Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
28 травня 2024 09:01:46
Під час війн такого маштаба, в історії ще не було, щоб солдатів по хатам відпускали.
2
27 лютого 2024 09:37:42
Цивільних гине менше через неможливість стратегічних бомбордувань сотнями тис.т. бомб.
3
20 лютого 2024 14:28:08
- І головне запитання, яке я завжди ставив на комітеті головнокомандувачу: "Чи вирішить цей закон питання з мобілізацією певної кількості українців і чи будуть зміни на фронті?" Чи є стратегічне бачення, як ми будемо відвойовувати територію? Навіщо тоді проводити мобілізацію, якщо ми не розуміємо чітко, що можемо звільнити той чи інший населений пункт, піти в прорив. Крім того, мобілізація — це ж не тільки люди. Це амуніція, логістика і багато іншого.

— І що вам відповідали?

— Казали, так, звісно, ми маємо стратегію, ми маємо бачення. Але на цьому все. Ніхто цього не бачив, не проговорював – ні в комітеті з нацбезпеки, ні в РНБО. Я не бачив жодної стратегії за останні два роки. Постає запитання: якщо я цієї стратегії не бачу, як я можу пропонувати українцю мобілізуватися?
4
19 лютого 2024 20:35:45
Підписувати капітуляцію з кацапами
Для тоді оптимально щоб кордони були по лбз
Кацапня може захотіти більше, наприклад, Одесу

Ну якщо є мізки, а з допомогою очікується жопа, то на переговори треба йти коли ще є снаряди і керована армія і погоджуватись на лбз заради збереження суверенітету.
Але якщо мізків немає а є слабоуміє і відвага, то треба воювати поки не закінчаться боєприпаси і солдати, а потім капітулювати.
5
12 лютого 2024 14:56:56
Якщо воно нападе на європу, то весь його експорт крім в кітай на цьому і завершиться. Де він тоді візьме гроші на найманців?
Розрахунок на те, що всякі Індії-Китаї-Бразилії-араби продовжать любити хуйла (ще більше).

любити його може і будуть, але забезпечити морськім шляхом свій експорт він точно не зможе.
6
12 лютого 2024 14:34:24
Якщо воно нападе на європу, то весь його експорт крім в кітай на цьому і завершиться. Де він тоді візьме гроші на найманців?
7
1 лютого 2024 21:46:52
Ті 500 тисяч стануть солдатами через пів року мінімум. І зможуть замінити тих хто на нулі.
А зараз іде замикання дірок тими кого призвали місяць чи менше
Якщо ці 500 тис. почнуть форсовано грести прописаними у новому законі методами, суспільство може не витримати з усіма наслідками.
Якщо суспільство 40 мільйонної країни не здатне створити двох мільйонна армію то це вирок суспільству.

По перше нема ніяких 40 млн. в країні.
По друге якщо Україна зможе створити 2х млн армію, то і русня може створити 10 мнл. армію, але ви придурки все ще збираєтесь змагатися з кацапами кількістю м'яса
По третє 2х млн армію можна озброїти хіба лопатами старими калашами
8
6 січня 2024 23:33:08
Теж мені відкриття. Всі хто має можливість до 18 років хлопців вивозять. Уже так 2 роки.
9
5 січня 2024 11:59:02
Його на телемарафон запросили?


Офіцер армії США у відставці, який обіймав посаду командувача армії США в Європі Бен Ходжес прокоментував питання мобілізації в Україні. В ефірі телемарафону він вказав на окремі моменти, над якими має працювати керівництво країни.

"Я думаю, що це те, що має виправити уряд. В Україні немає дефіциту робочої сили, у вас є проблема з системою трудових ресурсів. Занадто багато чоловіків призовного віку, які гуляють по Німеччині, Польщі та Румунії, працюють у готелях, мають роботу і у них все гаразд. Як це сталося? Їх треба повернути. Але що теж треба – це уряд має виправити систему, щоб людей правильно набирали і піклувалися про них. Я маю на увазі, що чоловіки все ще потрібні для виконання інших завдань, окрім носіння військової форми", – зауважив Ходжес.

Також він вважає, що Україна має створити умови у військах для залучення більшої кількості жінок.

Звичайно, я думаю про жінок. У вас є сотні тисяч жінок призовного віку, які мають хорошу фізичну підготовку. Вони б були чудовими солдатами... Чи зробила Україна все можливе, щоб створити можливості для жінок воювати там, де вони кваліфіковані. Тому я думаю, що (потрібно – УНІАН) виправлення системи набору і мобілізації населення таким чином, щоб усі хотіли воювати, могли воювати", – підсумував він.

Ходжес підкреслив, що Україна веде боротьбу за своє виживання і тому все суспільство має брати у ній участь.

Ну ясен хер, хай йдуть на війну всі українські чоловіки і жінки, іх буде достатньо для того, що коли русня іх переб'є, то у русні у самой вже не буде сил йти далі на країни нато.
10
4 січня 2024 21:15:05
2023 починали з планами на контрнаступ,а які плани на 2024? Яка мета цього року,який план? Контрнаступ,капітуляція,день прожити,ніч переждати,вивезти родичів?  Іншими словами,як далі продовжувати війну.  Допустимо дають завтра гроші,соціалка гарантована. Що далі?

воювати поки хуйло не здохне
11
7 грудня 2023 16:50:57
Рік тому умови для переговорів були мабуть краще. Але ж тут всі мріяли про перемогу і репарації
12
23 листопада 2023 16:37:10
+============================================+
Ти згоден віддати частину України окупанту? Чи як???
ну йопт, ну якого біса ці звинувачення?
ти розумієш,  що "віддати " - це коли щось є в тебе,  а ти це щось віддаєш ?
Українці якраз не віддають і територія документально належить Україні.

а коли в тебе вже щось забрали бандити,  то ти можеш або зробити з цього висновки на майбутнє,  або славетно загинути в нерівному протистоянні без шансів
Перший раз таке чую, що у випадку бандитів залишається лише загинути безславно. Взагалі то в таких випадках звертаються до правоохоронних органів і як правило бандити несуть відповідне покарання.


І в які правоохоронні органи має звертатися Україна?
13
16 листопада 2023 08:49:27
Та це якийсь ідіот створював список. Там футболісти, які грають за закордонні клуби. Вони офіціально на контрактах грають в Іспаниї, Англії і т.д.
14
13 листопада 2023 20:57:19
Як не крути цю війну пенсами ми не виграєм. Потрібна молодь
Подивіться вік 2МВ: танкістів, льотчиків, розвідників, диверсантів. Кожедуб 23, Хартман 20.
в 1 і 2й св. війнах солдати були молодші - просто тому що була менша тривалість життя і більше молоді у віковій піраміді воюючих суспільств.
Може й так але призов був 18-60 і ніібьот

А вот і ні. Найстарший вік був 50, в окремих випадках 55.
15
6 листопада 2023 15:27:53
От тому і головне зберегти суверенітет похер на яких умовах. Щоб на вулицях стояв наш жлобко український мент а нє бурят чи якийсь інший кацап.
І так, для цього треба буде засунути свою велич в жопу і не волати як ми підемо і завоюємо Донецьк і Ялту і Москву. Включити голову і зрозуміти, що ми і Токмак завоювати не можемо.
Доведеться йти на мирні переговори. Причому це робити поки армія сильна і країна тримається. Бо дочекатись коли все стане розвалюватись, то це буде вже не переговори а капітуляція.

Про ЯЗ зараз може мріяти тільки повний ідіот
   
16
16 жовтня 2023 21:17:11
та ніі, не зіскакуйте. ви сказали що
то що робити на фронті? конкретно. ресурсів немає, що робити?
Немає в рукаві 40 свіжих бригад і 1000 зайвих танків для розгрому кацапської армії і походу на Москву. Для активної оборони і завдання ворогу великих втрат сил достатньо.
а зараз що відбувається??

похід на москву??

чи активна оборона і завдання великих втрат ворогу?

ніхуя не розумію, що не так знову для альоши і його вилизувачів  :S


Зараз ми ще трохи і почнемо штурм крима. Принаймні так вважають на марафоні і у Данілова.
17
16 жовтня 2023 19:14:57
так а робити що?

ресурсів немає, всьо пропало, це ясно.

що робити?
И вместо того, чтобы облегчить оборону, пот, кровь и слезы расширением гражданских свобод, освобождением экономики и сосредоточением ресурсов на оборону, идет закручивание гаек, втирание очков и преследование тех, кто говорит людям правду.

Сказал Арестович
та ніі, не зіскакуйте. ви сказали що
у України таких ресурсів немає
то що робити на фронті? конкретно. ресурсів немає, що робити?

Немає в рукаві 40 свіжих бригад і 1000 зайвих танків для розгрому кацапської армії і походу на Москву. Для активної оборони і завдання ворогу великих втрат сил достатньо.
18
16 жовтня 2023 19:12:06
Арестовіч свою позицію прояснив з логічними аргументами. А у Данілова аргументів немає, тільки може навішувати ярлики.
19
16 жовтня 2023 19:06:54
А ти знаєшь які сили має ЗСУ?
Звідки інфа?
Я думаю 40 свіжих бригад і 1000 танків західного виробництва десь стоять заникані і тільки чекають наказу взяти Крим і Донецьк. А Данілов чомусь спить і наказу не віддає.
так а робити що?

ресурсів немає, всьо пропало, це ясно.

що робити?

И вместо того, чтобы облегчить оборону, пот, кровь и слезы расширением гражданских свобод, освобождением экономики и сосредоточением ресурсов на оборону, идет закручивание гаек, втирание очков и преследование тех, кто говорит людям правду.

Сказал Арестович
20
16 жовтня 2023 18:31:06
"Ознаками подібної діяльності є різка активізація різноманітних "експертів", "акторів-розвідників" та іншого роду аферистів у просуванні російською мовою російської ж повістки. Саме вони цієї миті волають про "провал" контрнаступу, натякають на необхідність перегляду цілей війни (і це вже не вихід на кордони 1991 року), роздають поради як воювати ЗСУ, видають фальшиві інсайди про "конфлікти" серед військово-політичного керівництва, закликають прийняти "хороших руських" і зрештою натякають, що з росією необхідно домовлятися.»
Ну тоді хай сам Данилов зі своїм марафоном розкаже, якими силами він збираєтся вийти на кордони 1991 року. Тому що те шо у України таких ресурсів немає бачать всі хто має мозок.
А ти знаєшь які сили має ЗСУ?
Звідки інфа?

Я думаю 40 свіжих бригад і 1000 танків західного виробництва десь стоять заникані і тільки чекають наказу взяти Крим і Донецьк. А Данілов чомусь спить і наказу не віддає.
21
16 жовтня 2023 18:01:01
"Ознаками подібної діяльності є різка активізація різноманітних "експертів", "акторів-розвідників" та іншого роду аферистів у просуванні російською мовою російської ж повістки. Саме вони цієї миті волають про "провал" контрнаступу, натякають на необхідність перегляду цілей війни (і це вже не вихід на кордони 1991 року), роздають поради як воювати ЗСУ, видають фальшиві інсайди про "конфлікти" серед військово-політичного керівництва, закликають прийняти "хороших руських" і зрештою натякають, що з росією необхідно домовлятися.»

Ну тоді хай сам Данилов зі своїм марафоном розкаже, якими силами він збираєтся вийти на кордони 1991 року. Тому що те шо у України таких ресурсів немає бачать всі хто має мозок.
22
26 липня 2023 15:51:12
Джерело так собі..Гордон "Запад дал Украине время до конца года: что отвоюете - ваше, что не отвоюете - стол переговоров".Об этом заявил Гордон, ссылаясь на заявления участников переговоров, которые говорят об этом без протоколов.
Гівно контент. якщо Україна не відвоює своє то тупі спроби відгризти від неї хоч міліметр будуть означати що США як "гарант" чогось гівна варті, і їх Президент теж гівно як і весь американський народ  :-)o

ну вони здається з цим змирились, а американський народ за януковича, комуняк, морозов, тимошенок не голосував
23
16 червня 2023 13:59:07
Мене найбільше засмучує те, що було багато крику про геніальний план контрнаступу а по факту поки що нічого...
Мабуть це була помилка. Рашисти вже з півроку готують своє суспільство к тривалої війни. У нас же багато розповідали як весняним контрнаступом ми переможемо у війні. Тому зараз частина суспільства, не отримав бліцкригу, починає зрадойобити

Тривала війна це війна поки хуло не здохне? Чи поки росія не зникне, розвалиться? Тривала війна означае, що перемогти росію військовим шляхом неможливо?
Якщо контрнаступ до осені не дасть якихось відчутних результатів ці питання постануть і перед зродойобами і перед шапкозакидувачами.
24
4 червня 2023 22:49:55
Наш Дуче  :D
не накликайте біду.... :X 
Не дай боже нам ще диктатуру після війни.
Ну чому? Є і позитивні приклади.
Піночет. Вичистив лівацьку заразу. Покерував. Провів вибіри - віддав владу. Чилі стала найрозвинутішою країною Півд. Америки.

Це явно не ті, хто вичистять лівацьку заразу. Гетьманцев наприклад
25
3 червня 2023 10:56:44
Это капец, человек доказывает, что вместо того, чтобы прийти один раз цех, один раз включить станок и выточить 6 деталей, лучше прийти три раза, три раза включать станок и вытачивать каждый раз по 2 штуки.
по трудозатратам выйдет одно и тоже.  я именно про это.  Любишь ли ты с женой спать 1 раз в квартал... но очень долго. или 3 раза в квартал но короче это твой личный выбор.  Тот станок про который ты пишешь находится у тебя дома. трудозатраты будут одинаковыми. Если он у тебя не настроен, глючит, нужно вызывать мастера. это уже вопрос не к заказчику деталей.А вот и неправда. Станок не настроен, глючит, предоставлен самим заказчиком, и ИМ же каждый квартал перенастраивается. Поэтому его точно лучше включать 1 раз а не 3.
26
3 червня 2023 10:54:05
Это капец, человек доказывает, что вместо того, чтобы прийти один раз цех, один раз включить станок и выточить 6 деталей, лучше прийти три раза, три раза включать станок и вытачивать каждый раз по 2 штуки.
по трудозатратам выйдет одно и тоже.  я именно про это.  Любишь ли ты с женой спать 1 раз в квартал... но очень долго. или 3 раза в квартал но короче это твой личный выбор.  Тот станок про который ты пишешь находится у тебя дома. трудозатраты будут одинаковыми. Если он у тебя не настроен, глючит, нужно вызывать мастера. это уже вопрос не к заказчику деталей.

кстати дякую.... ты первый кто в общем включил простую математику и подтвердил что количество документов которые ты подаешь в квартал то в принципе не меняется.   :)

Количество цифр в документах не меняется. А количество документов меняется, и квитанций к документам тоже.
27
3 червня 2023 10:31:52
Это капец, человек доказывает, что вместо того, чтобы прийти один раз цех, один раз включить станок и выточить 6 деталей, лучше прийти три раза, три раза включать станок и вытачивать каждый раз по 2 штуки.
28
3 червня 2023 10:21:07
Да похер сколько страничек, их все равно программа считает. Работа не в страничках а в подаче, вход в кабинет, подпись, квитанции, итернет, глюки, обновления, какая нибудь ошибка - общайся с инспектором. И вот этого в 3 раза больше. А странички те никто руками не заполняет хоть 6*1 хоть 2*3
о как.... у тебя глюки с интернетом... но то закон какой то там виноват.  кстати ты в кабинет входишь полдня или полсекунды?  глючит у тебя постоянно кабинет... ну так подавай через приват.  не нравится приват... есть куча сторонних сервисов.
Через приват вообще ничего подать невозможно. Через кабинет этот отчёт тоже с пятого раза сдается. Чтобы сдать через кабинет, нужно его стулить в чем-то другом, скинуть в кабинет и потом ещё проверить. А т.к. в кабинете тот отчёт с лупой надо рассматривать и проверку он делает только того, что ему прошили, то слать через кабинет ещё тот квест.

А если разрабатывать новый отчёт  будут пенсионеры, то это даже представить страшно. По моему опыту наши местные пенсионеры не знают этого отчёта. От слова совсем.

Мы спорим с самим Миклою Яновичем. Это бесполезно.
29
3 червня 2023 09:58:11
Главные аргументы Олега
Ну вам что жалко лишние несколько раз проделать какую-то работу? Типа мы какие-то лентяи и нам впадло лишний раз отчеты сдать. Это же не страшно, все равно надо работать, составлять, подавать отчеты, чиновникам так приятно, их желание контролировать больше удовлетворится, а вам не очень много работы добавится.
там нет лишних раз. 6 страничек нужно подготовить или один раз в квартал или  3 раза в квартал подготовить по 2 страницы. Если знаешь страницу умножения, то поймешь. Если не знаешь.... я тебя ей учить не стану.

Да похер сколько страничек, их все равно программа считает. Работа не в страничках а в подаче, вход в кабинет, подпись, квитанции, итернет, глюки, обновления, какая нибудь ошибка - общайся с инспектором. И вот этого в 3 раза больше. А странички те никто руками не заполняет хоть 6*1 хоть 2*3
30
2 червня 2023 22:24:03
Главные аргументы Олега
Ну вам что жалко лишние несколько раз проделать какую-то работу? Типа мы какие-то лентяи и нам впадло лишний раз отчеты сдать. Это же не страшно, все равно надо работать, составлять, подавать отчеты, чиновникам так приятно, их желание контролировать больше удовлетворится, а вам не очень много работы добавится.

31
2 червня 2023 18:12:09
мне кажется ты далек от налогов.   повторюсь. если за тебя ( сотрудника) заплатили налоги, к примеру за январь, то государство узнает про это в середине мая. после квартального отчета.  это главная причина почему хотят переходить на помесячный.
повторюсь... никакой дополнительной нагрузки и дополнительных бумаг. в квартальный отчет и так входят отчеты за каждый месяц.   
От налогов далек наверно ты. Если у тебя предприятие с бухгалтнрией 10 чел., то сдавай хоть каждый день. И почему только ЕСВ, можно вернуть отчетность по 4м фондам как было, если тебе не впадло столько сдавать. И отмена этих четырех фондов, и отмена ежемесячной сдачи были кстати большой перемогой. И кстати ФОПы вообще эту хрень никогда раньше ежемесячно не сдавали, даже при самом азирове.

И кстати слишком дофуя государство хочет знать, но перекладывает труд по этому узнаванию почему-то на других. Предприятия платят каждый месяц за найманих пусть и радуются.
веселый ты парень. ты платил за нанятых? ты представляешь как это делается?  то что ты за кого то там заплатил государство узнает только после твоего отчета. других вариантов нет и видимо не будет. отменить отчеты?  как государство узнает что за конкретного человека были оплачены  есв?

да и не государство хочет знать про твои отчисления по есв. ты в первую очередь хочешь быть уверенным что государство вообще про них узнало. Ну так давай отменим  отчет? или все же ты хочешь чтобы отчисления на пенсию    было на тебя персонифицировано через отчет твоего работодателя?


Деньги за нанятых платятся каждый месяц, даже 2 раза в месяц, а то что государство только после конца квартала видит сколько там за иванова, а сколько за петрова, то и шо с того? Для каких государственных вопросов это суперважно? Как же не зная этой информации много лет до этого работали? И да, при з/п за первую половину месяца выплачиваемую посреди месяца они и при ежемесячном отчете не будут видеть сколько за кого. Так может тогда стоит 2 раза в месяц отчет подавать?   
32
2 червня 2023 17:55:21
на пальцах.... ты сотрудник и за тебя предприятие заплатило налоги, все что положены. к примеру за январь.  Государство про это узнает где то в середине мая. 
Та зараз, ти зовсім державу за лохів тримаєш???


не пізніше ніж за один день до початку роботи ФОП надсилає до ДФС повідомлення про прийняття працівника на роботу;

Держава знає про працевлаштування день-в-день!

Цитувати
удобно? помоему не очень. если отчетность раз в месяц... то скорее всего в конце следующего месяца государство в курсе что ты гражданин который платит налоги.

это какая то доп нагрузка на бухгалтера или предпринимателя? нет....  ( на мой взгляд нет). ну так почему сразу кидаться какашками?  я лично не вижу причин
так, це додаткове навантаження на підприємця чи бухгалтера
кожен додатковий папірець - це додаткове навантаження
мне кажется ты далек от налогов.   повторюсь. если за тебя ( сотрудника) заплатили налоги, к примеру за январь, то государство узнает про это в середине мая. после квартального отчета.  это главная причина почему хотят переходить на помесячный.
повторюсь... никакой дополнительной нагрузки и дополнительных бумаг. в квартальный отчет и так входят отчеты за каждый месяц.   


От налогов далек наверно ты. Если у тебя предприятие с бухгалтнрией 10 чел., то сдавай хоть каждый день. И почему только ЕСВ, можно вернуть отчетность по 4м фондам как было, если тебе не впадло столько сдавать. И отмена этих четырех фондов, и отмена ежемесячной сдачи были кстати большой перемогой. И кстати ФОПы вообще эту хрень никогда раньше ежемесячно не сдавали, даже при самом азирове.

И кстати слишком дофуя государство хочет знать, но перекладывает труд по этому узнаванию почему-то на других. Предприятия платят каждый месяц за найманих пусть и радуются. 
33
26 травня 2023 23:29:42
міняти професію. Це для тебе новина?
:facepalm1:
голова болить? Бо якщо ні то скажи свою думку як їм жити? ти ж питаєш не я.

Ти багато професій за життя поміняв?
Кожен з них сам за себе зараз вирішує, пійти таксовати, воювати, прибирати вулиці або протирати штани в державній конторі не невизначений термін, або шукають як вибиратись. Вибір між різними варіантами херні. Такий собі вибір
34
26 травня 2023 23:08:21
Так навіть якщо залишаєся - не терпіти, намагаючись жити як наче нічого не сталось, а пристосовуватись до нових реалів та шукати себе в них
Ну і роскажи, як жити наче нічого не сталося в нових реаліях працівникам цивільної авіації або шоубізнесу, або наприклад науковцям астрофізикам? 
міняти професію. Це для тебе новина?

 :facepalm1:
35
26 травня 2023 23:02:37
Не думаю що є якийсь сенс терпіти навіть 3 роки.... треба щось вирішувати....
Ну кого тут нічого не тримає, ті і вирішують не чекаючі. У інших пійде більше часу
Так навіть якщо залишаєся - не терпіти, намагаючись жити як наче нічого не сталось, а пристосовуватись до нових реалів та шукати себе в них

Ну і роскажи, як жити наче нічого не сталося в нових реаліях працівникам цивільної авіації або шоубізнесу, або наприклад науковцям астрофізикам? 
36
26 травня 2023 22:47:32
А чим відрізняється готуватись на 20 років війни, 10, 5 чи 3?
Тим що 3 роки можна ще перетірпити, а 20 років це половина активного періоду життя. Це якщо тобі 20. А якщо за 40, то більшість скаже нахер таке життя мені і моїм дітям.
Не думаю що є якийсь сенс терпіти навіть 3 роки.... треба щось вирішувати....

Ну кого тут нічого не тримає, ті і вирішують не чекаючі. У інших пійде більше часу
37
26 травня 2023 22:45:11
«Война» имеется ввиду не сами боевые действия, а военные положения, ограничения, оружие, служба, призывы, военкоматы и учёты, обучение в школах, и все с этим связанное, стиль жизни. В общем - Израиль.
Война не закончится, она просто будет переходить в различные стадии, но это будет война.
Только вот наши военные положения, ограничения, оружие, служба, призывы, военкоматы и учёты ничего общего с Израилем не имеют
Да ви шо! А в чьом разніца?
А чим ти заслужив щоб тобі було як в Ізраїлі?  :) Ти, особисто? Чи може нагадати ЯК Ізраїль став Ізарїлем (а не тим невдахою яким він народився)?
Сиджу на печі, а щуки самі плигають в чавун - то кацапська казка.

зі: птіцу відно по пальоту, а кацапа по наративу: а чому мені в клюва не засунули благополуччя, сукі?!!

Ізраїль став Їзраілем бо вони євреї. Розважливі і хитрі. А Українці прості і прямолінійні. І 25 років вибирали тут комуністів, юльку, мороза, зека і любого, хто обіціяв пенсії і газ попіісят.
38
26 травня 2023 22:15:37
Судан это пустыня. При перенаселенной Европе, если тут установить мир и европейские законы, эта земля заселится  быстрее чем Польша. Кацапы это прекрасно понимают, это кстати одна из причин войны и ракетные обстрелы по западной Украине как раз и служат для этого.
Ну так война же будет ещё 10-20 лет. Значит 10-20 лет никто здесь не будет заселяться, а будут только выселяться.
«Война» имеется ввиду не сами боевые действия, а военные положения, ограничения, оружие, служба, призывы, военкоматы и учёты, обучение в школах, и все с этим связанное, стиль жизни. В общем - Израиль.
Война не закончится, она просто будет переходить в различные стадии, но это будет война.

Только вот наши военные положения, ограничения, оружие, служба, призывы, военкоматы и учёты ничего общего с Израилем не имеют
39
26 травня 2023 22:10:55
(tu) Саме так. Один з варіантів - цілком реальний.
Нє, ото лаціо смокче кацапські наративи - тут нічого не буде. Да щаз, бля))) Де палку встромиш, а на наступний рік дерево? Ви йобнулісь? :S
Тутнічавонібудєт - кацапонаратив, щоб ви сїбали, а тут панаєхалі тіпа "всьо тут так мірно, по дамашнєму"  :lol:
,Який наратив??? Я навпаки кажу що готуватись до війни на 20 років - це безглуздя. Потрібно звільняти окуповані території і жити довго і нудно під обстрілами кацапів. Ну як євреї з арабами.  А от психологічно готуватись 20 років звільняти Мелітопіль - це дорога в Руїну.
І , доречі, як ця благословенна земля втратила мільйонів 7 з 1990 року?  І без війни.
А чим відрізняється готуватись на 20 років війни, 10, 5 чи 3?

Тим що 3 роки можна ще перетірпити, а 20 років це половина активного періоду життя. Це якщо тобі 20. А якщо за 40, то більшість скаже нахер таке життя мені і моїм дітям.
40
26 травня 2023 22:01:53
Все не уедут, и все не останутся там. Нужно кому-то быть здесь и это щедро оплачивается и будет оплачиваться, к тому же мы здесь не за бесплатно, походу эта земля еще и денег генерирует столько, что Азию с Африкой кормят. Не та земля что бы быть пустыней.
Звичайно, номінально це буде Україна. Ну як Судан. Ну, добре, не Судан, звичайно..  Але це буде не та Україна яку ми собі уявляли . А територія без туризму, без авісполучення зі світом, без планів на майбутнє, маю на увазі планів років на 20. Кордон для боротьби з орками.
Судан это пустыня. При перенаселенной Европе, если тут установить мир и европейские законы, эта земля заселится  быстрее чем Польша. Кацапы это прекрасно понимают, это кстати одна из причин войны и ракетные обстрелы по западной Украине как раз и служат для этого.

Ну так война же будет ещё 10-20 лет. Значит 10-20 лет никто здесь не будет заселяться, а будут только выселяться.

Повна версія