Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Superbowl LII

Superbowl LII

Ну шо ковбасники, хто за кого вболіває?
   
Re: Superbowl LII

Я його не дивлюся, але так то за Петріотс. В Бостоні ні за кого іншого не можна. 
   
Re: Superbowl LII

Не за американився настільки, не можу дивитися цю гру, правда син nfl замість мультфільмів дивиться, правда він напів американець, і рідня на цій грі помішана, а мене не вставляє зовсім
   
Re: Superbowl LII

Я вболіваю за Філадельфію тому як моя команда не в фіналі а патріотс не поважаю за чітінг.
П.С. half time show був найкращий за останні 10 років.
   
Re: Superbowl LII

Не подобається мені ця гра.
   
Re: Superbowl LII

Не подобається мені ця гра.
Чим саме?
   
Re: Superbowl LII

Ну шо ковбасники, хто за кого вболіває?

Eagles
   
Re: Superbowl LII

Чим саме?

Тим шо атлетизму не видно. Поперше атлети якісь пузаті, по друге запаковані в щитки....
   
Re: Superbowl LII

Тим шо атлетизму не видно. Поперше атлети якісь пузаті, по друге запаковані в щитки....

Ну... пузаті не всі, і я не впевнений що ти зможеш перемогти такого пузатого в змаганні по бігові. :D
   
Re: Superbowl LII

Ну... пузаті не всі, і я не впевнений що ти зможеш перемогти такого пузатого в змаганні по бігові. :D

Просто не подобається дивитись на штовхання пузатих. Я пояснюю чому мені не подобається ця гра
   
Re: Superbowl LII

Вітаю всіх хто вболівав за Eagles :-B
   
Re: Superbowl LII

Ну... пузаті не всі, і я не впевнений що ти зможеш перемогти такого пузатого в змаганні по бігові. :D
при таком весе так бегать - эт к сорока а может и раньше инвалидом стать, такие нагрузки в старости не добавляют годков
   
Re: Superbowl LII

при таком весе так бегать - эт к сорока а может и раньше инвалидом стать, такие нагрузки в старости не добавляют годков
В середньому offence lineman (Це ті пузаті) грають 3-4 роки
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія