Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Альфа банк тоже всьо ?

Альфа банк тоже всьо ?

Користуюсь 3-4 роки кредиткою. Простою гривневою.
Останні 3-4 місяці у випадку невчасноі оплати чергового платежу відразу дзвонять "колектори".
Шо з цим банком теж капут ???

Останнє редагування: 21 грудня 2016 10:36:48 від Rubicon
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

Ні це в них така політика

Альфа банк це єдиний баек який не скосив ні гривні процентів валютним кредитчикам
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

они вроде укрсоц купили. вряд ли какие то проблемы. Просто кацапский стиль бизнеса
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

Користуюсь 3-4 роки кредиткою. Простою гривневою.
Останні 3-4 місяці у випадку невчасноі оплати чергового плптеду відразу дзаончть колектори.
Шо з цим банком теж капут ???


ну, х.з. вони завжди відрізнялися тим -що вміли працювати  з боржниками

пан нагнітає -чи просто так?
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

Ні це в них така політика

Альфа банк це єдиний баек який не скосив ні гривні процентів валютним кредитчикам

Вибач, назви які банки скосили? Мені Укрсоц тільки підняв ставку, а не скосив. Правда Укрсоц зараз вже майже Альфа. :)
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

Вибач, назви які банки скосили? Мені Укрсоц тільки підняв ставку, а не скосив. Правда Укрсоц зараз вже майже Альфа. :)

Ну якби ти неплатив за кредитом нічого то б скосили
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

Дивно шо колектори відразу дзвонять.
Мені закрити - місячний внесок і усьо.
А тут якийсь крик в трубку адресу батьків називають бугога.
А питаннч шось 1000 гривень.
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

ну, х.з. вони завжди відрізнялися тим -що вміли працювати  з боржниками

пан нагнітає -чи просто так?

Пан щось путає. Кредит продаєтся колекторам один раз. И банк вже с цим кредитом не працює. Можливо його колцентр достає? Крім того як може бути продано картковий кредит і потім банк знов його відновлює?
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

Мені по валютному скосив креді агріколь.
80% спірноі суми.
Судились рік ніяк не могли кінцеву суму визначити.
Місяць тому скосили.
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

ну, х.з. вони завжди відрізнялися тим -що вміли працювати  з боржниками

пан нагнітає -чи просто так?

Нє так не було.
Присилали смс і ніколи не дзвонили.
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

Як вам обслуговування в москоському банку?
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

Як вам обслуговування в москоському банку?

Укрсоцбанк Богдан, Вы знаете что-то, чего не знаем мы?
Акционер как Укрсоцбанка, так и Альфа-Банка Украина - АВНН.
Владельцами ABHH выступают Михаил Фридман – 32,8632%, Герман Хан – 20,9659% (оба – граждане Израиля, проживающие в Лондоне), та самая UniCredit S.p.A. – 9,9%, Алексей Кузмичев – 16,3239%, Петр Авен – 12,4018%, Андрей Косогов – 3,6716% (эти трое – граждане РФ, тут всё верно), а также The Mark Foundation for Cancer Research – 3,8736%.
Вот и вся правда.
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

Як вам обслуговування в москоському банку?

Жахливо.
Колцентр токо па русскі і грузять як рекетири.
Ніколи більше не матиму справ із цим російським лайном.
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

В наш час брати кредитку це щось за межею глузду. У мене в ОТП була заборгованість 35 гривень, десь цю карточку забув, вчасно не згасив. Так дзвонили автовідповідачем. СМС надсилали.
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

точна інфа - і альфа, і сбєрбанк - капут. Негайно забирайте всі гроші!!! І знайомим скажіть - прамєдлєніє смєрті падобна (с)
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

Мені по валютному скосив креді агріколь.
80% спірноі суми.
Судились рік ніяк не могли кінцеву суму визначити.
Місяць тому скосили.
На валютний майдан ходив?
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

Жахливо.
Колцентр токо па русскі і грузять як рекетири.
Ніколи більше не матиму справ із цим російським лайном.

Так все таки колцентр? Для пана не має різниці між колекторами та колцентром? Проздравляю, пану захотілось висратись, підвернувсь Альфабанк. 
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

А какого хуя они здесь до сих пор работают? То что Фридман раз в год во Львове делает Джаз - Фестиваль, ему все прощают?
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

точна інфа - і альфа, і сбєрбанк - капут. Негайно забирайте всі гроші!!! І знайомим скажіть - прамєдлєніє смєрті падобна (с)

 (tu)
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

Владельцами ABHH выступают Михаил Фридман – 32,8632%, Герман Хан – 20,9659% (оба – граждане Израиля, проживающие в Лондоне

Владельцами ABHH выступают Михаил Фридман – 32,8632%, Герман Хан – 20,9659% (оба – граждане Израиля, проживающие в Лондоне
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

Родовидбанк и Альфабанк банки которые любому бомжу выдавали кредиты, не проверяя особо. Родовид скончался еще в 2008 этот за счет Кацапии держится.
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

В наш час брати кредитку це щось за межею глузду.
чому? от мені за рік набігло 500 баксів прибутку за допомогою кредиток і 55 днів 0%
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

Родовидбанк и Альфабанк банки которые любому бомжу выдавали кредиты, не проверяя особо. Родовид скончался еще в 2008 этот за счет Кацапии держится.

Года три с лихуем назад какая-то п***а (Галина Аркадьевна) в Симферопольском отд. А-банка умудрилась взять кредит, подставив номер моего телефона... Ужо я с ними (коллекторами и раб .банка) порезвился... :D


Останнє редагування: 21 грудня 2016 10:21:41 від Закарпатец
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

Так все таки колцентр? Для пана не має різниці між колекторами та колцентром? Проздравляю, пану захотілось висратись, підвернувсь Альфабанк. 

та я звідки знаю ?
ведуть себе як колектори.
якшо день просрочки місячного платежу по кредитній картці - погрожують службу безпеки до батьків додому прислати  :D
так працюєколцентр Альфа банку?  ;o
тим більше в січні закрию картку і забуду про цей рекетирський банк  :D
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

А какого хуя они здесь до сих пор работают? То что Фридман раз в год во Львове делает Джаз - Фестиваль, ему все прощают?

та вони тепер походу в 5 найбільших укробанків увійшли купивши уні-кредіт  ;o
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

та вони тепер походу в 5 найбільших укробанків увійшли купивши уні-кредіт  ;o
Вони ще потягаються за Приват, якщо його будуть приватизовувати  :-)o
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

Вони ще потягаються за Приват, якщо його будуть приватизовувати  :-)o

норм -  рос.банки завжди повертали депозити без затримок
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

норм -  рос.банки завжди повертали депозити без затримок
Я теж думаю що буде "норм" якщо роSSбанк буде контролювати системний банк України  :-)o
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

Я теж думаю що буде "норм" якщо роSSбанк буде контролювати системний банк України  :-)o

краще -коли шахраї (типу коломойського) контролюватимуть?
знову напилососять грошей  - та й кинуть порожнім уряду

Останнє редагування: 21 грудня 2016 11:14:18 від Груздев
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

краще -коли шахраї (типу коломойського) контролюватимуть?
знову напилососять грошей  - та й кинуть порожнім уряду
Ні, не краще  :-)o
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

норм -  рос.банки завжди повертали депозити без затримок
все колись трапляється в перший раз.
якщо їм дати волю монополізувати ринок і не контролювати жорстко, то хто його знає чи вони втримаються від спокуси. або від кремлівського наказу.
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

 Перше, що зробила альфа, придбавши Укрсоц - всі депозитні продукти з можливістю дострокового повернення були скасовані (хоч там й так відсотки були не дуже). Залишився тільки "ощадний" рахунок з приблизно 11 відсотками.  Ну й так, підтверджую, навіть за "борги" 100грн (що можуть, наприклад виникнути за час "холду" поки курс змінився) вам будуть дзвонити колектори, а банк намагатиметься спаплюжити кредитну історію  :rotate:
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

всі депозитні продукти з можливістю дострокового повернення були скасовані

це правильно
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

Цитата: Груздев
це правильно
Тобто? Там були відносно невеликі відсотки, але з можливістю повернення та втратою відсотків й на такий продукт був попит. Альфа таких продуктів взагаллі тепер не дає. Тільки строкові. Їм тепер дуже зручно буде вивести гроші й наї...ти все, коли команду дадуть.
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

Тобто? Там були відносно невеликі відсотки, але з можливістю повернення та втратою відсотків й на такий продукт був попит. Альфа таких продуктів взагаллі тепер не дає. Тільки строкові. Їм тепер дуже зручно буде вивести гроші й наї...ти все, коли команду дадуть.


та все одно  дострокове повернення депозитів -то фікція...жоден банк не в змозі одразу все всім повернути
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

Цитата: Груздев
та все одно  дострокове повернення депозитів -то фікція...жоден банк не в змозі одразу все всім повернути
Так. Тому й були різні продукти. Менший відсоток - бери коли захочеш, або більший - тільки в кінці строку. Зараз залишили тільки строковий.
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

Перше, що зробила альфа, придбавши Укрсоц - всі депозитні продукти з можливістю дострокового повернення були скасовані (хоч там й так відсотки були не дуже). Залишився тільки "ощадний" рахунок з приблизно 11 відсотками.  Ну й так, підтверджую, навіть за "борги" 100грн (що можуть, наприклад виникнути за час "холду" поки курс змінився) вам будуть дзвонити колектори, а банк намагатиметься спаплюжити кредитну історію  :rotate:

вово...
не так все весело у тої Альфи як клієнти бачать.
і новий центр обдзвону більше на колекторів подібен по манері і методах розмови із клієнтом.
це означає шо ?
шо вони втратять нормальних фізиків які давали їм прибуток.  (tu)
бо якшо відсотками по кредитці я їм заплатив за 3-4 роки у кілька  разів більше ніж сама сума тіла позики то в сраці я мав такі телефонні розмови.
жодного бажання користуватися таким продукток з такою манерою менеджменту від банку не маю ніякого бажання більше.

п.с. попередні роки все було досить спокійно і через перепрошу і дякую так працював їхній кол центр.
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?
MAG

та я звідки знаю ?
ведуть себе як колектори.
якшо день просрочки місячного платежу по кредитній картці - погрожують службу безпеки до батьків додому прислати  :D
так працюєколцентр Альфа банку?  ;o
тим більше в січні закрию картку і забуду про цей рекетирський банк  :D

І в якому надійному банку будете відкривати?   B-)
   
Re: Альфа банк тоже всьо ?

І в якому надійному банку будете відкривати?   B-)

та ні у якому.
немає такої потреби.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія