Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Так як "развал Советского Союза был наибольшей геополитической катастрофой века" (с) то кацапи першу зупинку зроблять коли ліквідують  наслідки цієї "катастрофи", тож той хто говорить що хуйлу чогось вистачить до досягнення цієї межі просто знаходиться десь не в цій реальності  :-)o

Саме так. Але в самій спотвореній формі. Яким чином зруйновані вщент міста Донбасу вирішують наслідки тої катастрофи не зрозуміло
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Шо там конгрес? Засідає?
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Честно скажу. Мне не пох, что будет с вашими чеками SSI. Я хочу что-бы их было как можно меньше. Особенно для таких как вы. Которые ни дня не проработав, не заплатив ни цента налогов абьюзают систему и в хвост и в гриву. И на гавно тут исходят от страха их потерять в случае возможного президентства Трампа.
дурку качаєш, це ми встановили, а зараз нам потрібно встановити чи ти

1) бригадний
2)з'їхавший з глузду пенс
3) бригадний з'їхавший з глузду пенс

Дуже кумедно коли рядових трампонів, які самі за крок від втрати працездатності, нацьковують як собак павлова на соціал який начебто всі ті недостойні життєформи абьюзать. А рудий шахрай що зробив карьєру і сотні мільйонів на нещадному абьюзі системи а то і відвертому шахрайстві перетворився в США в несистемного бетмена - борця за справедливість проти абьюза системи всякими недостойними життєформами що намухлювали начебто $10 в продуктовій допомозі. Ну не країна даунів? У американського бидла є чьотка установка - всі кого я вважаю нижче за себе должни страдать набаго більше ніж я, на цій установці паразитує права шиза. То що можна трампам, не дозволено прибиральнику.
   
Камрад, твій колега кацапський пропагандон валік не може віжповісти на просте питання, то може ти допоможеш?
Поясни нам, чим блокуання допомоги Україні респами краще ніж зброя, які надавали демократи?

Признаюсь. У меня нет однозначного ответа на этот вопрос.
Есть только некоторые предположения.
Может быть респов не устраивает, что та пипеточная - сцыкливая ( чтобы не было эскалации) допомога оружием , которая выделялась демократами, не имеет никакой перспективы. Она не позволяет Украине выиграть. В лучшем случае она не позволила проиграть. По их мнению, может быть , это больше похоже на тупой просер бабла. Ведь известное правило никто не отменял - если чуть - чуть вложить меньше в проект чем нужно, то сильно рискуешь и результата не получить и всЕ вложенное потерять.
Так и происходит с поставками оружия Украине. Эти «смешные» 30 абрамсов, эти «смешные» 20 атакамсов - это о чем вообще?
200 Брэдли , имея их ТЫСЯЧИ…это как называется?
А это , затянувшееся на год «дам - не дам’, «разрешу - не разрешу» дрочилово Байдена с эф16. Это серьезно?
А прям «целых» два Пэтриота? !!?
Может поэтому и блокируют закон на 60 ярдов, в котором как утверждает Любарский оружия для Украины всего лишь на 8. А остальное ТУПО распил.
А всего оружия , которое выделили демсы в 22-23 годах там в реальных ДЕНЬГАХ, опять же по словам Любарского , не более чем на 20 ярдов.
Ну уж а просранный ленд - Лиз это вообще отдельная история. Что мешало Байдену отгружать старое оружие в 23 году . Которое фактически уже ничего не стоит для налогоплательщиков? На это есть ответы у тебя?
   
Признаюсь. У меня нет однозначного ответа на этот вопрос.
Есть только некоторые предположения.
Может быть респов не устраивает, что та пипеточная - сцыкливая ( чтобы не было эскалации) допомога оружием , которая выделялась демократами, не имеет никакой перспективы. Она не позволяет Украине выиграть. В лучшем случае она не позволила проиграть. По их мнению, может быть , это больше похоже на тупой просер бабла. Ведь известное правило никто не отменял - если чуть - чуть вложить меньше в проект чем нужно, то сильно рискуешь и результата не получить и всЕ вложенное потерять.
Так и происходит с поставками оружия Украине. Эти «смешные» 30 абрамсов, эти «смешные» 20 атакамсов - это о чем вообще?
200 Брэдли , имея их ТЫСЯЧИ…это как называется?
А это , затянувшееся на год «дам - не дам’, «разрешу - не разрешу» дрочилово Байдена с эф16. Это серьезно?
А прям «целых» два Пэтриота? !!?
Может поэтому и блокируют закон на 60 ярдов, в котором как утверждает Любарский оружия для Украины всего лишь на 8. А остальное ТУПО распил.
А всего оружия , которое выделили демсы в 22-23 годах там в реальных ДЕНЬГАХ, опять же по словам Любарского , не более чем на 20 ярдов.
Ну уж а просранный ленд - Лиз это вообще отдельная история. Что мешало Байдену отгружать старое оружие в 23 году . Которое фактически уже ничего не стоит для налогоплательщиков? На это есть ответы у тебя?
А ти сам, що малограмний? Прочитати не можеш?
   
Камрад брехло
Або дивитися брехунів і прссуває тут тези трампістіа хуйлят

В пакеті на 60 млрд
20 - закупівлі для армії США замість того що протягом року буде постачатись зі складів пентагону
15 - прямі закупівлі у виробників США для ЗСУ
- ще 10 навчання розвід дані та підсилення союзників в східній Європі
Ще 3 на інші цілі аивме інше на бюджет пряма допомога




   
Команда трампістіа може пояснити скільки грошей і зброї виділив республіканський конгрес з 1.01.2023?


   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона
dig

Що там з підписами?
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

які самі за крок від втрати працездатності, нацьковують як собак павлова на соціал який начебто всі ті недостойні життєформи абьюзать.

Я понимаю твое трепетное отношение к SSI. Но в отличии от вас я на свою пенсию заработал. Уже давно. Мне уже нет ни какого смысла дальше работать так как эта пенсия почти достигла предельного потолка. И я её не получаю. И особенно на неё и не рассчитываю.

Но тут такое. Самое главное, здесь,  я её заработал. Уплачивая налоги более 20 лет. Ты и тебе подобные живёте за мой счёт.

Вам сейчас страшно, что вы этот социал можете потерять или его сократят. Поэтому  и только поэтому вы рубаху на впалой груди рвете за демократов, которые ваши голоса этими SSI и прочими бенефитами и покупают.



   


В пакеті на 60 млрд
20 - закупівлі для армії США замість того що протягом року буде постачатись зі складів пентагону
15 - прямі закупівлі у виробників США для ЗСУ
- ще 10 навчання розвід дані та підсилення союзників в східній Європі
Ще 3 на інші цілі аивме інше на бюджет пряма допомога
Вы уверены, что цифры 20 и 15 - это касается  Украины, а не размывается между Украиной +Израиль+Тайвань?
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Команда трампістіа може пояснити скільки грошей і зброї виділив республіканський конгрес з 1.01.2023?

Та блін же. Не збиралась писати, але в нас все це є.

До останньої коми і цента  :X.

https://ukrpatriots.com/forum/vse-pro-ssha/tak-sklki-zh-ukrana-otrimala-dopomogi-vd-ssha/
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Признаюсь. У меня нет однозначного ответа на этот вопрос.
Есть только некоторые предположения.
Может быть респов не устраивает, что та пипеточная - сцыкливая ( чтобы не было эскалации) допомога оружием , которая выделялась демократами, не имеет никакой перспективы. Она не позволяет Украине выиграть. В лучшем случае она не позволила проиграть. По их мнению, может быть , это больше похоже на тупой просер бабла. Ведь известное правило никто не отменял - если чуть - чуть вложить меньше в проект чем нужно, то сильно рискуешь и результата не получить и всЕ вложенное потерять.
Так и происходит с поставками оружия Украине. Эти «смешные» 30 абрамсов, эти «смешные» 20 атакамсов - это о чем вообще?
200 Брэдли , имея их ТЫСЯЧИ…это как называется?
А это , затянувшееся на год «дам - не дам’, «разрешу - не разрешу» дрочилово Байдена с эф16. Это серьезно?
А прям «целых» два Пэтриота? !!?
Может поэтому и блокируют закон на 60 ярдов, в котором как утверждает Любарский оружия для Украины всего лишь на 8. А остальное ТУПО распил.
А всего оружия , которое выделили демсы в 22-23 годах там в реальных ДЕНЬГАХ, опять же по словам Любарского , не более чем на 20 ярдов.
Ну уж а просранный ленд - Лиз это вообще отдельная история. Что мешало Байдену отгружать старое оружие в 23 году . Которое фактически уже ничего не стоит для налогоплательщиков? На это есть ответы у тебя?

Бідоноїди працюють на хуйло ще починаючи до початку війни. Це доконаний факт, тому що діяльність треба оцінювати за діями, а не за словами.

Лендліз вбив Байден (а реально обамбоїди, які насправді керують адміном), тому що це був чи не єдиний чинник, крім ембарго на нафту (фейкові санкції татусь і редько можуть запхати собі в дупу, хуйло лише збагатилося під час війни), який би дозволив Україні виграти.

Я нагадую всім, що адміністратор цього ресурсу Африканський Йож закликала додавати до Миротворця всіх, хто підіймав питання лендлізу.

Тому що "лендліз невигідний" :K .

Він реально був невигідний 1) забілам, тому що вони нагрівали руки і набивали матраси валютою на закупках зброї і 2) хуйло.

Тому що виграти цю війну Украні можливо тільки і виключно а) достатньою кількістю зброї і б) технологічно кращою зброєю, ніж в кацапів.

Все решта - від лукавого!
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Навіть з цими 300 мільйонами (нагадую, це з 4 з лишнім ярда вже заапрувленого для України бабла, на яке не потрібні ніякі дозволи, і у відповідному законі нема provisions про відшкодування Пентагону), мали дати 400 мільйонів, а салівани відмовились і атакамси виключили з пакету.

Тому що вони працюють на хуйло. Воно так і сказало під час інтерв"ю Такеру - не давайте Україні зброю, і війна зразу зупиниться.

Ось обамбобідоноїди і не дають!
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Я понимаю твое трепетное отношение к SSI. Но в отличии от вас я на свою пенсию заработал. Уже давно. Мне уже нет ни какого смысла дальше работать так как эта пенсия почти достигла предельного потолка. И я её не получаю. И особенно на неё и не рассчитываю.

Но тут такое. Самое главное, здесь,  я её заработал. Уплачивая налоги более 20 лет. Ты и тебе подобные живёте за мой счёт.

Вам сейчас страшно, что вы этот социал можете потерять или его сократят. Поэтому  и только поэтому вы рубаху на впалой груди рвете за демократов, которые ваши голоса этими SSI и прочими бенефитами и покупают.
За твой счьот хіба що бактерії на станції аерації живуть. Знов юлиш, в тебе старий рудий шахрай як Лорд Протектор і караюча рука недостойних життєформ що абьюзать соціал, ну не клоунада? Це Можливо лише  в Американському Даунленді.  Цілих двадцать лєт? Ух ти. Ти звіздиш про що гадки не маєш. Аби набити щось. Дурною макітрою подумай що ти натоптав. Щоб ти не накопив, і де б ти його не тримав, трампадзе як почнуть проект білого христо талібану можуть все то спустити в вотер клозет, а дивлячись як карта ляже то буде твоєю найменшою проблемою.

 Допустим ти учьоний пенс з брайтона. Я пару раз в НЙ був слухав євро російське АМ радіо, ну і туда названювали з'їхавші умом "мудрі" єврєї що в собі амальгамували хуйло пропаганду і праву шизу в одному флаконі. Твій форумний типаж в США існує серед учьоних старих євреїв з саюза і кацапні. Це не виключає форумної підработкі.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Навіть з цими 300 мільйонами (нагадую, це з 4 з лишнім ярда вже заапрувленого для України бабла, на яке не потрібні ніякі дозволи, і у відповідному законі нема provisions про відшкодування Пентагону), мали дати 400 мільйонів, а салівани відмовились і атакамси виключили з пакету.

Тому що вони працюють на хуйло. Воно так і сказало під час інтерв"ю Такеру - не давайте Україні зброю, і війна зразу зупиниться.

Ось обамбобідоноїди і не дають!
скотино трампазька, перестай набивать муйню і поясни чому трампадзе блокують навіть іржаві кулі Україні. В тебе дауна було пару годин ти знайшов хоч одну цитату трампа з осудом хуйла, будь яким осудом хуйла, будь за що.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

скотино трампазька, перестай набивать муйню і поясни чому трампадзе блокують навіть іржаві кулі Україні. В тебе дауна було пару годин ти знайшов хоч одну цитату трампа з осудом хуйла, будь яким осудом хуйла, будь за що.

Дядя, оскільки цей форум - це єдине, що є в твому деградованому, нещасному житті, я опущусь до твого рівня і поясню на пальцях ще раз:

1) риторика, слова не мають ніякого значення, має значення policy. Полісу адміна Трампа за його останньої каденції була найкращою для України і найгіршою для Росії за останні десятиліття (напевно, з часів Рейгана), і це доконаний факт. Я вже давала посилання, але дам ще раз, де все це описано попунктово.

https://ukrpatriots.com/forum/vse-pro-ssha/scho-zrobiv-prezident-tramp-dlya-ukrani/

2) Респи за фактом нічого не блокують. Це брехня і демівський газлайтинг. Блокує адмін Бідона вже третій рік, всі факти тут:

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/yak-bajden-ta-demokrati-zatyaguvali-dopomogu-ukran/

3) В законі, запропонованому демами, для ЗСУ - копійки. Він є абсолютно useless для ЗСУ. Респи роблять новий закон, де все має йти конкретно ЗСУ, і це - правильно.

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/dopomoga-ssha-ukran-zaknchutsya-u-veresn-chogo-cheka-bajden/

А тепер - kindly f**ck off! or, in other words - бери курс за кацапським кораблем!
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Що там з підписами?

Тут срачі, їх підписи не цікавлять
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Дядя, оскільки цей форум - це єдине, що є в твому деградованому, нещасному житті, я опущусь до твого рівня і поясню на пальцях ще раз:

1) риторика, слова не мають ніякого значення, має значення policy. Полісу адміна Трампа за його останньої каденції була найкращою для України і найгіршою для Росії за останні десятиліття (напевно, з часів Рейгана), і це доконаний факт. Я вже давала посилання, але дам ще раз, де все це описано попунктово.

https://ukrpatriots.com/forum/vse-pro-ssha/scho-zrobiv-prezident-tramp-dlya-ukrani/

2) Респи за фактом нічого не блокують. Це брехня і демівський газлайтинг. Блокує адмін Бідона вже третій рік, всі факти тут:

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/yak-bajden-ta-demokrati-zatyaguvali-dopomogu-ukran/

3) В законі, запропонованому демами, для ЗСУ - копійки. Він є абсолютно useless для ЗСУ. Респи роблять новий закон, де все має йти конкретно ЗСУ, і це - правильно.

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/dopomoga-ssha-ukran-zaknchutsya-u-veresn-chogo-cheka-bajden/

А тепер - kindly f**ck off! or, in other words - бери курс за кацапським кораблем!
так даун, потік твоєї брехні і маячні  мені не цікавий ти мені знайди цитату трампа з осудом хуйла, будь яким осудом хуйла, будь за що. пошукай на своїй помийці. Ти ж нам радиш косноязичну трампівську білєбєрду слухати в оригіналі, порадь що служати щоб почути  трампа з осудом хуйла, будь яким осудом хуйла, будь за що.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Тут срачі, їх підписи не цікавлять

177, жодного нового підпису вже днів з 5. Рахуй мертве.
   
Що там з підписами?

Якщо коротко, забудь.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Якщо коротко, забудь.
цю тему варто об'єднати з "good omens from the congress"  :-)o
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Ти звіздиш про що гадки не маєш. Аби набити щось. Дурною макітрою подумай що ти натоптав

Дядя, можете разъяснить,  чего я такого "натоптав" ? Бо шо то у меня закрадываются смутные сомнения о твоих познаниях в отношении SSA . Уверен, что SSI ты хорошо изучил.

Возможный приход Трампа в экономическом смысле несет проблемы для таких как ты получателей SSI. Потому как они вас под зад пинком работать пошлют. Чего вам ой как не хочется.

   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Якщо коротко, забудь.

Що там, деми не піднімають питання підписів, а Джонсон не піднімає питання імпічменту Байдена  :-)o
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Но тут такое. Самое главное, здесь,  я её заработал. Уплачивая налоги более 20 лет.

To be eligible to receive the maximum benefit, you need to earn Social Security’s maximum taxable income for 35 years. :)
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Дядя, можете разъяснить,  чего я такого "натоптав" ? Бо шо то у меня закрадываются смутные сомнения о твоих познаниях в отношении SSA . Уверен, что SSI ты хорошо изучил.

Возможный приход Трампа в экономическом смысле несет проблемы для таких как ты получателей SSI. Потому как они вас под зад пинком работать пошлют. Чего вам ой как не хочется.
чим більше ти юлиш і топчеш ліву фігню тим в менше в мене віри в те що при просто поїхавший дахом від надмірного споживання толк радіо пенс.  Ти ж дурик натоптав що на максимальну пензію заработав за 20 років, це не можливо як і рудий шахрай на стражє державного бюджету.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

такого не може бути. щоб амери допомагали русні дерибанити європейську державу.

Твоя помилка в тому, що ти думаєш "такого не може бути", якраз з Трампом все може бути.
Ти міг уявити, що Президент США, який програв вибори буде закликати штурмувати Капітолій? Такого не було за всю 250 річну історію США, але при Трампу сталось.

що я можу уявити. так це пропозицію трампа зупинитися на існуючій лінії зіткнення.
Трамп хоч і гандон, але і прагматик. Не думаю що він погодить віддати русні м.херсон і с. Запоріжжя. бо це нелогічно, якщо хуйло навіть не контролює ці території.

Запросто може погодитись. У Трампа відсутня логіка в нормальному розумінні.

   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

так даун, потік твоєї брехні і маячні  мені не цікавий ти мені знайди цитату трампа з осудом хуйла, будь яким осудом хуйла, будь за що. пошукай на своїй помийці. Ти ж нам радиш косноязичну трампівську білєбєрду слухати в оригіналі, порадь що служати щоб почути  трампа з осудом хуйла, будь яким осудом хуйла, будь за що.

Дідок, як ти вже задовбав.

В останньому інтерв"ю (посилання на нашому форумі), я сама набила вербатім, що він сказав і він конкретно засудив хуйло.

Яке це має практичне значення, якщо Бідон потрясав сухеньким кулачком, всіляко обзиваючи хуйло, але практично працював на його хатєлкі?

Ти вже старий і сто раз прокинутий, а все ще віриш словам, а не діям?
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Як некрасиво тут працює автозаміна.

Я  не вживаю мати і я ці слова не писала!
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

To be eligible to receive the maximum benefit, you need to earn Social Security’s maximum taxable income for 35 years. :)

Более 20 лет.  И я не об 35 годах.

Саша, зайди на SSA и сам посмотри на сколько у тебя изменится пенсия если ты проработав ну например 25-28 лет с зарплатой более $100 тыс. Если ты в 60 закончишь работать по сравнению с например 65. При той же зарплате в $100 тыс. Разница будет в лучшем случае $ 180 - 250 в месяц.

Другое дело если работать до 67 или 70, тогда  конечно там будет больше. Но до этого нужно ещё дожить. С такими раскладами тут не знаешь что будет завтра не то что через 10 лет.

Я SSA заработал почти по максимуму, в моих условиях. Поэтому мне нет смысла продолжать работать. Тем более в NYC , тем более сейчас. Я хочу спокойно пожить во Флориде, пока это ещё возможно.


   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Респи за фактом нічого не блокують

Це просто апофеоз ідіотизму.  :facepalm1:
Трампанзі - це ідіоти з повною відсутністю розумової діяльності.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Я  не вживаю мати і я ці слова не писала!

   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

чим більше ти юлиш і топчеш ліву фігню тим в менше в мене віри в те що при просто поїхавший дахом від надмірного споживання толк радіо пенс.  Ти ж дурик натоптав що на максимальну пензію заработав за 20 років, це не можливо як і рудий шахрай на стражє державного бюджету.

Более 20. И в моих условиях. Но тебе не понять, потому что ты не работаешь. И далек от SSA как я от SSI.  Нє переймайся. Пока такие как я работают, будет у тебя твой чек. С голоду не помрешь. Мы же не звери.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Дідок, як ти вже задовбав.

В останньому інтерв"ю (посилання на нашому форумі), я сама набила вербатім, що він сказав і він конкретно засудив хуйло.

Яке це має практичне значення, якщо Бідон потрясав сухеньким кулачком, всіляко обзиваючи хуйло, але практично працював на його хатєлкі?

Ти вже старий і сто раз прокинутий, а все ще віриш словам, а не діям?
не юли хвостом, copy paste посилання на спіч і транскріпт, ти сама набиваєш тільки шизу, покажеш свої набиви психіатру, типу жизнь нє удалась але ось цей рудий члєн якимось чудовим чином дає мені забутись, конкретні причини твоїх сублімацій в старому шахраї і компенсацій мені не цікаві, мені цікаві лише  цитати трампа з осудом хуйла, будь яким осудом хуйла, будь за що.

   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Ти міг уявити, що Президент США, який програв вибори буде закликати штурмувати Капітолій? Такого не було за всю 250 річну історію США, але при Трампу сталось.

Такого ни кто и не может представить. Из нормальных людей.  Это только у левых демократов и таких как ты в воспаленном воображении Трамп "закликав штурмовати Капітолій"
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Более 20. И в моих условиях. Но тебе не понять, потому что ты не работаешь. И далек от SSA как я от SSI.  Нє переймайся. Пока такие как я работают, будет у тебя твой чек. С голоду не помрешь. Мы же не звери.
знову ліву фігню несеш, ти не знаєш хто я і що і скільки, ти вкидаєш ліву маячню щоб не поясняти яким чином старий шахрай що крутив і вижимав з системи всьо на додаток що відвертого шахрайства перетворився в твоїх куцих мізках в внесистемного бетмена борця з абьюзом що пощакриває всі годівниці собі і своєму кодлі.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

не юли хвостом, copy paste посилання на спіч і транскріпт, ти сама набиваєш тільки шизу, покажеш свої набиви психіатру, типу жизнь нє удалась але ось цей рудий члєн якимось чудовим чином дає мені забутись, конкретні причини твоїх сублімацій в старому шахраї і компенсацій мені не цікаві, мені цікаві лише  цитати трампа з осудом хуйла, будь яким осудом хуйла, будь за що.

Дідок, моя жизнь цілком вдалась, і я маю конкретний доказ - 20К на ЗСУ. Це знають всі.

А ти тільки ниєш, як все в США погано, і пропихаєш червонодупий соціалізм.

То що ж ти тоді робиш у поки що найкапіталістичніші й країні планети?

Вали на Кубу чи в Північну Корею, where you belong.

А щодо мене і трампістів, то ми якраз і боремся, щоб найкраща в світі країна і світ в цілому не перетворилися в один великий комуняцький концтабір.

Цитати я давала, але вони нерелевантні. Релевантне те, що тобі і вашим упирям приходить кінець, ось ви і біснуєтесь.

На тобі осиковий кілок, присядь :K .
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

знову ліву фігню несеш, ти не знаєш хто я і що і скільки, ти вкидаєш ліву маячню щоб не поясняти яким чином старий шахрай що крутив і вижимав з системи всьо на додаток що відвертого шахрайства перетворився в твоїх куцих мізках в внесистемного бетмена борця з абьюзом що пощакриває всі годівниці собі і своєму кодлі.

Не знаю. Но так как ты пишешь то предполагаю, что ты плотный клиент SSI. И если так, то что тут можно обсуждать с получателем велфера.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Такого ни кто и не может представить. Из нормальных людей.  Это только у левых демократов и таких как ты в воспаленном воображении Трамп "закликав штурмовати Капітолій"
була сама справжня не конспіролохічна змова щоб посадити трампа на трон, провалилась лише тому що пара системних гравців як Пенс Трампа не підтримала. Штурм то був елемент плану. З цього зробили висновки. На другий раз все буде за планом, трамп і ко форева. Демократи засцяли не захотіли переслідувати учасників змови, а процес над трампом пропедалювали щоб допомогти про трампівським суддям все затянути до непристойності. Одні реднеки попали під роздачу досить вегітаріанських вироків.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

була сама справжня не конспіролохічна змова щоб посадити трампа на трон, провалилась лише тому що пара системних гравців як Пенс Трампа не підтримала. Штурм то був елемент плану. З цього зробили висновки. На другий раз все буде за планом, трамп і ко форева. Демократи засцяли не захотіли переслідувати учасників змови, а процес над трампом пропедалювали щоб допомогти про трампівським суддям все затянути до непристойності. Одні реднеки попали під роздачу досить вегітаріанських вироків.

Ти і Майдан називаєш змовою і держпереворотом? так це класичний кацапський наратив.

По 6 січня респи тільки почали рити, і там дуже багато цікавенького вже вилізло назовні - а саме спецслужби.

І на нашому ресурсі ми почали це відображати.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Не знаю. Но так как ты пишешь то предполагаю, что ты плотный клиент SSI. И если так, то что тут можно обсуждать с получателем велфера.
юлиш хвостом стільки що навіть   тронувшийся уммом пенса зовсім  не схоже, добавок до пенсії заробляєш чи за ідею? І яку?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія