Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Санкції

Re: Санкції

Цитувати
Производство китайских машин под видом «Москвичей» оказалось убыточным.

Из 31 тыс. произведенных машин «Москвич» смог продать чуть меньше половины — 15,3 тыс. автомобилей. В результате убыток завода вырос за год в 3,6 раза, до 8,6 млрд руб., говорится в отчетности «Москвича».

Несмотря на то, что завод предлагал полные копии китайских машин под видом российских, он продавал их вдвое дороже оригинала. Так, в автосалонах цены на «Москвич» начинались от 2,4 млн руб. и доходили до 3,1 млн, тогда как китайские оригиналы стоили в КНР 1,36–1,87 трлн руб.
   
Re: Санкції
Ita

:shuffle:
   
Re: Санкції

тогда как китайские оригиналы стоили в КНР 1,36–1,87 трлн руб.

 :lol:

Круто....  :laugh:
   
Re: Санкції

:lol:

Круто....  :laugh:

Прогнозують інфляцію?  :D
   
Re: Санкції

якщо аналізувати просто цифри,то видно,що хуйло грає в великий блеф,де він ще комусь намагається погрожувати нападом на країни НАТО. типу "не підходьте,я психований". хоча на фронті кацапи вже подекуди переходять до піхотних штурмів і купу кадрів за останній час зі знищеними саме т-62 та т-54. плюс по нафті потроху перекривають краник і фнб,швидше за все, в цьому році вже буде все...
та ну, основна кількість знищених броньовиків останнього часу - буханки
   
Re: Санкції

Пентагон готов передать Украине ракеты ATACMS большей дальности- 290 km
Американское оборонное ведомство открыто для передачи ATACMS большей дальности.
https://www.wsj.com/politics/national-security/u-s-sending-300-million-in-ammunition-weapons-to-ukraine-07402244
   
Re: Санкції

Цитувати
Компании Microsoft, Amazon и Google с 20 марта приостановят доступ к облачным продуктам для организаций на территории россии, сообщила Softline. Речь, в частности, идет про сервисы Power BI и Dynamics CRM.
   
Re: Санкції

https://softline.ru/about/news/priostanovka-dostupa-k-oblachnym-produktam-inostrannykh-vendorov-dlya-zakazchikov-iz-rossii

хто в темі- походіть по тематичним ру паблікам.  це пісня!!!

софталайн запілілі  тг канал   https://t.me/+cFcUvYCgfS5mYjE6


Пакет O365 E3 подпадает под блокировку?

В рамках полученного письма от вендора четко не указанно доступ к каким продуктам будет ограничен. Однако получен устный комментарий от сотрудника Microsoft что остановят все облачные сервисы и все каналы лицензирования. Мы сделали в вендора как раз запрос уточнение относительно продуктов, пока не получили.

 :K

Останнє редагування: 15 березня 2024 21:51:35 від хробак
   
Re: Санкції

Гурьянов Сергей
@Segozavr
В феврале 2024 нефтегазовые доходы российского бюджета составили $10.3 млрд vs $7.1 млрд в феврале 2023-го. После обнуления в 2024 году экспортных пошлин на нефть и нефтепродукты, выпадающие доходы собираются повышением НДПИ на нефть и газовый конденсат, по схеме "добыл - плати".

   
Re: Санкції

Вполне может случиться так,что просто перестанут добывать  :eyes:

Особенно, на фоне горящих НПЗ
   
Re: Санкції

   
Re: Санкції


 :dance3:
Коллеги, добрый вечер, мы получили дополнительное подтверждение по собственным каналам, что 20 марта 2024 года действительно будут отключены абсолютно все облачные сервисы Майкрософт по всем каналам лицензирования. Речь касается контрактов, подписанных на территории РФ.

Коллеги, появилась дополнительная неофициальная информация: будет блокирован доступ к Azure (включая Stack), M365 (все компоненты). А также вероятно будут деактивированы следующие локально установленные продукты: Office, SQL, BizTalk, SystemCenter, VisualStudio (в списке точно нет Windows Server и клиентской Windows). Рекомендуем как минимум отключить KMS от интернета+сделать его бекап или воспользоваться офером от нас.
20 марта у заказчиков пропадёт доступ в личный кабинет (нужно скачать все ключи и дистрибутивы). Крайне важно сейчас направить запрос на ruscus@microsoft.com с просьбой оставить доступ к Вашим данным, которые расположены на облачных ресурсах.⁠

Останнє редагування: 17 березня 2024 10:32:21 від хробак
   
Re: Санкції

ото лінуксоїди наваряться якщо мікрософт дійсно рубане сервіси!
   
Re: Санкції
den

ото лінуксоїди наваряться якщо мікрософт дійсно рубане сервіси!

Проблема не в операційній системі  на окремому комп'ютері
І хмарній інфраструктурі

Доступ до якої закривають



   
Re: Санкції
PAL

ото лінуксоїди наваряться якщо мікрософт дійсно рубане сервіси!

ти уявляєш хоч приблизно собі, як перенести хмару, в якій розвернута інфраструктура підприємства?
Це піздєц повний
Там на рік роботи
Це тобі не тьотічок з бухгалтерії пересадити на другу версію пасьянсу
   
Re: Санкції

ти уявляєш хоч приблизно собі, як перенести хмару, в якій розвернута інфраструктура підприємства?
Це піздєц повний
Там на рік роботи
Це тобі не тьотічок з бухгалтерії пересадити на другу версію пасьянсу
кацапи вже показали, що можуть швидко адаптуватися до різних санкцій. не думаю, що закриття хмарних сервісів буде великою проблемою
   
Re: Санкції

кацапи вже показали, що можуть швидко адаптуватися до різних санкцій. не думаю, що закриття хмарних сервісів буде великою проблемою

Адаптуватись можна навіть на концтабору.
   
Re: Санкції

кацапи вже показали, що можуть швидко адаптуватися до різних санкцій. не думаю, що закриття хмарних сервісів буде великою проблемою

А чем они их заменят? Надо дофига дата центров строить...
   
Re: Санкції

А чем они их заменят? Надо дофига дата центров строить...

У дедов не было дата центров
   
Re: Санкції

кацапи вже показали, що можуть швидко адаптуватися до різних санкцій. не думаю, що закриття хмарних сервісів буде великою проблемою

в тому то і справа що всього лише "показали" :gigi:
   
Re: Санкції

ти уявляєш хоч приблизно собі, як перенести хмару, в якій розвернута інфраструктура підприємства?
Це піздєц повний
Там на рік роботи
Це тобі не тьотічок з бухгалтерії пересадити на другу версію пасьянсу

якщо ви цього не можете зробити, це не значить що то неможливо.
   
Re: Санкції

А чем они их заменят? Надо дофига дата центров строить...
а серверів enterprise level москалям не продадуть.
бо це підсанкційнтй товар
   
Re: Санкції
PAL

кацапи вже показали, що можуть швидко адаптуватися до різних санкцій. не думаю, що закриття хмарних сервісів буде великою проблемою


якщо ви цього не можете зробити, це не значить що то неможливо.

Звичайно, це можливо!
Наприклад, відкатитися на технології 10+ літньої давності, працювать у локальних мережах замість хмар, перейти на піратський нехмарний софт

Питання тільки в ефективності таких рішень

Це додаткові витрати на залізо, додатковий робочий час на обслуговування, відмова від ряду вже впроваджених рішень.
Це більша потенційна вразливість серверів, бо софт старий, який вже не оновлюється, й вочевидь, має свої вразливості (які вже відомі)
Це нижча ефективність роботи співробітників

загалом - це потужний удар по економіці
   
Re: Санкції

а серверів enterprise level москалям не продадуть.
бо це підсанкційнтй товар

Та да .. им ничего с микропроцессорами не продадут. Правда китаезы могут из взять под крыло...
   
Re: Санкції

Наприклад, відкатитися на технології 10+ літньої давності

шо тіпа під лінухом немає хмарних сервісів?
   
Re: Санкції
PAL

шо тіпа під лінухом немає хмарних сервісів?

тіпа впроваджене рішення вже на Azure
А зміна інфраструктури на іншу платформу - це боляче. Дуже боляче.
Повір на слово - я з AWS вже 8 років працюю, й розумію, як сервіси у хмару інтегруються, наскільки це глибоко й наскільки важко змінити хмару вже на працюючій великій системі
   
Re: Санкції

Сорри за качество фотки с телика... Но сатрю Франс24 и тут



Метлы, бля...

Адаптировались. :lol:
   
Re: Санкції

важко змінити хмару вже на працюючій великій системі

так якщо мікрософт закриє ліцензії то шо робити?
   
Re: Санкції
PAL

так якщо мікрософт закриє ліцензії то шо робити?

я вже написав можливий варіант - піратити. Хоча б на початку, бо зміна ще й платформи - то взагалі капець, я не беруся оцінити людиногодини для такого
Хмару побудувати на KVM... Ну можна. Але нормальна хмара теж ліцензується або будується практично з нуля. Це взагалі окремий бізнес. Бо хмара зараз - це не просто сервера з віртуалками.
Сучасна хмара - це набір сервісів зі своїм API
   
Re: Санкції

я вже написав можливий варіант - піратити. Хоча б на початку, бо зміна ще й платформи - то взагалі капець, я не беруся оцінити людиногодини для такого
Хмару побудувати на KVM... Ну можна. Але нормальна хмара теж ліцензується або будується практично з нуля. Це взагалі окремий бізнес. Бо хмара зараз - це не просто сервера з віртуалками.
Сучасна хмара - це набір сервісів зі своїм API
та піпец) у дідів не було ні мікрософту, ні хмар, ні серверів..  набудували танків гармат бля снарядів.
Бамага і лінійка логарифмична
   
Re: Санкції
dmp

Кацапам дали два роки на міграцію
   
Re: Санкції
PAL

та піпец) у дідів не було ні мікрософту, ні хмар, ні серверів..  набудували танків гармат бля снарядів.
Бамага і лінійка логарифмична

про штангельциркуль забув

хоча.. Упс! Це точно ісконноє рускоє названіє?  :gigi:
Як жеж без штангенциркуля?? Логаріфмічна лінійка мікрони не міряє!
   
Re: Санкції

Кацапам ніби як підказують, що треба йопнути табакеркою по одній плешивій макітрі  :gigi:
   
Re: Санкції

Кацапам ніби як підказують, що треба йопнути табакеркою по одній плешивій макітрі  :gigi:

Так, але, нажаль, такі режими консолідуються....
   
Re: Санкції
PAL

Кацапам ніби як підказують, що треба йопнути табакеркою по одній плешивій макітрі  :gigi:

вже не спрацює, як на мою думку
нікому там вже це зробить
точніше, може й знайдеться хто, але це буде те ж саме хуйло, тіки, можливо, не таке плешиве
 
   
Re: Санкції

Цікаво, кацапи хоча б на один замах на хуйла сподобилися? Бо німці на Гітлера здійснили велику кількість замахів  8-)
   
Re: Санкції

В мене таке враження, що кацапи вирішилм розвалити всю цивілізацію к хуям і все "обнулити".

Тому їм такі санції, до сраки. Хуйло вирішив, що цивілізація повернула не туди і він буде готуватися то все переграти.

Саме тому все Україні не обмежеться. Вся ця гра в глобальному сенсі буде мати смисл тільки тоді, коли не буде кому ті санкції оголошувати.

Я думаю, вони попробують все це в союзі з китайцями провернути.
   
Re: Санкції

В мене таке враження, що кацапи вирішилм розвалити всю цивілізацію к хуям і все "обнулити".

Ты почти на 100% прав.... С одной поправкой... Китайцы это решили .. кацапы просто у них на подхвате
   
Re: Санкції

Ты почти на 100% прав.... С одной поправкой... Китайцы это решили .. кацапы просто у них на подхвате

Згоден. Неправильно сформулював. І найбільш сюрреалістичне в цьому всьому, що саме розвиток західної цивілізації зростив цього монстра.
   
Re: Санкції

набудували танків гармат бля снарядів.
Бамага і лінійка логарифмична

а американские(немецкие) метал.обрабатывающи е станки - тоже на бумаге слогарифмировали ???

реальные западные станки + спизженые готовые тех.модели + безлимит раб.силы === вот и весь секрет ......
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія