Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: пластикові відкоси

Re: ФЗВ: пластикові відкоси

рагулизм
(tu)
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

В нас кажуть не бетон, а розтвор (суміш цементна з піском). )
Розчин.
Потім гарно пошпаклювати і помалювати. Доброю фарбою. У мене Тіккуріла. Усі відкоси роблю сама (крім штукатурки), не спішу, дбаю за якість.
По краю кантів дала легкий орнамент (ламана лінія), воно забирає погляд з кантів.  :shuffle:
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

я сагласін жить :give_rose:
із каровкой
сумачька, максимум, що я можу тобі запропонувати, то це висіння у коридорі на вішалці або тримати в тобі скарб у вигляді подарунків з дорогоцінних металів, які мені буде дарувати мася, або його замінник, тобто, функції шкатулки.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Що значить штукатуркні?
кирпич покрыт штукатуркой ротбанд
и сверху закрашен тиккурилой
со стороны улицы пена вокруг окна промазана герметиком Стиз-а
потом упеплитель, клей,  сетка, штукатурка с клеем и краска
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

кирпич покрыт штукатуркой ротбанд
и сверху закрашен тиккурилой
со стороны улицы пена вокруг окна промазана герметиком Стиз-а
потом упеплитель, клей,  сетка, штукатурка с клеем и краска
а, у вас будинок ззовні вже утеплений? У нас ще ні. І не скоро.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

сумачька, максимум, що я можу тобі запропонувати, то це висіння у коридорі на вішалці або тримати в тобі скарб у вигляді подарунків з дорогоцінних металів, які мені буде дарувати мася, або його замінник, тобто, функції шкатулки.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

а, у вас будинок ззовні вже утеплений? У нас ще ні. І не скоро.
у нас все сами - и внутри, и снаружи
и частные дома и не частные
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

сумачька, максимум, що я можу тобі запропонувати, то це висіння у коридорі на вішалці або тримати в тобі скарб у вигляді подарунків з дорогоцінних металів, які мені буде дарувати мася, або його замінник, тобто, функції шкатулки.

 :air_kiss:

каровка 8-)
а ти знаеш
шо твої циці кращчі,
ніж в Asti?.. :give_rose:

і шо ти сама –
дуже сочна,
дуже зваблива каровка :brunette:
шо визивае шалені,
просто неймовірні крокодилячі бажання?.. :give_rose:
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Жахливо, що в цій ситуації розумним вважається не звертати уваги на висери юродивого.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Крокодайл жжот )))
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси




   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Жахливо, що в цій ситуації розумним вважається не звертати уваги на висери юродивого.

завідуеш каровці? 8-)
ну то не злися - буде і на твоєй вулиці празнік :kez_04:
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

завідуеш каровці? 8-)
ну то не злися - буде і на твоєй вулиці празнік :kez_04:
Ти передбачуваний і я усвідомлювала ризик зауваження в твій бік. Спробуй не нав'язувати стороннім людям свою манеру спілкування. Для більшості вона не сприйнята.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

ну, не люблю я його. Він цвіте. А в кімнаті не дуже гріють батареї. Ще й витяжку присідатільша замуровала - зняла зверху плити що висіли на висоті 40 см від димохода, а поклала жестяні жаровні на висоті 5-7 см. Циркуляція пропала, стеля над вікнами і стіна чорніють. Зараз міняємо вікна, здираємо шпалери і штукатуримо всю кімнату під покраску, як на кухні (то був мій пілотний проект). Синові дуже сподобалася моя штукатурна робота - сказав, щоб і в дитячій зробила те ж саме  :laugh: .
https://osushiteli.ua/mycond-tibo-10?utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_campaign=Smart_Shopping_TrotecMycond&utm_term=&gclid=Cj0KCQiAqbyNBhC2ARIsALDwAsCIslxp8H6SO2dCnqJLT-qMpncbPPS119L4KlSvnAzRPACauHRFO68aAm36EALw_wcB

Мы купили, довольны, в ванной после душа включаем, и в кухне работает когда варю. воздух приятный, не чувствуется сырости. Мы купили не такой, это просто для наглядности.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Не варіант. Треба шукати причину. Адже архітектор, коли проектував, не передбачав, що потрібне буде додаткове примусове просушування. Хата повинна бути і так сухою.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Мы купили, довольны, в ванной после душа включаем, и в кухне работает когда варю. воздух приятный, не чувствуется сырости. Мы купили не такой, это просто для наглядности.
...з таким же успіхом можна купити звичайний кондиціонер, то він, окрім осушення, буде як гріти кухню, так і охолоджувати літом, заодно і вологу викидати...
...ось такий...
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Не варіант. Треба шукати причину. Адже архітектор, коли проектував, не передбачав, що потрібне буде додаткове примусове просушування. Хата повинна бути і так сухою.

Вимірювач вологості є в квартирі?
В герметичному приміщенні вологість з людьми буде рости і до струмків на стінах...
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Вимірювач вологості є в квартирі?
В герметичному приміщенні вологість з людьми буде рости і до струмків на стінах...
...таки так, при старих , дерев'яних воно ще трохи дихало, а при пластикових треба провітрювати, чи зараз на вікнах ставлять внизу такі отвори для вентиляції...:)))
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

...таки так, при старих , дерев'яних воно ще трохи дихало, а при пластикових треба провітрювати, чи зараз на вікнах ставлять внизу такі отвори для вентиляції...:)))
стіни помокріли з деревяними. Зараз тільки оце будуть мінятися.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

ось така:

чи пасивна, ось така:

   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Функція мікропровітрювання є і в самих пластикових вікнах. Питання не у самих вікнах, а у відкосах - з якого матеріалу і якої конструкції вони кращі.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

...таки так, при старих , дерев'яних воно ще трохи дихало, а при пластикових треба провітрювати, чи зараз на вікнах ставлять внизу такі отвори для вентиляції...:)))

які там отвори?  :)
Норма провітрювання 30 м.куб на годину для 1активної людини.
3 людини 90кубів * 24 години = 2160кубів за добу.
Ви уявляєте такий об'єм?
Примусова вентиляція, або відкриті вікна навіть зимою...
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

 8-)
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Норма провітрювання 30 м.куб на годину для 1активної людини.
это на открытой веранде надо жить :)
а предки как зимой делали?
законопатят все, окна заклеят - и зимуют
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

з якого матеріалу і якої конструкції вони кращі.
Із щікатурки.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

это на открытой веранде надо жить :)
а предки как зимой делали?
законопатят все, окна заклеят - и зимуют

Примусова вентиляція з рекуператором.
Як додатковий бонус на вентиляцію ставлять ще й фільтри очищення повітря.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Пишу второй раз уже без фоток.
У меня все откосы сделаны из смеси 1:1 клей для плитки+сатенгипс. Это дорогая смесь и качественная. Несмотря на толстенный слой нигде не треснуло. Внутрь запихивалось все что не впитывпет воду: остатки пены и куски гипсокартона. Откосы покрашены простой белой,краской для радиаторов.
Ну со временем появились тонюсенькие трещинки между окном и откосом но они настолько маленькие что я даже не задумываюсь что то делать
И конечно же ни одна безумная председательша не закладывала никакую вентиляцию. Уму непостижимо.
Вентиляцию наверное не просто так придумали. Так что цвести твоим стенам и цвести
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія