Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський скасував указ про обов’язкову шкільну форму

нарешті цей йопаний совок скінчився.
Уніформу в школах було запроваджено Кучмою у 1996 році.
   
Сейчас покатятся шоколадные крокодильи слезы и мы услышим душещипательные истории как много в их жизни значила школьная форма
   
я ещё серую носил, с пуговками на ширинке
   
ну шо, срана трєбавала рішітєльніх хрефформ   (tu)
   
Я вчився після 1996 і форму можна було не носити. Але вважаю що форма - це не погано. Мої діти носять форму.
   
Всерівно якісь обмеження потрібно ввести. Коли ми жили в Одесі, я ходив сина з школи забирав, то таке враження, що попадав у дім розпусти.
   
Той указ не діяв
   
нарешті цей йопаний совок скінчився.
Уніформу в школах було запроваджено Кучмою у 1996 році.


 (tu)
   
 :facepalm: що має президент до форми ? :facepalm: Африка
   
Той указ не діяв

пофіг

Зеленський скасував понад сотню указів, що гальмували український бізнес
   
:facepalm: що має президент до форми ? :facepalm: Африка
це питання до Кучми, указ якого скасовано
   
Чи Зеленський як през вміє займатися чимось серйозним? Усі знаємо. що ні. А от відмінити шкільну форму- це запросто.
Перш, ніж щось відміняти, треба осмислити, навіщо ту форму вводили. Її ж не совок придумав.
Ще один указ, який відмінив, про тканину для шкільної форми - тепер може бути імпортна. Китай шкідливий - форевер.
А скільки підприємств шило ту форму! Скільки робочих місць...

Останнє редагування: 21 червня 2019 20:33:12 від ЛАРТА
   
нарешті цей йопаний совок скінчився.
Уніформу в школах було запроваджено Кучмою у 1996 році.
Прикинь, даже в цевилизованных странах, нет единодушного мнения про школьную форму...
Так что мимо...
   
Чи Зеленський як през вміє займатися чимось серйозним? Усі знаємо. що ні. А от відмінити шкільну форму- це запросто.
Перш, ніж щось відміняти, треба осмислити, навіщо ту форму вводили. Її ж не совок придумав.
Ще один указ, який відмінив, про тканину для шкільної форми - тепер може бути імпортна. Китай шкідливий - форевер.
А скільки підприємств шило ту форму! Скільки робочих місць...
Сподіваюсь що підприємці, які нашили форму під новий навчальний рік, понабирали кредитів і чекали заробітку у серпні, голосували за 3ебіла
   
Сподіваюсь що підприємці, які нашили форму під новий навчальний рік, понабирали кредитів і чекали заробітку у серпні, голосували за 3ебіла

 :laugh:
   
Прикинь, даже в цевилизованных странах, нет единодушного мнения про школьную форму...
Так что мимо...
мені подобається в британців шкільна форма. вона різна, в залежності від навчального закладу.


   
а японська ? )
   
Сподіваюсь що підприємці, які нашили форму під новий навчальний рік, понабирали кредитів і чекали заробітку у серпні, голосували за 3ебіла
Теж так подумалося. Таких не шкода.
Все ж думаю, що не всі директори шкіл прихильники певної політсили - на місцевому рівні таки запровадять. Батькам форма на руку, школам теж. Виробники тканини і швейні підприємства - очевидно теж за. Місцеві бюджети від шкільної форми теж щось отримують.
Лише один прихильники певної політсили тішиться, що щось таки зробив за 30 днів.
   
Эй! Антизебилы! Отмена ОБЯЗАТЕЛЬНОЙ школьной формы не есть запрет школьной формы! Кто хочет,будет продолжать её покупать для своих детей. да и дети не будут ходить все в классе и школе в одной и той же форме по цвету,как минимум.
Имхо.в младших классах школьная  форма самое то...это потом появляется потребность в индивидуальности.
   
Пані Мишка, на другому фото якісь баришні явно 18+  :-T
   
это потом появляется потребность в индивидуальности.
То після школи.
   
в каждой школе, по-идее, есть Устав и там прописано про форму.
   
То після школи.
Когда ты понял, шо сосать выгоднее, чем мозговать :gigi:
   
кожен заклад може приймати свої правила, про одяг також.
Особливо приватний.
Держава регулює форму одягу тільки в тоталітарних суспільствах.
Ну а так як на ФУПі багато пенсів, значна частина яких впорота наглухо, то форма має бути б-п
 :weep: 
   
в каждой школе, по-идее, есть Устав и там прописано про форму.

Государственная школа со своими уставами может идти нахуй .Так как в Конституции прописано право бесплатного среднего образования .
   
Когда ты понял, шо сосать выгоднее, чем мозговать :gigi:
Старий пiдор, йди в сраку Елки
   
Та про тот указ за царя панька никто и не помнил. Ну правильно,что подчистили старьё,но где тут достижение-рутинная работа.
   
Re: Зеленський скасував указ про обов’язкову шкільну форму

Сподіваюсь що підприємці, які нашили форму під новий навчальний рік, понабирали кредитів і чекали заробітку у серпні, голосували за 3ебіла

Пусть они идут нах, продавая полиэстровые костюмы в тридорога,
плюс обязательно было чёрные туфли, для мая и сентября это не комфорт
   
Пусть они идут нах, продавая полиэстровые костюмы в тридорога,
плюс обязательно было чёрные туфли, для мая и сентября это не комфорт
Та звісно ідуть нах. Давайте, добивайте бізнес. Підприємці збанкрутують, не повернуть кредити, банк не поверне депозити.  (tu) одразу видно економічні ікзперди. Хочеш скасувати - скасуй ЧЕРЕЗ РІК. Вуаля.

Туфлі на вересень/травень, думаю, не найбільша проблема.
   
та хєр клали на ту форму, особливо в провінції. Я вже мовчу про села.
Пишуть тут якісь віртуальні довбні, таке враження що живуть в неволі, в офісі біля компу
 :lol:
   
Государственная школа со своими уставами может идти (x) .Так как в Конституции прописано право бесплатного среднего образования .

А яким боком устав школи відноситься до безкоштовності навчання?
   
та хєр клали на ту форму, особливо в провінції. Я вже мовчу про села.
Пишуть тут якісь віртуальні довбні, таке враження що живуть в неволі, в офісі біля компу
 :lol:
Сам ти віртуальний. Київські школи - ще до недавна заставляли носити ту срану форму,а деякі й зараз обов'язково її нав'язують.
   
Нарешті рішучі реформи!
 :gigi:
   
Я особисто проти шкільної форми, вона мені не подобалась ще за часів совка.
Дружина моя до певної міри за, бо це знімає питання в що одягати дитину в школу кожен день.

Але в будь-якому випадку питання шкільної форми це не компетенція президента країни, це рішеня повинно прийматись на рівні школи.
В державних школах потрібна не форма, а правила дрескоду, в приватних школах можутьмати форму яку собі виберуть.
   
праавииильоеерешеее ениее
   
Почему вопрос школьной формы регулировался Указом Президента?
   
Почему вопрос школьной формы регулировался Указом Президента?
ну, кучма в 96 же подписал.
   
Почему вопрос школьной формы регулировался Указом Президента?
для розвитку бізнесу :lol:
   
Насколько я помню Кучма указ издавал с подоплекой стимулирования производства на швейных фабриках. Правда поговаривали что швейные фабрики, вроде Юность и Житомирськая, ему и принадлежали...
А всякие районо и минобразования, прикрываясь этим указом, заставли школы требовать ношение формы
   
Я особисто проти шкільної форми, вона мені не подобалась ще за часів совка.
Дружина моя до певної міри за, бо це знімає питання в що одягати дитину в школу кожен день.

Але в будь-якому випадку питання шкільної форми це не компетенція президента країни, це рішеня повинно прийматись на рівні школи.
В державних школах потрібна не форма, а правила дрескоду, в приватних школах можутьмати форму яку собі виберуть.


если школа финасируется из центрального бюджета , то это дело Киева.
Если из местного , то местных властей. Всё просто
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія