Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Містична історія по мотивах реальних подій. 8-)

  У явіть таке: У Вас випав важкий день. Нерви натягнуті, як струни. І ось у натовпі Ви ненароком штовхнули якусь стару неохайну жінку. (Чи вона Вас – не суттєво). Спалахує словесна суперечка. Образи скоро, як це буває, переростають у погрози.
  Стара Вам повчально: - Так? я стара й неохайна але я є сильною чаклункою отож пороблю тобі так, що світові білому не радий будеш. Ще до мене на колінах приповзеш просити пробачення. Так і знай!
  Стара, божевільна ще й погрожує. Та ну її нах… - заспокоюєте себе.
  Дома наливаєте фужер коньяку й промовляєте: - 21 вік за вікном. Бога та диявола немає отож все то бабські забобони…
  Поволі сварка забувається.
  Минає тиждень – два. Для розлабухи лягаєте на диван й вмикаєте улюблену співачку. Насолоджуєтеся приємним голосом. Аж тут співачка "лажається" - пропускає декілька слів у пісні. Як таке може бути – це ж не концерт а запис із мобільника? Слухаєте ту пісню вдруге, втретє. Та здалося, - заспокоюєте себе, - певно перегрівся на сонці. 
  Через тиждень вмикаєте на ноуті свої улюблені автоперегони. На швидкості заїздите на міст і… бачите своє авто догори дригом. Чути завивання поліцейських авто та карет швидкої. Віртуально Ви труп. Це ще щастя, що тільки віртуально. Глюк програми? Але чому тоді не пригадується сам момент аварії? Виходить так, що декілька секунд ніби випали із відомості.
  Через деякий час Ви залізли на табуретку, щоб з верхньої полиці щось дістати і… приходите до тями на підлозі з болем у руках, ногах та синцями. Що сталося? Чому впав? Чому не пам’ятаю причини падіння? – задумуєтеся.  8-:
  Далі гірше – піднімаєтеся східцями на другий поверх і… опиняєтеся внизу. Болять руки, ноги, з’являються синці на тілі. І, що цікаво: причини та сам процес падіння згадати не можете.
  Як же тепер на люди виходити? Як сідати за кермо авто!?
  Пора, пора мій друже до психотерапевта – вирішуєте Ви й знаходите найкращого.
  Той під’єднує до вашої голови датчики й заводить із вами розмову – ганяє по усіх темах, щоб провірити ваш інтелект.
  В кінці ошелешує Вас: - Я ніяких відхилень у Вас не знаходжу. Ви абсолютно здорова людина. А з якого моменту це у вас почалося?
  - Та з моменту сварки із якоюсь старою відьмою!
  - Було у моїй практиці й таке. Медицина тут безсила. Звертайтесь у монастир або до знахаря.
  Розпитуєте знайомих й знаходите знахаря.
  Той Вам: - Вам пороблено але я, на жаль, відробити не можу. Поробив Вам сильніший за мене тому що. Боротися з ним, це, знаєте, як першорозряднику боротися із майстром спорту. У Вас один вихід: купити подарунок, знайти ту відьму й вибачитися.
  Ваші дії? :S
  P.S. Подібні проблеми із близькою людиною а відьма мешкає по сусідству.
   
majachnja.
ps. chitav bilu voronu. czikavo, hocha hodozhnjoi czinnosti ne mae, a dokumentalna czinnist opisu jittja ludini u skrutnih obstavinah.
   
Re: Містична історія по мотивах реальних подій.  8-)

Дома наливаєте фужер коньяку й промовляєте: - 21 вік за вікном. Бога та диявола немає отож все то бабські забобони…

Бог є, і хто вірить  в Нього, а не у відьм і чортівщину, - тому чортівщина не страшна.
   
Ваші дії?
взяти батога, прийти до бабці, вскочити на спину і наказати везти в Америку :peremoga:
   
Есть формула ...в ответ на проклятия .Спокойно, без волнения и повышенных тонов.
" Спасибог, тебе того желаю, дай Бог тебе здоровья!"
  И на любые слова  в ответ ТОЛЬКО  эту формулу много раз.
 Останавливает любого скандалиста или черноротого.

Останнє редагування: 30 липня 2021 21:26:53 від Георгиу
   
Re: Містична історія по мотивах реальних подій.  8-)

21 сторіччя за вікном а микола все не вгамується
   
21 сторіччя за вікном а микола все не вгамується

Не кожному вдається дожити до маразму.
   
Самовнушение великая сила.

Меня в свое время возле автовокзала в Днепре несколько раз цыгане пытались зацепить на поговорить.
Пару фраз, взгляд в глаза и цыганка уходит. Сейчас просто не замечают.

В Обуховке (Кировское) за поселком есть табор и там цыган коваль от бога, старый уже дед, но уважаемый всеми.
Разговорился я как-то с его племяшкой, забирали они металлолом у мамы.
Сказала интересную фразу - у тебя самого ведьмы в роду, не нас надо бояться, а себя. Если проснешься, большая беда будет.
Уже несколько лет прошло с того дня, а - как проснуться то?


   
Уже несколько лет прошло с того дня, а - как проснуться то?

А для цього треба все цінне замотати в білу хустинку і принести циганці - вона зніме прокляття...
Як діти малі.. :D
   
 «Ворожеи не оставляй в живых» (Исх. 22, 18).
      «Не ворожите и не гадайте» (Лев. 19, 26).
      «И когда скажут вам: обратитесь к вызывателям умерших и к чародеям, к шептунам и чревовещателям,– тогда отвечайте: не должен ли народ обращаться к своему Богу? Спрашивают ли мертвых о живых? Обращайтесь к закону и Откровению. Если они не говорят, как это слово, то нет в них света» (Исх. 8, 19– 20).
      Как видим, Ветхий Завет весьма твердо и однозначно запрещает не только заниматься колдовством, волшебством и прочими видами оккультизма, но даже и обращаться к ним, и весьма определенно сказано, что пророчества гадателей, сновидцев, звездочетов (астрологов), дела волшебников (магов и колдунов) – ЛОЖЬ. Это нужно бы хорошо знать всем верующим христианам и не принимать участия в делах мерзостных пред Господом, ибо сказано про обращающихся к колдунам: «Я обращу лице Мое на душу ту и истреблю ее из народа ее». Не потому ли так и страдают те, кто обращается к колдунам, магам, экстрасенсам и прочим служителям бесовским, что Господь Бог обратил Лице Свое на них с гневом и запрещением ходить к магам, колдунам, астрологам и прочим. Нельзя забывать о том, что ни одно слово Божие не проходит даром.
      Весьма строго подходит к оккультистам и Новый Завет.
      Святой Апостол Павел в Послании к Галатам ясно говорит, что волшебники, как и прелюбодеи, блудники, идолослужители, еретики и прочие «Царствия Божия не наследуют» (5, 21). И не надо себя обманывать, господа колдуны, экстрасенсы, биоэнергетики, что вы служите доброму и богоугодному делу. Это про вас сказано, что «Царствия Божия не наследуют». И пока еще есть время, опомнитесь и покайтесь. У Церкви Христовой есть возможность и сила простить вас, если вы искренне покаетесь и отречетесь от своих бесовских занятий. Помните это и используйте свой шанс покаяния, ибо, кто знает, может быть завтра или даже сегодня будет уже поздно!
      В Деяниях святых апостолов мы читаем такой эпизод. Пребывая на острове Кипр вместе с Варнавою и проповедуя там слово Божие и пройдя весь остров до селения Пафа, апостолы встретились там с проконсулом Сергием Павлом, который желал услышать слово Божие. «А Елима волхв (то есть колдун) противился им, стараясь отвратить проконсула от веры. Но Савл, он же Павел, исполнившись Духа Святаго и устремив на него взор, сказал: о, исполненный всякого коварства и всякого злодейства, сын диавола, враг всякой правды! перестанешь ли ты совращать с прямых путей Господних? И ныне вот, рука Господня на тебя: ты будешь слеп и не увидишь солнца до времени. И вдруг напал на него мрак и тьма, и он, обращаясь туда и сюда, искал вожатого» (Деян. 13, 8–11). Так, мы видим, что колдуны действуют против Бога и ничего не могут, совершенно бессильны против силы Божией, проявившейся в данном случае в словах и вере апостола Павла.
      И святой Апостол Иоанн Богослов в своем откровении обличает колдунов, служителей бесовских: «Блаженны те, которые соблюдают заповеди Его (Божии), чтобы иметь им право на древо жизни и войти в город воротами. А вне – псы и чародеи, и любодеи, и убийцы, и идолослужители... (Откр. 22, 14–15). Таким образом, чародеям (колдунам и им подобным) нет места в Царствии Божием. Подумайте об этом вы, занимающиеся магией, экстрасенсорикой, биоэнергетикой, астрологией и прочей бесовщиной.
      Каноны христианской Церкви категорически запрещают христианам заниматься оккультизмом. Согласно правилам святого Василия Великого, люди, занимающиеся волшебством, подлежат такому же церковному наказанию, как и убийцы. Но почему они приравниваются к убийцам? Разве же они убивают людей? Хуже делают: не страшен тот, кто убивает тело, страшен тот, кто губит душу. Убивающий тело не может погубить душу. А колдуны, как мы показали, отдают свою душу дьяволу на вечную погибель. Заодно они губят и души тех, кто к ним обращается за «помощью», ибо действуют они, как мы постарались вам показать, именно бесовской силой. (С)
   
Re: Містична історія по мотивах реальних подій.  8-)

 
  P.S. Подібні проблеми із близькою людиною а відьма мешкає по сусідству.

Ніколи не ображайте відьму, ви не знаєте які сили за неї вступляться.

А по суті, там не пороблено, а самосглаз. от його хай і знімає.
   
Re: Містична історія по мотивах реальних подій.  8-)

ТС, ти в одному рядку пишеш що ходиш до знахарів, в іншому що це великий гріх. І так всі твої теми про магію. Визначся вже на якій ти стороні - монастиря, чи колдунів.
   
   Виповнилося 17 років як ми посварилися.
  У сімействі мого сина народився хлопчик. Дитину охрестили але гучного торжества не влаштовували - клята бідність. Ми зі сватами та "бабою" випили по келиху вина а своїх кумів молодята запросили у кафе - там була чисто молодіжна вечірка.
  Аж тут односельчани переказали нам сердиті слова куми: "Я подарунок дитині купила а мене, бач, такі вони та сякі не покликали..."
  Вважав, що ця дрібна наша провина скоро забудеться. Як виявилося, помилився…
  Настало літо. Якось мою невістку наздогнала кума й стала відкривати їй нерозумній очі про те у яку сім'ю та потрапила. Та переказала почуте нам й я вкотре схопився за серце. Було боляче до сліз - про мене жоден поганого слова не скаже. Я член церковної "двадцятки" й цим сказано все. Господь Бог заповідав нам любити Його усім серцем своїм і ближнього свого як самого себе. Шанувати батьків та не свідкувати неправдиво. Та хто сьогодні ті заповіти шанує?..
  Запалив на городі сміття. Сталось так, що там трапився шматок пластмаси, котрий при згорянні виділяв сморід. Зазвичай у селах на подібні порушення дивляться крізь пальці. По крайній мірі не пам'ятаю жодної сварки за те, що сусід щось не те запалив у грубці чи на своїй території...
   На подвір'ї куми почулися крики, прокляття, гримання дверима. Невдовзі кума назбирала у себе сміття й послала мою хрещеницю підпалити його на дорозі навпроти воріт нашого будинку. Моя мама помолилась Богові й залила те вогнище свяченою водою. Аж тут з'явилась червона від люті кума й стала викрикувати погрози та прокляття... Її аж тіпало від гніву. І це мені така подяка за допомогу у побудові будинку, за згоду породичатись, за те що на своєму авто возив куди було потрібно, за безліч інших послуг?!
  Наступного ранку виганяв корову на пашу. Аж тут помітив: хрещениця поодаль йде за мною. Я зупинявся й вона зупинялась. Я не перший день живу на цій грішній землі й тому ясно усвідомлював ціль того дійства: кума послала хрещеницю шепотіти прокляття мені у спину. (Душа дитини, самі розумієте, як пластилін...) Так боляче стало: названа дочка шепоче в спину названому батькові прокляття! Була одна відьма, а тут стало дві...
  Невдовзі стало боліти серце. Знайшов в Інтернеті магічні ритуали й довідався: ворогові невпинно шепчуть в спину прокляття в котрому є такі слова "рви, коли, щипай серце ворога мого..."
  Що робити? Вивчити те прокляття й відплатити тією ж монетою - йти за кумою та хрещеницею й шепотіти прокляття їм в спину? Не такий я чоловік. Пішов до церкви й, поставивши свічку за здоров'я своїх кривдників, став молитись, щоб Бог їх врозумив.
  Життя складне й ми іноді сваримося. У подібних випадках люди, як правило, висловлюють в очі один одному наболіле та рвуть усілякі стосунки. Але із піною з рота читати замовляння, прокляття, ставити свічки у церквах "за упокій", підсипати могильну землю, підливати воду, котрою обмивали покійника - це вже, погодьтесь, занадто...
  Батько мій покинув цей світ у 68 річному віці. Два роки перед смертю спав днями та ночами – ніщо крім сну його не цікавило.
  Ворожка сказала, що йому було пороблено та слова до справи ж не підшиєш…  :(
   
Ворожка сказала
Нафуя вам унитазы, врачи, компы и телефоны ? Выкиньте все нафуй и слушайте ворожек, попа, ясновидящих и лозоходцев. И гуру личностного роста, чуть не забыл, прости Господи.
   
Re: Містична історія по мотивах реальних подій.  8-)

Самовнушение великая сила.

Меня в свое время возле автовокзала в Днепре несколько раз цыгане пытались зацепить на поговорить.
Пару фраз, взгляд в глаза и цыганка уходит. Сейчас просто не замечают.

В Обуховке (Кировское) за поселком есть табор и там цыган коваль от бога, старый уже дед, но уважаемый всеми.
Разговорился я как-то с его племяшкой, забирали они металлолом у мамы.
Сказала интересную фразу - у тебя самого ведьмы в роду, не нас надо бояться, а себя. Если проснешься, большая беда будет.
Уже несколько лет прошло с того дня, а - как проснуться то?

Сходи к ворожке бабке - спроси.
Только чи надо оно тебе?
Бо можно так поробовать, что потом не рад будешь
   
Re: Містична історія по мотивах реальних подій.  8-)

Запалив на городі сміття. Сталось так, що там трапився шматок пластмаси, котрий при згорянні виділяв сморід. Зазвичай у селах на подібні порушення дивляться крізь пальці. По крайній мірі не пам'ятаю жодної сварки за те, що сусід щось не те запалив у грубці чи на своїй території...
   На подвір'ї куми почулися крики, прокляття, гримання дверима. Невдовзі кума назбирала у себе сміття й послала мою хрещеницю підпалити його на дорозі навпроти воріт нашого будинку. Моя мама помолилась Богові й залила те вогнище свяченою водою. Аж тут з'явилась червона від люті кума й стала викрикувати погрози та прокляття... Її аж тіпало від гніву. І це мені така подяка за допомогу у побудові будинку, за згоду породичатись, за те що на своєму авто возив куди було потрібно, за безліч інших послуг?!
  Наступного ранку виганяв корову на пашу. Аж тут помітив: хрещениця поодаль йде за мною. Я зупинявся й вона зупинялась. Я не перший день живу на цій грішній землі й тому ясно усвідомлював ціль того дійства: кума послала хрещеницю шепотіти прокляття мені у спину. (Душа дитини, самі розумієте, як пластилін...) Так боляче стало: названа дочка шепоче в спину названому батькові прокляття! Була одна відьма, а тут стало дві...
  Невдовзі стало боліти серце. Знайшов в Інтернеті магічні ритуали й довідався: ворогові невпинно шепчуть в спину прокляття в котрому є такі слова "рви, коли, щипай серце ворога мого..."
  Що робити? Вивчити те прокляття й відплатити тією ж монетою - йти за кумою та хрещеницею й шепотіти прокляття їм в спину?

Ти - хворий на параною, антику.
Тобі потрібно побільше читати книжок, бажано - фізику, хімію і астрономію, шкільний курс, - аніж писати.
Багато речей стануть на свої місця.
   
   Весна 1968. Ми з мамою працювали на присадибній ділянці. Несподівано викопав якийсь маленький фанерний ящик. Що це може бути? Звідки цей ящик міг тут взятись? Ми ж кожного року обробляємо цю ділянку й нічого подібного тут не прикопували.
  Мама категорично заявила: "Не смій брати в руки! Це відьми нам щось підробили!"
  Однак я тільки посміявся з неї: "Он люди в космос літають і жодного разу не бачили там ні Бога, ні диявола, а ти ще віриш у ці бабські забобони!" (Американці в той час планували висадитися на Місяць).
  Узяв ящик у руки, розламав та й викинув на дорогу. Невдовзі запримітив дивну закономірність: не було дня без серйозних неприємностей. З незрозумілих причин раз у раз потрапляв у непередбачені ситуації - ніби якась сила тягнула мене туди, де має статись біда. Врешті-решт на рівному місці впав із велосипеда - штанина потрапила у ланцюгову передачу й водночас із цим передній бризговик, зігнувшись, намертво заклинав переднє колесо. Полетів через руль й коли приземлився, то ще й велосипед добряче вдарив по спині. Відразу відчув себе погано. Ледве дійшов до хати. Викликали авто швидкої допомоги. Лікарі швидкої забрали мене у лікарню й там, ретельно обстеживши, поклали на операційний стіл.
   Проснувся вранці у палаті, а через деякий час лікар на обході пояснив, що у мене був травматичний розрив селезінки отож її довелося видалити. "Не переживайте, без селезінки можна жити!" - заспокоїв він мене. Я розповідав як покалічився, але лікарі не вірили, що можна відбити селезінку, впавши з велосипеда.
 Та ось відчинились двері, і в палату зайшла старша сестра мого батька. Підійшла, поцілувала, стала співчувати та настирливо пригощати. Я відмовився - не до їжі було. Гостинці виклала в тумбочку. Я знав, що вона в очі лагідна, а позаочі нас із мамою ненавидить. А все почалося через хату. Родичі хотіли, щоб батько одружився з іншою і йшов у прийми - тоді все житло дісталося б їм. Тато ж одружився з мамою й привів її у рідний дім, так що, хату довелося розділити навпіл: в одній половині оселився тато з мамою, у другій - сім'я молодшої батькової сестри. Старша батькова сестра була змушена будувати власну хату. Тільки-но моя тітка вийшла, у тумбочці гучно лопнула принесена нею пляшка лимонаду. Подумалося:  це неспроста.
                                                               " …зробіть так, щоб я дізналась хто це зробив".
  Після виписки із лікарні мама розповіла, що ходила до ворожки, і та, розкинувши карти, сказала: "Було пороблено на смерть, і ті люди дуже незадоволені, що ваш син вижив. Карти кажуть, що йому випадає ще одна лікарня, але не така страшна як зараз. Якщо хочете, зроблю так, що все зло, якого вороги вам бажають, повернеться до них самих".
  - Ні, - відповіла я - хай їх Господь судить, а Ви зробіть так, щоб я дізналась хто це зробив.
  - Гаразд. Ідіть додому, і хто перший прийде, то це він і є. Тільки нічого не давайте з хати взяти…
  Коли прийшла додому, твоя тітка Марія вже чекала мене біля дверей:
  - Ой, я чула, у вас таке горе, таке горе... Ось я Миколі свіжого молочка принесла.
  Поставила банку на стіл, а я їй кажу:
  - У мене немає чистої банки взамін.
  - А мені будь-яка підійде! - і, схопивши брудну банку з підвіконня, вибігла з хати.
                                                                       
   
Re: Містична історія по мотивах реальних подій.  8-)

Антік, можу хорошого лікаря порекомендувати. Він тут у нас на форумі пише.
   
Re: Містична історія по мотивах реальних подій.  8-)

Не розумію, як в одній голові може вживатися і релігія (віра в Бога) і чортівня різна?
   
       Віщий сон та пророцтво збуваються.
  Мій друг Михайло розповів мені сон, який приснився йому перед тим, як я потрапив до лікарні: "На наше село нападають вороги, а ти всіх переконуєш, що перемога буде за нами та зброю роздаєш. Тут піднялась стрілянина, а ти вискакуєш з окопу та кричиш: "За мною! Уперед!". Лунає кулеметна черга і ти падаєш... А через три дні ти впав із велосипеда і потрапив у лікарню".
  Збулось передбачення ворожки: невдовзі я потрапив в інфекційну лікарню з діагнозом "сивороточний гепатит" - у попередній занесли вірус при переливанні крові. Держава, не провівши аналізу донорської крові, зекономила копійки а втратила на лікуванні таких як я тисячі карбованців...
   Якщо окупація Чехословаччини породила в моїй свідомості серйозні сумніви в мудрості комуністичної влади, то цей трагічний випадок наніс нищівного удару по нашій атеїстичній пропаганді. Даремно я забув науку бабусі та почуті розповіді, котрі "мотав на вус"! Одурений учителями та державною пропагандою, я не вірив в існування Бога та диявола, висміював ікони, які висіли в хаті, а тепер збагнув, що жорстоко помилився. Усе ці події спонукали мене багато думати, спостерігати за життям.
    П.С.До чого це я? Декотрі запевняють: Не вір в силу чаклунів отож і не бійся й на тебе ті чародійства не подіють.
  Брехня! Подіють! Ще й як подіють!  :shuffle:
   
Re: Містична історія по мотивах реальних подій.  8-)

Ваші дії?

Не сваритися із-за дрібниць. Не будьте чортом.

Доля чортів страдати від відьом, саме тому що чорти.


Останнє редагування: 31 липня 2021 16:40:39 від Аeternitas
   
Re: Містична історія по мотивах реальних подій.  8-)

Самовнушение великая сила.
на этом всё
   
Якщо у вас стрес після важкого дня виходить на неохайних бабусь - то вам тре до спеціального лікаря-мізкоправа, або змиритися що ви такий як і всі хто вас оточує - бидлофани
   
Re: Містична історія по мотивах реальних подій.  8-)

Для некоторых людей и интернет мистика, и электрическая лампочка - чудо.

Все дело в образовании, в общем уровне развития человека.

Люди необразованные чаще верят в мистику и выигрыш в лотерее, чем в свой ум, свои силы и свою обязанность долго и упорно работать.

Чудес не бывает, Антик. Дед Мороз - выдумка. Эльфы, ведьмы и кикиморы - фантазии.

Извините, что разочаровал.
   
Для некоторых людей и интернет мистика, и электрическая лампочка - чудо.

Все дело в образовании, в общем уровне развития человека.

Люди необразованные чаще верят в мистику и выигрыш в лотерее, чем в свой ум, свои силы и свою обязанность долго и упорно работать.

Чудес не бывает, Антик. Дед Мороз - выдумка. Эльфы, ведьмы и кикиморы - фантазии.

Извините, что разочаровал.
  Із Біблії:
  Мойсей зростав у розкошах, отримував найкращу на той час освіту, але не забував Бога та якого народу він син. Одного разу він побачив як єгиптянин б'є ізраїльтянина й убив кривдника. Про цей вчинок довідався фараон і Мойсей, щоб уникнути покари, втік у мідіянський край й там одружився на дочці жреця. Пас отари тестя й побачив палаючий терновий кущ, котрий горів та не згорав.
  Коли ж підійшов ближче то почув голос Бога, Котрий наказував йому повернутись в Єгипет, щоб вивести звідти ізраїльтян "до Краю що тече молоком та медом". Щоб фараон повірив посланцеві, Бог наділив Мойсеєву палицю здатністю перетворюватись на змію та руку здатністю покриватись проказою.
  Мойсей прибув до фараона й продемонстрував ці чуда. Фараон покликав мудреців, ворожбитів і їхні палиці теж перетворились на змій та Мойсеєва палиця, перетворившись на змію, проковтнула палиці-змії придворних чародіїв. Та запеклим було серце фараона - не погоджувався відпускати безкоштовних рабів. Тоді Господь став насилати на Єгипет кари: вода перемінилась на кров, нашестя жаб, вошей, мух, моровиця на худобу, гнояки на тілі, град, сарана, темрява. Щоразу як тільки наступала кара, настрашений стихійним лихом фараон погоджувався відпустити народ Ізраїля. Та як тільки лихо минало фараон робив висновок, що те все трапилось випадково й рішення своє відміняв. Тоді за непослух Господь вигубив у єгиптян усе первородне від худоби до людини. Лише в час такого великого горя фараон повірив, що то кари від Бога за непослух й відпустив Ізраїлевих синів.
  До речі, різноманітні стихійні лиха є карою землянам за непослух (порушення заповідей). А втім, це тема окремої розмови.  8-)
   
   Французький історик П'єр Дюфур в своєму дослідженні "Історія проституції" серед іншого пише: "Снодійні та приворотні зілля використовувалися тими, для кого любов була професією: куртизанками, розпусницями. Заняття це вважалося таїнством, котрим володіли чарівниці із Фесалії та Фрігії. Теокріт та Лукіан розкривають деякі тонкощі їх виготовлення. Лукіан навіть називає способи їх виготовлення в любовних справах та на випадок помсти. Таіс, від котрої пішов коханець до Горгони, приписує цю зраду дії приворотної страви, приготовленої матір'ю Горгони. "Вона знає, - пише Таіс, - всі фесалійські спокуси. Навіть Місяць спускався від її голосу. Її бачили літаючою опівночі".
  Дії нечистої сили приписують осліплення нещасного до такої степені, що той не бачив ні зморщок, ні природних вад своєї возлюбленої.
  Мелісса, щоб повернути свого возлюбленого Харуса, котрий пішов від неї до Симміки, прохає Бахшису  прислати їй чарівницю. Та повинна зробити все, щоб коханець зненавидів суперницю.
  - "Я знаю, моя дорога, - відповідає Бахшиса, - чарівницю із Сірії. Вона займеться твоєю справою. Вона примирила мене на протязі чотирьох місяців із Фанаїсом: заклинання, котре вона знає, привело його до моїх ніг, коли я вже ні на що не надіялася".
  - Чого ж вимагає стара? - запитує Мелісса.
  Та відповідає:
  - Її ворожба не дорога. Дають одну драхму та хліб, додають сім оболів, сіль, пахощі, пучок соломи, чашу, котру вона сама наповнює і потім випиває. Також потрібно декілька речей, котрі є власністю твого возлюбленого: одяг, взуття, волосся або щось подібне.
  Існувало багато напоїв-наїдків: приворотних, збуджуючих ненависть, роблячих мужчин імпотентами а жінок безплідними, навіть смертоносних. Використання їх було небезпечним. Тим не менше гетери постійно використовували їх в своїх інтригах. Арістотель розповідає, як одна жінка дала своєму напій, від котрого той помер. Ареопаг виніс виправдальний вирок, мотивуючи його тим, що в наміри жінки не входила смерть.
  Щоб заставити чоловіка зненавидіти ту, котру той кохає, йдуть по його сліду й непомітно ставлять праву ногу в слід лівої, приговорюючи при цьому відповідні заклинання.
  Крутячи спеціальний шар, чарівниця приговорює: "Як мідний шар крутиться під владою Венери, так нехай твій обранець крутиться біля порогу дому твого". При цьому у вогонь кидається воскова фігурка, названа по імені мужчини чи жінки, котрим потрібно навіяти любов. Ледве чується бурмотіння старої: "Так, як горить віск під владою викликаного мною божества, так нехай запалає любов'ю серце, котре я хочу спокусити". Були й інші урочисті наговори, котрі супроводжувалися жертвенними приношеннями та торгівлею чародійними наїдками.
  Звичними були настоянки, мазі, в склад котрих входили трави, наркотичні, спазматичні, охолоджуючі чи збуджуючі чуттєвість речовини.
   - Використання чародійних напоїв та наїдків небезпечне, - писала Мирина Никіпії. - Часто воно буває фатальним. Та це не має значення. Важливо, щоб Дифіл жив з любов'ю до мене, або помер люблячи Фесаллу.
  Куртизанки, поїдаємі жадібністю, честолюбством або помстою, намагались передбачити долю. Для цієї мети звертались до фесалійок з питанням: який буде результат планованої авантюри і взагалі, що чекає їх в майбутньому. Глісера в листі до поета Менандра розповідає про жінку із Фригії, котра "вміє з допомогою вірьовок із тростини передбачувати долю. Вона розвішує їх вночі й по їх коливанню під дією вітру взнає долю богів так вірно, ніби сама з ними розмовляє".
Стосовно приворотного зілля, то воно є настільки дієвим та небезпечним, що навіть дозоване його використання викликало страх, а перевищена доза часто приводила до божевілля або смерті.         
  О, скільки їх, молодих та старих, знатних, розумних, дужих та сміливих, багатих та бідних потрапили в подібні пастки. Не я був першим раніше, не останнім сьогодні... Чомусь ніхто не звертає увагу на й досі актуальний наказ Бога: "Чарівниці не зоставиш при житті". (Друга книга Мойсеєва 22:17)  :shuffle:
   
Бог є, і хто вірить  в Нього, а не у відьм і чортівщину, - тому чортівщина не страшна.

 :buba:
   
  У явіть таке: У Вас випав важкий день. Нерви натягнуті, як струни. І ось у натовпі Ви ненароком штовхнули якусь стару неохайну жінку. (Чи вона Вас – не суттєво). Спалахує словесна суперечка. Образи скоро, як це буває, переростають у погрози.
  Стара Вам повчально: - Так? я стара й неохайна але я є сильною чаклункою отож пороблю тобі так, що світові білому не радий будеш. Ще до мене на колінах приповзеш просити пробачення. Так і знай!
  Стара, божевільна ще й погрожує. Та ну її нах… - заспокоюєте себе.
  Дома наливаєте фужер коньяку й промовляєте: - 21 вік за вікном. Бога та диявола немає отож все то бабські забобони…
  Поволі сварка забувається.
  Минає тиждень – два. Для розлабухи лягаєте на диван й вмикаєте улюблену співачку. Насолоджуєтеся приємним голосом. Аж тут співачка "лажається" - пропускає декілька слів у пісні. Як таке може бути – це ж не концерт а запис із мобільника? Слухаєте ту пісню вдруге, втретє. Та здалося, - заспокоюєте себе, - певно перегрівся на сонці. 
  Через тиждень вмикаєте на ноуті свої улюблені автоперегони. На швидкості заїздите на міст і… бачите своє авто догори дригом. Чути завивання поліцейських авто та карет швидкої. Віртуально Ви труп. Це ще щастя, що тільки віртуально. Глюк програми? Але чому тоді не пригадується сам момент аварії? Виходить так, що декілька секунд ніби випали із відомості.
  Через деякий час Ви залізли на табуретку, щоб з верхньої полиці щось дістати і… приходите до тями на підлозі з болем у руках, ногах та синцями. Що сталося? Чому впав? Чому не пам’ятаю причини падіння? – задумуєтеся.  8-:
  Далі гірше – піднімаєтеся східцями на другий поверх і… опиняєтеся внизу. Болять руки, ноги, з’являються синці на тілі. І, що цікаво: причини та сам процес падіння згадати не можете.
  Як же тепер на люди виходити? Як сідати за кермо авто!?
  Пора, пора мій друже до психотерапевта – вирішуєте Ви й знаходите найкращого.
  Той під’єднує до вашої голови датчики й заводить із вами розмову – ганяє по усіх темах, щоб провірити ваш інтелект.
  В кінці ошелешує Вас: - Я ніяких відхилень у Вас не знаходжу. Ви абсолютно здорова людина. А з якого моменту це у вас почалося?
  - Та з моменту сварки із якоюсь старою відьмою!
  - Було у моїй практиці й таке. Медицина тут безсила. Звертайтесь у монастир або до знахаря.
  Розпитуєте знайомих й знаходите знахаря.
  Той Вам: - Вам пороблено але я, на жаль, відробити не можу. Поробив Вам сильніший за мене тому що. Боротися з ним, це, знаєте, як першорозряднику боротися із майстром спорту. У Вас один вихід: купити подарунок, знайти ту відьму й вибачитися.
  Ваші дії? :S
  P.S. Подібні проблеми із близькою людиною а відьма мешкає по сусідству.

Миколо Батьковичу. Я розумію, ти стараєшся, але ну, сам прочитай: "Так? я стара й неохайна але я є сильною чаклункою отож пороблю тобі так, що світові білому не радий будеш. Ще до мене на колінах приповзеш просити пробачення. Так і знай!" Це звучить неприродно. Люди між собою так не говорять. А коли в діалогах відчувається фальш, пропадає бажання читати далі.
   
  Дядечко Лао, я Вам розповім як іноді говорять люди:
  Зайшов кум і:
  - У мене сьогодні день народження. Давай пляшку розіп'ємо - пригощаю. Моя поїхала у село, так що я гуляю.
  Я ж на те: - Добре, куме, тільки ти вже більше не добавляй.
  - Та ти що - сам знаю. Вип'ємо й я піду дивитися телевізор. До вечора навіть запаху не буде...
   Серед ночі у спальні задзвонив телефон. Моя зняла слухавку й почула п'яний голос куми:
  - Мій нализався, як свиня! Та щоб тим людям, що його напоїли та їхнім дітям Бог дав те, те й те!..
  І полилась добірна лайка, погрози та прокляття... (Не цитую дослівно - забанять).  ;)
  І де тут фальш?  :shuffle: 

   
Re: Містична історія по мотивах реальних подій.  8-)

Миколо Батьковичу. Я розумію, ти стараєшся, але ну, сам прочитай: "Так? я стара й неохайна але я є сильною чаклункою отож пороблю тобі так, що світові білому не радий будеш. Ще до мене на колінах приповзеш просити пробачення. Так і знай!" Це звучить неприродно. Люди між собою так не говорять. А коли в діалогах відчувається фальш, пропадає бажання читати далі.

Він НАВМИСНЕ поширює всяку чортівщину на форумі, - ймовірно тому, що сам йому служить.
Я б казав - вічний бан. Або хоча б на 3 роки, - може термін його контракту з повелителем мух пройде.
   
Він НАВМИСНЕ поширює всяку чортівщину на форумі, - ймовірно тому, що сам йому служить.
Я б казав - вічний бан. Або хоча б на 3 роки, - може термін його контракту з повелителем мух пройде.
  Декотрих тема існування Бога та диявола неабияк плющить. Самі сатаністи? Ні?  B-)
  "Основним завданням диявола є добитися того, щоб люди не вірили в його івнування". (С)
   
  Дядечко Лао, я Вам розповім як іноді говорять люди:
  Зайшов кум і:
  - У мене сьогодні день народження. Давай пляшку розіп'ємо - пригощаю. Моя поїхала у село, так що я гуляю.
  Я ж на те: - Добре, куме, тільки ти вже більше не добавляй.
  - Та ти що - сам знаю. Вип'ємо й я піду дивитися телевізор. До вечора навіть запаху не буде...
   Серед ночі у спальні задзвонив телефон. Моя зняла слухавку й почула п'яний голос куми:
  - Мій нализався, як свиня! Та щоб тим людям, що його напоїли та їхнім дітям Бог дав те, те й те!..
  І полилась добірна лайка, погрози та прокляття... (Не цитую дослівно - забанять).  ;)
  І де тут фальш?  :shuffle: 

Це вже краще.
   
Re: Містична історія по мотивах реальних подій.  8-)

"Основним завданням диявола є добитися того, щоб люди не вірили в його івнування". (С)

Це він тобі сам сказав?
... бо в Біблії я таке не знайшов.
   
Він НАВМИСНЕ поширює всяку чортівщину на форумі, - ймовірно тому, що сам йому служить.
Я б казав - вічний бан. Або хоча б на 3 роки, - може термін його контракту з повелителем мух пройде.

Та якби ж воно не виглядало як графоманія, то хай би собі поширював на здоров'я.
   
Re: Містична історія по мотивах реальних подій.  8-)

Та якби ж воно не виглядало як графоманія

Ну так.
   
Не розумію, як в одній голові може вживатися і релігія (віра в Бога) і чортівня різна?
Яка віра нафуй ? Магічне мислення сотен тисяч років не можна перебити одним 1000літтям. Церква - така сама ворожка, лише із незрозумілим Євангелієм. А Ісус -  лише моцний чародій серед чародіїїв-святих та Богині-Матері Богоматері.
   
Re: Містична історія по мотивах реальних подій.  8-)

Мистика,ворожки,ведьмы… И с этими людьми я пытаюсь о чем то аргументированно спорить  :lol:
   
            "Допоможу налагодити долю".
  Познайомився із молодим чорнокнижником. Розговорились. Почув таку повчальну розповідь:
  - Жив так собі, без радості, без печалі. Виникло бажання набути якісь надзвичайні здібності, досягти багатства, успіху, слави.
  Звернувся до знайомого чорнокнижника й попросив допомогти набути магічної сили. Той до мене серйозно: "Ти добре подумав!?" Я відповів, що ради сили та влади згоден на все. Тоді він опівночі повів мене до воріт кладовища й змусив повторювати слова присяги дияволові. Після виконання того ритуалу я спав три доби. Проснувся іншою людиною: я вже любив тільки себе, на інших же людей дивився як на лохів, як на матеріал для досягнення власних цілей. Водночас став якимсь дивним чином відчувати присутність духів. І вони мені підкорялись! Такі слова як совість, сором, мораль стали мені смішними. Мені стало абсолютно байдуже, що про мою поведінку будуть говорити люди. Дав об'яву в газету: "Допоможу налагодити долю". З'явились клієнти - кожний же хоче містичним шляхом досягнути бажаної цілі. Разом із клієнтами з'явився достаток - чаклую ж не задарма. Про мої діяння говорять різне, але ніхто втручатись не хоче - розуміють же, що я можу не тільки налагоджувати долю...
 :shuffle:
   
Яка віра нафуй ? Магічне мислення сотен тисяч років не можна перебити одним 1000літтям. Церква - така сама ворожка, лише із незрозумілим Євангелієм. А Ісус -  лише моцний чародій серед чародіїїв-святих та Богині-Матері Богоматері.
+ :-B

"біблія" блеац :facepalm1:
   
Re: Містична історія по мотивах реальних подій.  8-)

Вот что тема животворящая про ведьму делает

Люди на глазах начинают сходить с ума

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія