Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В черкассах п***а..ресс

Re: В черкассах п***а..ресс

Ось ці панслявяністи-фашисти (які чомусь себе звуть українськими націоналістами) насправді найбільша внутрішня загроза, ніякі Юлі, Петі і Віті поряд не лежали
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Ось ці панслявяністи-фашисти (які чомусь себе звуть українськими націоналістами) насправді найбільша внутрішня загроза, ніякі Юлі, Петі і Віті поряд не лежали

ну. на святе замахнулись . на на святая святих. на свинарчукізм українського суспільства. пааааадли. бер-кут бер-кут бер-кут :lol:
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Хуёво.
Неужели ты ЭТОГО  ждала и дождалась от РЕВОЛЮЦИИ 2014?
Мы же с тобой из одной клоаки, из Даунбасссссса, итить его нафуй убить к черту.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Неужели ты ЭТОГО  ждала и дождалась от РЕВОЛЮЦИИ 2014?
Мы же с тобой из одной клоаки, из Даунбасссссса, итить его нафуй убить к черту.
Вот безмозглости я ТОЧНО не ждала.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Вот безмозглости я ТОЧНО не ждала.

свинарчукізму і луценщини чекала?))) чи що гелетей монетизу котли в палац в англії? ))))чекала що держава 5 років покриватиме вбивць небенсої сотні? почекає скоро буде лиив по котлах
   
Re: В черкассах п***а..ресс

ну. на святе замахнулись . на на святая святих. на свинарчукізм українського суспільства. пааааадли. бер-кут бер-кут бер-кут :lol:
Та подивись на ідеологію цих нацжон. Одне слово в стартопіку чого варте.... Їх мета побудувати панслявянску державу, а проти московії вони лише тому, що вважають Хуйла слабаком, який недостатньо добре захищає білу расу.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Вот безмозглости я ТОЧНО не ждала.
А в чем ты мою безмозглость увидела.
Просто объясни
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Всем спать.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Та подивись на ідеологію цих нацжон. Одне слово в стартопіку чого варте.... Їх мета побудувати панслявянску державу, а проти московії вони лише тому, що вважають Хуйла слабаком, який недостатньо добре захищає білу расу.

ок. нацжони падонки висшєй мєри. а свинарчуки  - Патріоти і Державники (tu)  [ua]  :lol:

колаборанствують і мародерствують зараз якраз таки свинарчки а ц едержзрада  - і конституція таки не на їх боці. населення починає здійснювати владу безпосередню - як єдине джерело влади. поки що так. замість влади зараз у нас свинарчукізм казнокрадство зрада і брехня.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

на боці Кнституції зара фінікси, бо вже стало очевиднно навіть сліпому дебілу що свинарчуки послідовно і нахабно зраджують народ і державу .

чому тіки свинарчуки? вони найбільше вкрали, чи як?
   
Re: В черкассах п***а..ресс

чому тіки свинарчуки? вони найбільше вкрали, чи як?

під свинарчуками я маю на увазі всю цю банду мародерів колаборантів зрадників казнокраді в і вбивць що всупереч конституції йменують себе прости господи  державою))
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Достали  эти свинарчуки с порохоботами. Достали.
Где бля*ь были свинарчуки и порохолюбы, когда зимой 2015 солдаты 72мбригады снимали берцы после морозов вместе с кожей в кратковременные морозы под 300С.
И ни одна падла это не зафиксировала

Как раз в это время свинарчук свои 700% наваривал

Останнє редагування: 10 березня 2019 02:12:01 від Громадянка даунбасу
   
Re: В черкассах п***а..ресс

під свинарчуками я маю на увазі всю цю банду мародерів колаборантів зрадників казнокраді в і вбивць що всупереч конституції йменують себе прости господи  державою))

+1
и еще свинарчуки - которые по форумам отмазывают марадеров, сраку лижут марадерам
   
Re: В черкассах п***а..ресс

а десь далеко далеко в іншій галактиці

   
Re: В черкассах п***а..ресс

Ось ці панслявяністи-фашисти (які чомусь себе звуть українськими націоналістами) насправді найбільша внутрішня загроза, ніякі Юлі, Петі і Віті поряд не лежали
:-B
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Где бля*ь были свинарчуки и порохолюбы,
Де ти гнидо в цей час була, ще й морду тут дреш, херойка срана

Останнє редагування: 10 березня 2019 02:17:48 від dacko2
   
Re: В черкассах п***а..ресс

припікає у колаборантів-мародерів-свинарчуків (tu)

пєтя пора на растов)))
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Ось ці панслявяністи-фашисти (які чомусь себе звуть українськими націоналістами) насправді найбільша внутрішня загроза, ніякі Юлі, Петі і Віті поряд не лежали
Не фашисты. Феодальная дружина Авакова. Но таки да, эта войнушка между феодалами может стоить дорого Украине.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Оцей інфантилізм - я ненавиджу владу, то хай хто завгодно прийде - мене вбиває...

Ще раз кажу, люди, думайте головую. Дивіться кого ви підтримуєте. Що вони хочуть, що декларують поза "владу треба прибрати".

Це панслявяністи-білі расисти. Ну не назвуться українські націоналісти "дружиной". Ніколи!

Так само мене лякає, що загрозу применшують, що це бачте тітушня Авакова, який їх використовує... Ні, не тітушня, ці не за гроші, ці зі за ідею, за своє бачення майбутнього. Ідею в якій місця Україні немає
   
Re: В черкассах п***а..ресс

хто як не свинарчуки? - свинарчукам альтернативи немає. твердмо в свинарчуках і за свинарчуків)) свинарчуки за нас ми за свинарчукків. саме за це вони вбили небесну сотнюі і шостий рік покривають вбивць. просравши крим  (tu)
   
Re: В черкассах п***а..ресс

припікає у колаборантів-мародерів-свинарчуків (tu)

пєтя пора на растов)))
на Жовті Води
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Де ти гнидо в цей час була, ще й морду тут дреш, херойка срана
Да я ни разу не геройка, но я тогда просто помогала из своей пенсии чем могла 72 бригаде.
В отличие от Президента, который гражданских на*уй отсек при встрече 72-й в Белой Церкве.
Разницу видишь?
   
Re: В черкассах п***а..ресс

на Жовті Води

воно і там писдитиме  . абсолютно пуста істота.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Ну не назвуться українські націоналісти "дружиной". Ніколи!
:facepalm1: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%80%D1%83%D0%B6%D0%B8%D0%BD%D0%B0_(%D0%B2%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE)
   
Re: В черкассах п***а..ресс

   
Re: В черкассах п***а..ресс

:facepalm1: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%80%D1%83%D0%B6%D0%B8%D0%BD%D0%B0_(%D0%B2%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE)
Так, я знаю, що в цього слова є історичне значення. Але реалії сучасної української мови інші. Але узкоязиким це не зрозуміти...

Скажімо жоден сучасний англомовний не скаже - He is a gay person - в значені "він весела людина", бо давно у слова gay вже інше значення в розмовній мові і плювати, що воно там значить в словниках і класичній літературі.

Так само і українець не скаже - я член дружини - по дуже очевидним причинам.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Так, я знаю, що в цього слова є історичне значення. Але реалії сучасної української мови інші. Але узкоязиким це не зрозуміти...

Скажімо жоден сучасний англомовний не скаже - He is a gay person - в значені "він весела людина", бо давно у слова gay вже інше значення в розмовній мові і плювати, що воно там значить в словниках і класичній літературі.

Так само і українець не скаже - я член дружини - по дуже очевидним причинам.
тому що скаже дружинник
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Сьогодні був занятий по справах, щойно пробігся по стрічці, форумах, відео, обговореннях з усіх сторін.

Висновок :

1. Аваков - головний пiдарaс. Веде незрозумілу гру. Давно перейшов всі берега. Негайна відставка.
2. Білецький - просто пiдаpaс. Агент русні. Зняти недоторканість та під суд за уголовщину.
3. Нац. Корпус - кончене бидло. Пи*дити де бачиш. Всюди. При cпробі спротиву стріляти наповал. Решту в буцигарню. Негайно.
4. Финикс - маленьке бидло на фупі. Дно. Порядна адміністрація його б давно вигнала з деструктивне скотство.


Шановне товариство справа серйозна. Якщо держав та громадськість не Прикрутить Жорстко скотобидло НК та його кураторів Рукзакяна та іншу мерзоту
Будуть Проблеми у всіх. Це попередження, всі адекватні це розуміють.

Я попереджував ще в 10-му 11-му році що буде велика кров, за злодійство та здачу нац. інтересів. Так і сталося. То ж з НК не маю сумнівів.

Наразі все.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Сьогодні був занятий по справах, щойно пробігся по стрічці, форумах, відео, обговореннях з усіх сторін.

Висновок :

1. Аваков - головний пiдарaс. Веде незрозумілу гру. Давно перейшов всі берега. Негайна відставка.
2. Білецький - просто пiдаpaс. Агент русні. Зняти недоторканість та під суд за уголовщину.
3. Нац. Корпус - кончене бидло. Пи*дити де бачиш. Всюди. При cпробі спротиву стріляти наповал. Решту в буцигарню. Негайно.
4. Финикс - маленьке бидло на фупі. Дно. Порядна адміністрація його б давно вигнала з деструктивне скотство.


Шановне товариство справа серйозна. Якщо держав та громадськість не Прикрутить Жорстко скотобидло НК та його кураторів Рукзакяна та іншу мерзоту
Будуть Проблеми у всіх. Це попередження, всі адекватні це розуміють.

Я попереджував ще в 10-му 11-му році що буде велика кров, за злодійство та здачу нац. інтересів. Так і сталося. То ж з НК не маю сумнівів.

Наразі все.

свинарчки муженки мамчурі гелетеї луценки ипораженки сємочьки  етс - святі люди і патріоти - всі решта - агенти кремля. тільки чомусь саме свинарчуки торгують з відкатами з кацапстаном аж вишиванки завертаються  - тілкьи чомусь гелетеї з муенками загнали мобілізованих і добровольців в отли і отримали за то мільйони - тільки чомусь мамчурі просрали крим .
   
Re: В черкассах п***а..ресс

тому що скаже дружинник
Ох як крутитись щоб заперечити очевидне, що ті хто обирав назву узкоязикі і носії узкоязичної ідеології з іх "народніьми дружинами"

А п***рез це в вас теж слово з лексикону українського націоналіста, правильно я розумію?
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Ох як крутитись щоб заперечити очевидне, що ті хто обирав назву узкоязикі і носії узкоязичної ідеології з іх "народніьми дружинами"

А п***рез це в вас теж слово з лексикону українського націоналіста, правильно я розумію?
так, і це слово теж. Крутитесь ви, заперечуючи українські словники. Схоже, погано їх знаєте))
   
Re: В черкассах п***а..ресс

вангую що в житомирі мітинг свинарчуків охоронятиме доблесна 95 бригада десантників))) з бетерами .
   
Re: В черкассах п***а..ресс

так, і це слово теж. Крутитесь ви, заперечуючи українські словники. Схоже, погано їх знаєте))
Мова вона не в словниках. Я вже приводив за приклад англійське слово gay. Ви самі узкоязикий і явно не розумієте, чому таке використання слова дружина в таких значеннях ріже слух україномовному.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

а яке чудове слово ВІДКАТ!!!!!  ОБНАЛ!!! ВРОТТЕРДА+!!!! БЮДЖЕТ МІНОБОРОНИ)))) і яке мерзенне мерзенне слово закон конституція національні дружини територільна цілісність
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Висновок Номер 2.

1.Якщо Порох не вжиє негайних заходів описаних у Першому Висновку

Він згубить себе і Україну. Тоді нащо Такий президент.

2.Керівництву Армії треба вже замислитись (ще вчора) над питанням влади в країні.

  більше нормальної сили нема.  МВС - мразота, СБУ малоефективна напів-корумпована. Прокурори-Суди - кончена мразота

3. Негативні процеси будуть продовжуватись тому, що Справжня революція не відбулась. Система не змінена.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Мова вона не в словниках. Я вже приводив за приклад англійське слово gay. Ви самі узкоязикий і явно не розумієте, чому таке використання слова дружина в таких значеннях ріже слух україномовному.
якщо ви стидаєтесь свого члену, то так і пишіть. Людина вигадала, що слово дружина російське, і звинувачує інших в узкоязичиї :facepalm1: Вчіть мову!))
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Справжня революція не відбулась. Система не змінена.
так, президентом було обрано рига мародера
   
Re: В черкассах п***а..ресс

передмертним визгом свинарчуків задоволений. таке ж було перед тим як ригоанали в 2014 драпали . правда перед цим ригоанали порошенки розстріляли небесну сотню і просрали крим. але тепер ми знаємо їх поведінку при відступі . полонених не брати)))
   
Re: В черкассах п***а..ресс

якщо ви стидаєтесь свого члену, то так і пишіть. Людина вигадала, що слово дружина російське, і звинувачує інших в узкоязичиї :facepalm1: Вчіть мову!))
Брехло

Де я таке сказав? Я сказав, що українські націоналісти не можуть назватися "дружиной" Виключно панславянські* "націоналісти"

Ви вже приписуєте мені наче я не знаю про князівські дружини. До речі, а хто їх князь тоді? Ну якщо вони використовують це слово в тому значені.

*саме через а і без апострофу
   
Re: В черкассах п***а..ресс

так, президентом було обрано рига мародера

не в президенті справа Взагалі.

Обраний президент є гаран Конституції Що Є, та сторож статус кво. Зобов'язаний.

В президента, будь-якого, Немає повноважень мінятм Систему. Його одразу звинуватять в антиконституційних діях. Затягають замотають. Заімпічментять. Система не дасть йому поле для дій.

Просто Майдан Недотиснув справжні зміни. Не зковирнув Систему. Люди не знали Як треба, а політики того часу Ще Гірші. Наскрізь гнилі.

І система гнила зсередини. Система де чиновники та службовці мають Приоритет у всьому. Це неправильно та не життєспроможно.

 Люди не заняті зароблянням грошей по-справжньому. Тому трабли та втручання олігархів та російських спецслужб буде продовжуватись.

В нормальній країні з Справжньою демократією та порядком, такі персонажі як Аваков взагалі неможливі.  НацКорпус Тим більше.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія