Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна навряд чи незабаром вступить до НАТО (Джо Байден)

протиставлення "як"  означає якість а не наявність
"Як це робив" - наявність дії.

"Слабенько"

З якою метою ти брешеш, протиставляючи абсолютно однакові дії двох людей (Зеленський тер із Путнім, а потім перестав, Порошенко тер із хуйло, а потом перестав).

Чому Порошенко тре з польськими дружніми політиками, а не з хуйло, як це робив Зеленський?

Останнє редагування: 20 січня 2022 09:53:52 від Drake
   
якщо Зеленський промосковський, то чому він тре із Байденом і Блінкіним а не із хуйло і Медведчуком як Петро це робив?
Перетирають з тим, з ким є про що перетирати. А якщо вже все перетерто, то що там ще перетирати?
   
Что сделал чекист мажор
Виклав відео із невдоволенням забороною Сватів.
   
Все ж треба зрозуміти, що змінилось за ці роки, чому членство в НАТО стало знов віддаленою перспективою, а не вирішеним питанням, як це було до літа 2019 року?
   
Бути проросійським - означає мати хоч і уєбанську, та все ж позицію.
А зєля твій - просто нікакой, звичайна шмата без принципів і переконань, йому пох перед ким блазнювати на корпоративі, аби капєйка падала і аплодисменти звучали. Чия рука в дупі ляльки, те амплуа вона й грає.


правильно

у Англії немає вічних друзів і ворогів, є тільки вічні інтереси  (tu)
   
"Як це робив" - наявність дії.

"Слабенько"

З якою метою ти брешеш, протиставляючи абсолютно однакові дії двох людей (Зеленський тер із Путнім, а потім перестав, Порошенко тер із хуйло, а потом перестав).

Чому Порошенко тре з польськими дружніми політиками, а не з хуйло, як це робив Зеленський?


Порошенко не перестав

ти знову бездарно брешеш

жму руку, обнімаю (с)
   
чому членство в НАТО стало знов віддаленою перспективою, а не вирішеним питанням, як це було до літа 2019 року?

вагнергейт, Беня, посмотреть путiну в глаза,


   
Порошенко не перестав

ти знову бездарно брешеш

жму руку, обнімаю (с)

надеешься получить место гауляйтора польтавы, наш маланский друг?
   
"Оп'ять двадцять п'ять" (c)

Ну гляньте на протеже Коломойського Зелю та зекоманду 95.
Яке НАТО? Це як з бухим Вовчиком йти у бар дівок знімати.
   
надеешься получить место гауляйтора польтавы, наш маланский друг?


звичайно

буду читати доноси, які ти строчитимеш
   
Порошенко не перестав
Підтримай твердження наведенням останніми датами офіційно підтвердженого спілкування Зеленського з хуйло та Порошенко з хуйло (відповідно).
   
Макс Назаров

а ведь вчерашняя пламенная речь Байдена о катастрофе, санкциях, дне и прочих бедах для России (которые обязательно обеспечит Америка), но одновременно с чёткой и главной конфетой для хуйло с обещанием НАТы без Украины - это абсолютно в стиле каждой украинской власти

самые надутые щёки, русофобия и другие ненавистные бла бла

а на деле - жмут руки, обнимают, да сериальчиками с конфетками торгуют
   
02 дек 2018

Порошенко рассказал о неудачных попытках связаться с хуйло по телефону

https://www.rbc.ru/politics/02/12/2018/5c0400b39a7947846748fe53


 :lol:
   
Можливо, значне зменшення шансів України на членство в НАТО з літа 2019 року обумовлене відповіддю на це запитання:

Чому Порошенко тре з польськими дружніми політиками, а не з хуйло, як це робив Зеленський?
   
02 дек 2018

Порошенко рассказал о неудачных попытках связаться с хуйло по телефону

https://www.rbc.ru/politics/02/12/2018/5c0400b39a7947846748fe53


 :lol:
Дати останнього спілкування наведено не було.

З якою метою ти збрехав, що "не перестав"?
   
хуйло падлюка перестав слухавку брати і передоручив Петра Медведчуку, тіпа нє ровня

знай свойо мєсто (с)

 :facepalm:
   
хуйло падлюка перестав слухавку брати і передоручив Петра Медведчуку, тіпа нє ровня

знай свойо мєсто (с)

 :facepalm:

 :)

   
26.04.2021
Зеленський доручив Єрмаку домовитися про зустріч з хуйло

9 місяців тому
Зеленський хоче зустрітися з хуйло у Ватикані

Чому Зеленський хоче зустрітись із хуйло, а не допомагає армії, як це робить Порошенко?
   
хуйло падлюка перестав слухавку брати і передоручив Петра Медведчуку, тіпа нє ровня

знай свойо мєсто (с)

 :facepalm:
клоунада, коли спіймали на черговій брехні.
   
Можливо б, що вже б взяли в НАТО, якби не третій рік зустрічей та прагнення зустрічей із керівником агресора та головним агресором.

Пропоную обговорити чемно та конструктивним шляхом.
   
Оце зрада
Всі і так про це знали
Чи хтось мріяв що завтра покличутт?
І треба було гілку на очевидну річ відкривати?

Чи це щоб зрадоньку накинути?

Зрада только для ваты.Из той же серии что штаты сказали что воевать за нас не будут.Как будто когда то говорили что будут или обязаны
   
Сцука приносити тему Сметани як доказ того що Україна вже ось ось в нато - це піз-ць... Дрейк ти уєпан чи троль?
Сметана, дави порохатих...

Шановний DRIM, а чому менше, ніж за добу, цілковита підтримка Сметани в профільній темі змінилась на глузування над ним? Що трапилось за ніч? Не хочу підозрювати шановного співрозмовника в лицемірстві або в інфантилізмі, коли людина через панування емоцій над інтелектом реагує суто на особистості, а не написане.
   
Шановний дописувач Сметана підтвердив автентичність інформації про те, що Зеленський є чинним неформальним головою НАТО, тому заява Байдена справді шокуюча.

Так я же источник, прозорливый  B-)
   
Шановний DRIM, а чому менше, ніж за добу, цілковита підтримка Сметани в профільній темі змінилась на глузування над ним? Що трапилось за ніч? Не хочу підозрювати шановного співрозмовника в лицемірстві або в інфантилізмі, коли людина через панування емоцій над інтелектом реагує суто на особистості, а не написане.

Памятаєш я казав що ти тупий, тобі цього не зрозуміти? Так от ти підтверджуєш мої слова.
   
Памятаєш я казав що ти тупий, тобі цього не зрозуміти? Так от ти підтверджуєш мої слова.
Знов хамська агресія декласованого елементу замість змістовної контраргументації чи пояснення радикальної зміни поглядів за одну ніч.
   
Знов хамська агресія декласованого елементу замість змістовної контраргументації чи пояснення радикальної зміни поглядів за одну ніч.

Нє, ну я не вірю. Навіть прихильники певної політсили не може бути настільки тупим.
   
Вы собственно Байдена слушали? Очевидно нет. А Байден сказал как отрезал - хуйло большой войны не хочет и с ним можно договорится позволив ему проводить небольшие военные операции в Украине. Всё.

Какое к чёрту НАТО.
   
б***ь
что вы кудахчите?
хуйло хотело услышать "гарантии", типа честное пионерское - оно услышало
   

кацапка ще й сюди приперлася
зі своїми наративами
якщо кацапня це разганаяє, то точно фуйня

   
Вы собственно Байдена слушали? Очевидно нет. А Байден сказал как отрезал - хуйло большой войны не хочет и с ним можно договорится позволив ему проводить небольшие военные операции в Украине. Всё.

Какое к чёрту НАТО.

я слышал и комментарии белого дома тоже

так что куйлу добро подаловать в ад
если бы еще не кловун наш зеленый, вообще было бы все ок

ты же тьотя при быдлане срала что Штатам в Украину вообще покуй? :laugh:
   
Чергове підтвердження від Сметани, що ми от-от маємо вступити до НАТО, вибачайтесь!

Ну шо убедились ? Сегодня Решение Англии о союзе с Украиной ....

Так шо я часто говорю то шо еще не скоро дойдет простым ............ B-)
   
в этой ветке больше всего нравится работа коллективного фуповского мозга. президент америки заявил, что вступления в нато не состоится, а эти попоголовые обсуждают великого петра :)
   

кацапка ще й сюди приперлася
зі своїми наративами
якщо кацапня це разганаяє, то точно фуйня

читай кацапню, тетя. прямо из белого дома

But the likelihood that Ukraine is going to join NATO in the near term is not very likely, based on much more work they have to do in terms of democracy and a few other things going on there, and whether or not the major allies in the West would vote to bring Ukraine in right now.
https://www.whitehouse.gov/briefing-room/speeches-remarks/2022/01/19/remarks-by-president-biden-in-press-conference-6/
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія