Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

;o пхоже на мародерство

Re:  ;o пхоже на мародерство

Вангую що Пеця завтра скаже що то не він, то Гелетей, або Ляшко
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

при постановці на облік новопридбаного або переданого майна бардака вистачає

Якщо Петро Олексійович на цьому замутив гешефт і хотів спистити отримані АП від інших державних органів цінності, це буде класично схоже на вчинок Шури Балаганова


клептоманія просто так не відпускає своїх жертв

 (tu)  (tu)  саме так воно й зробило, я думаю.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

   
Re:  ;o пхоже на мародерство
RSP

Ще раз тупим. Забрали майно, яке було внесено як приватне, з зобов'язанням його винести нафіг при звільненні приміщення. Дароване майно - це має бути акт дарування. Немає такого акту - будь-ласкавий, забери його нахер з собою. Це держорган, там сувора бухгалтерія. Ще раз питаю, ви усвідомлюєте глибину своєї тупості?

Ще раз зовсім тупим. АП державна структура. Там навіть пачка з гандонами має інвентарний номер і проходить по бухобліку. Раз в рік чи в півроку проводять інвентаризацію.  Нічого свого там бути не може, а якщо хто тримає що своє на робочому місці то пишє "прошєніє" мовляв просю дозволу користуватися. Без цієї бомажки всяку херню не обліковану просто повинні облікувати. АП це в певній мірі режимна структура і всяка ліва комп'ютерна техніка, несертифікована, хер там має право знаходитися. Це два. Тому питання до тупих членів порохо.....
Пєтя пейсав бомажки - просю дозволити використовувати.... ну нехай не сам, нехай ті поци що моніторами користувалися нелблікованими.
Слідуюче питання. Монітори сертифікували, СБУ дозволило їх використовувати, а може там жучки фсб, гру, моссад, сігуранца і габонська розвідка встановили?
І ще. Що це за систему будував Пєтя якщо навіть монітори в АП ставилисч ліві. Де таке було і є.
Чи просто 3,14див Пєтя по принципу як не з'їм то хоч надкушу.
Як, пєтюнчіки обкурені, що скажете?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Сегодня годовщина разграбления Донецкого "Метро" у аэропорта. Пети там не было. Показал бы, как надо все выносить).
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Кретины , просто кретины. Если я на рабочем месте испольщую свой ноут, то увольняясь я должен его оставить?  Призыв думать был бесполезен.  Там бетон , а не мозги.

Ну то что ты кретин и несешь в секретку свой ноут, это всем кто сталкивался с темой понятно.
А твой шеф, что разрешил это, твой подельник. А с момента как он разрешил тебе ноут
вынести, на нем статьи более серьезные появляются, вплоть до госизмены.
Так что думай Дима, думай, если начнешь разрабатывать что-то серьезней зубочистки.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

8 днів РНБО не працювало бо черговий кловн забудував в 3 соснах?

Беня купи клоунам монітори , бо скоро з простотою рукою по світу підуть)
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Мда.. З пєтрушок залишились тільки безнадійні дебіли. Безкоштовні. Профі щезли.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Ще раз тупим. Забрали майно, яке було внесено як приватне, з зобов'язанням його винести нафіг при звільненні приміщення. Дароване майно - це має бути акт дарування. Немає такого акту - будь-ласкавий, забери його нахер з собою. Це держорган, там сувора бухгалтерія. Ще раз питаю, ви усвідомлюєте глибину своєї тупості?
Скорее ты долбоеб

Это не перфоратор в аренду сдать на стройке

Откуда вы лезете б***ь (с)
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Вони ніяк не збагнуть на дуже прості речі. Не може бути в держустанові ніяких приватних серверів.
Все що туди потрапляє, як мінімум в цю ж мить стає власністю установи. Охорона просто не дасть
нічого виносити. Якщо це інакше, це безлад, за наявності якого про держтаємниці навіть казати
сенсу не має. І в цього явища завжди є прізвища які повинні нести відповідальність.
+==================================================+
Бо потрошки здатні лише 3.14здіти на замовлення!
І ніколи не мали справу з закритим секретним документообігом.
Дебілибля!
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Розказую приклад. Сестра працювала в держустанові. Але там у неї був дуже паскудний монітор. Оскільки здоров'я важливіше, я купив і передав їй монітор. Вона занесла його на робоче місце і поставила замість того, що був. Недавно її скоротили. Вона взяла і забрала той монітор, поставивши на місце те одоробло, що було раніше. Звичайна ситуація.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Даже зная шо свыняча жадность пределов не имеет, мне все же кажется, что спалились не потому. Скорей там было много информации о грязных делишках и почем, чего нельзя было оставлять наступныкам. А поскольку до последнего веровали во второй срок, ее вовремя не удалили. Пришлось пистить железо.
Можно було красивіше зробити в цьому випадку і не палитися так.

Просто Петро Олексійович - "моя ж ти хазяюшка" (с)
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

прихильники певної політсили, на всій техніці в держ установах що є власністю держави є інвентарні номери.
Покажіть інвентарні номери техніки яку вкрав мародер-барига.

Шо немає? то йдіть лісом.

Останнє редагування: 28 травня 2019 23:13:12 від Serge_D
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Не може бути в держустанові ніяких приватних серверів.
Все що туди потрапляє, як мінімум в цю ж мить стає власністю установи.

Ти шо довбойоб?  :lol:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Что ты несешь,дегенерат?Не сравнивай свое протирание штанов в офисе за 300 баксов,с работо с гостайной.Хотя кому я это объясняю? Сливки б***ь общества ...умственноотсталы х
У мене таке враження що частину порохоботів підписали на "фрі-ланс" прямо з сайту ebanoe.it :facepalm1:  :D
   
Re:  ;o пхоже на мародерство
KLV

Мова йшла про монітори. Чому розмови про секретність інформації? Поясніть лузеру. Ні, я дійсно в цьому не розуміюсь...
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

прихильники певної політсили, на всій техніці в держ установах є інвентарні номери.
Покажіть інвентарні номери.

Куда делась техника,лишенец?Признавайся,помогал нести?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

А за такие вещи тупо пиzдят по ебалу
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Свій ноутбук ? В режимній установі найвищого рівня ? Дімка, ти просто ідіот чи тобі немає навіть 10 років ?
Якогось "контрача" малолітнього підписали порохоботить.
Він ніколи не зтикався з поняттям "державна таємниця" та як працюють з приладами які тримають державну таємницю.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство
dmp

Та успокойся, оно тупо визжит, потому что должно хоть как-то сраку пецьке прикрыть.
Вон дали выше ж ссылку - Шимкив сказал, что там все добро или с НБУ или с Укртелекома передано. Не было там ничего прыватного

Укртелеком был приватизирован в 2011 году.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Мова йшла про монітори. Чому розмови про секретність інформації? Поясніть лузеру. Ні, я дійсно в цьому не розуміюсь...


Це очевидно була система відеокоенференц система.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство
PAL

Розказую приклад. Сестра працювала в держустанові. Але там у неї був дуже паскудний монітор. Оскільки здоров'я важливіше, я купив і передав їй монітор. Вона занесла його на робоче місце і поставила замість того, що був. Недавно її скоротили. Вона взяла і забрала той монітор, поставивши на місце те одоробло, що було раніше. Звичайна ситуація.
тобто, як я розумію, охорона навіть не поцікавилася, коли заносили, що то таке?
а потім, коли виносили, теж не поцікавилася?
Що то за держустанова? Дитячий садок?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Ще раз зовсім тупим. АП державна структура. Там навіть пачка з гандонами має інвентарний номер і проходить по бухобліку. Раз в рік чи в півроку проводять інвентаризацію.  Нічого свого там бути не може, а якщо хто тримає що своє на робочому місці то пишє "прошєніє" мовляв просю дозволу користуватися. Без цієї бомажки всяку херню не обліковану просто повинні облікувати. АП це в певній мірі режимна структура і всяка ліва комп'ютерна техніка, несертифікована, хер там має право знаходитися. Це два. Тому питання до тупих членів порохо.....
Пєтя пейсав бомажки - просю дозволити використовувати.... ну нехай не сам, нехай ті поци що моніторами користувалися нелблікованими.
Слідуюче питання. Монітори сертифікували, СБУ дозволило їх використовувати, а може там жучки фсб, гру, моссад, сігуранца і габонська розвідка встановили?
І ще. Що це за систему будував Пєтя якщо навіть монітори в АП ставилисч ліві. Де таке було і є.
Чи просто 3,14див Пєтя по принципу як не з'їм то хоч надкушу.
Як, пєтюнчіки обкурені, що скажете?

 (tu)  (tu)
Отлично написал ! Только весь визг петемакак перечеркивается хорошей статьей , которую уже OldBoy  процитировал

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2018/09/6/7191274/

Они комнату из переданной техники сделали. Которая уже при покупке была сертифицирована и проверена СБУ.
И насчет "особистого майна" ты полностью прав. В госорганах нет "особистого компьютерного майна", если ты приволок что-то комповое из дома - обязан сдать на проверку спецам, еслит они есть. а если нет - вообще не имеешь права ничего тащить.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Куда делась техника,лишенец?Признавайся,помогал нести?

Помогал а что.. Техника приватна.
Які питання? йди в сраку..
Покажи де вона числиться по бухгалтерії, яка назва.
Тоді будем розмовляти.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Шок,. Сенсації , без смс та Ляшка

Петро вкрав усю секретну інформацію, клоун залишиться без 3d кінотеатру, скиньтесь блазню на домашній кінотеатр
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Не може бути в держустанові ніяких приватних серверів.
Все що туди потрапляє, як мінімум в цю ж мить стає власністю установи.
Ти шо довбойоб?  :lol:
Пенсо-мусар, ти взагалі розумієш як працює орган, який працює з державною таємницею, особливо ІТ-відділок?
Ні?
то не лізь у розмову!
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

а петя перед уходом унитазы не поснимал? шампунь непоотливал? оно ж тоже все наверняка было арендованное    8-)
   
Re:  ;o пхоже на мародерство
PAL

Мова йшла про монітори. Чому розмови про секретність інформації? Поясніть лузеру. Ні, я дійсно в цьому не розуміюсь...

бо поруч з нарадчою кімнатою була інша кімнатка
у якій в стійці стояла якась кількість обладнання, до якого було під'єднано ті монітори
зараз та кімната практично порожня
Я здивований, що стійкі не утягнули - вони теж грошей коштують
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

обязан сдать на проверку спецам, еслит они есть. а если нет - вообще не имеешь права ничего тащить.

Что за ерунда.
Никто такого уже давно де придерживается. Это совковая норма.
Я прекрасно помню пугалки типа "вот придёт инвентаризация, вот перепишет ноутбук на государство"
Только никакая инвентаризация не ходит, и (x) она мою технику куда перепишет.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Панове, там є перелік інвентаризації. Всі предмети, що на балансі - в тому переліку. Все, чого немає в тому переліку - його не існує, його ніхто не може "вкрасти" і так далі. Неможливо вкрасти те, чого немає - за паперами  :weep: Все що купувалося за державні кошти, є в тому переліку інентаризації. Що офіційно дарувалося і є дарчі - теж є в переліку. Що просто приватне "занеслося" - ті предмети юридично не існують. б***ь, невже з вас ніхто ніколи не працював в держорганах?  :weep:

Так-то воно може й так, але виникає подальше питання, чи можна було приватне обладнання підлключати до серваків того ж сбу? Я розумію, що якщо дуже хочеться то можна, але чи юридично це можливо?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Підр - Шура Балаганов нашого часу.
Вже маючи мільйон у кишені, він не міг полишити "старе ремесло", та продовжував ритися по кишеням у трамваї (tu)
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Пенсо-мусар, ти взагалі розумієш як працює орган, який працює з державною таємницею, особливо ІТ-відділок?
Ні?
то не лізь у розмову!

Дибіле, розумію, бо я сам працюю в такому відділку  :lol:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Кретины , просто кретины. Если я на рабочем месте испольщую свой ноут, то увольняясь я должен его оставить?  Призыв думать был бесполезен.  Там бетон , а не мозги.

Тебе, еблан, никто даже не даст подключиться своим ноутом в сеть не то что режимной госструктуры, но даже в любой серьезной корпорации
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Валерій Прозапас
51 мин. ·
Якби Данилюк менше бігав до Коломойського, а намагався осягнути механізми роботи держави, то знав би - що президент не зберігає інформацію, а концентрує її та користується нею для прийняття рішень.
Секрети ж зберігаються у відповідних місцях, а не в кімнатах для нарад.

Це наш новий голова РНБО, для якого не існує проблеми Криму і Донбасу, зато який вже верещіть "прааахранііітєльниє оргааани!"

Боюся, що ця молода команда побіжить до голови НБУ шукати золотий запас країни, з паяльниками.

Показать перевод
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Куда делась техника,лишенец?Признавайся,помогал нести?

Ти упустив одну маленьку деталь - за все це зараз Зеленський відповідає, то сталося в АП і такі питання ти перш за все маєш Зеленському адресувати. Якщо він не винен, то має показати того хто винен, чи довести, що то все нормально і нічого кримінально не сталося. Саме так, то справа Зеленського і його команди зараз. От це дійсно прикол, ви просто гальмуєте і ще не вкурили в нього.

 :laugh:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Ще скажи що приватні ноути переписують на державу, ну прихильники певної політсили й дибіли.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Дибіле, розумію, бо я сам працюю в такому відділку  :lol:
Хто ж тобі довіряє державну таємницю?
Ти ж дауніто-хромосомо...... :facepalm1:
Пропав сарай, гори й хата.... :facepalm1:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Розказую приклад. Сестра працювала в держустанові. Але там у неї був дуже паскудний монітор. Оскільки здоров'я важливіше, я купив і передав їй монітор. Вона занесла його на робоче місце і поставила замість того, що був. Недавно її скоротили. Вона взяла і забрала той монітор, поставивши на місце те одоробло, що було раніше. Звичайна ситуація.

Она ЗАНЕСЛА ? Просто сама ?
Может в маленькой какой РДА или в задолбаном финуправлении оно так, но вот в больших госорганах любой внос-вынос того, что не влазит в карман ОФОРМЛЯЕТСЯ . В отдельных случаях могут долго ипать мозги.Потому что бывают такие умельцы, что огог=-го.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Ще скажи що приватні ноути переписують на державу, ну прихильники певної політсили й дибіли.

Ты таки действительно слишком тупой даже для мента  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія