Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Західна Україна буде ініціювати

Re: Західна Україна буде ініціювати

Зрештою постійно відбувається утворення нових держав :) В основному на засадах "застарілої ідеології", себто самовизначення націй, що ще не мають своїх держав.

ви про абхазію?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

там нацизмом комісь накачували моск?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Справді?
і що ж співають ті твої "кондові"?


Щоб я валив нафіг з Галичини, а ані будут здесь жить. Дослівно:
"...если барткам это не нравится, то у них есть вариант - смириться или уехать куда им хочется...".
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Щоб я валив нафіг з Галичини, а ані будут здесь жить. Дослівно:
"...если барткам это не нравится, то у них есть вариант - смириться или уехать куда им хочется...".

пуся...там гілочка є спецом для тебе...з вибраними цитатами...тільки не переймайся, а то моск поїде
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

пуся...там гілочка є спецом для тебе...з вибраними цитатами...тільки не переймайся, а то моск поїде

Для чого ти себе здав? Яка мета?
Ну ніхто ж не знав, що ти з завезених.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

одним словом опис однієї вулиці
сусіди славко і василь,василь з 67 року помер від бухалова славко 72 вбив маму свою молотком і сидить
сусідка роксолана надзвичайної краси дівчина була з 74 року в італії вийшла другий раз заміж
сусід роман з 70 року ,живе в гаражі в часі між відсидками
сусід алкаш на поганяло ксьондз з 54 помер
сусід володя з 53 року емігрував з сімєю до австралії
дворідна сестра,чоловіка вбили сама з двома дітьми ,газ відрізали
сусіди сергій з 78 і юрка нарік з 74 ,юрка зарізав сергія сидить
наступний сусід роман хиба з 75,женився двоє дітей на заробітках в польщі
сусід віталік з 75 в чехії,донька вродила в 15
власне брат мій з 78 наркоман
піздєц та вулиця якесь прокляте місце,і то не донбас то галичина  :(
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

одним словом опис однієї вулиці
сусіди славко і василь,василь з 67 року помер від бухалова славко 72 вбив маму свою молотком і сидить
сусідка роксолана надзвичайної краси дівчина була з 74 року в італії вийшла другий раз заміж
сусід роман з 70 року ,живе в гаражі в часі між відсидками
сусід алкаш на поганяло ксьондз з 54 помер
сусід володя з 53 року емігрував з сімєю до австралії
дворідна сестра,чоловіка вбили сама з двома дітьми ,газ відрізали
сусіди сергій з 78 і юрка нарік з 74 ,юрка зарізав сергія сидить
наступний сусід роман хиба з 75,женився двоє дітей на заробітках в польщі
сусід віталік з 75 в чехії,донька вродила в 15
власне брат мій з 78 наркоман
піздєц та вулиця якесь прокляте місце,і то не донбас то галичина  :(

Ну ось, Гонта ощасливив кацапів.
Відро лайна на власну голову - русскім масло на груди.
Хоч збрехав, але але всерівно кайф.
Діаспора заспокоює свою ностальгію
легендами про зубожіння і біду в Україні.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

одним словом опис однієї вулиці
сусіди славко і василь,василь з 67 року помер від бухалова славко 72 вбив маму свою молотком і сидить
сусідка роксолана надзвичайної краси дівчина була з 74 року в італії вийшла другий раз заміж
сусід роман з 70 року ,живе в гаражі в часі між відсидками
сусід алкаш на поганяло ксьондз з 54 помер
сусід володя з 53 року емігрував з сімєю до австралії
дворідна сестра,чоловіка вбили сама з двома дітьми ,газ відрізали
сусіди сергій з 78 і юрка нарік з 74 ,юрка зарізав сергія сидить
наступний сусід роман хиба з 75,женився двоє дітей на заробітках в польщі
сусід віталік з 75 в чехії,донька вродила в 15
власне брат мій з 78 наркоман
піздєц та вулиця якесь прокляте місце,і то не донбас то галичина  :(

ти це вже писав років з 5 тому
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

ви про абхазію?

Абхазія невизнана, як щодо визнаних?
Тільки в Євразії за останні тридцять років утворилось 23 визнані держави, замість 3.
І тільки одна з них декларує багатонацілнальніст ь но па рузькє :) ну і одну ця псевдоімперія вже майже переварила. Всі інші цілком можна вважати національними.

ЗІ Нас би теж переварили, якби не галичани.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

ти це вже писав років з 5 тому
скопіював свій пост для тих хто думає що галичина то свята земля де люди ходять в вишиванках до церкви і нема наркоманії,злодійства чи бандитизму
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Гонта,ти маєш олію в голові що так брешеш?Чи я не живу на Галичині?Передмістя Львова,люди тут допомагають один одному,не крадуть,був тут один наркоша-напівкацап,посадили на 4 роки.В наділю церкви забиті.За Пороха всі дороги поремонтовані,бібліотека і садок утеплені.Вулиця в неділю-тишина така що в вухах звенить.Може ти з Левандівки-так там можливо якісь уроди живуть.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Щоб я валив нафіг з Галичини, а ані будут здесь жить. Дослівно:
"...если барткам это не нравится, то у них есть вариант - смириться или уехать куда им хочется...".
ну і правильно
навіщо в Галичині такі кондові дворняги?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Гонта,ти маєш олію в голові що так брешеш?Чи я не живу на Галичині?Передмістя Львова,люди тут допомагають один одному,не крадуть,був тут один наркоша-напівкацап,посадили на 4 роки.В наділю церкви забиті.За Пороха всі дороги поремонтовані,бібліотека і садок утеплені.Вулиця в неділю-тишина така що в вухах звенить.Може ти з Левандівки-так там можливо якісь уроди живуть.
один? :lol:
я не зі львова ,але якщо хочеш то можемо і про львів поговорити
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Зрештою постійно відбувається утворення нових держав :) В основному на засадах "застарілої ідеології", себто самовизначення націй, що ще не мають своїх держав.

Саме так. Взагалі дивують люди, які пишуть про ідеологію 19 століття чи щось подібне, якщо останні більше 100 років у Європі стабільно відбувається процес поділу багатонаціональних держав на національні. І процеси ці і досі тривають. І мова там завжди має вирішальне значення.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

гонта просто примітивний троль. Він теж писав тут, що галичани і східняки то по суті різні народи і т.д.
Тепер пише по іншому. В інших темах буде ще по іншому. Його насправді мало цікавлять ці теми, йому просто нудно і хочеться срачу на форумі.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

гонта просто примітивний троль. Він теж писав тут, що галичани і східняки то по суті різні народи і т.д.
Тепер пише по іншому. В інших темах буде ще по іншому. Його насправді мало цікавлять ці теми, йому просто нудно і хочеться срачу на форумі.
звичайно що різні ,але то не відміняє факту того що болячки одні теліпають що схід що захід
а корупція то маю враження що вийшла з галичини і як метастази розрослась по цілій україні
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Але великоукраїнська ідея заполонила душі і серця  :laugh: Галичанину дуже болів донбас. Ну тепер маєм наслідок.
Вдруге галичани звязались з малоросами і вигрібають.
ты все таки редкий уебан :shuffle:
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

одним словом опис однієї вулиці
сусіди славко і василь,василь з 67 року помер від бухалова славко 72 вбив маму свою молотком і сидить
сусідка роксолана надзвичайної краси дівчина була з 74 року в італії вийшла другий раз заміж
сусід роман з 70 року ,живе в гаражі в часі між відсидками
сусід алкаш на поганяло ксьондз з 54 помер
сусід володя з 53 року емігрував з сімєю до австралії
дворідна сестра,чоловіка вбили сама з двома дітьми ,газ відрізали
сусіди сергій з 78 і юрка нарік з 74 ,юрка зарізав сергія сидить
наступний сусід роман хиба з 75,женився двоє дітей на заробітках в польщі
сусід віталік з 75 в чехії,донька вродила в 15
власне брат мій з 78 наркоман
піздєц та вулиця якесь прокляте місце,і то не донбас то галичина  :(
-----------------
шо про себе мовчиш, скіко сам на зоні чалився? B-)
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

галичани і східняки то по суті різні народи
он воно що. Так-так, знайома мелодія, нарід Галичини, народ Донбасса, по бесарабські не знаю, може хтось підкаже
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Щоб я валив нафіг з Галичини, а ані будут здесь жить. Дослівно:
"...если барткам это не нравится, то у них есть вариант - смириться или уехать куда им хочется...".

Чуєш, а чого тебе Вологдою звуть? Я думав, ти галичанин.  :rotate:
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Порiвняння абсолютно недоречне!!!
Кацапи, що живуть в Україні, це не корiнний народ, як бретонцi, а понаїхавшi зi сходу колонiзатори.
Якщо в Україні вичавити росiйську мову та культуру, кацапи можут зiбрати валiзи та звалити до Московiї.
Бретонцям нема куди виїхати, бо Бретань - це їхня єдина Батькiвщина.
Треба виступати за те, щоб на iсторичних землях кожного народу панувала його рiдна мова.

Це абсолютна брехня, бо у Східній Україні російська мова існує декілька століть, і живуть руські також кілька століть разом з українцями. Під Харковом є села Руські Тишки та Черкаськи Тишки, є Руська Лозова, і є поряд Черкаська Лозова. І в самому Харкові по перепису 1897 р. руськомовних було більшість населення.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Нинішня Україна штучно зліплена з Малоросії та ЗУНР.  Якби тріснуло по Збручу - не було би ніякої війни. Але тоді Хуйло не зміг би забрати Крим. Тому він запустив Костенка, а потім Тягнивсрака з Фаріон взяти на понт ватанів. Костенко розвалив Народний Рук України... Курвій син...

Так я це бачу, любі мої браття та сестри.

ЗИ якщо не вірите мені то згадайте статус Галичини та УРСР за часів Фюрера.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

ну і правильно

Ти взірцева східнячка! Ідеальна!
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Нинішня Україна штучно зліплена з Малоросії та ЗУНР.  Якби тріснуло по Збручу - не було би ніякої війни. Але тоді Хуйло не зміг би забрати Крим. Тому він запустив Костенка, а потім Тягнивсрака з Фаріон взяти на понт ватанів. Костенко розвалив Народний Рук України... Курвій син...

Так я це бачу, любі мої браття та сестри.

ЗИ якщо не вірите мені то згадайте статус Галичини та УРСР за часів Фюрера.
БСК
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Ти взірцева східнячка! Ідеальна!
Піднімаєш сепаргілку шоб трималася в топі???
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія