Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шановна адміністраціє, ОБЕРЕЖНО!!!! Знову СОН eact

Шановна адміністраціє, ОБЕРЕЖНО!!!! Знову СОН eact  вийшов з бану та почав працювати на хуйла.
Це не просто відкритий ворог, це свинособака, при цьому Свинособака Особливо Небезпечна.

Свинопрофіль: https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=1483

Знову продовжує свою ворожу діяльність, вже 2 роки кожні 2 місяці пише, що "Україні залишилось 2 місяці", після бану на ті ж 2 місяці знову  пише, що Україні залишилось 2 місяці, і так мабуть вже 10 разів.

Постійно провокує на те, щоб Україна створювала дивіерсії на власних АЕС, погрожувала  європейським країнам, тобто,  намагається продукувати для України імідж держави-терориста.

Назви тем кричущі (вже наводив раніше з посиланнями, тому зараз просто коротко):
Україні пора терміново радикально діяти! https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1136653.0
 А як? Усі ядерні реактори підірвати!!!!
Інша: Мабуть вже простіше порахувати тих, хто НЕ воює проти України!
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139539.0
Ну і ще одна: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде!
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139197.0
Хоча вона надана, в повному обсязі, просто пізніше і не "не буде".

Прохання до адміністрації, оскільки свинособака знову дописує, не чекати доповідей, а зробити превентивні заходи, і не дати писати свинособаці хоча б до року 3024.
   
Re: Шановна адміністраціє, ОБЕРЕЖНО!!!! Знову СОН eact

Я буду голосовать так же, как и в 2004: в первом туре за Симоненко, во втором - за Януковича!
 Сучкизм не пройдет!
   
Паша підарок-с...
   
там ще похлєщє є про 2014 і Майдан.
   
Re: Шановна адміністраціє, ОБЕРЕЖНО!!!! Знову СОН eact

Этто пабьета Юкраинны.


Всіх, хто російською прилюдно сере, треба нищити.
   
Re: Шановна адміністраціє, ОБЕРЕЖНО!!!! Знову СОН eact

А я вот жил на улице Дачной, и трудно сказать, сколько раз (не меня, когда она вместо Дачной стала Пироговского, мне было 8 лет) людей пытались вести на автостанцию за Святошино вместо Соломенки. И это совсем не смешно иногда получалось...

Газети Правда, Ізвестія, Совєтский спорт, Вечірній Київ батьки привчили читати з років 5, і теж не заважало життю читання газет.


Останнє редагування: 7 травня 2024 20:02:30 від Mur Master
   
Re: Шановна адміністраціє, ОБЕРЕЖНО!!!! Знову СОН eact

Буде Томос, буде СВЯТИЙ ПЕТРО. Найважливіше Томосу нічого не може бути, НІЧОГО! Це -ПЕРЕМОГА!
   

Ви вважаєте нормальною поведінку пана eact з його заявами підривати АЕС?
   

Ви вважаєте нормальною поведінку пана eact з його заявами підривати АЕС?
еаст єбанат, а павелв єбанат в квадраті.
   
Адмін заборонив мені створювати нові теми. Тож тут попитаю.

Як зав'язатися з адміном?

Потрібно щоб він мене видалив з форуму назавжди.
     
Хто може, створіть нову тему від мого імені з моїм проханням до адміна
   

Ви вважаєте нормальною поведінку пана eact з його заявами підривати АЕС?

Західні редиска, коли тебе робитимуть бомжем або просто дадуть вбити тебе кацапам, зроблять усе, щоб українці зникли без шкоди для західних редиска, тобто для самих себе. Вони віддадуть ті АЕС ціленькими кацапам. А навколо будуть мільйони могил українців
   
Шановна адміністраціє, знову свинособачий виблядок гавкає щодо терористичних дій проти Європи (повідомлення вище).
На це повідомлення оформлено доповідь, но ще раз благаю:
ЗАБАНЬТЕ НЕБЕЗПЕЧНУ СВИНОСОБАКУ eact  назавжди.

Бо Україна дефакто ВЖЕ перемогла, країна 404 зникне з мапи, бо прийнято таке рішення. Така країна нікому не потрібна,всім заважає.
Свинособака eact  вперто намагається довести, що перемоги ще нема. А вона є...

   
еаст єбанат, а павелв єбанат в квадраті.

Може павелв  в минулому робив якісь дурниці.

Але більш ідіотську та провокаторську позицію ніж в  eact я ще ні в кого не бачив. Добре що нарешті на нього
модератор звернув увагу.
   


Цікаво, чи на форумі хтось підтримав такі "цікаві ідеї та пропозиції" пана eact?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія