Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
16 квітня 2024 20:32:12
Просто тупий саботаж. От і все  :X
2
16 квітня 2024 20:25:25
Як на мене, є два варіанти:

1. Великі гравці не доводять до Третьої світової і оновлюють глобальну систему безпеки, яка враховує, що часи змінились. Писав і пишу, що вона вам не сподобається, бо росію не викинуть, а додадуть Глобальний південь (Індія, шейхи, Африка, 1-2 з Америки південніше США, хтось із тихоокеанської Азії). Фактично зафіксувати поточну ситуацію, що до Індії мають прислухатись не менше Німеччини, як би не корчило від цього тутешніх арійців з уявленнями про світ та історію з кіно та пропаганди.

2. Не запобігають глобальній війні. Тоді, як і завжди, нову глобальну безпеку формують переможці, якщо вони взагалі будуть.
Ви дійсно вважаєте що великі гравці існують і вони маніпулюють світом?
Це просто хаос і всякі Байдени з Шольцами просто сцяться хуйла. От нажаль і все((((
3
16 квітня 2024 19:55:30
США знаходяться на окремому континенті, так саме як Австралія, Канада, Мексика. США будуть вести війну якщо на г х хтось нападе, але цього не станеться. А от вести війну поза межами кордонів вони вже не зможуть. Ліві та пацифісти ніколи більше не допустять щоб країна воювала поза межами США.  Поразка в Афганістані завдала більше шкоди ніж всі собі могли уявити. Тому США маючи саму сильну армію в світі, більше не зможуть її застосувати. Максимум це скидувати гум допомогу та сбивати ракети, не застосовуючи силу у відповідь.
Якщо США впишеться у  любий військовий конфлікт ззовні та в Америку підуть сотнями або тисячами 200хсоті- адміністрацію винесуть з білого дому вперед ногами. І цим пацифістам не буде важливо на чиїй стороні правда. Просто тому президенту, який ввяже США у війну- будуть непереливки.
Іран це зрозумів першим і спокійно вдарив по Ізраїлю. І буде бити стільки скільки потрібно, бо адекватної відповіді не буде. Кацапи з Китаєм теж все побачили що їм потрібно і зробили висновки.
Саме адміністрація Байдена буде винна якщо кацапи вдарять по Польщі чи Балтії, або використають ЯЗ по Україні.
4
16 квітня 2024 19:45:32
Все Макрон правильно робить. З одного боку посміхається хуйлу та руку тискає, з другого готує військових до відправки в Україну і нарощує виробництво артилерії для україни.
Саме так і треба
5
16 квітня 2024 16:39:40
Щоб зібрати мільярди, необхідні для фінансування своєї ядерної програми й підтримки режиму Башара Асада в Сирії, він вже підвищив податки на вражаючі суми й девальвував свою валюту до небезпечного рівня. Ситуація, можливо, досягла переломного моменту, коли Іран не може збільшити витрати для задоволення потреб військової ескалації, не призвівши до свого фактичного банкрутства або економічного колапсу, який може спровокувати народне повстання. Як і у випадку з хуйло, західні аналітики намагаються оцінити всеосяжне відчуття долі Хаменеї, що балансує на тонкій межі між маренням і апокаліпсисом.
А хто їм хліб продає? Може варто тих аятолл трохи підштовхнути до прірви?
6
16 квітня 2024 16:28:52
https://t.me/voynareal/87727
Логіка їх для внутрішнього застосування абсолютно зрозуміла. І це було озвучено навіть одним з західних експертів. Якщо Україна почне перемагати ( теоретично) розгромивши армію кацапії та умовно почавши звільнення Криму. І звичайно при цьому нам прийдеться бити по території кацапів активно. В рази більше і ефективніше чим зараз при наявності відповідних озброєнь які дав би захід.
На думку декого на заході це може привести до застосування кацапом ЯЗ. От це і є для них неприпустима ескалація. І всі "танцюють" від цього. Звісно нам це не подобається,ми в це не віримо і т д. Але вірять вони що таке можливо. Від цього всі наші проблеми з постачання далекобійних ракет і інших озброєнь які здатні переломити хід війни. Насправді все дуже просто. Все решта нюанси і відмазки.
Хуйло застосує ЯЗ при любому негативному сценарії для нього. Тож виходить, що захід хоче тихенько злити Україну, бо вона не використає ЯЗ при негативному сценарії.
Негативний сценарій для хуйла=використання ЯЗ.
Негативний сценарій для україни= бюргер спокійно п'є далі свою каву та вибирає нове авто.
Логічно що захід обрав другий сценарій.
7
16 квітня 2024 12:29:58
Блядський цирк(
Система стримувань і противаг  (tu)
А в результате-полный паралич законодательной власти
Це не параліч, це саботаж.
Якщо прийняти той факт що Трамп розраховує подарувати Хуйлу Україну в обмін на підтримку у протистоянні з Китаєм- то все стає на свої місця. І ця опція є основною для Трампа у його міжнародній політиці коли він стане Президентом. Про допомогу від США потрібно забути.
Нажаль тільки через труп Джонсона.
8
15 квітня 2024 12:22:53
Больше всего в атаке Ирана на Израиль меня поражает реакция украинских соцсетей. "А почему США с Британией Израиль защищают, а Украину - нет???"
Я вообще в последнее время что-то подзаебался читать геополитические рассуждения пересичных громадян о том, как пиндосы их кинули, как ляхи не дают обрушить аграрный сектор Польши потому что мы защищаем НАТО, как Австралия хотела поставить нам не супер-пупер современные истребители, а несколько устаревшие и мы их гордо послали нахуй и как нам вообще все должны вообще всё. А через год с радостью принимаем эшелон древнего говна в виде БТР-60 и БРДМ от Болгарии. Ржавых даже чисто визуально.
Но, правда, когда на такой же БТР объявляет сбор Бабченко - ааа, пидарас, кацап, засунь свой металобрухт себе в жопу и купи нам звезду смерти! 
Так вот. Давайте я вам объясню.
Вот статья из Википедии,  в которой объясняется, как и каким путем Украина шла к тому, чтобы США и Британия помогали ей так же, как и Израилю.
Статья заканчивается июнем 2019 года.
Июнем. Две тысячи. Девятнадцатого.
ТЕПЕРЬ б***ь ПОНЯТНО?????
Бачили очі, що купували.
Хуже не будет.
Хоть поржем.
9
15 квітня 2024 12:20:06
https://t.me/ShrikeNews/13609
А ООН є якісь докази про нацистів а Україні? Якщо немає то манда повинна відповісти перед судом за такі речі.
10
14 квітня 2024 19:59:54
Лидеры «Семерки» договорились сегодня использовать все каналы влияния на Францию, чтобы не предпринимать сейчас ответного удара ядерного удара по россии — Bloomberg
11
14 квітня 2024 13:16:58
https://t.me/voynareal/87624
Якщо взяти до уваги що майже всі вони розглядають Україну як країну 404 та бунтівну провінцію росії- то все стає на свої місця.
12
14 квітня 2024 12:36:11
Ну тепер подивимось яке у Ірану ПРО.
13
14 квітня 2024 00:05:55
Це не обісцяні поляки з НАТО)

Иордания готова перехватывать беспилотники и ракеты, которые будут пролетать через ее территорию в направлении Израиля, - Reuters
Якщо б у Ірана було б 5 000 ядерних головок- не перехватували б
14
13 квітня 2024 23:45:02
Президент США Джо Байден встречается со старшими советниками по безопасности после нападения Ирана на Израиль.
Салліван зараз надує у вуха діду про ескалацію і США не стануть втручатися. Може навіть заборонять Ізраїлю відповідати по території Ірану. Бо ескалація.
15
13 квітня 2024 23:31:12
Все, починається війна Ірану проти Ізраїлю. Тепер точно у понеділок проголосують.
Україні Бог допомагає, і демократи які об'єднали допомогу Ізраїлю та Україна в один пакет.
Ось зараз побачимо як сучечкі трампісти будуть скулити та шукати шляхи до роз'єднання пакету спільної допомоги.
Джонсон скаже, що треба Ізраїлю вже, а Україні окремим пакетом, бо шеф сказав щоб в  кредит..))
Україні потрібно було ще пів року тому. Виходить шах і мат. Побачимо як сучечкі будуть викручуватися
16
13 квітня 2024 23:26:07
Все, починається війна Ірану проти Ізраїлю. Тепер точно у понеділок проголосують.
Україні Бог допомагає, і демократи які об'єднали допомогу Ізраїлю та Україна в один пакет.
Ось зараз побачимо як сучечкі трампісти будуть скулити та шукати шляхи до роз'єднання пакету спільної допомоги.
17
13 квітня 2024 23:18:33
18
13 квітня 2024 23:07:05
❗️ПУСКИ БАЛЛИСТИКИ С ИРАНА
Труха Іран?
:-)o
19
13 квітня 2024 22:58:31
Виходить сьогодні починається війна, тоді Сенат точно поставить на голосування пакет допомоги Ізраїлю та Україні?
20
13 квітня 2024 20:57:40
Якби хуйло хотіло вдовольнитися захопленими територіями, то йому ніякі мирні переговори нах не потрібні.
Заявляє, що завдання СВО виконані, донбас захистили, приєднали майже повністю дві області, зробили суцільну суходольну зону з Кримом, Азов - внутрішнє море.
Все зупиняємося, будуємо новий кордон, війну припиняємо.
Якщо Україна продовжить воювати, то вона агресор і ми дамо асиметричну відповідь.
А тепер зніміть з нас санкції і хай буде все, як раніше.
Тобто, хуйло вже стало бояринею столбовою, але хоче бути царицею земною з НАТО і ЄС на побігеньках.
Воно хоче увійти в історію нарівні з Іваном Жахливим, Петром Навіженим і Катериною Блудливою.
А проста зупинка війни йому нах не потрібна. Ну здохне ще пара мільйонів ваньок-махмудів, і що? Хто їх коли на болотах рахував?
+
21
13 квітня 2024 18:59:16
The Guardian: В то время, когда Дональд Трамп был президентом США, он считал, что Украина должна быть частью России, пишет в своей книге бывший советник Трампа Фиона Хилл. "Он действительно не мог понять, что Украина — независимое государство", — говорит репортер The New York Times Дэвид Сангер, и это означает, что взгляд Трампа в Украину был по сути идентичен взгляду Владимира хуйло.
22
13 квітня 2024 18:50:30
Ну скільки можна повторювати цю тупу мантру «мі в вашіх внутрєпартійніх тьорках нє разбіраємся».

Досить було часу щоб розібратись хто хоче допомогти а хто ні.
І зрозуміти які пітараси розповсюджують брехню «ані фсє адінакавіє»
========================
Памятаю,колись,не так давно,шукали "хароших руських",щоб вони допомогли.
Тепер пішла нова  хвиля- шукати "хароших американців",в країні,де президентом наче Байден, а насправді -ніхто Трамп. :facepalm1:

Нема там в чому розбиратися,SlavRedko.
І твої потуги відмазати амерів у зраді та лицемірстві, марні,так же,як спроби прибацаного Татуся.
Коли немає повної більшості в одної з партій у демократіях завжди йде торг. І це зараз саме така ситуація у сша. І так, меншість викручує руки більшості, щоб отримати набагато більше, ніж їх електоральна підтримка дає їм право вимагати.
Багато революційних законів напрацювала Рада коли там були ще комуністи, соціалісти, БЮТ, пр і Ющенко? Памʼятаєш ту золоту акцію з якою мороз бігав? І таки отримав табуретку та ще й дурнувату конституційну реформу протяг, яку овоч йому потім відмінив?
Це неправда про те що хочуть отримати більше. Вони просто саботують надання допомоги, а це не одне і те саме що хочуть більше. Демократи згодились на вимоги по кордону і дійшли до консенсусу. Але зразу виникла інша умова, потім новий проект про допомогу в кредит, потім ще виникне щось, і так буде продовжуватись до виборів аж поки Трамп не стане президентом. Немає ніякого намагання щось виторгувати. Є саботаж.
Трамп вважає Україну частиною росії і відноситься до неї як до бунтівної провінції. Все інше це фантазії.
23
13 квітня 2024 18:08:59
скільки яддрьонбатонів Україна можете випустити у відповіль на 10 - 20 мегатонних від раші ?
До Курських атомних чи не на порядок ближче, ніж до деяких вже пошкоджених нашими дронами кацапоНПЗ.
Не ми це почали, але нахуя нам світ, в якому нема України?
Ви дійсно вважаєте що дрон з 20кг вибухівки може пошкодити щось крім НПЗ? Це смішно.
Мені сподобалось про Елабугу, коли всі раділи 2 сбитим фасадним плиткам та вибитим вікнам у гуртожитку.
24
13 квітня 2024 12:51:08
Стамбульские подразумевают вывод РФ из Запорожской и Херсонской так же, полностью. В принципе в «Блеацтательном анализе» я уже описывал этот момент, ибо больше Хуйлу торговаться с нами не чем. Это хорошо.
Стамбульские подразумевали не 85 тысяч ВСУ, а 30 по словам Подоляка, но всё равно не важно - это хуйня для такой огромной территории, по сути это добровольное разоружение.
Так же «ограничение вооружений и контроль над ними». Кто не понимает что это такое, то это мы должны будем дать полную номенклатуру каких, где, сколько танков стоит, а «гаранты» в том числе и Кацапы должны будут присылать инспекторов, все это проверять. Как вы себе это представляете?? Какой - нибудь ублюдок Гурулев, будет приезжать в Киев, Одессу, Львов, Днепр, жрать, срать, пить, за наш счет, мы ему должны будем открывать все склады, он с умным ебалом должен будет всё это осмотреть и пожурить - ну хахлы.. у вас на 2 танка больше - немедленно на утилизацию! Охуенные соглашения, не так ли?
Кто мне пистанёт что это «Мир», то это ни что иное как унизительная капитуляция.

Следущий момент, Хуйло говорит о переговорах и компромиссах когда ему надо «перезарядиться», скорей всего его осенне- зимняя кампания исчерпала ресурсы и ему надо время для восстановления и следующего броска.

Поэтому в принципе можно вернуться к стамбульским предложив им сделать шаг доброй Оли- оставление Херсонской и Запорожской и прекращаем огонь, садимся за стол.  ;) 
В тот момент когда Украина согласится на переговоры- первым требованием хуйла будет 4 области по админграницы. Это пока без Харьковской области
Так это не переговоры. Переговоры это безусловность. Так же как и мы требуем - выводите до 1991 года и тогда переговоры.
Т.е. с обоих сторон нет конструктива.
Именно, удивительно что все до сих пор используют термин "переговори". Хуйло собирается вступить с Украиной в обсуждение ультиматума и капитуляции. И слово переговоры здесь неуместно
25
13 квітня 2024 11:20:03
1. Ну, ок. Помітили. Це, загалом, позитив. Ну нарешті, бляха!

2. І шо? Шо далі?  :shuffle:
Нічого
26
13 квітня 2024 11:19:27
Мене цікавить тільки одне.
А Україна в Китаї може купляти мікроелектроніку,турбореактивні двигуни для крилатих ракет, верстати для виробництва ракет та ЗБИРАТИ МАЙЖЕ ГОТОВІ КРИЛАТІ РАКЕТИ В УКРАЇНІ?
27
13 квітня 2024 11:13:28
Стамбульские подразумевают вывод РФ из Запорожской и Херсонской так же, полностью. В принципе в «Блеацтательном анализе» я уже описывал этот момент, ибо больше Хуйлу торговаться с нами не чем. Это хорошо.
Стамбульские подразумевали не 85 тысяч ВСУ, а 30 по словам Подоляка, но всё равно не важно - это хуйня для такой огромной территории, по сути это добровольное разоружение.
Так же «ограничение вооружений и контроль над ними». Кто не понимает что это такое, то это мы должны будем дать полную номенклатуру каких, где, сколько танков стоит, а «гаранты» в том числе и Кацапы должны будут присылать инспекторов, все это проверять. Как вы себе это представляете?? Какой - нибудь ублюдок Гурулев, будет приезжать в Киев, Одессу, Львов, Днепр, жрать, срать, пить, за наш счет, мы ему должны будем открывать все склады, он с умным ебалом должен будет всё это осмотреть и пожурить - ну хахлы.. у вас на 2 танка больше - немедленно на утилизацию! Охуенные соглашения, не так ли?
Кто мне пистанёт что это «Мир», то это ни что иное как унизительная капитуляция.

Следущий момент, Хуйло говорит о переговорах и компромиссах когда ему надо «перезарядиться», скорей всего его осенне- зимняя кампания исчерпала ресурсы и ему надо время для восстановления и следующего броска.

Поэтому в принципе можно вернуться к стамбульским предложив им сделать шаг доброй Оли- оставление Херсонской и Запорожской и прекращаем огонь, садимся за стол.  ;) 
В тот момент когда Украина согласится на переговоры- первым требованием хуйла будет 4 области по админграницы. Это пока без Харьковской области
28
13 квітня 2024 11:08:31
Стратегически ни в каких серьёзных переговорах, кроме переговоров о капитуляции Запада (не Украины), хуйло не заинтересован, – в этом смысле почти прав Небензя (он стыдливо прикрывается Украиной, но речь идет именно о Западе). Почему же хуйло мироточит с удвоенной интенсивностью последние дни? На мой взгляд, все по-прежнему довольно просто и очень по-хуйло: хозяин Кремля хочет воспользоваться тактической уязвимостью Зеленского, который демонстративно объявил об отказе от переговоров с хуйло, но не получил в этом вопросе поддержку Запада. хуйло хочет «дожать» Зеленского, чтобы унизить его. Делается это в надежде на дополнительную дестабилизацию политической обстановки в Украине. При этом давление на фронте и удары по украинским тылам будут только усиливаться. Стратегическая цель остаётся прежней – политический переворот в Киеве и смена правительства.
Втягивание Зеленского в переговорный процесс, как ни странно, является одной из тактик, которые могут способствовать достижению этой цели.
Владимир Пастухов
29
12 квітня 2024 15:40:22
Ні.
Справа в тому що в Казахстані дуже сильні штатівські позиції, як би це смішно для вас не звучало.  Дід Назарбаєв давав американцям все для інвестицій  у нафтогаз і там їх дуже багато. В них навіть є великі американські заводи. Туди хуйла ніхто не пустить, його салівони й бйорнси планують використати як таран  для Китаю.
Именно поэтому он туда и хочет полезть
Он хочет лишний раз укусить Штаты
и заодно забрать те рессурсы что они подмяли под себя в Казахстане
ИИИИИ самое главное это гораздо легче чем бойня в Украине
Хуйло лізе тільки туди, куди йому дозволяють лізти деми. Дозволили нас пошматувати - хуйло поліз. А от Казахстан - це бізнес, це гроші, тут так просто не влізеш
Ти зрозумій одну важливу річ. Там у Штатів все ДУЖЕ серйозно, на відміну од нас. Бо Назарбаєв розумний був і проводив тихою сапою те що треба для Казахстану. То там і Шеврон і Дженнрал Електрик є.
А в нас - окрім грантів та хвондів ніхєра й нема.
Головне гасло США, аби не було ескалації. Тож ніх.я не буде. Окупують стільки Казахстану стільки зможуть. Ніхто навіть не рипнеться
30
12 квітня 2024 15:37:00
Нажаль поки що обмін ударами так собі... 20кг вибухівки дрона руйнують фасад будівлі чи кровлю, потім прилітають кацапські ракети і знищують декілька електростанцій.
Ми з Україною будемо до кінця :X
31
12 квітня 2024 11:10:53
Тому, нмд, коли нам наші партнери кажуть не атакувати російську територію, то це, як мінімум, нерозумно.
Ми не можемо чекати 25 року коли ситуація зміниться хз як.
Каци можуть щось придумати, призвичаїтись, а  Трамп може і санкції зняти.
Як сказала Голда Меір: Краще отримувати ноти протесту, ніж листи скорботи.
32
12 квітня 2024 10:50:38
я розумію що то таке - це держзрада підписана у перщі тижні війни.

те що зе пупо відмовився потім те викорнувати не робить цю зраду меньшою бо докеумент парфований і всі хто там поставив підпис мають сидіти за держзоаду і має сидіти той хто погодив їм повноваження а це - Зе.


і це шапіто думало що якщо морозитись, то про той договір забудлуть але міжнародне право так не працює - парафовані угоди завжди стають осоновою для наступних перемовин.
Яке міжнародне право, що ви мелете? :facepalm:
Ціна любому договору підписаному за допомогою військової
 агресії-0,0
33
11 квітня 2024 22:54:04
хто придумав це дебільне словосполучення "глобальний південь"  :facepalm: 
Особливо Пакистан з Індією такі, О! Ми частина глобального півдня. Це все кацапське ІПСО.
34
11 квітня 2024 21:35:55
Мало того, якийсь високопосадовець в США заявив що кацапська армія повністю відновлена після розгрому у 2022. Чекали що це відбудеться десь за 5 років.
Хтось п.здить.
ПС. Я не вірю цим данным про втрати техніки кацапами. Це все фантазії.
пруф
Россия смогла не только восстановить численность изрядно потрепанной в ходе военных действий армии, но и увеличить ее. Набрав контрактников и повысив призывной возраст, российские власти, по всей видимости, планируют начать новое наступление в Украине.

Российские потери в Украине, по оценкам западных военных, превышают 300 000 человек убитыми и раненными. «Медиазона» и «Русская служба Би-би-си» подтвердили более 49 000 смертей.

Несмотря на это, Россия восстанавливает численность вооруженных сил быстрее, чем оценивали американские военные, заявил генерал Кристофер Каволи, верховный главнокомандующий Объединенных вооруженных сил НАТО в Европе, который также командует Вооруженными силами США в Европе. По его словам, сейчас «армия, на самом деле, больше на 15%, чем при вторжении в Украину».
«За последний год Россия увеличила численность фронтовой группировки с 360 до 470 тысяч человек», — сказал Каволи на слушаниях в комитете по делам вооруженных сил Палаты представителей американского Конгресса. По его словам, добиться этого удалось в том числе за счет повышения призывного возраста с 27 до 30 лет; благодаря такому шагу Россия «на ближайшие годы увеличила число доступных [для призыва в армию] солдат-срочников на 2 млн».

Больше всего генерала беспокоит то, что за прошедший год российская армия продемонстрировала способность быстро учиться на ошибках, адаптироваться тактически и технологически и теперь «мало напоминает те неслаженные силы, что вторглись в Украину два года назад».

Переведя экономику на военные рельсы и научившись обходить санкции, Россия производит достаточное количество боеприпасов и техники, чтобы «поддержать крупномасштабные боевые операции», предупредил Каволи: «Вне зависимости от исхода войны в Украине Россия будет больше, смертельно опаснее и более зла на Запад, чем при вторжении».

https://armedservices.house.gov/hearings/full-committee-hearing-us-military-posture-and-national-security-challenges-europe-0
35
11 квітня 2024 12:25:24
Мало того, якийсь високопосадовець в США заявив що кацапська армія повністю відновлена після розгрому у 2022. Чекали що це відбудеться десь за 5 років.
Хтось п.здить.
ПС. Я не вірю цим данным про втрати техніки кацапами. Це все фантазії.
36
11 квітня 2024 12:02:31
А міноборони США не хоче виказать стурбованість в реззультаті ударів по цивільній інфраструктурі (Трипільська ТЕЦ)?
У якості підкріплення стурбованості півсотні ATACMS, вважаю, пійдійдуть

Чи то тіки Україні не можна бить?
Та все уже как то смирились с тем что никто никаких Атакамс больше не даст... Зачем давать Пэтриот если Украина уже почти разрушена?
37
11 квітня 2024 12:00:35
https://t.me/pandoras_box_ua/36319
Спасибо за видео. Что ещё удивительно. Так как Украина придерживается высоких стандартов ведения войны и является Европейской демократической страной, по этому удары по кацапским НПЗ, которые являются "гражданскими обьектами" Пентагоном не приветствуются.

Да уж. Кто бы говорил.
Причём когда Украина проиграет, будет разрушена а миллионы украинцев будут уничтожены, эти твари на пенсии будут продолжать писать статьи и читать лекции о высоких европейских стандартах ведения войны Украиной. :X
38
10 квітня 2024 23:12:09
Некрасиво получилось  :idea:

Генерал СВР


Дорогие подписчики и гости канала! Вчера секретарь Совета Безопасности РФ Николай Патрушев в режиме видеосвязи провел совещание с представителями Правительства и руководства силового блока. Обсуждали природные катаклизмы, которые привели к затоплению многих населённых пунктов в нескольких регионах России, а также к обрушению мостов и большому количеству пострадавших.

 Во время обсуждения Николай Патрушев был очень мрачен, а примерно через двадцать минут после первых докладов и реплик к ним, секретарь Совбеза разразился гневной речью в которой с употреблением нецензурной лексики поддал критике представителей правительства, службы и местные власти в регионах, где к таким проявлениям природных катаклизмов не были готовы. Но больше всего досталось хуйло, который, по мнению Николая Платоновича, "за двадцать лет всё просрал".
К совещанию були подключены люди не входящие в первый круг и не посвященные в перипетии с кончиной президента, поэтому Патрушев в своей речи критиковал абстрактного "долбоё..а", но все без исключения прекрасно поняли о ком речь. Никаких полноценных компенсаций пострадавшим от природных катастроф НЕ БУДЕТ, секретарь Совбеза сказал, что денег и так ни на что не хватает, и в такой ситуации государство будет помогать символически. В общем, расстраивают Николая Платоновича какой-то ерундой, и не дают сосредоточиться на ликвидации неугодных и закручивании гаек. Плюс, на выходных для секретаря Совбеза готовятся провести ритуал, направленный на удержании власти. В общем-то, всё как у критикуемого им хуйло, только, видимо, правильно.
На кого це розраховано? Невже є люди дорослі які читають такі речі?
почти 400  тыс подписчиков
и минимум столько же читают без подписки
90% громадян живуть між макдаками, торговими центрами та церквами, і це не значить що макдакам, торговим центрам та церквам можна довіряти і вони є істиною.
39
10 квітня 2024 17:20:55
Той випадок, коли з реальної історії прийшлося викидати найбільш дикі моменти, щоб хоч трішки зробити її "правдоподібною"  :facepalm1:
А де взяти інфу про реальну історію? Бо фільм дійсно смішний.
40
10 квітня 2024 15:54:17
Республиканцы одно время задалбывали дедушку Байдена этим вопросом - за что воюем? И Байден ничего не мог ответить на этот вопрос. За что воюют вот эти дикие восточные варвары - хохлы и кацапы понятно. За лебенсраум. За крымнаш. А американцы за что? За ценности и принципы? Ну да, нашли лохов за ценности воевать. Они ж не материальные, ценности эти ваши. А лебенсраума у США достаточно. Крымнаш им не нужен.
Млять
Американці мають воювать якраз за головний лозунг респів!
А саме: Make America Great Again!
Невже це так тяжко до респів доходить?
невже вони ще досі не бачать очевидну річ - Штати вже ніхто в світі в куй не ставить?
Що Штати стрімко втрачають міжнародний авторитет?
Що купа їх зброї є повний нуль, якщо нема волі ту зброю застосувать для захисту світового порядку????

Єдине, що я бачу тут - лідери респів тупо забили на свої ж заклики, єдине, що їх цікавить - це гроші та влада всередині країни. А те, що вплив на світ стрімко втрачається, що Штати по впливу скоро будуть на рівні Франції, а Франція у політиці займе місце Китаю, а Китай - місце Штатів, респам насрать
Американці наїлись стільки гівна у В'єтнамі, Камбоджі, Іраку, Афганістані, що заставити своїх виборців згодитися на війну поза кордонами США більше не вийде. Америка більше не зможе у будь якому вигляді бути стороною конфлікту тим більш з росією чи Китаєм. Нажаль...

Повна версія