Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А давайте добьем тему авто и растамжка?

Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

МДА жорстокі ви :( так не ґречно натякаєте 

не ну а шо, різниця в дві тачки по 500. замість 1го тут , я можу придбати три з німців - собі, дружині та дитині. а так тіко 1 на всіх :(  :weep:
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Похоже выросло поколение имбецилов сосущее пивасик по подворотням , просцавшее остатки ума и единственным желанием пошароебиться по немецким помойкам. Шоб потом крутить ключиками обпершись на старезну лайбу как кавказец из дикого аула.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

ти давай разказуй які марки і кіко років твоїм автам, бо я шось не можу зрозуміти, які то ХОРОШІ авта
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?
hawk2002

Похоже выросло поколение имбецилов сосущее пивасик по подворотням , просцавшее остатки ума и единственным желанием пошароебиться по немецким помойкам. Шоб потом крутить ключиками обпершись на старезну лайбу как кавказец из дикого аула.
:laugh:
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?
hawk2002

ти давай разказуй які марки і кіко років твоїм автам, бо я шось не можу зрозуміти, які то ХОРОШІ авта
+1
аи колись давай
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

не ну а шо, різниця в дві тачки по 500. замість 1го тут , я можу придбати три з німців - собі, дружині та дитині. а так тіко 1 на всіх :(  :weep:

та не 2 а 3-4
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Похоже выросло поколение имбецилов сосущее пивасик по подворотням , просцавшее остатки ума и единственным желанием пошароебиться по немецким помойкам. Шоб потом крутить ключиками обпершись на старезну лайбу как кавказец из дикого аула.

йо хомо совєтікус правильно ліпше сроєм

 А если вы такие умные, что ж вы строем не ходите?
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Оць цей автомобіль не з помийки в Україні коштує 600 ує


пруф

https://auto.ria.com/auto_daewoo_nexia_15719115.html


а ось це дурні українці можуть тільки на помийках європи найти за 300 ує



пруф

http://otomoto.pl/oferta/daewoo-lanos-1-4-8v-ID6y9cGD.html#e1ff5440cf
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

pelfor  ты долпоепам ниче не сможеш обьяснить даже с пруфами ... у ни это чтото из разряда иррационального ... толи с психикой толи травма какая
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

pelfor  ты долпоепам ниче не сможеш обьяснить даже с пруфами ... у ни это чтото из разряда иррационального ... толи с психикой толи травма какая

манюпасу ж цікаво нє ?
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

манюпасу ж цікаво нє ?

Манюпас не сможет ниче изменить. В парламенте нет силы чтоб побороть лобби васадзе ....
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

pelfor  ты долпоепам ниче не сможеш обьяснить даже с пруфами ... у ни это чтото из разряда иррационального ... толи с психикой толи травма какая

От тим двом даунам в темі нефіг нічого пояснювати, тому що :
-тупі шописец
-не мають відношення до Украіни та не живуть тут.

Аборигени і так в курсі цієі проблеми, а хто не дуже - зсилку на автоскаут.де чи алєгро.пл - прозрівають моментально.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

 :weep: як тих двох кончених пустили в розвунуті країни, таке врження шо вони чорнороби, які живуть в гівні але мають доступ до дешевих ринків, та не бажають того іншим громадян України, так як хочуть бути вищими типа на щабель - бо тоді виникне питання, а нахера я сюда пер, в них буде то саме, чмошніки
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

"...ничто так не выдает принадлежность человека к низшим классам общества, как способность разбираться в дорогих часах и автомобилях." (c)
   
вот не надо желания рагулей накопать бурштыну, наконтробандить цигарок и на немецкой помойке купить рухлядь , и сняв штаны с голой жопой малевать цицьки с дупутатом. У украинцев другие цели. Инженеры хади проектировали машины , инженеры ммз делали движок понадежнее опеля, инженеры антонова делали самолеты,амалышева танки получше леопарда. Вот такие у настоящих украинцев были желания. А не твои помоечные рукожопые.

яке тобі діло до бажання інших?

якщо людина хоче мати авто то хто тобі дав право заперечити це право людини?
   
яке тобі діло до бажання інших?

якщо людина хоче мати авто то хто тобі дав право заперечити це право людини?

Але людина повинна платити за використання автошляхів і за утилізацію цієї рухляді...   ну і звичайно пройти техогляд...
   
Мені насрать на вашу блатняцьку тусовку, в якій людина без "тачіли" вважається лохом, бо який же пацан не любить на швидкості 150 км гасати вулицями? "Ради чего же тогда жить?" (с)

Тут таких теж повно - араби з африканцями.

у вас діти є?
ви пробували з малолітніми дітьми здійснити наступні дії виключно на велосипедах та публічному транспорті?
- завезти одну дитину в школу а другу в дитсадок
- заїхати за покупками для всієї сім"ї - вага сумок під 50 кг - і сумок десь 4-5 повних
- завезти дитину до лікаря
- виїхати з дітьми в парк чи за місто з фрісбі, ракеткаим для тенісу, змінним одягом, та запасом їжі , бо діти їдять часто
і так далі
і все це робити в любу погоду коли надворі +36 а в транспорті нема кондиціонерів
або -20 і велосипедні доріжки ще не розчистили від снігу та льоду

будь-ласка , поділіться вашим досвідом, то можливо і я перейму його
   
Але людина повинна платити за використання автошляхів і за утилізацію цієї рухляді...   ну і звичайно пройти техогляд...

це вже питання до власника рухляді - має бути готовим до цих витрат
але це його право мати ту рухлядь і його ПРАВО покласти на себе обов"язки по обслуговуванню тієї "рухляді"
але ніякий умнік не має права рішати за іншого яку машину купувати
   
це вже питання до власника рухляді - має бути готовим до цих витрат
але це його право мати ту рухлядь і його ПРАВО покласти на себе обов"язки по обслуговуванню тієї "рухляді"
але ніякий умнік не має права рішати за іншого яку машину купувати

Нема проблем.... от тільки та рухлядь не пройде техогляд..   :D
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

у вас діти є?
ви пробували з малолітніми дітьми здійснити наступні дії виключно на велосипедах та публічному транспорті?
- завезти одну дитину в школу а другу в дитсадок
- заїхати за покупками для всієї сім"ї - вага сумок під 50 кг - і сумок десь 4-5 повних
- завезти дитину до лікаря
- виїхати з дітьми в парк чи за місто з фрісбі, ракеткаим для тенісу, змінним одягом, та запасом їжі , бо діти їдять часто
і так далі
і все це робити в любу погоду коли надворі +36 а в транспорті нема кондиціонерів
або -20 і велосипедні доріжки ще не розчистили від снігу та льоду

будь-ласка , поділіться вашим досвідом, то можливо і я перейму його
Во во... Без машины тяжко...
   
це вже питання до власника рухляді - має бути готовим до цих витрат
але це його право мати ту рухлядь і його ПРАВО покласти на себе обов"язки по обслуговуванню тієї "рухляді"
але ніякий умнік не має права рішати за іншого яку машину купувати


 рішати  -  це як :S
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

у вас діти є?
ви пробували з малолітніми дітьми здійснити наступні дії виключно на велосипедах та публічному транспорті?
- завезти одну дитину в школу а другу в дитсадок
- заїхати за покупками для всієї сім"ї - вага сумок під 50 кг - і сумок десь 4-5 повних
- завезти дитину до лікаря
- виїхати з дітьми в парк чи за місто з фрісбі, ракеткаим для тенісу, змінним одягом, та запасом їжі , бо діти їдять часто
і так далі
і все це робити в любу погоду коли надворі +36 а в транспорті нема кондиціонерів
або -20 і велосипедні доріжки ще не розчистили від снігу та льоду

будь-ласка , поділіться вашим досвідом, то можливо і я перейму його
Це ви про те бичйо, якому потрібен обов'язково "німець", хоч би й з помийки (бо тьолки лише на кількох блямбах розуміються - "Мерс", "Ауді", БМВ) і який буде газувати за кілометр до переходу (нерегульованого), аби не дати вам спокійно перейти дорогу, а змусити бігти ("ги-ги-ги - подивись на того лоха!")?
   
Це ви про те бичйо, якому потрібен обов'язково "німець", хоч би й з помийки (бо тьолки лише на кількох блямбах розуміються - "Мерс", "Ауді", БМВ) і який буде газувати за кілометр до переходу (нерегульованого), аби не дати вам спокійно перейти дорогу, а змусити бігти ("ги-ги-ги - подивись на того лоха!")?
:facepalm1:
   
Нема проблем.... от тільки та рухлядь не пройде техогляд..   :D

ок, і чия це проблема? A.I. чи інших ніків?
це проблема виключно власника "рухляді"
але якого хххх мені хтось має казати яку машину мені можна мати?

в США до сих пір їздять авто котрим понад 50 років - і нічого - власники за ними слідкують і ніхто їм не розказує що є "рухлядь" а що ні


Останнє редагування: 16 серпня 2015 15:00:00 від ivan ukrainets1
   
Це ви про те бичйо, якому потрібен обов'язково "німець", хоч би й з помийки (бо тьолки лише на кількох блямбах розуміються - "Мерс", "Ауді", БМВ) і який буде газувати за кілометр до переходу (нерегульованого), аби не дати вам спокійно перейти дорогу, а змусити бігти ("ги-ги-ги - подивись на того лоха!")?

шановний,
не переводьте розмову - я вас попросив відповісти на питання а не давати оцінку дописувачам котрі хочуть купити собі used car
так у вас діти є? і як ви умудряєтесь справитися зі всіма ділами про які написав вище?
   
є в мене пару знайомих котрі "проти"  машин
на мої питання про покупки і дітей і виїзди на природу - сором"язливо розказали що беруть на прокат авто
якось на велосипедах та публічним транспортом не справляються
   
Тут тусуется кто из Громадского ТБ? Подскажите им темку поднять. Ани же громадське тб, а не хух сосни.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

шановний,
не переводьте розмову - я вас попросив відповісти на питання а не давати оцінку дописувачам котрі хочуть купити собі used car
так у вас діти є? і як ви умудряєтесь справитися зі всіма ділами про які написав вище?
Вибачте, але це саме ви спробували виправдати тих биків переводом стрілок, не я.
Ви теж для транспортування своїх дітей за 500 єврів авто підібрали (аби "Мерс"!)?
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

рішати  -  це як :S

Це новий лайнос за 300 штук. Або або машина з європи, краща на два порядки за це лайно. Але десь за таку суму. Причому в європі вона коштує  дві тисячі євро. А тут 10-15.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Це ви про те бичйо, якому потрібен обов'язково "німець", хоч би й з помийки (бо тьолки лише на кількох блямбах розуміються - "Мерс", "Ауді", БМВ) і який буде газувати за кілометр до переходу (нерегульованого), аби не дати вам спокійно перейти дорогу, а змусити бігти ("ги-ги-ги - подивись на того лоха!")?

А в тебе є розумово повноцінні друзі чи якесь інше коло спілкування? Ти якихось хворих людей описуєш, звідки такий досвід?
   
Вибачте, але це саме ви спробували виправдати тих биків переводом стрілок, не я.
Ви теж для транспортування своїх дітей за 500 єврів авто підібрали (аби "Мерс"!)?


про яких "биків" іде мова?
я нікого не підтримую
я просто задав питання вам котрий користується велосипедом і котрий вважає що має право вирішувати за інших яку машину мати і чи мати її взагалі
тому я і питаю вас

у вас діти є?
ви пробували з малолітніми дітьми здійснити наступні дії виключно на велосипедах та публічному транспорті?
- завезти одну дитину в школу а другу в дитсадок
- заїхати за покупками для всієї сім"ї - вага сумок під 50 кг - і сумок десь 4-5 повних
- завезти дитину до лікаря
- виїхати з дітьми в парк чи за місто з фрісбі, ракеткаим для тенісу, змінним одягом, та запасом їжі , бо діти їдять часто
і так далі
і все це робити в любу погоду коли надворі +36 а в транспорті нема кондиціонерів
або -20 і велосипедні доріжки ще не розчистили від снігу та льоду

будь-ласка , поділіться вашим досвідом, то можливо і я перейму його


а хто там бики чи не бики то питання суб"єктивної оцінки
на мою думку називати людину биком бо вона хоче мати якусь автівку - навіть мерс чи ауді чи бмв - це вже свідчить про низький культурний рівень цієї людини


   
Це новий лайнос за 300 штук. Або або машина з європи, краща на два порядки за це лайно. Але десь за таку суму. Причому в європі вона коштує  дві тисячі євро. А тут 10-15.


не , я с темы спрыгнул - кто чего хочет , то берет...  я просил  слово  рішати   пробить - это на каком языке и что значит :S
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

про яких "биків" іде мова?
я нікого не підтримую
я просто задав питання вам котрий користується велосипедом і котрий вважає що має право вирішувати за інших яку машину мати і чи мати її взагалі
тому я і питаю вас

у вас діти є?
ви пробували з малолітніми дітьми здійснити наступні дії виключно на велосипедах та публічному транспорті?
- завезти одну дитину в школу а другу в дитсадок
- заїхати за покупками для всієї сім"ї - вага сумок під 50 кг - і сумок десь 4-5 повних
- завезти дитину до лікаря
- виїхати з дітьми в парк чи за місто з фрісбі, ракеткаим для тенісу, змінним одягом, та запасом їжі , бо діти їдять часто
і так далі
і все це робити в любу погоду коли надворі +36 а в транспорті нема кондиціонерів
або -20 і велосипедні доріжки ще не розчистили від снігу та льоду

будь-ласка , поділіться вашим досвідом, то можливо і я перейму його


а хто там бики чи не бики то питання суб"єктивної оцінки
на мою думку називати людину биком бо вона хоче мати якусь автівку - навіть мерс чи ауді чи бмв - це вже свідчить про низький культурний рівень цієї людини
Це офтоп для цієї теми. Мене цікавить на цьому форумі українська політика. А моя скромна персона нехай залишиться поза тематикою цього форуму, бо я не політик.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

рішати

Так чоловік написав, калька з російської. В контексті - "вирішувати"
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

А в тебе є розумово повноцінні друзі чи якесь інше коло спілкування? Ти якихось хворих людей описуєш, звідки такий досвід?
(1) З ходіння вулицями Києва. (2) Ходіння через арабські квартали у Франції. Враження в обох випадках ідентичні - бичйо на знаряддях вбивства. (Рідко можна побачити араба не на "німці").
   
Так чоловік написав, калька з російської. В контексті - "вирішувати"

так мы боремся за укр.мову   - или просто позвиздеть :S   
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

в 2016 році буде РІВНО 20 років як українці почали сплачувати за б/у машини втридорога.
кругла дата мля  (tu)
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

так мы боремся за укр.мову   - или просто позвиздеть :S 
нубля  :shuffle:
   
Так чоловік написав, калька з російської. В контексті - "вирішувати"

яка нах калька? чи це мені знову почнуть розказувати що так не літературно бо в Полтаві кажуть "вважати"?

вирішувати це нормальний варіант вживається в розмовній українській мові на Волині

я вже мля наслухався від львів"ян, галичан та полтавчан яка в мене неправильна мова та кальки з російської -
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

(1) З ходіння вулицями Києва. (2) Ходіння через арабські квартали у Франції. Враження в обох випадках ідентичні - бичйо на знаряддях вбивства. (Рідко можна побачити араба не на "німці").

і тьолки ведуться на газування і шильдіки?
ЗІ можу порадити не шаройобитись по усяких клоаках, а виключно в місцях компактного проживання всяких просвітльонних та борців із прогресом.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія