Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бубочка принизив хуйло своєю відповіддю на статтю Шоколадний ж підвищує її значення :D

Президент РФ вже почав писати українською мовою. Значить ми все правильно робимо. (хуйло лоханувся)

У мене не було часу прочитати всю статтю, бо вчора у мене були важливі зустрічі. (типу нах це лайно кому потрібне )

Я побачив там глибоку роботу. Дійсно, президент Російської Федерації витратив багато часу, тому що там архівної роботи дуже багато.
Я можу тільки позаздрити, що президент такої великої держави може собі дозволити стільки часу витратити на такий об’єм, таку детальну роботу (хуйло страждає х*йнєю 2)

Але мені здається, що деякі речі і ті, про які він написав, ми могли б проговорити. Я б надав йому багато матеріалу, яким можна було б скористатися в іншій статті, майбутній (Хай мається дурник)
   
Піонтковський каже, що хуйло пише вже другу статтю :)
   
Піонтковський каже, що хуйло пише вже другу статтю :)

еге ж все в стилі

   
Зеле осталось сбацать на рояле хит харьковских фанатов.
Вот тогда я его зауважаю.
   
Зеле осталось сбацать на рояле хит харьковских фанатов.
Вот тогда я его зауважаю.

А поки що хуйло і вилупок кума хуйла в пошані? Невже тільки член клоуна може зруйнувати усталені стереотипи? :S
   
ну да, це приклад вікна Овертона

головне почати абсурдну дискусію а через деякий час вона перестане бути абсурдною

Петюня старається
   
А поки що хуйло і вилупок кума хуйла в пошані? Невже тільки член клоуна може зруйнувати усталені стереотипи? :S
хуйло і є хуйло. питання не в ньому.
питання в тому чи здатен зеля зруйнувати стереотипи про себе, як сцикливого малороса, що стоїть перед хуйлом на колінах.
   
хуйло і є хуйло. питання не в ньому.
питання в тому чи здатен зеля зруйнувати стереотипи про себе, як сцикливого малороса, що стоїть перед хуйлом на колінах.

 :facepalm1:

Щоб зламати стереотипи сектантів він повинен показати їм свій член? :weep:
   
хуйло і є хуйло. питання не в ньому.
питання в тому чи здатен зеля зруйнувати стереотипи про себе, як сцикливого малороса, що стоїть перед хуйлом на колінах.


ваші стереотипи підуть разом із вами у 25%-ну політичну могилу  :weep:
   
:facepalm1:

Щоб зламати стереотипи сектантів він повинен показати їм свій член? :weep:
член він показує вам.
а нам він має показати виконання хіта харківських фанатів.
як вміє. членом то й членом.
   
ваші стереотипи підуть разом із вами у 25%-ну політичну могилу  :weep:
всі місця в політичній могилі вже зайняті.
головна сіделіца - це Вона..
   
член він показує вам.
а нам він має показати виконання хіта харківських фанатів.
як вміє. членом то й членом.

Сектанти вилупка кума хуйла проявляють свої геніальні надздібності? Вони не просто збуджуються від  клоунського члена, а й навіть бачать кому він його показує...  :shuffle:
   
Семен,
краще скажи нам чий крим?
   
Президент РФ вже почав писати українською мовою. Значить ми все правильно робимо. (хуйло лоханувся)

У мене не було часу прочитати всю статтю, бо вчора у мене були важливі зустрічі. (типу нах це лайно кому потрібне )

Я побачив там глибоку роботу. Дійсно, президент Російської Федерації витратив багато часу, тому що там архівної роботи дуже багато.
Я можу тільки позаздрити, що президент такої великої держави може собі дозволити стільки часу витратити на такий об’єм, таку детальну роботу (хуйло страждає х*йнєю 2)

Але мені здається, що деякі речі і ті, про які він написав, ми могли б проговорити. Я б надав йому багато матеріалу, яким можна було б скористатися в іншій статті, майбутній (Хай мається дурник)

А далі йде знову клянчення переговорів. Чому цього не написав?
   
Петину статью как обычно согласовывали с Сурковым?
   
Петину статью как обычно согласовывали с Сурковым?

Конечно конечно!!! Даже не сомневайся димец  :laugh:
   
А бубочкино криволяние это "прынызыв хуйла" ага
   
А бубочкино криволяние это "прынызыв хуйла" ага

Нічого ви не розумієте в мистецтві КВН. :)
   
Нічого ви не розумієте в мистецтві КВН. :)

Главное не перепутайте...
   
Семен,
краще скажи нам чий крим?

 ;o

Зайвохромосомне сектанське творіння цього не знає?  :S Український, кумахуйловський продукт! Український!  :punish: Заруби це собі на носі і всім своїм братикам передай! :vinsent:
   
А бубочкино криволяние это "прынызыв хуйла" ага

Свиноботва незадоволена? Кума хуйла треба в Мінськ відправити? :shuffle:
   
ну да, це приклад вікна Овертона

головне почати абсурдну дискусію а через деякий час вона перестане бути абсурдною

Петюня старається

Дурачок, ты пойми, окно овертона открывает хуйло так или иначе.
И если отмолчаться то как у нас так и на западе останется мысля что ... "а ведь и вправду хуйло в чем то прав" "ну раз он в чем то прав то может он имеет право в Украину??" "а раз он имеет право в Украину то имеет право ее присоединить".
Статью подобную как выдал Порох должен был бы написать Бубон (собрав все умы оппы еслим они там есть).. а не крывлятысь недолуго.

Останнє редагування: 2 серпня 2021 14:11:39 від Serge_D
   
всі місця в політичній могилі вже зайняті.
головна сіделіца - це Вона..


хм

За чинного президента наразі готові проголосувати 27,3% респондентів - серед тих, хто визначився з вибором і збирається голосувати.

На другій сходинці - Петро Порошенко, якого готові підтримати 14,6%.

Також у трійці лідерів - Юлія Тимошенко із результатом у 11,9% голосів.



я в принципі згоден, що обоє політичні трупи, але комічний апломб при 2,5% відриву  :facepalm:
   

И если отмолчаться то как у нас так и на западе останется мысля что ... "а ведь и вправду хуйло в чем то прав" "ну раз он в чем то прав то может он имеет право в Украину??" "а раз он имеет право в Украину то имеет право ее присоединить".



 :facepalm:


точно дурачок
на щастя, у світі дипломатами трохи розумніші люди працюють
   
:facepalm:


точно дурачок
на щастя, у світі дипломатами трохи розумніші люди працюють


 :weep:
   
Великий зе дипломат : "молчание - золото"

прихильники певної політсили мастер молчания
   
хуйло і є хуйло. питання не в ньому.
питання в тому чи здатен зеля зруйнувати стереотипи про себе, як сцикливого малороса, що стоїть перед хуйлом на колінах.
+=====================================================================================+
"Сцикливими малоросами" виявилися педрили, які здатні лише на воплі з дивану: "Поверніть нам педру"!
Типу вольтметра, який, після спілкування з зеленими чортиками, вангує про черговий майданчик у
наступну неділю... І так вже третій рік...
   
уявляю схвильований Блінкін приносить Байдену свіжий примірник московского комсомольца зі статтею історика хуйло.

а Бідон такий:

- ріллі?  окуєть. вон оно чо, а ми і нє зналі

 :facepalm:
   
уявляю схвильований Блінкін приносить Байдену свіжий примірник московского комсомольца зі статтею історика хуйло.

а Бідон такий:

- ріллі?  окуєть. вон оно чо, а ми і нє зналі

 :facepalm:

Ти ж сам казав про вікно овертона.. не? чи це вже ніяке не вікно овертона и так тьху и растєрєть  :laugh:
   
Ти ж сам казав про вікно овертона.. не? чи це вже ніяке не вікно овертона и так тьху и растєрєть  :laugh:


ну так спробуй почитати хоча би вікі що воно таке, якщо звичайно це не сильно складно для тебе
   
ЗЕлень своею тупорылостью уже зипла!
   
ну так спробуй почитати хоча би вікі що воно таке, якщо звичайно це не сильно складно для тебе

Навіщо мені читати про те що я знаю. Ти  зайшов в логічний тупік.
   
хуйло і є хуйло. питання не в ньому.
питання в тому чи здатен зеля зруйнувати стереотипи про себе, як сцикливого малороса, що стоїть перед хуйлом на колінах.
ці ваші "стереотипи" існують тільки в вашій голові Педро-сектантів яким башляє "свиноферма".
Закінчаться гроші або Порошеску нарешті пристроять до "казеного дому", й всі ці "стереотипи" випаровуються з форуму разом з багатьма "дописувачами\інфополотьорами".
   
Конечно конечно!!! Даже не сомневайся димец  :laugh:
Ну дик, брехло мусарське, тебе просили показати що Порошеску назвав Хуйла "вбивцею" під час свого президенства, а ти як завжди, банально "злився".
   
Ну дик, брехло мусарське, тебе просили показати що Порошеску назвав Хуйла "вбивцею" під час свого президенства, а ти як завжди, банально "злився".

Дятел тебе в гуглі забанили???

https://www.musavat.com/ru/news/poroshenko-v-efire-rossii-1-nazval-putina-ubijcej-ukraincev-video_594248.html?d=1
   
Навіщо мені читати про те що я знаю. Ти  зайшов в логічний тупік.


щоб тобі доступніше було

Один молодой аристократ опубликовал эссе, в котором утверждал, что дамы высшего общества отличаются от продажных женщин разве что ценой, которую мужчинам нужно платить за обладание ими.

Когда эта дерзость дошла до королевы, она решила публично поставить наглеца на место. На приеме в королевском дворце между ним и ее величеством произошел следующий разговор:
- Это правда, что вы считаете, что все без исключения женщины продаются? – спросила его королева.
- Правда, - ответил он.
- Сколько же тогда, по вашему, должна стоить королева Англии?
- Ну, фунта два или три, - невозмутимо ответил аристократ.
- Так мало? - гневно воскликнула королева.
- Ну вот, Ваше Величество, Вы уже и торгуетесь! - с довольной улыбкой воскликнул он.


 :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія