення Криму, та війну на Далбасі?
или читать много букв
   
Re: Британія вивозить родини дипломатів з України

так то не до нас, а поряд

они перекрывают юг Украины
а зачем разведсамолеты подсветки целей надтУкраиной?
   
А з Московії вони вивезли дипломатів?
   
или читать много букв

чіталь, де там мериканські ?

мериканські уже висловились - забирають родини дипломатів, шо може бути красномовніше ?  :S
   
Re: Британія вивозить родини дипломатів з України

змінили статусу місії з "family mission" на "non-family". Ото і все.
Що це означає? Та просто те, що родичам сказали - місця в державному літаку щоб додому злітати, вам не світить. Користуйтесь комерційними рейсами.
   
Re: Британія вивозить родини дипломатів з України

А з Московії вони вивезли дипломатів?

А ми готуємо окупацію Москви? Будемо завдавати ракетно-бомбові удари по Арбату?
   
Re: Британія вивозить родини дипломатів з України

чіталь, де там мериканські ?

мериканські уже висловились - забирають родини дипломатів, шо може бути красномовніше ?  :S
а чего дипломаты остаются?
   
а чего дипломаты остаются?

робота у них така
   
чіталь, де там мериканські ?

мериканські уже висловились - забирають родини дипломатів, шо може бути красномовніше ?  :S
там есть один
но я не про это, я про то что Вам необходимо изучить основы военной стратегии и тактики
можете приступать
   
там есть один
но я не про это, я про то что Вам необходимо изучить основы военной стратегии и тактики
можете приступать

ну тоді да, сільна аналітіка :laugh:
   
Брити впевнені,  що московити полізуть ордою  в ордло, офіційно з визнанням їх статусу, як самостійних республік, а там спрацює ефект снігового  кому.

Україна почне втягуватись' на Донбасі'...а
Московити вдарять з флангів, Придністровя та Білорусі.
Если десант на Одессу то ещё можно поверить..тем более вроде там 6 десантных кораблей идут с Балтийского флота! Не? А так сколько там тех военных в Преднистровье? 3-5 тысяч максимум !не?
   
А ми готуємо окупацію Москви? Будемо завдавати ракетно-бомбові удари по Арбату?
Тобто бойвих дій на території Московії, Захід не планує і не очікує?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія