Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В черкассах п***а..ресс

Re: В черкассах п***а..ресс

Ну, так і називай. Звідки я знаю, хто там у тебе в Луганську є ? У мене в луганську знайомих немає, а Глюк живе не в Луганську, так шта, ще раз повторюю: не вішай на мене своїх дохлих собак.
ну в области Луганской.
А что касаемо его излияний?
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Я давно не могу говорить с хунвейбинами, которые могут быть только "Против". Что "За", конструктивное и созидательное предлагают авторы "п***а", возвращаясь к названию 19-страничной темы.
Посадить, убить, барыги, мародёры, на крови, зубожиння...
Что позитивного? Это все толкает в хаос, обесценивает реальную жизнь в ее палитре форм и эмоций! Это готовит фон для "до основания, а затем..."
Что мне ждать от "жён". А не вижу позитива, вижу хаос и замену госаппарата на управляемые реакции стада хороших и крепких парней. И будет ещё хуже

не теряйте времени на даму эту.
Она непроходима, я ее давно знаю
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Посмотрел ФБ - ХЗ.. Как по аккаунтам - так чуваки эти  реальные патриоты. 
В "Міротворєц" как-то быстренько занесли вчера )))
Белыми нитками шьют??

   
Re: В черкассах п***а..ресс

так то був не замах на вбивство? ну це ж треба. так, приласкали бомжі жінку, яка дурна, не зрозуміла.
тому і померла. від дурості.

Ні. Кислотою не вбивають. Кислотою можуть тільки розчинити трупа, щоб його легше було переховувати, але для цього треба цілу ванну кислоти - щонайменше відер з четверо. Тому ота літра кислоти - ні в звизду, ні в красну армію. То був розрахунок лише на тяжкі тілесні, але так як виконавці були мужики суто жіночого злочину, того і запаслися тієї кислоти аж цілою літрою - шоб навєрняка.

А приласкали вже її лікарі та так, що і померла. Не даремно до всіх ліків ідуть інструкції, які треба не лінуватися читати і не тільки в частині "Особливості застосування". Таг шта, не треба вішати на бомжів чужого. Тромб - то вже суто лікарська помилка, та й треба враховувати, що між завданням ушкоджень і смерть минуло забагато часу, щоб вважати то вбивством. Так що, ніякий суд не прийме таку кваліфікацію злочину.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Я давно не могу говорить с хунвейбинами, которые могут быть только "Против". Что "За", конструктивное и созидательное предлагают авторы "п***а", возвращаясь к названию 19-страничной темы.
Посадить, убить, барыги, мародёры, на крови, зубожиння...
Что позитивного? Это все толкает в хаос, обесценивает реальную жизнь в ее палитре форм и эмоций! Это готовит фон для "до основания, а затем..."
Что мне ждать от "жён". А не вижу позитива, вижу хаос и замену госаппарата на управляемые реакции стада хороших и крепких парней. И будет ещё хуже


емоції....емоції... . Ну, а шо сказать то хотів?
   
Re: В черкассах п***а..ресс

ну в области Луганской.
А что касаемо его излияний?
Яких ізліяній? Ти про шо? Я з ним не спілкувалася вже більше року.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

не теряйте времени на даму эту.
Она непроходима, я ее давно знаю

Ну, не всі ж такі льогкого повєдєнія в політиці, як ти.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Посмотрел ФБ - ХЗ.. Как по аккаунтам - так чуваки эти  реальные патриоты. 
В "Міротворєц" как-то быстренько занесли вчера )))
Белыми нитками шьют??
Да, і чогось дужжже поспішають. Таки Пецья хоче продовжити свій турпоход передвиборчий. Обламалося йому із Томосом пошвендять із попами, виріший надолужить із передвиборчими бріхнями.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Ну да, убивать не хотели.
Так может их в связи с этим и наградить?
   
Re: В черкассах п***а..ресс

емоції....емоції.... Ну, а шо сказать то хотів?

Интеллектуальным девиантам помогают коррекционные педагоги. Ничем не могу в Вашем случае помочь. Развивайтесь.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

не теряйте времени на даму эту.
Она непроходима, я ее давно знаю
:shuffle: ...а єслі єйо ... полюбіть? Да по-шоколадному ?
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Интеллектуальным девиантам помогают коррекционные педагоги. Ничем не могу в Вашем случае помочь. Развивайтесь.


У тебе по суті гілочьки є що сказати, а то мичиш і мичиш увесь вечір? Чи сказать немає чого, а дуже хочеться, то ти вирішив осідлати безпрограшного коника - обсирання особи опонента? Ну, розчарую тебе - із твого мекання та бекання я так толком нічого по суті гілочьки і не зрозуміла.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

:shuffle: ...а єслі єйо ... полюбіть? Да по-шоколадному ?

 :gigi: Ти хочеш поцілувати мене в сраку, шолє? Ну, дик цілуй - мені її не жалко.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

:gigi: Ти хочеш поцілувати мене в сраку, шолє? Ну, дик цілуй - мені її не жалко.
;o ...Це ваша інтерпретація, можливо з життєвого досвіду!.... Я такого не казав... :laugh:  Я маю інше... На увазі, і не тільки.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Ні. Кислотою не вбивають. Кислотою можуть тільки розчинити трупа, щоб його легше було переховувати, але для цього треба цілу ванну кислоти - щонайменше відер з четверо. Тому ота літра кислоти - ні в звизду, ні в красну армію. То був розрахунок лише на тяжкі тілесні, але так як виконавці були мужики суто жіночого злочину, того і запаслися тієї кислоти аж цілою літрою - шоб навєрняка.

А приласкали вже її лікарі та так, що і померла. Не даремно до всіх ліків ідуть інструкції, які треба не лінуватися читати і не тільки в частині "Особливості застосування". Таг шта, не треба вішати на бомжів чужого. Тромб - то вже суто лікарська помилка, та й треба враховувати, що між завданням ушкоджень і смерть минуло забагато часу, щоб вважати то вбивством. Так що, ніякий суд не прийме таку кваліфікацію злочину.
А Вы не желаете испытать на себе действие кислоты? Ну так совсем, немножечко. Оно же не убивает!!!

И к сведению, это химический ожог. Почитайте процент смертности от ожогов, казалось бы, не  большой площади и через несколько недель после проишествия. Там такие процессы интоксикации организма проходят!
   
Re: В черкассах п***а..ресс

А Вы не желаете испытать на себе действие кислоты? Ну так совсем, немножечко. Оно же не убивает!!!

И к сведению, это химический ожог. Почитайте процент смертности от ожогов, казалось бы, не  большой площади и через несколько недель после проишествия. Там такие процессы интоксикации организма проходят!

Ну, ви можете прочитати судово-медичну експертизу і настільна книга слідчого (в підручниках) - може ще чогось цікавого взнаєте.

І да, якщо вам так хочеться експертиментів - я вам можу надіслати кислоти. У нас Завод Хімреактивів ще вродь працює. Тільки не кажіть потім, що я вас до чогось примушувала - ви самі того захотіли.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

А Вы не желаете испытать на себе действие кислоты? Ну так совсем, немножечко. Оно же не убивает!!!

И к сведению, это химический ожог. Почитайте процент смертности от ожогов, казалось бы, не  большой площади и через несколько недель после проишествия. Там такие процессы интоксикации организма проходят!
Вона тебе не почує, бо це не те що вона хоче почути... Тут політична цілесобразність ...

Гондзюк відмовлялись прийняти за кордоном, бо немає досвіду лікування таких опіків і в такому розмірі...  Це жах.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Вона тебе не почує, бо це не те що вона хоче почути... Тут політична цілесобразність ...

Гондзюк відмовлялись прийняти за кордоном, бо немає досвіду лікування таких опіків і в такому розмірі...  Це жах.


 :punish: Доцільність! Підручник з української скурив?

І по задекларованій тобою відмові Гугил нічого не видає. Хтось тут бреше. І явно не Гугл.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

А Вы не желаете испытать на себе действие кислоты? Ну так совсем, немножечко. Оно же не убивает!!!

И к сведению, это химический ожог. Почитайте процент смертности от ожогов, казалось бы, не  большой площади и через несколько недель после проишествия. Там такие процессы интоксикации организма проходят!
Ну шо, Наталя? є сенс шось доводити?
   
Re: В черкассах п***а..ресс

А Вы не желаете испытать на себе действие кислоты? Ну так совсем, немножечко. Оно же не убивает!!!

И к сведению, это химический ожог. Почитайте процент смертности от ожогов, казалось бы, не  большой площади и через несколько недель после проишествия. Там такие процессы интоксикации организма проходят!

Гандзюк померла від некомпетентності лікарів. Її батько про той тромб медикам казав задовго до...
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Гандзюк померла від некомпетентності лікарів. Її батько про той тромб медикам казав задовго до...

Та хіба їм можна щось пояснити? Вже навіть її батько дійшов до цього висновку, а їм все ще ніяк не дійде, бо получаєцця ж, Юльку немає як у це вмішать, а дужже хочеться.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Гандзюк померла від некомпетентності лікарів. Її батько про той тромб медикам казав задовго до...
дивно що батько сам нічого не зробив з тим тромбом, він же лікар.
 а щодо Каті, то хотіти її смерті могли пів-Херсона.
вона себе вела так, що дожити до старості у неї шансів не було.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Що стосується Білецького.
Хлопцям респект за те що вимагають у петра відповіді за мародерство.
Але при цьому вони ведуть себе надто агресивно, це неприпустимо.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Ну да, убивать не хотели.
Так может их в связи с этим и наградить?

Ну от Голубана ж Порох нагородив. А той сепаратист і вбивав наших добровольців. Так шта...
   
Re: В черкассах п***а..ресс

дивно що батько сам нічого не зробив з тим тромбом, він же лікар.
 а щодо Каті, то хотіти її смерті могли пів-Херсона.
вона себе вела так, що дожити до старості у неї шансів не було.

Ну по-перше він міг бути лікарем не того профілю - не знаю, там окуліст напр. По-друге - він там був як родич пацієнта і рішення по лікуванню не приймав.

Хоча я, коли батьків лікувала, всі інструкції до ліків перечитувала від ідо і пару раз зловила взаємовиключаючі призначення. Лікарі міняли призначені медикаменти.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

дивно що батько сам нічого не зробив з тим тромбом, він же лікар.
 а щодо Каті, то хотіти її смерті могли пів-Херсона.
вона себе вела так, що дожити до старості у неї шансів не було.

як саме вона себе поводила? і який суд присудив їй покарання обливанням кислотою? цікаво.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

   
Re: В черкассах п***а..ресс

У тебе по суті гілочьки є що сказати, а то мичиш і мичиш увесь вечір? Чи сказать немає чого, а дуже хочеться, то ти вирішив осідлати безпрограшного коника - обсирання особи опонента? Ну, розчарую тебе - із твого мекання та бекання я так толком нічого по суті гілочьки і не зрозуміла.

Понимаю, что бесполезно, но попробую последний раз.
1. Такие слегка нацисты как нацжены - дискредитируют любую национальную идею в стране. До этих ебланов успешно занимали эту роль Тягнибок с Фарион. Эти современные как страшилка ещё круче и медийной эффектнее.
2. Выборы 31.03. какое сегодня число?
3. Свинарчукизм побеждается не так, а созданием следственной комиссией из депутатов, имеющих неприкосновенность и полномочия. Из оппозиции.
4. Работа комиссии под жёстким контролем ГО, в том числе, представителей НК, НД и прочих. Представителей, а не ревущего стада гопников.
5. Общение предусматривает, что несогласные - это не враги, а оппоненты. Сознательные или несознательные. И их надо пробовать убеждать, а не предлагать целовать попы. К ним желательно прислушиваться,
потому что в конкретном вопросе или его аспекте мы можем ошибаться или не владеть информацией.
6. И так далее.

И последнее, а где наш пламенный "певец п***а"? Так дышал, ветки клепало. Говорил, что у него есть ПК.
Затих что-то
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Яких ізліяній? Ти про шо? Я з ним не спілкувалася вже більше року.

а больше года назад он про укрофашистов не писал значить?)
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Ну по-перше він міг бути лікарем не того профілю - не знаю, там окуліст напр. По-друге - він там був як родич пацієнта і рішення по лікуванню не приймав.
він хірург, і тим більше як батько, міг наполягати на правильному лікуванні.

Хоча я, коли батьків лікувала, всі інструкції до ліків перечитувала від ідо і пару раз зловила взаємовиключаючі призначення. Лікарі міняли призначені медикаменти.
теж коли читаю в інструкції "порадитись з лікарем", то сміюсь.
багато разів пересвідчилась що лікарям пох наше здоров"я,
навіть коли покласти в кишеню купюру.
давно підбираю собі лікування сама.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Понимаю, что бесполезно, но попробую последний раз.
1. Такие слегка нацисты как нацжены - дискредитируют любую национальную идею в стране. До этих ебланов успешно занимали эту роль Тягнибок с Фарион. Эти современные как страшилка ещё круче и медийной эффектнее.
2. Выборы 31.03. какое сегодня число?
3. Свинарчукизм побеждается не так, а созданием следственной комиссией из депутатов, имеющих неприкосновенность и полномочия. Из оппозиции.
4. Работа комиссии под жёстким контролем ГО, в том числе, представителей НК, НД и прочих. Представителей, а не ревущего стада гопников.
5. Общение предусматривает, что несогласные - это не враги, а оппоненты. Сознательные или несознательные. И их надо пробовать убеждать, а не предлагать целовать попы. К ним желательно прислушиваться,
потому что в конкретном вопросе или его аспекте мы можем ошибаться или не владеть информацией.
6. И так далее.

И последнее, а где наш пламенный "певец п***а"? Так дышал, ветки клепало. Говорил, что у него есть ПК.
Затих что-то

А тепер скрути усі свої 6 пунктів і засунь собі в сраку.

Бо мети таки досягнуто.

Кнурь реально злякався. По дорозі до аеропорту (за квартал до нього) були виставлені автоматчики, які охороняли, щоб удачьно кнурь срубався звідси на своєму вертольоті. Це уже в нього переляк.

Друге. Він сам об*явив, що припиняє свої передвиборчі поїздки по Україні саме у зв*язку із цим інцидентом.  :gigi:  А ви шипите, що хлопці дурні.

Вони досягли своєї мети і ціною набагато меншою, ніж ваш Кнуряка ціною свободи морячків.


І да, щоб розвіяти усілякі тупі запитання від порохоботів накшталт -"пачіму ані пріпьорлісь под занавєс?".

Да, переглянувши відеоролик, де вони ідуть по дорозі і викрикують там щось, на задньому фоні звуку чутно було промову вашого Кнура. Тому я не могла зрозуміти, чому вони тоді одразу не пішли на сцену, щоб йому перешкодити виступати.

Як сказали мені люди, які там були присутні, їх просто довго не підпускали до сцени, тому їм нічого не залишалося, як вже потім ловити машини Кнуря, в яких він сцикливо втікав.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Гарна тема.
Була.
Але продовження не за горами.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

а больше года назад он про укрофашистов не писал значить?)


Мене не цікавить, що він там писав - я з ним не переписувалася у пабліку, а в приваті я не настільки ідіотка, щоб ще й приват свій засирать політикою. Вєнька, я ж не така *бнута як ти, шо кушать не можеш без політики.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

3. Свинарчукизм побеждается не так, а созданием следственной комиссией из депутатов, имеющих неприкосновенность и полномочия. Из оппозиции.
4. Работа комиссии под жёстким контролем ГО, в том числе, представителей НК, НД и прочих. Представителей, а не ревущего стада гопников.
5. Общение предусматривает, что несогласные - это не враги, а оппоненты. Сознательные или несознательные. И их надо пробовать убеждать, а не предлагать целовать попы. К ним желательно прислушиваться,
потому что в конкретном вопросе или его аспекте мы можем ошибаться или не владеть информацией.
ці методи працюють в демократіях, а у нас КЛЕПТОкратія
   
Re: В черкассах п***а..ресс

як саме вона себе поводила? і який суд присудив їй покарання обливанням кислотою? цікаво.
нехай мене Бог простить, але Катя довгий час страшенно нахабно, агресивно і брудно
провокувала "отвєтку" від дуже багатьох людей в Херсоні, як сказав на камеру голова ТСК
Борислав Береза, "Катя дружила з Данилом Доценком, главою обл. сбу,
він їй допомагав ламати корупційні схеми в Херсоні"
це шок! шишка з сбу допомагає секретарці щось ламати в обласному центрі!
таке можливо тільки в нашій країні, однозначно. от вони удвох і наламали,
вважаю що маючи таку "кришу" Катя злетіла з катушок і втратила відчуття реальності.
я багато прочитала про неї, намагаючись розібратись в цій справі,
і мене дуже вразило те все, напишу лише про два епізоди.
Довгий час у Каті на сторінці в ФБ висіла заставка "мєнт отсосі",
увесь той час ішли суди по лінії Катя/голов.мент Херсона.
Не можу собі уявити щоб секретарка нашого мера таке собі дозволяла (бруд в ФБ)
і що мене вразило неймовірно - історія з молодою жінкою,
співробітницею мерії, яку мер Херсона незаконно звільнив як неугодну.
Та відновилася через суд, і мер за порадою Каті надав їй робоче місце
у холодному брудному підвалі, в іншому приміщенні,
людина потрапила в лікарню, але репресії не припинялись,
та дублювалися щодо інших непокірних.
Це знущання з живої душі, і я не здивуюсь якщо
одна з таких жінок вирішила помститись таким чином.
Плюс непонятки з дружиною мера, її теж можна зрозуміти.
Дуже багато херсонців намагались зупитини Катерину в цих ганебних вчинках,
але нікому це не вдавалось, там була підтримка сбу.
Катіна поведінка тих часів аналогічна поведінці Луценка -
безвідповідально публічно ляпати язиком проти неугодних.
І потім місяцями ходити до суду, відповідаючи за наклепи.
Катя не зважала ні на закони ні на презумпцію,
і це цілком логічно що з нею повелися таким же чином.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія