Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На Прикарпатті спортивний літак упав на будинок :(

Наче подуріли,
В Хмельницькому майже щодня цілий день над містом на низьких висотах куражі ловлять,летіть десь в поле так ні, над головою щоб всі бачили.

   
Царство небесне загиблим.
   
А тепер уяви, що ти будував собі будинок, ото якраз заробив грошей і знайшов бригаду би зробити фасад, а тут тобі такий "подарунок".


Чесно скажу, буквально вчора дуже сильно матюкався на цього пілота - недавно він провів авіа-фестиваль, після чого ну зовсім втратив гальма, охренів вкрай, останніми днями літав над містом так часто і так низько, що ледь дерева не чіпав. Страшно, курва.

При всій повазі до його легендарності, місто майже одностайне: "Долітався".

та ясно, що власнику будинку не позаздриш
і не відшкодуєш?
   
Він багато що порушував, знайомі пілоти вже відписалися. Ротекс 100 к.с., три пасажири, "бочки" на малій висоті... Бачив відео, дуже ризиково він літав
Не дарма кажуть, що правила безпеки польотів написані кров'ю. Там хоч тих 100 к.с. на бочки з трьома пасажирами вистачало ?
   
во всем виноваты долляры шо были в руках американцев
   
Велике співчуття загиблим та власнику обійстя. Хасиди мабуть приїхали подивитися на Батьківщину свої дідів. Жахлива трагедія.

Фальшива безпечність має фатальні наслідки. Се закономірність.
   
НЕДОЛУГИЕ
   
Навпаки.

Судячи з того, що я в тирнеті прочитав/побачив сьогодні про того пілота, то з ним багато чого траплялося, але він продовжував „шукати пригоди“ і, нарешті, знайшов... Не хотів розслабитися чи не міг. Щось його гризло зсередини.

Одне з відео вище, що я виклав, це як він „бочки“ з пасажирами на борту такого самого чи того самого літачка крутить, мат в кабіні громихає... від „кайфу“.

Я не спеціаліст і не „професіонал“ тим більше, але уявити собі, що відповідальна людина буде фігури вищого пілотажу робити на маленькому літачку, на малій висоті, з пасажирами на борту, не можу. Це - смертник, якому везло. Ось така правда напрошується. І поваги до оточення його, яке не зупиняло/не зупинило, в мене нема. Від слова зовсім.

Мої співчуття родичам загиблих. І застереження всім іншим.

Нема там жодних бочок. Пасажири не пристебнуті. Площина крила паралельно землі. Просто пасажири камеру на бік повернули. Тому така зйомка.
   
Наче подуріли,
В Хмельницькому майже щодня цілий день над містом на низьких висотах куражі ловлять,летіть десь в поле так ні, над головою щоб всі бачили.
Дебилы б***ь. В Харькове есть Коротич, есть пилоты любители, среди них есть неопытные "просто поколбасится", а есть и пилотаж крутят будь здоров, но вот летать "над Харьковом" в голову никому не приходит. Один был лет 7-8 назад - авиетку ХАЗ-30, ту что полупизженная с ВИС-3, на детский сад п***а, благо без жертв, и.т.д., так и тот - директор авиазавода ;) аэродром которого расположен в принципе в черте города.

Останнє редагування: 28 липня 2021 19:47:13 від Aleksandr_1
   
Незрозуміло, в чому причина.
Може, серцевий напад.
На некерованість не схоже

Помилка у пілотуванні швидше за все
   
Помилка у пілотуванні швидше за все
Навряд
Часу було достатньо вирулити
Але швидкість чомусь впала і вже вискочити не було можливості.
Може, в певний момент відмовив двигун
   
Навряд
Часу було достатньо вирулити
Але швидкість чомусь впала і вже вискочити не було можливості.
Може, в певний момент відмовив двигун
Скорость большая была, а самолет легкий-спортивный. Тут же судя по видео даже попытки выровнять не было - он как в пике шел, так в крышу и влепился. Может действительно сердечный приступ - потеря сознания.
   
Re: На Прикарпатті спортивний літак упав на будинок  :(
abg

Нема там жодних бочок. Пасажири не пристебнуті. Площина крила паралельно землі. Просто пасажири камеру на бік повернули. Тому така зйомка.


Є бочки. З матом.
Починаючи з 4-ї хвилини, дивися ще раз, але уважніше.  Друге відео.
   
Дебилы б***ь. В Харькове есть Коротич, есть пилоты любители, среди них есть неопытные "просто поколбасится", а есть и пилотаж крутят будь здоров, но вот летать "над Харьковом" в голову никому не приходит. Один был лет 7-8 назад - авиетку ХАЗ-30, ту что полупизженная с ВИС-3, на детский сад п***а, благо без жертв, и.т.д., так и тот - директор авиазавода ;) аэродром которого расположен в принципе в черте города.
В нас над Бузовою майже щодня літає Тимур Фаткулін, чемпіон світу з пілотажу... Жодного разу не бачив, щоб він літав де інде, а не над "точкою"..
   
Не дарма кажуть, що правила безпеки польотів написані кров'ю. Там хоч тих 100 к.с. на бочки з трьома пасажирами вистачало ?
Не уявляю, той Ротекс як з великого мотоцикла на вигляд, на к-10 стоїть, я інколи помагав обслуговувати.
   
а в таких самолетиках нема черного ящика??
   
В нас над Бузовою майже щодня літає Тимур Фаткулін, чемпіон світу з пілотажу... Жодного разу не бачив, щоб він літав де інде, а не над "точкою"..
І правильно робить. Ще є мінімальна висота для виконання пілотажу. І її не просто так "від ліхтаря" придумали.
   
Дебилы б***ь. В Харькове есть Коротич, есть пилоты любители, среди них есть неопытные "просто поколбасится", а есть и пилотаж крутят будь здоров, но вот летать "над Харьковом" в голову никому не приходит. Один был лет 7-8 назад - авиетку ХАЗ-30, ту что полупизженная с ВИС-3, на детский сад п***а, благо без жертв, и.т.д., так и тот - директор авиазавода ;) аэродром которого расположен в принципе в черте города.
Не приукрашивай, летают над Харьковом.
Не знаю правда спортивный или нет, но точно легкомоторный.

Останнє редагування: 28 липня 2021 20:58:06 від дмхз
   
https://youtu.be/l4ZiyV5lNTk

Нічого не зрозуміло. Ніби як на початку було звалювання, але  штопору не було. Пікірування досить стабільне. А не могло бути, що пасажир зажав ручку ? Чисто з переляку ? Колись ніби подібний випадок був.
   
Не уявляю, той Ротекс як з великого мотоцикла на вигляд, на к-10 стоїть, я інколи помагав обслуговувати.
На Як-52 360 к.с. І там тільки два члени екіпажу. Цього двигуна, звичайно, для пілотажу вистачає. А тут 100 к.с. і чотири людини на борту... Не знаю... Якось мені малувато для пілотажу здається. Для польоту "з точки А в точку Б" ще туди-сюди... А от для пілотажу... Якось малувато.

Останнє редагування: 28 липня 2021 21:06:03 від Влад
   
Нічого не зрозуміло. Ніби як на початку було звалювання, але  штопору не було. Пікірування досить стабільне. А не могло бути, що пасажир зажав ручку ? Чисто з переляку ? Колись ніби подібний випадок був.

Як варіант, могла бути участь пасажира
   
Весь час ссуся, та за нашого пінчега2, кулаки тримаю. То годна людина. займаеться ризиковою речью, та то його вибір і то поважаю.
   
Не приукрашивай, летают над Харьковом.
Не знаю правда спортивный или нет, но точно легкомоторный.
Вот честно - не разу ни видел. Вертолеты иногда наблюдаю, а вот именно легкий самолет - ни разу. Харьков впрочем большой... Может где-то над Салтовкой/Алексеевкой.
   
Вот честно - не разу ни видел. Вертолеты иногда наблюдаю, а вот именно легкий самолет - ни разу. Харьков впрочем большой... Может где-то над Салтовкой/Алексеевкой.
Может при случае сфоткаю.
   
На Як-52 360 к.с. І там тільки два члени екіпажу. Цього двигуна, звичайно, для пілотажу вистачає. А тут 100 к.с. і чотири людини на борту... Не знаю... Якось мені малувато для пілотажу здається. Для польоту "з точки А в точку Б" ще туди-сюди... А от для пілотажу... Якось малувато.
можливо, двох на землі вбили.
   
Может при случае сфоткаю.
Я же не утверждаю, что я тебе не верю ;) просто лично сам не видел ни разу. Вот вертолеты видел, даже фотографировал бывало.
   
Я же не утверждаю, что я тебе не верю ;) просто лично сам не видел ни разу. Вот вертолеты видел, даже фотографировал бывало.
Зрозуміло)
   
Іде собі чувак, з похмилля, за ним дружина з сапкою бежить, наказати. А тут самоль з неба. Ще два трупи, і четверо дітей - сіроти.
   
Навряд
Часу було достатньо вирулити
Але швидкість чомусь впала і вже вискочити не було можливості.
Може, в певний момент відмовив двигун

може він би і вирулив - на полі
а тут хата
так шо ті всі викрутаси над людськими головами до добра не привели
   
Re: На Прикарпатті спортивний літак упав на будинок  :(
abg

Скорость большая была, а самолет легкий-спортивный. Тут же судя по видео даже попытки выровнять не было - он как в пике шел, так в крышу и влепился. Может действительно сердечный приступ - потеря сознания.


Не треба видумувати „серцеві приступи“ і інші „причини“.

Може „зайка“ ваша харківська теж „приступ“ мала і судити її не треба було?

А може львівський мент чи екс-мент п’яний теж „приступ“ мав, коли дитину за руль БМВ садив?

І що значить „спортивний“ літачок???  Хто це придумав?

Для чого тому „спортивному“ три пасажирських місця?

Вони там „спортом“ на борту мають займатися? Яким? „Козла“ забивати в чотири руки? Чи прицільно плювати вниз?

Літачок той для забави зроблений, - „туристів покатати“ і так і експлуатувався.

За винятком однієї „деталі“ - пілот-„засновник“ йопнутим був. І навіть не приховував  цього, а хвалився в ефірах.

Іпанута країна. Пост-УСеСеР-ія, в якій „доблестю“ вважалося і вважається учудити, порушити всі правила і не бути покараним за це.     :facepalm1:
   
уххх. АБГ крассавчик.. порвал всех
   
Re: На Прикарпатті спортивний літак упав на будинок  :(
abg

Наче подуріли,
В Хмельницькому майже щодня цілий день над містом на низьких висотах куражі ловлять,летіть десь в поле так ні, над головою щоб всі бачили.


Ще долітаються й там.

Все - від безкарності.

За Скнилівську трагедію справжні винуватці так і не відповіли. Не всі.
   
Удивительно. Я одному местному (фуповцу) балбесу написал что бы он свой утюг летающей с камерой запускал в соотвествии с правилами. В прошлом году, в этом ссылку на правила дал. Этому неипатся «европейцу» пох. Вот и это горе лётчик с этой же обоймы. Этот сам убился и убил ни в чем неповинных людей . А тот фуповец дозапускается, пока его хуйня не влетит в кокпит какого нибудь боингу через остекление…
 Вот так и живем ((((

Останнє редагування: 28 липня 2021 23:11:29 від tracker
   
Сука сброд долпоепов
   
Сука сброд долпоепов
+

человека 3-4 в ветке все же адекватные
   
Был в Киеве ещё мудак, лет десять назад на своём трайке пиратил. Нарушал все что можно, залазил на схемы захода… вычислили и вразумили. Страшно представить если такой подарок влетел бы в кабину((( самолета на борту которого полторы сотни пасахеросов а внизу Киев
   
Re: На Прикарпатті спортивний літак упав на будинок  :(

Чому те місто його не зупиняло, не скаржилося?

Я так розумію, що він прихватизував колишній військовий аеродром, на якому служив

грошенята були і від вседозволеності в нього дах їхав і їхав.
коли людина сама шукає найекстремальніші ситуації .або їх створює для власного "кайфу"-це хвороба ,яку деякі вчені пояснюють присутністю певного гену, який заставляє організм виробляти надлишок андреналіну і то стає як наркоманією. Стає потрібно все більшої і більшої "дози".а її можна отримати тільки доведенням себе до стану екстремальної небезпеки. всі ці випробовувачі.скало лази без страхівки.шукачі екстремальних видів спорту,пошуків стрибків з затяжкою парашута чи дайвінгу на межі втрати свідомості без спецапаратів і т.д це власне такі люди у яких така проблема і про яку багато і не знають. Чи був загиблий таким чи може зламала втрата сина і депресняк чи ще щось.але по відгуках оточуючих він шукав "лезе бритви"...і найшов.
   
Я же не утверждаю, что я тебе не верю ;) просто лично сам не видел ни разу. Вот вертолеты видел, даже фотографировал бывало.

3 хв гуглиться  https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82+%D1%85%D0%B0%D1%80%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B2+%D0%BD%D0%B0%D0%B4+%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BC  :-)o



Проект Харьковского аэроклуба им.В.С.Гризодубовой ОСОУ – воздушная экскурсия на самолете «Полет над Харьковом» – это незабываемое приключение для любителей необычного времяпрепровождения . Полет выполняется на высоте 400 метров на скорости 130-140 км/ч. Протяженность маршрута составляет более 60 км и охватывает все главные достопримечательнос ти города. Самолет ХАЗ-30 имеет высокорасположенное крыло, открывая великолепный вид из кабины. Полет над Харьковом можно выполнять несколькими бортами одновременно.


Останнє редагування: 28 липня 2021 23:33:21 від Сліпий
   
Re: На Прикарпатті спортивний літак упав на будинок  :(
abg

коли людина сама шукає найекстремальніші ситуації .або їх створює для власного "кайфу"-це хвороба ,яку деякі вчені пояснюють присутністю певного гену, який заставляє організм виробляти надлишок андреналіну і то стає як наркоманією. Стає потрібно все більшої і більшої "дози".а її можна отримати тільки доведенням себе до стану екстремальної небезпеки. всі ці випробовувачі.скалолази без страхівки.шукачі екстремальних видів спорту,пошуків стрибків з затяжкою парашута чи дайвінгу на межі втрати свідомості без спецапаратів і т.д це власне такі люди у яких така проблема і про яку багато і не знають. Чи був загиблий таким чи може зламала втрата сина і депресняк чи ще щось.але по відгуках оточуючих він шукав "лезе бритви"...і найшов.


А скалолази зі страхівкою? Що їх змушує „в гори йти“, а не на город чи до лісу за „адреналіном“?

Обов’язково гени?  Чи може виховання таке з манією навпіл - „я вищий за інших“?

Але однозначно, що ризикувати життям власним це таки „доблесть“, яка б не була,

а ось ризикувати життям інших, і тим більше - без їхнього відома, - велике свинство.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія