Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Калифорния пробивает дно.

Re: Калифорния пробивает дно.

Федеральные законы имеют преимущество над законами штата.

Департаменти, які фінансуються штатом чи муніципалітетом не зобов'язані енфорсити федеральні закони. Для цього є федеральні департаменти
   
Re: Калифорния пробивает дно.

И кто же это такой??? Кто этот сириал килер которого посадить не могут?
Та хоча б оцей -Luis Enrique Monroy Bracamontes
Неодноразово сидів, і цього разу сказав " Я все одно вийду і буду вбивати всіх на мої дорозі"

Останнє редагування: 20 січня 2018 06:47:05 від Capitan_Roho
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Та хоча б оцей -Luis Enrique Monroy Bracamontes
Неодноразово сидів, і цього разу сказав " Я все одно вийду і буду вбивати всіх на мої дорозі"

Спрашиваю - кого посадить не могут?
Дебил приводит пример чувака который сидел и которого снова судят, теперь за убийство :facepalm:
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Спрашиваю - кого посадить не могут?
Дебил приводит пример чувака который сидел и которого снова судят, теперь за убийство :facepalm:
Дебіл,  де я тобі говорив що не можуть посадити? Садять а потім вместо того щоб департувати відпускають нп волю.
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Респы вначалале принимают закон по которому налоги штата не учитываются при федеральном налогообложении, а потом хотят что бы службы штата, финансируемые налогами штата бесплатно  помогали федералам выполнять их работу ;o
   
Re: Калифорния пробивает дно.

1. В країні, де економічний ріст був сповільнений крахом ринку нерухомості, росте незадоволення рівнем життя, що падає, зростає поляризація суспільства і розрив між багатими і бідними
2. На хвилі наростаючого незадоволення до влади приходить клоун-демагог, який у всьому робить винних мексиканців і політичних опонентів
3. Терироріальні одиниці, де найбільше політичних противників клоуна, починають сповідувати сепаратистські ідеї, щоб вийти з-під впливу клоуна.

1.С приходом Трампа, экономика прет как сумашедшая. Акции зашкалили 26000 поинтов, безработица рекордно низкая, трудовая занятость растет. Consumer confidence растет. ВПП растет.Новый налоговый закон урезал налоги. Компании возвращают деньги и производство в страну.
2.Тут я с вами только частично согласен. На волне полного развала экономики, народ голосует за свежую личность. Который не стесняясь, обозначает реальные проблемы страны, среди которых не самая последняя это нелегальная иммиграция, преимущественно с Мексики. И соответственно проблемой так же является демократическая партия, которая эту самую нелегальную иммиграцию и поддерживает.
3.Территориальные органы, вплоть до штатов, руководимые либералами которые видят смертельную для них опасность в потере электората , смотрят в сторону сепаратизма.


Останнє редагування: 20 січня 2018 06:55:36 від Valentyn
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Дебіл,  де я тобі говорив що не можуть посадити? Садять а потім вместо того щоб департувати відпускають нп волю.

Дебил это твоё первое имя.
Садит за преступление суд штата. Человек отсидел и вышел на свободу.
Депортацией должны заниматься федералы, они за это деньги получают.
Знают когда чувак из тюрьмы должен выйти? Знают.
Приезжай под тюрьму, забирай и депортируй.
   
Re: Калифорния пробивает дно.

1.С приходом Трампа, экономика прет как сумашедшая. Акции зашкалили 26000 поинтов, безработица рекордно низкая, трудовая занятость растет. Consumer confidence растет. ВПП растет.Новый налоговый закон урезал налоги. Компании возвращают деньги и производство в страну.
2.Тут я с вами только частично согласен. На волне полного развала экономики, народ голосует за свежую личность. Который не стесняясь, обозначает реальные проблемы страны, среди которых не самая последняя это нелегальная иммиграция, преимущественно с Мексики. И соответственно проблемой так же является демократическая партия , которая эту самую нелегальную иммиграцию и поддерживает.
3.Территориальные органы, вплоть до штатов, руководимые либералами которые видят смертельную для них опасность в потере электората , смотрят в сторону сепаратизма.

Про "полний развал еканоміки" детальніше можна?
   
Re: Калифорния пробивает дно.

1.С приходом Трампа, экономика прет как сумашедшая. Акции зашкалили 26000 поинтов, безработица рекордно низкая, трудовая занятость растет. Consumer confidence растет. ВПП растет.

Це - не те, заради чого та країна засновувалась. Економіка росте і в Індії, і в Саудівській Аравії. Економіка в США - результат їх свобод, а не причина для їх придушення, як то клоун вирішив зробити.
Шкода, якщо знайдуться такі, які за гроші погоджуться віддати свої свободи - тоді це буде новий 1933р.

Останнє редагування: 20 січня 2018 07:02:57 від GizmoGremlin
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Дебил это твоё первое имя.
Садит за преступление суд штата. Человек отсидел и вышел на свободу.
Депортацией должны заниматься федералы, они за это деньги получают.
Знают когда чувак из тюрьмы должен выйти? Знают.
Приезжай под тюрьму, забирай и депортируй.
Хотів поспілкуватися нормально, але від тебе тхне.
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Про "полний развал еканоміки" детальніше можна?

Пожалуйста.Вы хотите песен, их есть у меня.



   
Re: Калифорния пробивает дно.

Це - не те, заради чого та країна засновувалась. Економіка росте і в Індії, і в Саудівській Аравії. Економіка в США - результат їх свобод, а не причина для їх придушення, як то клоун вирішив зробити.
Шкода, якщо знайдуться такі, які за гроші погоджуться віддати свої свободи - тоді це буде новий 1933р.

Які свободи по вашему Трамп душіть?
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Пожалуйста.Вы хотите песен, их есть у меня.

Показати зображення...
Зараз тобі редька пояснить що то все наслідки Буша, Обама от от думав починати підіймати економіку а тут облом, 8 років пробігло не вспів оком моргнуть  :lol:

Останнє редагування: 20 січня 2018 07:09:33 від Capitan_Roho
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Які свободи по вашему Трамп душіть?
як які? Ну ти як дитина мала. Нелегалам життя не дає.
   
Re: Калифорния пробивает дно.

як які? Ну ти як дитина мала. Нелегалам життя не дає.

Что то я не помню ни каких свобод для не граждан в конституции.We the People of the United States, подразумевает граждан. Это, для особо непонятливых, в свое время Верховный суд и разьяснил в своем решении.

Останнє редагування: 20 січня 2018 07:18:12 від Valentyn
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Які свободи по вашему Трамп душіть?

Свободу американського вибору. Він - маріонетка хуйло, субмісивно піддався йому через копромат, який Хуйло накопало на нього в час його візитів до Кацапії
Свободу слова. Він нігілює ЗМІ, видаючи їх за джерела fake news.
Свободи і права меншостей: кольорових, статевих, мігрантів, інвалідів
etc etc
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Хотів поспілкуватися нормально, але від тебе тхне.

Йопт, дебил думает что нормальное  общение начинается с такого текста ...

Якось із кацапа зековський жаргон попер, минуле дає знать про себе :D

:facepalm:

Останнє редагування: 20 січня 2018 07:28:03 від SlavRedko
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Свободу американського вибору. Він - маріонетка хуйло, субмісивно піддався йому через копромат, який Хуйло накопало на нього в час його візитів до Кацапії
Свободу слова. Він нігілює ЗМІ, видаючи їх за джерела fake news.
Свободи і права меншостей: кольорових, статевих, мігрантів, інвалідів
etc etc
Якраз таки американці проявили свободу вибору, вибравши Трампа.
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Якраз таки американці проявили свободу вибору, вибравши Трампа.

На тому американські свободи й закінчились. І почалися клоунські "свободи".
   
Re: Калифорния пробивает дно.

На тому американські свободи й закінчились. І почалися клоунські "свободи".

На самом деле американские свободы не закончились... не смотря на потуги клоуна Додика, которые закончатся несвободой для него лично ;o
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Свободу американського вибору. Він - маріонетка хуйло, субмісивно піддався йому через копромат, який Хуйло накопало на нього в час його візитів до Кацапії
Свободу слова. Він нігілює ЗМІ, видаючи їх за джерела fake news.
Свободи і права меншостей: кольорових, статевих, мігрантів, інвалідів
etc etc

Америка свободно выбрала себе президента. Даже упоротые демократы признают что махинации с голосами не было. Даже при том что огромное количество нелегалов незаконно голосовало за Хиллари.

Либеральные СМИ видавати за фейк ньюс нет ни какой необходимости, они сами довели себя до уровня желтой прессы и газеты Правда.

Все вами перечисленные категории очень хорошо себя чувствуют.Не пишете нам либеральные лозунги.Разве что кроме иммигрантов, особенно нелегальных, но их права ограничены законами, в том числе и актами президента.

И если вы там в Канаде такие чувствительные к правам нелегальных иммигрантов отчего же ваше правительство не хочет всех принять. Отчего же у вас система иммиграции основана на баллах. Нет предела либеральной демагогии.
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Зараз тобі редька пояснить що то все наслідки Буша, Обама от от думав починати підіймати економіку а тут облом, 8 років пробігло не вспів оком моргнуть  :lol:

І не соромно згадувати? Після Джуніора була практично руїна....
   
Re: Калифорния пробивает дно.

И если вы там в Канаде такие чувствительные к правам нелегальных иммигрантов отчего же ваше правительство не хочет всех принять. Отчего же у вас система иммиграции основана на баллах.

Бо Канаді потрібні не випадкові люди ззовні, а найкращі.
А Америка - again! - країна, де КОЖНОМУ має бути надано шанс.
2 різні ідеології

Нет предела либеральной демагогии.

Я зовсім не ліберал. Але й далеко не консерватор. Я керуюся іншими міркуваннями.
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Бо Канаді потрібні не випадкові люди ззовні, а найкращі.
А Америка - again! - країна, де КОЖНОМУ має бути надано шанс.
2 різні ідеології

Я зовсім не ліберал. Але й далеко не консерватор. Я керуюся іншими міркуваннями.

Я після всього з задоволенням приєднуюсь до лібералів. Не до социків-антифашистів, а до лібералів.
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Америка свободно выбрала себе президента. Даже упоротые демократы признают что махинации с голосами не было.

"Вибори президента" і "американський вибір" - 2 зовсім різні речі.

   
Re: Калифорния пробивает дно.

Я після всього з задоволенням приєднуюсь до лібералів. Не до социків-антифашистів, а до лібералів.

ЗАРАЗ я симпатизую вашим лібералам.
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Либерастам невдомек, что в Калифорнии медленной сапой идет reconquista. А когда им заявят - gringo go home!, будет поздно пить боржоми B-)
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Я рік тому сказав шо країна в небезпеці. І не через Каліфорнію, а через Трампа
================================
А як же повага до виборців усієї країни? Тіпо,а МИ, ЛГБТ-проти?!!! Ви мене,пробачте,зрозуміло,я людина толерантних поглядів,але ЦЕ ВЖЕ ВАААЩЕ! Куди катиться світ? Що б казали ОТЦІ ЗАСНОВНИКИ про цей лівацький лібералізм? Юкі,ти ж сам писав,що боїшся озброєних мексів-наркоманів та наркоторговців. Зрозуміло,що історично зараз йде період лівацьких придурів,але ж це виходить за усі рамки.
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Либерастам невдомек, что в Калифорнии медленной сапой идет reconquista. А когда им заявят - gringo go home!, будет поздно пить боржоми B-)

Це паранойя. Каліфорнійські мекси досить добре асимільовані. Вони живуть в мирі та гармонії з лібералами. Так чи інакше, а назад в мексику вони вести не будуть.
   
Re: Калифорния пробивает дно.

до речі, панство зауважили шо славРєдіско і його тампон атіла завжди в одній гілці і завжди облизують один одного

якось не оригінально мужик.....я тебе не чіпав, висловив свою думку.....а ти просто до тепер чуть-чуть переживаєш про минулий раз,
нє, Я розумію шо Я тобі показав хороший час розмазав фейсом об тейбл і ніколи не передзвонив але, ну, не цікавий ти мені

Бидло, а хто ти таке? Тупоголовий лошок, який фіг знає як попав в Америку і живе чи то в Чикаго, чи то в якомусь засратому районі Нью-Йорка типу Брайтона  :gigi:
Вчися розмовляти з елітою на "Ви", плебею.
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Бо Канаді потрібні не випадкові люди ззовні, а найкращі.
А Америка - again! - країна, де КОЖНОМУ має бути надано шанс.
2 різні ідеології

Я зовсім не ліберал. Але й далеко не консерватор. Я керуюся іншими міркуваннями.

Ну что я могу сказать, тогда у нас на этой почве непримиримые разногласия.

Я считаю, что не только Канада, Австралия или Новая Зеландия, но и каждая страна, в том числе и US может вводить свои требования к иммиграции, стремясь принимать наилучших.
И как только Канада начнет давать каждому шанс, тогда и приходите, мы вместе обсудим кому и какой шанс должна давать Америка.

Останнє редагування: 20 січня 2018 08:19:41 від Valentyn
   
Re: Калифорния пробивает дно.

================================
А як же повага до виборців усієї країни? Тіпо,а МИ, ЛГБТ-проти?!!! Ви мене,пробачте,зрозуміло,я людина толерантних поглядів,але ЦЕ ВЖЕ ВАААЩЕ! Куди катиться світ? Що б казали ОТЦІ ЗАСНОВНИКИ про цей лівацький лібералізм? Юкі,ти ж сам писав,що боїшся озброєних мексів-наркоманів та наркоторговців. Зрозуміло,що історично зараз йде період лівацьких придурів,але ж це виходить за усі рамки.

Немає тут лівацьких придурків. Іноді завозять якісь групи антифа звідкись шоб зробити картинку, але масового явища нема. Озброєних мексів наркоманів теж набагато меньше чим раніше....
   
Re: Калифорния пробивает дно.

"Вибори президента" і "американський вибір" - 2 зовсім різні речі.

Что вы имеете ввиду под американским выбором? И как он отличается от выбора любой другой цивилизованной страны?
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Либерастам невдомек, что в Калифорнии медленной сапой идет reconquista. А когда им заявят - gringo go home!, будет поздно пить боржоми B-)

Я сейчас в Калифорнии, Палм Спрингс, и никакой реконкисты не наблюдаю.
Вижу людей с мексиканской внешностью но говорящих на чистом английском языке

А вы когда последний раз были в Калифорнии?
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Что вы имеете ввиду под американским выбором? И как он отличается от выбора любой другой цивилизованной страны?

Читайте історію Сполучених Штатів, як і чому вони заснувалися. Я не збираюся влаштовувати Вам курси підготовки до набуття громадянства.

Останнє редагування: 20 січня 2018 08:23:48 від GizmoGremlin
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Я сейчас в Калифорнии, Палм Спрингс, и никакой реконкисты не наблюдаю.
Вижу людей с мексиканской внешностью но говорящих на чистом английском языке

А вы когда последний раз были в Калифорнии?
Прожив 18 лет в Калифорнии, я тоже что-то вижу и знаю B-) 
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Читайте історію Сполучених Штатів, як і чому вони заснувалися.

Каким образом история основания штатов касается Трампа и того что он по вашему - "маріонетка хуйло, субмісивно піддався йому через копромат, який Хуйло накопало на нього в час його візитів до Кацапії"
И в каком месте Трамп паплюжить "американьский вибір"?
За курсы спасибо, уже давно не надо. Кстати о экзамене.  Есть очень смешной рассказ от одного малоизвестного писателя. Если вы признаете за штатами право выбирать себе наилучших ,  я вам его дам почитать.

Останнє редагування: 20 січня 2018 08:32:12 від Valentyn
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Прожив 18 лет в Калифорнии, я тоже что-то вижу и знаю B-) 

В якомусь інкубаторі мабуть прожив
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Прожив 18 лет в Калифорнии, я тоже что-то вижу и знаю B-) 

Мексы вас вынудили эмигрировать из Калифорнии???
Или просто обыкновенный расизм наружу вылазит? :(
   
Re: Калифорния пробивает дно.

Каким образом история основания штатов касается Трампа и того что он по вашему - "маріонетка хуйло, субмісивно піддався йому через копромат, який Хуйло накопало на нього в час його візитів до Кацапії"
И в каком месте Трамп паплюжить "американьский вибір"?

Я дав вище всі відповіді.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія