Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В черкассах п***а..ресс

Re: В черкассах п***а..ресс

Ну так для цього є вибори. Хіба хтось забороняє це зробити у зрозумілий спосіб на виборчих дільницях? Або агітувати за не такого, як Порошенко? Навіщо так з тими людьми, хто прийшов на зустріч, а бо в першу чергу на концерт? Навіщо???

Так Кнур спотворює вибори. Підкупом населення, членів та наглядачів виборчих комісій, протовкнув в ЦВК більщість залежни від нього членів...
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Даже без аргументовано усрались уже  :facepalm1:   епать :weep:

Аргументи є у всіх. А ти тітушидло своє отримаєш.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

))))) це вони петра нашого олексійовича з гітлером порівняли. от паскудники агенти кремля))))

А ты шо мельтишишь??? "кто на нас с Финиксом" ??? 
   
Re: В черкассах п***а..ресс

И правда....власть под ногами....
   
Re: В черкассах п***а..ресс

орлы Авакова
vs
зигамёты Авакова

1 - 1
   
Re: В черкассах п***а..ресс

шо рвать?

Свинарів  :gigi:
   
Re: В черкассах п***а..ресс

))))) це вони петра нашого олексійовича з гітлером порівняли. от паскудники агенти кремля))))

Аэли, ты ж поумнее этого юрыста. Такую постреволюционную пену везде мочили. Чегевару изгнали из Кубы ибо задолбал, Троцкий, Рем. Везде ими пользуются, а потом мочат.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Финикс, по-моему у тебя кровавая пелена на глаза падает.

У меня счас такие же ощущения, когда мне с дальневосточных рубежей нашего недружественного соседа в январе 14го в скайп проорали- "Дура, ты что, куда вы рыпаетесь!! У нас уже все генералы, все офицеры в полевую форму переодеты!!"
Вот сейчас те же тоскливые чувства.

Фантомас Сария успеет купить домик гденибудь в Провансе, к примеру, и свалить. Ты не успеешь, и я не не успею. Мы сдохнем здесь.
Так мы уже посдыхаем здесь.
Спасибо огромное тебе за организацию приобретения ночника и автомойки для 72 бригады.
ФУП эти бешенные деньги собрал благодаря только тебе, мы волонтерки мариупольские 1,5 калеки сами бы не справились.

И все же.

Не надо лизать власть имущих.

Не заслуживают они этого

Когда же мы все это поймем

Останнє редагування: 10 березня 2019 01:07:56 від Громадянка даунбасу
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Як з'являється Мрак то чекай,вмить появиться Крам
:D  Пишаюсь реакцією на мене вкрай кінченними кацапами медведчуковцями!
   
Re: В черкассах п***а..ресс


- і знов ти всіх міряєш по собі. ))) я противсіх, взірцевий)) . порошенко  мародер зрадник казнокрад брехун і вбивця. і народ зараз здійснює , як і 5 років тому на майдані - безпосередню владу. як єдине джерело влади . оскільки свинарчуки перейшли межі. скоро ще вспливе як муенки гелетеї організовували котли. чекаєм
   
Re: В черкассах п***а..ресс

я взагалі ні в що не втручаюсь ))
якби ти вчилась так як треба - як казав Тарас - то знала що  піп гапон був організатором мас і безпосередньо їх вів.
яж абсолютно ні в що не втручась, лиш спостерігаю і коментую згідно Конституції України.))))
Я хочу тебе сказать,  что ты оч.настойчиво и целенаправленно формируешь некие посылы в массы. Они очень толсты и оформлены. Их можно интерпретировать как руководство к действию, если они упали на подходящую почву.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Так мы уже посдыхаем здесь.
Спасибо огромное тебе за организацию приобретения ночника и автомойки для 72 бригады.
ФУП эти бешенные деньги собрал благодаря только тебе, мы волонтерки мариупольские 1,5 калеки сами бы не справились.

И все же.

Не надо лизать


Извини, я не за деньги. Я по обоюдному согласию.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

И правда....власть под ногами....

В тебя лайно під ногами. Ти звичайна тітушня беспонтова. Пішак голімий в грі підарка  авака.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Аэли, ты ж поумнее этого юрыста. Такую постреволюционную пену везде мочили. Чегевару изгнали из Кубы ибо задолбал, Троцкий, Рем. Везде ими пользуются, а потом мочат.
немає післяреволюційної піни оскільки не було революції. був випуск пари в свисток і в 2004 і  в 2013. революційна ситуація назріла. так що до післяреволюційної піни ще огого))))поки єврома розвивалась суспільно - українці були тяглом безсловенсим імперських поїздів - за висловом  івана франка.
владі двічівдавало випустити пар  в свисток - в 2004 і в 2013 - але наразі схожже що не вдасться. свинарчуки передостання крапля. бвангую буде ще остання
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Класична ситуація жаби (арсен) і гадюки (петро), тильки порошки прикидаються, що не розуміють нічого і намагаються відігравати образ ображеної більшості.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Извини, я не за деньги. Я по обоюдному согласию.
Тогда я вообще ничего не понимаю...
   
Re: В черкассах п***а..ресс

В тебя лайно під ногами. Ти звичайна тітушня беспонтова. Пішак голімий в грі підарка  авака.
Ок. Тіки в мене пк в руках, а в тебе що? :weep:
   
Re: В черкассах п***а..ресс

А где мочитель-испугатель? Четвертую ветку мычания быдлят ушел создавать?
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Ок. Тіки в мене пк в руках, а в тебе що? :weep:

Що у тебя??? Клавиатура и то не все буквы освоил
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Я хочу тебе сказать,  что ты оч.настойчиво и целенаправленно формируешь некие посылы в массы. Они очень толсты и оформлены. Их можно интерпретировать как руководство к действию, если они упали на подходящую почву.

це моє конституціне право висловвати  свою думку , імоя думки не суперечать ні конституції ні законам . навпапки . все згідно законів. я переконаний що ВСІ мають виконувати конституцію.  свинарчуки перейшли межу. фіннікси мають конституційне право здійснювати владу безпосередньо  оскліьки свинарчуки зраджують державу - вже на протязі більш ніж 5 років - під свинарчуками я маю на увази "иліти".
тільки так ровивається суспільство - як показала європа минулих століть коли українці мовчали покірно в тряпочку . сінкебаут.
що ж стосується безпосередньо моєї позиції - я спостеріач і коментатор. брав участь в першому і другому випуску пари майдані, в третьому не буду.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Тогда я вообще ничего не понимаю...
Хуёво.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

і потім. ти перебільшуєш в плив фупу. фуп це пікейні жилети з аудиторією кілька сотень - які ні на що не впливають. а на пейсбуках твітерах ютубах я не спілкуюсь
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Що у тебя??? Клавиатура и то не все буквы освоил
++
   
Re: В черкассах п***а..ресс

і потім. ти перебільшуєш в плив фупу. фуп це пікейні жилети з аудиторією кілька сотень - які ні на що не впливають. а на пейсбуках твітерах ютубах я не спілкуюсь

Это точно. Только дебильчика с ПК поджучиваешь
   
Re: В черкассах п***а..ресс

я так розумію фінікс і жони служать авакяну і його просувають на трон?

ні! вони планують його "обійти на повороті"...
   
Re: В черкассах п***а..ресс

на боці Кнституції зара фінікси, бо вже стало очевиднно навіть сліпому дебілу що свинарчуки послідовно і нахабно зраджують народ і державу .
   
Re: В черкассах п***а..ресс

 І весь гвалт з одної причини:

 "Друзям всьо, а ворогам - закон".

 А дишло несподівано розвертається у протилежний бік.  ;)
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Ок. Тіки в мене пк в руках, а в тебе що? :weep:

Мені пофуй що в тебе в руках. Ти шістка мусорська. Вде проходили. Нема за вами правди. Тому і програєте з вашим главпідаром аваком.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Это точно. Только дебильчика с ПК поджучиваешь

ти не прав. я думаю що ти старий фупчег але зараз забанений і під ніком консервою зараз. але це не суть
я мав честь спілкуватись з фініксом в реалі - і запевняю це винятково розумна порядна і віддана Україні людина. він кращий українець  і громадянин ніж я. оскільки я забив болт на Україну, він же не зенвірився в українцях  і полідовно бореться за краще майбутнє українців. і на майдані і на фронті і зараз. так що називаючи фінікса дебілом ти характеризуєш не його
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Мені пофуй що в тебе в руках. Ти шістка мусорська. Вде проходили. Нема за вами правди. Тому і програєте з вашим главпідаром аваком.
Хватит уже, пускай проспится уже. Герой с ПК (персональной клавиатурой)
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Мені пофуй що в тебе в руках. Ти шістка мусорська. Вде проходили. Нема за вами правди. Тому і програєте з вашим главпідаром аваком.

за свинарчуками луценками порошенками муженками гелетеями правда?
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Я всегда был под этим ником.
А порядочные люди тоже бывают глупцами. Например, рядовые в Национальных жёнах и их корпусах
   
Re: В черкассах п***а..ресс

тільки молодь типу фініксів здатна перетворити Україну з бантустану на державу. ваші верски зрозумілі. ви генетичні банутстанці і вам в цьому свинарчуківському лайні любо)))) але мамйбутнє за фініксами . а ви жили в ярмі свинарчуків і приросли до нього)))) так кумедно спостерігати)))
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Я всегда был под этим ником.
А порядочные люди тоже бывают глупцами. Например, рядовые в Национальных жёнах и их корпусах
все відносно . конституція і суть зараз не  на боці свинарчуків . як і сша . ;) 
дебіли можуть бути і в нац дружинах  - але також дебіли можуть бути і в тому  що всупереч  Конституції менує себе державою. умовні свинарчуки.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

тільки молодь типу фініксів
Таких гнид тіпа фініксів назбирається чол. 30
Так що їх живо заспокоять психічно стурбованих, ще й будуть славити  БПП
Не з такими дебілами працювали
   
Re: В черкассах п***а..ресс

все відносно . конституція і суть зараз не  на боці свинарчуків . як і сша . ;) 
дебіли можуть бути і в нац дружинах  - але також дебіли можуть бути і в тому  що всупереч  Конституції менує себе державою. умовні свинарчуки.

Демагогия. Хороша для сферического коня в вакууме, а не для звериного мира людей.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Таких гнид тіпа фініксів назбирається чол. 30
Так що їх живо заспокоять психічно стурбованих, ще й будуть славити  БПП
Не з такими дебілами працювали

янукович теж так думав))))

свинарчуки перейшли межу. 
   
Re: В черкассах п***а..ресс

мда посадили ви свинарчуків на сраку (tu)  [ua]
петруха, пара на растов. пара брат ,  пара)))
не вийде. Тимошенко закриє аеропорти
   
Re: В черкассах п***а..ресс

тільки молодь типу фініксів
Таких гнид тіпа фініксів назбирається чол. 30
Так що їх живо заспокоять, психічно стурбованих, ще й будуть славити  БПП
Не з такими дебілами працювали
І ти моська закриєш морду, тихо як миш сидітимеш і шмарклі жуватимеш
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Демагогия. Хороша для сферического коня в вакууме, а не для звериного мира людей.

так думав і янукович. очевидно одне . гра почалась. сша не н абоці петра олексіовича . і свинарчуки не тільки перший злив. скоро будуть вкиди і по котлах.  і по договорняках з хуйлом
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія