Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Петрових тітуханів опізнали :facepalm1: це зашквар :facepalm1:

Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

і шо там ? прийшли спитати про мародерів, а Петро засцяв не вийшов до хлопців, до тих хто воював, і не пояснив сховався

Охрененеые вопрашатели.
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

і шо там ? прийшли спитати про мародерів, а Петро засцяв не вийшов до хлопців, до тих хто воював, і не пояснив сховався

А.. ну всьо нормально тоді. ?
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

Охрененеые вопрашатели.

у петра порошенко было много времени, для того, чтобы без сомнений стать президентом во второй раз. Для этого нужно было нормально работать на своем месте.  мы еще с вами точно не знаем, как оценят люди его работы на посту президента.  цифры на выборах покажут.

я лично считаю, что мораться об титушек.... это жест отчаянья. даже не представляю кто петру порошенко мог это порекомендовать и как при здравом уме на это можно было соглашаться. К сожалению кроме титушек петя сделал ставки и на откровенных организованные банд формирования в разных регионах. 

на что или на кого еще... неделя покажет. выборы покажут. Тут главное не заиграться до ростова или там возможно кишинева.
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

даже не представл яю кто петру порошенко мог это порекомен довать и как при здравом уме на это можно было соглашать ся
Гайдай говорил, что его, наоборот, отговаривали от этих поездок, но он настоял
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

А.. ну всьо нормально тоді. ?

2 сергей... мы помоему уже дискутировали. когда я был в шоке от того что петя делает ставку в Черкассах на бандитов, а вы поясняли: на войне как на войне, все средства подходят??? И что ставка на бандитов это такая политика власти нормальная.... если других путей нет. или я вас с кем то перепутал?
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

Гайдай говорил, что его, наоборот, отговаривали от этих поездок, но он настоял

я не про сами поездки... про титушню на них. кстати к сожалению сами поездки тоже не в тему ( по моему мнению). Людей не много, видно что часть свезено организовано. Нахрена?
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

2 сергей... мы помоему уже дискутировали. когда я был в шоке от того что петя делает ставку в Черкассах на бандитов, а вы поясняли: на войне как на войне, все средства подходят??? И что ставка на бандитов это такая политика власти нормальная.... если других путей нет. или я вас с кем то перепутал?

Черкасские и прочие нацжены - гарем Авакова, а не Петра. А про их конфликт и его острую фазу мне прогнозировали ещё 2 года назад
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

за что я люблю фуп так это за то как тут видны метаморфозы сознания

президент пришедший к власти на фактической крови майдана и его эволюция в "дракона" меня не удивляет но досаждает
а люди которые сейчас защищают его методы включая его право титушками затыкать рот редким проявлениям несогласия ПОЛНОСТЬЮ повторяют риторику "заданбасс"
кнуроботня не помічає ці "метаморфози".
Ба та я більше скажу, у 2012 десь 35% ФУПу були "синячими", куди ці люди раптово поділися?
Вони зараз стали "кнуро-фермою", це ті самі "синяки риго-анальні".
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

Ви ідіоти? На Пєттінги Президент а має право сходити КОЖЕН і запитати, що він зробив у поточній каденції, щоб пролізти у наступну.

Так що, засуньте собі в сраку свій устав і свій манастирь із Томасом.


Перш за все він ДІЮЧИЙ президент і саме в РОБОЧИЙ час на посаді президент а розкатуєт ься по країні за наші кошти замість виконання своїх посадових обов*язків. Чого він не взяв відпустку на цей період? Він оце зараз за що зарплату отримує президент ську? За те, що катається із своїми сраними пітУшками?


Так  брехати як  Ви  можуть тільки кацапські пики.

1. На зустріч з  Президентом запрошуються  його  симпатики. А не  кожен.
2. Про сраку   згадють тільки педерасти. Або педерастки, як  у  Вашому  випадку.
3. Томос? Я  розумію что  атеїсти це  хворі на  голову  люди.
4. Він має право зустрічатися  зі  своїми прибічниками.


Останнє редагування: 22 березня 2019 22:24:39 від Stabil
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

Черкасские и прочие нацжены - гарем Авакова, а не Петра. А про их конфликт и его острую фазу мне прогнозировали ещё 2 года назад

я совсем про других бандитов пишу.... их тут хватает. Петр ставит не только на титушек.
   
чому ви дивуєтесь. петро олексійович засновник партії регіонів - винахідників тітушок. на порошенку кров небесної сонці. снайпера тієї зондеркоманди вбивць надійно сховані петром і  колитреба буде - не сумнівайтесь - порошенко не вагаючись знову розстріляє  майдан
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

Охорона мітингів це не тітушки



це також не тітушки, нажаль...
під судом проти Саакашвіллі, в пєрємєшку з мєнтами.
Так що не п***а  дурко .

Це я ще не пишу чим СБУ на місцях займається під час виборчої компанії,крім того що бухає і розбиває чужі машини.
І кого  воно "тягає"по місту  виконуючи політ замовлення, замість виконувати безпосередні обов'язки.
   
кнуроботня не помічає ці "метаморфози".
Ба та я більше скажу, у 2012 десь 35% ФУПу були "синячими", куди ці люди раптово поділися?
Вони зараз стали "кнуро-фермою", це ті самі "синяки риго-анальні".

Я заметил
Особенно когда валят на НК на Банковой забывая про Пётра на тракторе там же в 2014
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

А завтра будуть не тітушки громити місто і бити людей?
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

А завтра будуть не тітушки громити місто і бити людей?

Да, меняй памперс, рыгопет
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

петро олексійов ич засновник партії регіонів

Aelit в дитинстві  обсирався.
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

Так  брехати як  Ви  можуть тільки кацапські пики.

1. На зустріч з  Президентом запрошуються  його  симпатики. А не  кожен.
2. Про сраку   згадють тільки педерасти. Або педерастки, як  у  Вашому  випадку.
3. Томос? Я  розумію что  атеїсти це  хворі на  голову  люди.
4. Він має право зустрічатися  зі  своїми прибічниками.
Ти ідіот? Якщо він хоче провести закриту зустріч із ОБРАНИМИ, то нехай проводить її у приміщенні і по ЗАПРОШЕННЯХ, а не посеред міста простонеба. Так що, не пезди.

Педерастки - це новий мем від педераста, чи це ти так свою маму називаєш? Харрроший у неї син виріс - нічого не скажеш. У твоєму випадку мабуть педерастка народила, і мозгів не дала.

І не треба тут привселюдно вилизувати шикаладну сраку бо не зчуєшся, як і сам педерастом станеш.


Це ж треба бути таким уїбнем!


Перш ніж розкидатися таким терміном, спочатку хоча б прочитав, що він означає.


І свій Томас, який знищив українську церкву також засунь собі в сраку, пане педерасте, як у твоєму випадку (с, пед. Стабіл).


Ніхто тій твоїй шикаладній сракі не забороняє зустрічатисчя із виборцями, але треба або хрестика зняти, або труси одягнути на усякі педерастичні хитрови*бані сраки, адже якщо хоче провести зустріч в обмеженому колі, то для цього винаймається окреме приміщення і туди пускаються конкретні окремі особи за запрошеннями. А якщо вже вирішив проводити свою "зустріч" посеред міста на площі, то нехай не вякає і не порушує прав гпромадян, бо кожен має право прийти і поставити йому запитання.
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

Ну что, поросята титушата и другие ребетята?
Новых историй не хотите ли?
   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:
els

Иван Оберемко
2 ч.

Ну що. Приїхали. Поки Луценко з СБУ їбали вола — до організатора вбивства Гандзюк Левіна доїхали адвокати Мангера (оціночне судження) та записали відео, де Левін зливає Рищука (відео в Слідства.інфо). Левін прямо каже, що Рищук просив його покарати Гандзюк, бо вона йому заважала.

Хуяк!

В цей же час Рищук злив Гордєєва, що той тиснув на СБУ, щоб його вивели зі справи.

Хуяк!

Ми
Вам
б***ь
Казали
Сука

Що ви не посадите одного замовника без двох інших. Не вийде б***ь всю справу лити тільки на Батьківщину без згадок БПП.

Ви ж, йобнуті нахуй тварі, завжди думаєте, що всіх нахуй розумініші.

Спочатку розумно саджали стрілочника.

Потім ховали організаторів вбивства.

Тепер не можете взяти залишки яєць в кулак та хуйнути трьох з трьох замовників. Щоб всі нахуй швидко заговорили наввипередки, визначаючи, хто був головніший.

Петре Олексійовичу, подумали 8 місяців? Поховались від правди? Пожували соплі поки ми вам кожного місяця говорили, що буде пізно? Кожного б***ь. Кожного сука.

Ну тепер, вітаю. Тепер ви один із них. Президент-вбивця та президент-мародер. Ваші партійці обидва у схемі. З доказами. Публічними. На ваших посадах. В крові Каті Гандзюк.

   
Re: Петрових тітуханів опізнали  :facepalm1: це зашквар  :facepalm1:

А друзья и коллеги Кати предлагают явку с повинной Мангеру (БЮТ) тоже
   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія