Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Петрових тітуханів опізнали :facepalm1: це зашквар :facepalm1:

Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

Я дивлюсь, набігла шобла штабних та просто політично-збуджених та хамить фупівцю з аргументами , які мені здаються цілком притомними.
Насправді, якщо передвиборчий мітинг (НА ПІДТРИМКУ КАНДИДАТА) пробують використати опоненти для своїх цілей - це не просто моветон. Це протирічить елементарній логиці.
В Європі антагоністичні сили завжди роз'єднують та ізолюють.
Війна приватних мітінгарів - це наслідки рівня політичної культури.

   
Шановнит зрадойопы, не надо створювати ситуацію коли потрібен силовий захист мітингів.
Це вам зрозуміло? ЧИ ви й далі будете наполягати на вашому праві атакувати мітинги?
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

Я дивлюсь, набігла шобла штабних та просто політично-збуджених та хамить фупівцю з аргументами , які мені здаються цілком притомними.
Насправді, якщо передвиборчий мітинг (НА ПІДТРИМКУ КАНДИДАТА) пробують використати опоненти для своїх цілей - це не просто моветон. Це протирічить елементарній логиці.
В Європі антагоністичні сили завжди роз'єднують та ізолюють.
Війна приватних мітінгарів - це наслідки рівня політичної культури.

Хто це робить ? Бандити , які виривають плакати з іншою точкою зору ?
Цікава методика роз*єдання. Європейська.
Чим заважали ці плакати ? Настрій псували гетьману ? Це все ?
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

Шановнит зрадойопы, не надо створювати ситуацію коли потрібен силовий захист мітингів.
Це вам зрозуміло? ЧИ ви й далі будете наполягати на вашому праві атакувати мітинги?


Право на силу в нас у бандитів ? А де держава ?

Плакат в руках то атака ?
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

Шановні зрадойопи, ви вирішили давити силою (кулаками) на пороха, а порох шо вам терпіло?  :lol:
Терпіло не терпіло, але треб було його тоді у грудні 2013 під трактор стягнути та відпіздити, якщо він такий фанатик тезісу "might makes right".
А взагалі тільки на ФУПі можна побачити мусарьониша який захищає якісь підмусарені хуліганські банди.
Це ще раз говорить про те, що різниці між бандитами-тітушками та мусарьонишами дуже маленька, а отже мусарню треба чистити десь процентів на 90% а не те, що відбулося.
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

Я дивлюсь, набігла шобла штабних та просто політично-збуджених та хамить фупівцю з аргументами , які мені здаються цілком притомними.
Насправді, якщо передвиборчий мітинг (НА ПІДТРИМКУ КАНДИДАТА) пробують використати опоненти для своїх цілей - це не просто моветон. Це протирічить елементарній логиці.
В Європі антагоністичні сили завжди роз'єднують та ізолюють.
Війна приватних мітінгарів - це наслідки рівня політичної культури.
Пусть хоть один политик Европы попробует возить за собой бюджетников, этот день станет для него последним днем политической карьеры.
Кстати титухи и бюджетники хорошо демонстрируют понимание Пецей европейских ценностей.
   
ну щелепи не ламають і то добре.
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

Я дивлюсь, набігла шобла штабних та просто політично-збуджених та хамить фупівцю з аргументами , які мені здаються цілком притомними.
Насправді, якщо передвиборчий мітинг (НА ПІДТРИМКУ КАНДИДАТА) пробують використати опоненти для своїх цілей - це не просто моветон. Це протирічить елементарній логиці.
В Європі антагоністичні сили завжди роз'єднують та ізолюють.
Війна приватних мітінгарів - це наслідки рівня політичної культури.

він є Президентом всіх українців, і якщо він вийшов на мітинг чи ше кудись він МУСИТЬ чути запитання від громадян, це нормально. а не наймати боксерів для того щоб ті виривали плакати з незручними запитаннями

про які ви аргументи взагалі говорите ?
   
Вибачте зрадойопи але демократі я має бути з кулаками
Потом там появятся гранатометы, и не факт что у титушек.
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

Пусть хоть один политик Европы попробует возить за собой бюджетников, этот день станет для него последним днем политической карьеры.
Кстати титухи и бюджетники хорошо демонстрируют понимание Пецей европейских ценностей.

Взагалі не можу уявити такі речі там.  Якесь дикунство періоду Золотої Орди.
   
Порох зустрічається зі своїми виборцями як кандидат у президенти на передвиборному мітингу.
По якому праву ви вирішили що можете зривати законний передвиборчий мітинг і право громадян на зібрання?

Бюджетники вам не подобаються? Докази є? Ви думаєте що можна бюджетників кудись погнати ? ви в якому часі дивете? що це за уявлення?
А юлькіни найомні бабки вам подобаються? з роздачею бабла після. або взагалі кидок на бабло.
Порох зустрічається зі своїми прихильниками і має на це право як кандидат в президенти.
   
Потом там появятся гранатометы, и не факт что у титушек.

А чо б нє, прям в "порохоботов" пульнуть "руки ноги голова" будет.
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

Лучшим методом,ликвидирующим титушество спортстменов, есть  раздробление костей  рук в нескольких местах.полностью закрывающих возможность заниматься спортом. Делающих инвалидами. И так инвалидов  чести и совести.

Ещё раз. Эти спортсмены разгоняли митинг?
Если нет, то они не Титушки. Титушки - это НК
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

Хто це робить ? Бандити , які виривають плакати з іншою точкою зору ?
Цікава методика роз*єдання. Європейська.
Чим заважали ці плакати ? Настрій псували гетьману ? Це все ?
От скажи мені, Людасе, чи цікавить тебе (політично активного громадянина) мітинг прихильників Порошенко настільки, щоби придумати плакат, написати його, прийти до "гидких" "порохоботів" та цькувати людей своєю іншою точкою зору. "Кушать не могу" так ненавиджу ваше свято зустрічі з кандидатом.
Виглядає настільки огидно, що зразу вся повага до людини сходить нанівець.
Думаю, що всі ці плакатчики, протестанти  - наймані та є першопричиною наступних протидій.
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

Порох зустрічається зі своїми виборцями як кандидат у президенти на передвиборному мітингу.
По якому праву ви вирішили що можете зривати законний передвиборчий мітинг і право громадян на зібрання?

Бюджетники вам не подобаються? Докази є? Ви думаєте що можна бюджетників кудись погнати ? ви в якому часі дивете? що це за уявлення?
А юлькіни найомні бабки вам подобаються? з роздачею бабла після. або взагалі кидок на бабло.
Порох зустрічається зі своїми прихильниками і має на це право як кандидат в президенти.

бабки косатою вони бабло заробляють, можуть піти можуть не піти
а бюджетники то зовсім не пенси.

але ти мєнт це прекрасно розумієш, ти ж був тим самим скотом бюджетником який голосував по рознарядці шефа, а клеїш дурника  :weep:
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:


Думаю, що всі ці плакатчики, протестанти  - наймані та є першопричиною наступних протидій.

діда найняли  :weep:

   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

От скажи мені, Людасе, чи цікавить тебе (політично активного громадянина) мітинг прихильників Порошенко настільки, щоби придумати плакат, написати його, прийти до "гидких" "порохоботів" та цькувати людей своєю іншою точкою зору. "Кушать не могу" так ненавиджу ваше свято зустрічі з кандидатом.
Виглядає настільки огидно, що зразу вся повага до людини сходить нанівець.
Думаю, що всі ці плакатчики, протестанти  - наймані та є першопричиною наступних протидій.

Що це значить ?
Порошенко - президент всіх громадян зараз ? Чи генсек ?
Він збирається бути президентом тільки прихзильників ? І чути тільки їх ?

Останнє редагування: 22 березня 2019 11:50:20 від Людас
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

ПЕтро їде на Регіональну Раду Розвитку, яка влаштовуються за бюджетні кошти, а потім ХОБА проїджаючи по центральній площі міста бачить вдячних, звезених бюджетників як той скот, і не втримується шоб не вийти на уже стоячу сцену  :weep:


на кого розрахований цей тупарилий перфоманс ?

отсюда вопрос. сцена и митинг, музыканты и спикеры это из избирательного бюджета?
тогда это предывборный митинг
а если нет то это встреча с народом
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

Я дивлюсь, набігла шобла штабних та просто політично-збуджених та хамить фупівцю з аргументами , які мені здаються цілком притомними.
Насправді, якщо передвиборчий мітинг (НА ПІДТРИМКУ КАНДИДАТА) пробують використати опоненти для своїх цілей - це не просто моветон. Це протирічить елементарній логиці.
В Європі антагоністичні сили завжди роз'єднують та ізолюють.
Війна приватних мітінгарів - це наслідки рівня політичної культури.

только в одном удав на шарик не натянуть
это работа ПРАВООХРАНИТЕЛЬНЫХ органов а не оплаченых титушек из боксерского клуба
вам напомнить кто такие парни из Харьковского "ОПЛОТа"?

второе
это не предвыборный митинг, а как неоднократно заявляли в АП - встреча с гражданами

и третье
в Европе на которую вы киваете кандидат в президенты не ездит с туром по украине в последний месяц каденции и за бюджетный счет на предвыборные митинги
ему за такое использование бюджета ноги вырвут
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

Ім'я користувача: MayDawn
Дата реєстрації: 26 вересня 2014 19:05:34
Повідомлень: 491 (~0 в день)

кто ты, чудо?
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

Що це значить ?
Порошенко - президент всіх громадян зараз ? Чи генсек ?
Він збирається бути президентом тільки прихзильників ? І чути тільки їх ?
Ти йому одне - він інше. Це зустріч з прихильниками, мітинг в підтримку, це цільовий захід, на меті якого не "почути всіх прямо тут", а висловити подяку за підтримку та оголосити про своє бачення розвитку країни за умови обрання.
Це наче весілля, на яке запрошують всіх родичів. А всім бажаючим "наречену чи нареченого" лайном обливати - просто надають по пиці.
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

Ім'я користувача: MayDawn
Дата реєстрації: 26 вересня 2014 19:05:34
Повідомлень: 491 (~0 в день)

кто ты, чудо?
Ветеран запаса з Задонбаса (битви оранжоїдів з баклажанами) 2003-2007 років. ФУП - два вічних бана від кацапоагентури та набита оскомина спілкування з пустого в порожнє.
Зараз не втримався - бо такий момент.
Щодо кількості повідомлень - щось забагато )  як для мене.
   
думаю Сірьожа  Д  буде  не  проти якщо  на  зустріч  "  рошенойобських  блохєрОв  "  прийдуть  кріпкі  хлопці   та  відпиздохають тітуханів  та  блохерів  типу  полтави .
Доречі  ондрюша  добра  мішень ,  сам  проситься .
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

Ти йому одне - він інше. Це зустріч з прихильниками, мітинг в підтримку, це цільовий захід, на меті якого не "почути всіх прямо тут", а висловити подяку за підтримку та оголосити про своє бачення розвитку країни за умови обрання.
Це наче весілля, на яке запрошують всіх родичів. А всім бажаючим "наречену чи нареченого" лайном обливати - просто надають по пиці.

якшо це приватний захід винайми собі якийсь стадіон, зроби квиточки і святкуй своє весілля
   
Ім'я користувача: MayDawn
Дата реєстрації: 26 вересня 2014 19:05:34
Повідомлень: 491 (~0 в день)

кто ты, чудо?

ригоанал  тепер  в  пулі  рошена  ,  хіба  не ясно ?
   
діда найняли  :weep:

https://www.youtube.com/watch?v=YowgaGPBQvU
  на  київщині  таких дідів  та  бабусь  найнятих  -  цілі  села  та  містечка ..Хуйло  скупив
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

ригоанал  тепер  в  пулі  рошена  ,  хіба  не ясно ?
Що тобі, убоге, ясно. Ти одне до одного скласти не можеш. Ясно йому. Отаке лайно зараз на форумах домінує. Тьху.
   
думаю Сірьожа  Д  буде  не  проти якщо  на  зустріч  "  рошенойобських  блохєрОв  "  прийдуть  кріпкі  хлопці   та  відпиздохають тітуханів  та  блохерів  типу  полтави .
Доречі  ондрюша  добра  мішень ,  сам  проситься .

От зрадойопи паляться..
Я якраз проти цього.
Тобто по аналогії блогери мають винайняти качків для свого захисту? бо зрадойопи збираються їх розігнати срачами? як в черкасах?

Останнє редагування: 22 березня 2019 12:26:41 від Serge_D
   
Що тобі, убоге, ясно. Ти одне до одного скласти не можеш. Ясно йому. Отаке лайно зараз на форумах домінує. Тьху.

притуши  палаюче  ригошістка   :weep:
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

"хотіли пройти на його мітинг і хотіли його спитати"

На накуй пройти не хотитє ли?
Мітинг Петра для обраних? Він президент для всіх українців  чи тільки для
запетрастів?
   
От зрадойопи паляться..
Я якраз проти цього.
Тобто по аналогії блогери мають винайняти тітушок для свого захисту? бо зрадойопи збираються їх розігнати срачами? як в черкасах?

а  хулє  ,  демократія  з  кулаками та  бітами ,  ти ж  так  на  першій  сторінці  за  це  топиш  мусорок .
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

От зрадойопи паляться..
Я якраз проти цього.
Тобто по аналогії блогери мають винайняти тітушок для свого захисту? бо зрадойопи збираються їх розігнати срачами? як в черкасах?
Мусарідла, в цій гілці тільки ти виправдовуєш використання якихось "незрозумілих спортсменів" в якості міри фізичного примусу, ти не помітив?
А взагалі це дуже поганий сигнал, якщо при Януку, ці "тітушки" ще соромилися свого існування, то зараз мабуть "дах" у них вже в силових органах добрячий.
   
Мусарідла, в цій гілці тільки ти виправдовуєш використання якихось "незрозумілих спортсменів" в якості міри фізичного примусу, ти не помітив?

Зрадойопе, токмо в якості захисту від провокаторів. Напад на мітинг або як тут навели приклад на зустріч блогерів це те що практикують ваші національні жони.
   
Мусарідла, в цій гілці тільки ти виправдовуєш використання якихось "незрозумілих спортсменів" в якості міри фізичного примусу, ти не помітив?
А взагалі це дуже поганий сигнал, якщо при Януку, ці "тітушки" ще соромилися свого існування, то зараз мабуть "дах" у них вже в силових органах добрячий.

.він  за  хароших  тітуханів  протів  плахіх   :gigi: . хуйло  хулє
   
От зрадойопи паляться..
Я якраз проти цього.
Тобто по аналогії блогери мають винайняти качків для свого захисту? бо зрадойопи збираються їх розігнати срачами? як в черкасах?

Бот, передай своїм керівникам, що вони сильно палять вашу медведчуківську контору старим креативом того уйопка. Попередній хряк вже зібрав всі лаври на цьому полі  (P)
   
редай своїм керівника м, що вони сильно палять вашу медведчук івську контору старим креативом того уйопка. Попередні й хряк вже зібрав всі лаври на цьо

Крєпкіє парні проти тітушок. Все по чесному.  (tu)
А хто сказав шо буде просто?
Демократія має бути з кулаками  :K
   
Що тут? Зрадойоби спробували "поганяти кнура", а їм показали (лише показали!), що в зуби можуть отримати, тож тепер скулять, нікчеми?
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

Зрадойопе, токмо в якості захисту від провокаторів. Напад на мітинг або як тут навели приклад на зустріч блогерів це те що практикують ваші національні жони.
А як використання президентом тітушні співвідноситься з його посадою?
Вони до якої правоохоронної структури належать?
   
Крєпкіє парні проти тітушок. Все по чесному.  (tu)

тю ,  а  те  відпиздохають  і  тії  й  баксьори західняки .  Думай  мусарок  ,  куда  тікати
   
Що тут? сомневающийся* спробували "поганяти кнура", а їм показали (лише показали!), що в зуби можуть отримати, тож тепер скулять, нікчеми?

Саме так. імєнно. Скулять. "а нас за шо"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія