Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В черкассах п***а..ресс

Re: В черкассах п***а..ресс

Брехло

Де я таке сказав? Я сказав, що українські націоналісти не можуть назватися "дружиной" Виключно панславянські* "націоналісти"

Ви вже приписуєте мені наче я не знаю про князівські дружини. До речі, а хто їх князь тоді? Ну якщо вони використовують це слово в тому значені.

*саме через а і без апострофу
це ваша брехня про панславянских, в намаганні захистити брехливого мародера Порошенка
   
Re: В черкассах п***а..ресс

не в президенті справа Взагалі
зараз в ньому і всій тій команді покидьків, яких він особисто очолює
   
Re: В черкассах п***а..ресс

зараз в ньому і всій тій команді покидьків, яких він особисто очолює

В мене до Порошенка є питання та притензії. Мене як виборця та громадянина напрягають певні косяки.

Але

Сьогодні він є гарантом державної безпеки та головнокомандувачем . Проблемним в певних аспектах але ефективним в головних.

Всі решта є ліліпутами або просто дешевими клоунами в руках кремлівських маніпуляторів. Зелепукін - це феєрія свинства. Тимошенко - злочин в лубутенах.

Більше нікого нема Сьогодні. Може буде Завтра.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

в чому саме він ефективний?)))) банда свинарчуків очолена порошенком і які всупереч конституції йменують себе державою не виконують ЖОДНУ статтю Конституції. ні територіальної цілісності, ні правосуддя,  на правозахисту. всі  держінституції імітація\фейк \брехня які покривають чистий свинарчукізм.
бантустан корупціонерія\мародерія\брехляндія (tu)  [ua]

тверозапетра свинарчуки  [ua]
   
Re: В черкассах п***а..ресс

В мене до Порошенка є питання та притензії. Мене як виборця та громадянина напрягають певні косяки.

Але

Сьогодні він є гарантом державної безпеки та головнокомандувачем . Проблемним в певних аспектах але ефективним в головних.

Всі решта є ліліпутами або просто дешевими клоунами в руках кремлівських маніпуляторів. Зелепукін - це феєрія свинства. Тимошенко - злочин в лубутенах.

Більше нікого нема Сьогодні. Може буде Завтра.
він є жадібним брехливим крадієм. Це  ви вважаєте рисами, потрібними головнокомандувачу? Питання риторичне
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Шановні жулькоєбанашки та просто єбанашки аелітного типу

Мої тексти швидше не для вас, а для нормальних людей що читають форум



З вами єбанашками вести дискусію про серйозні речі всерівно що вести дискусію з блохами та вошами про користь гігієни та дезинфекції
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Шановні жулькоєбанашки та просто єбанашки аелітного типу

Мої тексти швидше не для вас, а для нормальних людей що читають форум



З вами єбанашками вести дискусію про серйозні речі всерівно що вести дискусію з блохами та вошами про користь гігієни та дезинфекції


ти не степний вести дискусію. ти звичайний свинарчук-колаборант кацапів )))) населення продажних мародерів колаборантів)) такий же і припиздент)))


   
Re: В черкассах п***а..ресс

він є жадібним брехливим крадієм. Це  ви вважаєте рисами, потрібними головнокомандувачу? Питання риторичне

Якщо б ви не були членом аморальної секти Аферистки, то я б вас спитався про ваші Докази крадійства Порошенка

   
Re: В черкассах п***а..ресс

ти не степний вести дискусію. ти звичайний свинарчук-колаборант кацапів )))) населення продажних мародерів колаборантів)) такий же і припиздент)))
Показати зображення...


Ти мамчур-єбанашка. Пішов в ігнор. Набрид дурний шизоїд
   
Re: В черкассах п***а..ресс

петро олексіович є гарантом безкарності свинарчуків всія України. і гарантом таки. ан відміну від верховенства права і територіальної цілісності. жоден свинарчук мародер корупціонер зрадник не сів. всі творці котлів які сиділив дегенеральному штабі - отрималимедалки і відкати - гелетей он купив собі палац на 20 ямів фунтів.
звісно петро олексійович гарантує безкарність мародерам зрадникам не безкоштовно. а конституційний суд петра олексійовича скаав щонезаконне збагачення віднині не є злочином (tu)  [ua]

це вже навіть не зімбвабве  (tu)  :lol:

скооо вспливе як пораженнко замутив договорняк з хуйлом по здачі криму. коли мамчуру зажмуть яйця  в дверях він такого наспіває
))))
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Мої тексти швидше не для вас, а для нормальних людей що читають форум
так нормальні ж на супі :lol:
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Ти мамчур-єбанашка. Пішов в ігнор. Набрид дурний шизоїд

що . як справжній бепепешник- відразу дезертирувати,  мамчуриш гад)))) так еж сцикливе як і твій припиздент мародер))))))

твердій запитра ))) [ua]

   
Re: В черкассах п***а..ресс

Якщо б ви не були членом аморальної секти Аферистки, то я б вас спитався про ваші Докази крадійства Порошенка
вагон. Будуть надані новому генпрокурору
   
Re: В черкассах п***а..ресс

а куди тікатиме питро? або в кацапстан або в крим або в еленер деенер ))))) бачиш яка у нашого перика широка міжнародна підтримка))))
   
Re: В черкассах п***а..ресс

в принципі він вже на вишку тільки за покривання вбивць небесної сотні. а ще ждоговорняк по криму - дооговорня по лугандону - загнані його дегенералами в котли мобілізовані і добровольці. врттредами і імельніти., щебінь на кримський міст і свиначукізм. тотальна корумпованість "держави" - злісне систематичне порушення яконситуції,

петрику петрику. пара на растов. поки ен пізно
   
Re: В черкассах п***а..ресс

а куди тікатиме питро? або в кацапстан або в крим або в еленер деенер ))))) бачиш яка у нашого перика широка міжнародна підтримка))))
петрику петрику. пара на растов. поки ен пізно
ніхто не вилетить, не виїде і не виповзе (с) Тимошенко (tu) ))

Останнє редагування: 10 березня 2019 04:43:54 від costashu
   
Re: В черкассах п***а..ресс

розуміють  та бачать суть
ага :lol:
   
Re: В черкассах п***а..ресс

ну за свинарчуків))))
   
Re: В черкассах п***а..ресс

на супі зібрались дегенерати мародери брехуни зрадники колаборанти і злодії. тобсто мамчурі і свинарчуки. тільки вони зараз підтримують парашенка)))

скоро буде вкид компри по тому як порошенко і його дегенерали умисно відправили мобілізованих і доброволцьі в вкотли щоб вести свинарчуківські гешефти . мовчання про крим є частина договорняка з хуйлом)))

ждьомс
 свинарчуки - бздіть не бздіть - н едопоможе - амєріка - як казав зразковий бепепешник мамчур - не за вас)))

???? В очікуванні інформації
   
Re: В черкассах п***а..ресс

і поразку України?
але навіть не сподівайтеся : нехай народ бачить істинне ставлення по областях до мародера
купка корисних ідіотів не відображає ставлення всього народу до Порошенко.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

купка корисних ідіотів не відображає ставлення всього народу до Порошенко.
а если копнуть глубже, то у каждого найдется свой скелет в шкафу.
Так же само как и тут на форуме есть кучка зрадофилок, потерявших теплое местечко, полученное при правлении овоща.
Или мечтающих получить теплые доходные места, типа - депутатского кресла и других ништяков.
А их ура патриотизм только вызывает веселье.
Так как даже они знают что будет при правлении косатой, или зеленухи.
А будет так как при овоще, или даже хуже.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Оцей інфантилізм - я ненавиджу владу, то хай хто завгодно прийде - мене вбиває...

Ще раз кажу, люди, думайте головую. Дивіться кого ви підтримуєте. Що вони хочуть, що декларують поза "владу треба прибрати".

Це панслявяністи-білі расисти. Ну не назвуться українські націоналісти "дружиной". Ніколи!

Так само мене лякає, що загрозу применшують, що це бачте тітушня Авакова, який їх використовує... Ні, не тітушня, ці не за гроші, ці зі за ідею, за своє бачення майбутнього. Ідею в якій місця Україні немає

  Мені похєр іхня ідеологія. Достатньо того що ці чмо хочуть замінити собою закон.
  Це реально фашисти.
  Ці під.органи схоже мають намір підірвати Украіну з середини.
  Закінчитись то може тількт справжньою громадянською війнлю та агресією Раші.
  Фінікс і є ворог всім нам.
  Від своіх побратимів ветеранів він сам зрікся
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Достали  эти свинарчуки с порохоботами. Достали.
Где бля*ь были свинарчуки и порохолюбы, когда зимой 2015 солдаты 72мбригады снимали берцы после морозов вместе с кожей в кратковременные морозы под 300С.
И ни одна падла это не зафиксировала

Как раз в это время свинарчук свои 700% наваривал
Покупали и отпрааляли на нулевку много чего. В том числе и обувь. В 72 не отправлял, в 92 отправлял. Плюс баофенги, плюс многое другое. 
   
Re: В черкассах п***а..ресс

шо рвать?
Дупи собі
   
Re: В черкассах п***а..ресс

В мене до Порошенка є питання та притензії. Мене як виборця та громадянина напрягають певні косяки.

Але

Сьогодні він є гарантом державної безпеки та головнокомандувачем . Проблемним в певних аспектах але ефективним в головних.

Всі решта є ліліпутами або просто дешевими клоунами в руках кремлівських маніпуляторів. Зелепукін - це феєрія свинства. Тимошенко - злочин в лубутенах.

Більше нікого нема Сьогодні. Може буде Завтра.
плюсую багато
   
Re: В черкассах п***а..ресс

  Мені похєр іхня ідеологія. Достатньо того що ці чмо хочуть замінити собою закон.
  Це реально фашисти.
  Ці під.органи схоже мають намір підірвати Украіну з середини.
  Закінчитись то може тількт справжньою громадянською війнлю та агресією Раші.
  Фінікс і є ворог всім нам.
  Від своіх побратимів ветеранів він сам зрікся
Соглашусь
   
Re: В черкассах п***а..ресс

  Мені похєр іхня ідеологія. Достатньо того що ці чмо хочуть замінити собою закон.
  Це реально фашисти.
  Ці під.органи схоже мають намір підірвати Украіну з середини.
  Закінчитись то може тількт справжньою громадянською війнлю та агресією Раші.
  Фінікс і є ворог всім нам.
  Від своіх побратимів ветеранів він сам зрікся
де тут фашизм? де тут підміна закону? тут саме про закон - вор повинен сидіти!

   
Re: В черкассах п***а..ресс

Що там? Штурмовик с ПК (Финикс, он же КитКет) не появляется?
Спит гроза барыг с похмелья. Потом перестает свои ветки ночные и охренеет.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

В мене до Порошенка є питання та притензії. Мене як виборця та громадянина напрягають певні косяки.

Але

Сьогодні він є гарантом державної безпеки та головнокомандувачем . Проблемним в певних аспектах але ефективним в головних.

Всі решта є ліліпутами або просто дешевими клоунами в руках кремлівських маніпуляторів. Зелепукін - це феєрія свинства. Тимошенко - злочин в лубутенах.

Більше нікого нема Сьогодні. Може буде Завтра.
АЛЕ. Так твой хазяен и есть рука Москвы.Больший вред Украине нанес только Юсченко
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Що там? Штурмовик с ПК (Финикс, он же КитКет) не появляется?
Спит гроза барыг с похмелья. Потом перестает свои ветки ночные и охренеет.
з чого йому охрінівати?
   
Re: В черкассах п***а..ресс

шо тут? Клеймят позором. Обзівали пособниками хуйла?
Педрики, до вас доходит как любят свинарчуков на местах?
нех шлятся. Вор должен в тюрьме сидет, а не предвборной агитацией заниматя
з.і. с фениксом не знаком. Как будет в Черкассах , обязательно пересечемся. Пивка попьем
   
Re: В черкассах п***а..ресс

 Силовики перешкоджають Нацкорпусу потрапити в Черкаси!

▫️Десятки автомобілів та автобусів з правоохоронцями вирушили з Києва в Черкаси, щоб не допустити нашої зустрічі з президентом Порошенком. Відповідні відео з довгими колонами транспорту силовиків, які слідують за нашими автівками, почали надходити від представників НК, які прямують у Черкаси.

Крім того, поліція без жодних на те причин, масово зупиняє наші автомобілі.
Ці дії посіпак влади свідчать про те, що влада боїться зустрічі з нами, боїться чесної та відвертої розмови.
Але ці залякування й тиск нас не зупинять! Ми їдемо до Порошенка, щоб спитати, коли сядуть свинарчуки, які грабують українську армію!



Останнє редагування: 10 березня 2019 07:53:14 від дмхз
   
Re: В черкассах п***а..ресс

АЛЕ. Так твой хазяен и есть рука Москвы.Больший вред Украине нанес только Юсченко
Та то понятно, шо ваш лозунг враг не в Кремле, а в Киеве.  Сто пиццотый раз пробуете, а украинцы не ведутся. И для них по прежнему главный враг в Кремле. Уже и Савченко подсовывали и майдан 4…101 оплачивали, но гражданскую войну развязать не получилось. И да , мы в курсе, что москали не только Порошенко своим врагом считают, но и Ющенко тоже.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

шо тут? Клеймят позором. Обзівали пособниками хуйла?
Педрики, до вас доходит как любят свинарчуков на местах?
нех шлятся. Вор должен в тюрьме сидет, а не предвборной агитацией заниматя
з.і. с фениксом не знаком. Как будет в Черкассах , обязательно пересечемся. Пивка попьем

Пейте только безалкогольные.
Вам противопоказано. Вон, основной ник в соседней ветке просто мычал уже.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

шо тут? Клеймят позором. Обзівали пособниками хуйла?
Педрики, до вас доходит как любят свинарчуков на местах?
нех шлятся. Вор должен в тюрьме сидет, а не предвборной агитацией заниматя
з.і. с фениксом не знаком. Как будет в Черкассах , обязательно пересечемся. Пивка попьем
кучка проплаченных идиотов., это не весь народ.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

KitKat

Шо ты, конченое.. Как поспал? Готов сесть на бутылку?.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

KitKat

Шо ты, конченое.. Как поспал? Готов сесть на бутылку?.
Слушайте оба, кончайте подобными зоновскими любезностями обмениваться.
Притула,конечно, вообще перестала реагировать на просьбы радиослушателей, но всеж для обоих попрошу бана.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Тогда я вообще ничего не понимаю...

золотые слова
   
Re: В черкассах п***а..ресс

ба, кончайте подобными зоновскими любезностями обмениваться.
Притула,конечно, вообще перестала реагировать на просьбы радиослушателей, но всеж для обоих попрошу

Пусть его забанят.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

KitKat

Шо ты, конченое.. Как поспал? Готов сесть на бутылку?.

кончита, я помню о тебе. не будь такой назойливой
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія