Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зник український кетчуп.

Re: Зник український кетчуп.

Торчин - Нестлє, Верес - Новинський, Чумак в окупації. Щедро на вигляд стрьомно і звучить по кацапські. що воно таке Руна, можно брати?
   
Re: Зник український кетчуп.

Руна, можно брати?
так.
   
Re: Зник український кетчуп.

Торчин - Нестлє, Верес - Новинський, Чумак в окупації. Щедро на вигляд стрьомно і звучить по кацапські. що воно таке Руна, можно брати?

Руна-  смачні соуси.

Томатна паста зникла вся
   
Re: Зник український кетчуп.

Торчин - Нестлє, Верес - Новинський, Чумак в окупації. Щедро на вигляд стрьомно і звучить по кацапські. що воно таке Руна, можно брати?

Руна бімба, дуже смачно
   
Re: Зник український кетчуп.

Торчин - Нестлє, Верес - Новинський, Чумак в окупації. Щедро на вигляд стрьомно і звучить по кацапські. що воно таке Руна, можно брати?

Щедро-то Львів та Харків. По майонезах. Соуси їх всіляки хз які, не беру. Майонез лише львівський ще так-сяк.
Прийдеться томат  та кетчуп робити самій
   
Re: Зник український кетчуп.

Прийдеться томат  та кетчуп робити самій
в этом году будет неурожай, на помидоры в том числе

томат, кетчуп и майонез можно делать и самим было бы из чего
   
Re: Зник український кетчуп.

У АТБ є Торчин і кєтчуп і майонез, у Кишені котора зараз Велмарт є майонез тож Торчин, тамаж є і сода токо вона в упаковці наче крохмаль...треба алєніть де шо є 8-)
   
Re: Зник український кетчуп.

в этом году будет неурожай, на помидоры в том числе

томат, кетчуп и майонез можно делать и самим было бы из чего
Почему неурожай на помидоры? Ну, херсонских привозных не будет. Но их и кроме Херсона выращивали полями даже на окраинах Черкасс.
   
Re: Зник український кетчуп.

Зате дрожді віздє є 8-)  а перед цим коли взагалі їх не було перед магазом дядько продавав білоруські спіртовиє кілова кирпичина 170 грн 8-)  токо на другий день завезли у магаз і у дядька стало 70 грн
   
Re: Зник український кетчуп.

Торчин - Нестлє, Верес - Новинський, Чумак в окупації. Щедро на вигляд стрьомно і звучить по кацапські. що воно таке Руна, можно брати?
здається Руна то одна з торгівельних марок Луцьк-Фудз
   
Re: Зник український кетчуп.

Ото балувані стали був колись соус Краснодарській у банках і харош :)
   
Re: Зник український кетчуп.

Ото балувані стали був колись соус Краснодарській у банках і харош :)

Чого балувані? Я кетчуп сама робила. Єдине, що булькає сильно як загусне та пригоріти намагається постійно.
   
Re: Зник український кетчуп.

Таматна паста у пірамідках Чумак завжди яката горіла попадалась 8-)

А от таку купляли, вєсч



Токо вона теж херсонська
   
Re: Зник український кетчуп.

Почему неурожай на помидоры? Ну, херсонских привозных не будет. Но их и кроме Херсона выращивали полями даже на окраинах Черкасс.
заморозки на юге, на западе засуха

помидоры в прошлом году мы не покупали (ИФ область), были свои даже несмотря на вечный фитофтороз от влажности. При чем здесь черкассы?

а неурожай будет на все, вот увидите
   
Re: Зник український кетчуп.

В Виннице наблюдаю различные банки с мякотью томатов иностранного производства. Даже томатная паста попадалась, но не везде.
   
Re: Зник український кетчуп.

В Виннице наблюдаю различные банки с мякотью томатов иностранного производства. Даже томатная паста попадалась, но не везде.
да понятно навезут

соль тоже, как и соду
   
Re: Зник український кетчуп.

Привезуть з Болгарії
   
Re: Зник український кетчуп.

да понятно навезут

соль тоже, как и соду

В Харькове месяц назад Ле Сильпо был завален и нашей солью в различных упаковках (на тех полках, где раньше стояли французкие вина), и итальянской морской.
   
Re: Зник український кетчуп.

Оказуєця і такоє є

Томатная паста иранская, 800г

85 грн банка :umnik2:
   
Re: Зник український кетчуп.

заморозки на юге, на западе засуха

помидоры в прошлом году мы не покупали (ИФ область), были свои даже несмотря на вечный фитофтороз от влажности. При чем здесь черкассы?

а неурожай будет на все, вот увидите

Та ну, Молли, не все так плохо. А Черкассы при том, что это ЦентральнаяУкраина и помидоры тут тоже растут прекрасно. И ещё я тут живу :shuffle: и тоже помидоры не покупаю уже лет 8 точно.
   
Re: Зник український кетчуп.

Та ну, Молли, не все так плохо. А Черкассы при том, что это ЦентральнаяУкраина и помидоры тут тоже растут прекрасно. И ещё я тут живу :shuffle: и тоже помидоры не покупаю уже лет 8 точно.
в нас восени на консервацію чернівчани і тернополяни все продають: помідори, перці, баклажани. цибуля тільки херсоHська і бахчеві. дині.. :(
   
Re: Зник український кетчуп.

так, буду розтягувати задоволення з останньою упаковкою Чумака, а потім спробую Руну.
   
Re: Зник український кетчуп.

Привезуть з Болгарії
Турецькі помідори смачні.
   
Re: Зник український кетчуп.

Сало з часником можна і без кєтчупа точити, нє? 8-)
   
Re: Зник український кетчуп.

в нас восени на консервацію чернівчани і тернополяни все продають: помідори, перці, баклажани. цибуля тільки херсоHська і бахчеві. дині.. :(
В мене помідори-перці свої на консервацію. Навіть на томат та кетчуп вистачає. А між Кропивницьким та Кривим Рогом росте все, навіть кавуни з динями.
Капуста рання дорога, але мені в цей час більш салати до вподоби: растуть швидко, розходуються повільно. :)
Цибуля в нас теж своя, місцева. Може, й не лежить до травня, як херсонська. Але ж є ще й миколаївська.
Карочь, я не фаталіст. Що виросте в городі, то наше буде. А чого не вистачить- докупимо. :)
   
Re: Зник український кетчуп.

Хз але з херсонщини та паста йшла на експорт у Індію вродє, а на Чумаку кєтчуп бадяжили з кетайской пасти, отакой от парадокс
   
Re: Зник український кетчуп.

Шикардосні помідори росли в одного дядька з Чернігова. Я в нього навіть сємки його помідорів купувала. Дай,Боже, щоб він живий-здоровий був.
   
Re: Зник український кетчуп.

Руна всі класні - кетча, сацібелі, краснодарський.

а майо робиться за хвилину блендером, і ніяких консервантів, крім оцту.

 :super:

Згадав, як 30 років тому купив в Берліні якийсь місцевий кетчуп.
І треба ж було не спробувавши полити їм смажене м*ясо.
Ледь після горілки все назад не вилізло, кетчуп той клятий був солодкий як мед. :bueee:
З тих часів як бачу німецький кетчуп в пластиковій пляшці, дивитись не можу.

Останнє редагування: 17 травня 2022 05:38:08 від б_а_р_с
   
Re: Зник український кетчуп.

А хто може порекомендувати якісну польпу ( м, якоть з томатів)? 
10л  пачка треба
   
Re: Зник український кетчуп.

Шикардосні помідори росли в одного дядька з Чернігова. Я в нього навіть сємки його помідорів купувала. Дай,Боже, щоб він живий-здоровий був.

Сирай?))
   
Re: Зник український кетчуп.

В тему.
До війни купували шикарнючі салати від Фреш Салат, Велика Знам"янка, Запоріжжя. Коли ковід накрив, вони з ресторанів переключилися на розсилку пересічним покупцям. Навіть з пересиланням НП це було дешевше, ніж у київських супермаркетах. Про якість мовчу. Зранку зрізали - через добу вже їмо. Майже весь рік, крім січня - лютого та липня - серпня.
Днями цікавилася, як вони. Бо під окупацією (((
Переїхали поки що на Західну, думають, як відновлювати бізнес.
Як у 2014 переселенці з Криму робили. Наприклад, сиророби. Та ж Пані Коза (ммм....смачніссімо!)
   
Re: Зник український кетчуп.

:super:

Згадав, як 30 років тому купив в Берліні якийсь місцевий кетчуп.
І треба ж було не спробувавши полити їм смажене м*ясо.
Ледь після горілки все назад не вилізло, кетчуп той клятий був солодкий як мед. :bueee:
З тих часів як бачу німецький кетчуп в пластиковій пляшці, дивитись не можу.
в кетчуп теж цукор додають. може просто сам кетчуп г був. в європі з дешевих таких неїстівних багато. як наприклад той же польський в великій пластиковій пляшці.
а краснодарський я тільки як інгрідієнт беру. з нього до шашликів і інших смажених/грильованих м'ясів відмінний соус виходить: змішати дрібно-дрібно порізані помідори, ріпчаста цибуля, кріп/петрушка, кр. соус.
   
Re: Зник український кетчуп.

А хто може порекомендувати якісну польпу ( м, якоть з томатів)? 
10л  пачка треба
для піци/болоньєзу? шукай в "італійських" магазинах. ось на промі знайшла зразу.
тільки 10 кг, якщо в тебе не ресторація напевне не потрібно - зіпсується.

побачила, що питаєш якісну. за це не знаю, здається італійські всі гуд мають бути.

https://khmelnitskiy.prom.ua/ua/search?search_term=%D0%A2%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%BD%D0%B0+%D0%BF%D1%83%D0%BB%D1%8C%D0%BF%D0%B0

https://rozetka.com.ua/321240364/p321240364/?gclid=CjwKCAjw7IeUBhBbEiwADhiEMZAANhIWWHqDPzP3_dsVhGeCneEiWYKMxTfKc0itQHN54DIFSz397BoCPwYQAvD_BwE

   
Re: Зник український кетчуп.


а краснодарський я тільки як інгрідієнт беру. з нього до шашликів і інших смажених/грильованих м'ясів відмінний соус виходить: змішати дрібно-дрібно порізані помідори, ріпчаста цибуля, кріп/петрушка, кр. соус.

можна і просто пасту
а у соус дууууже гарно додати ложку гранатового соку (вірніше, Нашараьі чи як він)
навесні ще пучечок зеленого часнимку порубати туди ж
ммммм....
   
Re: Зник український кетчуп.

можна і просто пасту
а у соус дууууже гарно додати ложку гранатового соку (вірніше, Нашараьі чи як він)
навесні ще пучечок зеленого часнимку порубати туди ж
ммммм....
(tu)
   
Re: Зник український кетчуп.

Ото балувані стали був колись соус Краснодарській у банках і харош :)
   
Re: Зник український кетчуп.

не сцяти, на тернопіллі дофуя помідорів!
   
Re: Зник український кетчуп.

не сцяти, на тернопіллі дофуя помідорів!
Тільки там херсонського сонця нема для того, щоб цукри утворювалися.
   
Re: Зник український кетчуп.

Тільки там херсонського сонця нема для того, щоб цукри утворювалися.
:weep: ти просто не був у Заліщиках. до речі, можеш відвідати- не пошкодуєш!
   
Re: Зник український кетчуп.

:weep: ти просто не був у Заліщиках. до речі, можеш відвідати- не пошкодуєш!
А ти їв нідерландські помідори? Чи ісландські, наприклад?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія