Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Впечатление от марша защитников [ua]

як на мене, поки в нас йде війна, ми повинні проводити офіційний військовий парад, а після нього обов'язково Марш ветеранів, таким, як він був в суботу,
а після перемоги залишити тільки Марш ветеранів 

Це вам таке кум кума xуйла сказав? Так за його діями начебто вce навпаки виходить...
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Вважаю, van заслуговує на бан.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Набільш важливий результат Маршу Захисників України те, що і влада, і росія, і інші країни побачили, що капітулянство у війні так просто не вдасться пропихнути.
Ніякого "просто пєрєстать стрєлять", "договоримося посеред Дніпра" не буде.
Ну, і європейці-примирювачі теж це побачили.
А для мене особисто, ще було дуже важливим те, що наші ветерани АТО побачили справжню любов та підтримку від українців. Вони в нас того заслужили.

Саме так.
Цей марш - насамперед протест проти сцикливої капітулянтської політики замирення з агресором-окупантом РОСІЄЮ
 яку жвавенько почав проводити зе з перших же днів царювання.
Першим наслідком цієї політики була відміна параду.
Цей марш - це демонстрація сил, які протистоятимуть цій політиці.
Це нагадування капітулянтам-реваншистам, що Майдан, справжній Майдан, нікуди не дівся.
Тепер справа за ними.
Зрозуміють посил правильно, зроблять правильні висновки - мають шанс досидіти до кінця каденції у новенькому офісі.
Не зрозуміють - з ними будуть говорити вже по-їншому.

   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ви задавали це питання Ющенку, чому він в перший рік свого президентства відмінив парад?
цікаво чому? Бо в 2008 класний парад був. Все таки техніку треба людям показувати. Діти були в захваті. Я хоч і не дитина, але теж. Вперше воєнне озброєння наживо бачила. Ще би писали що то є, бо Град установку впізнала тільки в 2014, коли війна почалася.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Джемилев стоял  у Зе за спиною на трибуне,
Мимо, стажер

А потім йшов у колоні кримських татар.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Вважаю, van заслуговує на бан.

 (tu)

Менше бруду буде на ФУПі
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Андрій СмолійСтежити
14 год
Знаєте що це?
Це паралельна реальність. Яку створила влада.

Мабуть чи не найбільшою помилкою Зеленського після одержавння посади президента стало питання параду. Відповідь від суспільства не забарилася. Україна не приймає слабкості та безликості.

«Хода гідності» стала ще одним безликим, діджиталізованим дійством без ідеї та ідеології, без українського обличчя та без українських маркерів. Дійство заради телевізійної картинки, заради чергових відеороликів та піару.

Натомість «Марш захисників України» став уособленням звитяги, перемоги, щирості, єднання та любові до своєї країни. Це вияв україноцентричного руху держави. Це вдячність десятками тисяч Захисників, які шостий рік тримають кордони України.

Владне «шоу» стало невтішним маркером руху владної верхівки. Відсутність вищезгаданої україноцентричності, використання співаків, які відвідували державу-агресора та постили фото з Красної площі. Зрештою, президент у своїй промові навіть чітко не сказав що РФ - держава, яка окупувала 7% нашої території.

Але головне, що вдалося досягти активній, пасіонарній частині суспільства це об‘єднання та відчуття згуртованості.
Якщо Зеленський не хоче проводити парад - його проведуть без нього. Як і десятки інших заходів, які необхідні воюючій держави.

Чи будуть зроблені хоч якісь висновки покаже час. Наше ж завдання втримати проукраїнський та проєвропейський рух держави.

   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Андрій СмолійСтежити
14 год
Знаєте що це?
Це паралельна реальність. Яку створила влада.

Мабуть чи не найбільшою помилкою Зеленського після одержавння посади президента стало питання параду. Відповідь від суспільства не забарилася. Україна не приймає слабкості та безликості.

«Хода гідності» стала ще одним безликим, діджиталізованим дійством без ідеї та ідеології, без українського обличчя та без українських маркерів. Дійство заради телевізійної картинки, заради чергових відеороликів та піару.

Натомість «Марш захисників України» став уособленням звитяги, перемоги, щирості, єднання та любові до своєї країни. Це вияв україноцентричного руху держави. Це вдячність десятками тисяч Захисників, які шостий рік тримають кордони України.


Владне «шоу» стало невтішним маркером руху владної верхівки. Відсутність вищезгаданої україноцентричності, використання співаків, які відвідували державу-агресора та постили фото з Красної площі. Зрештою, президент у своїй промові навіть чітко не сказав що РФ - держава, яка окупувала 7% нашої території.

Але головне, що вдалося досягти активній, пасіонарній частині суспільства це об‘єднання та відчуття згуртованості.
Якщо Зеленський не хоче проводити парад - його проведуть без нього. Як і десятки інших заходів, які необхідні воюючій держави.

Чи будуть зроблені хоч якісь висновки покаже час. Наше ж завдання втримати проукраїнський та проєвропейський рух держави.

(tu)
Саме те, що я спочатку і писала: Зє-прайд був НЕукраїнським по духу. Під його сценарій можна було підвести просте шоу, а не День народження України.
І дуже погано, що Зє-влада не відчуває українського духу. Він для неї чужий, на жаль...

Останнє редагування: 26 серпня 2019 13:50:26 від Цікава
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

прихильники певної політсили нехай мають на увазі  :K
+===========================================================+
Цікаво, а чи зрозуміли педрили що то був Марш за Україну, а не за педру?
Бо педро - це не Україна, це хижак-олігарх, який грабував Україну!
Чи й далі гавкатимуть ПЕСиголовці що це був їх марш? Бо їх "маршок"
був біля офісу Президента, на якому журналістів було більше ніж
педрилок. На Марші НЕ БУЛО гасел та закликів ПРОТИ влади, були
гасла ЗА ЄДНІСТЬ українців. А педрили цю єдність всіляко намагаються
зламати на догоду мародеруʼ!  :K
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

А я зараз скину вказану гілочку знайомим АТОВцям.
І напишу. що нехай почитають думку прихильників Зєльки.

А вони хто? Професійні ветерани?  ;)
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Часть зе6илов вопит: перестаньте раскалывать страну, вот гады провели свой парад

Другая часть зе6илов орет: та какие порохоботы, это наш парад а не ваш

Зе6илы, вы определитесь в своем кругу где вы: в белых тапках рядом с главным зе6илом, который сказал "парад не нужен", или среди нормальных людей, которые вопреки зе6илу организовали марш
+=========================================================+
А педрилам треба визначитися: вони за педру чи за Україну!
Бо педро - це не Україна. І армія голосувала, як і народ, не за педру!
Зеленському народ довірив Україну, а педру - позбавив такої довіри.
І саме тому Марш був НАРОДНИЙ, а не педрильний!
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

А вони хто? Професійні ветерани?  ;)
Русофілові не зрозуміти, тому проходьте повз.... :)
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Але, я не бачив ні одного неадеквата. Просто добра атмосфера цілий день була.
"Сводка МВД по вчерашним  мероприятиям в Киеве. 2 задержанных за мелкое хулиганство, 6 звонков о минировании мест проведения мероприятий."
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Яким чином парад чи хода може розколювати країну, якщо навпаки об'єднав навіть порохоботів з нормальними людьми?
+==============================================================+
Бо мета педрилок - це не воля України, а педро із свинарчуками на табуретці!
Україна для них лише об"єкт пограбування!
   
Вважаю, van заслуговує на бан.

+.
   
+==============================================================+
Бо мета педрилок - це не воля України, а педро із свинарчуками на табуретці!
Україна для них лише об"єкт пограбування!

видихни нарешту.
мета не досягнута.
Порох - простий депутат.

Ви перемогли.
святкуй перемогу  :D
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

видихни нарешту.
мета не досягнута.
Порох - простий депутат.

Ви перемогли.
святкуй перемогу  :D

То він так святкує  :gigi:

Бо інакше не вміє  :K
   
То він так святкує  :gigi:

Бо інакше не вміє  :K

підр підр абирвалг (с)  :D
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

А потім йшов у колоні кримських татар.

А як жеж "без політики"? Чи це тіко дратівливих для зе політиків стосувалося?

ПС Джемилеву респект
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

А він і "налагоджує" - скасував і комітет у справах ветеранів у ВР, і відповідне міністерство в КМ.
+======================================================================================+
Не треба 3.14здіти!

https://24tv .ua/zelenskiy_zayaviv_shho_ministerstvo_u_spravah_veteraniv_nihto_ne_bude_likviduvati_n1195910

Зеленський заявив, що Міністерство у справах ветеранів ніхто не буде ліквідувати
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

"Сводка МВД по вчерашним  мероприятиям в Киеве. 2 задержанных за мелкое хулиганство, 6 звонков о минировании мест проведения мероприятий."

То Бодя дзвонив зі свадьби?  :D
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

+======================================================================================+
Не треба 3.14здіти!

https://24tv .ua/zelenskiy_zayaviv_shho_ministerstvo_u_spravah_veteraniv_nihto_ne_bude_likviduvati_n1195910

Зеленський заявив, що Міністерство у справах ветеранів ніхто не буде ліквідувати

Ну ок.

ПОдякуємо Зеленському, що НЕ скасував міністерство у справах ветеранів, інвалідів та переселенців.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ну ок.

ПОдякуємо Зеленському, що НЕ скасував міністерство у справах ветеранів, інвалідів та переселенців.

Здається мені, якщо б вони змовчали на ту пропозицію,  то все так і сталося б. А так, відіграв назад.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

+.
+1
 :dopovid: на Ванюшу за обсирання захисників України
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

видихни нарешту.
мета не досягнута.
Порох - простий депутат.

Ви перемогли.
святкуй перемогу  :D
+=================================================+
Перемогу вже відсвяткували. Тепер важка праця щоб
можливості перетворити в реальність. Чим і займаємося...
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ота ваша срана хода - було не що інше, як спроба військового перевороту. Крапка.

Просто профессиональные ветераны организовались в профсоюз. Так же было с афганцами и чернобьцыами, правда те так не наглели.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Просто профессиональные ветераны организовались в профсоюз. Так же было с афганцами и чернобьцыами, правда те так не наглели.
А в чем наглость?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

"Сводка МВД по вчерашним  мероприятиям в Киеве. 2 задержанных за мелкое хулиганство, 6 звонков о минировании мест проведения мероприятий."
Я ж казав (tu)
   
Просто профессиональные ветераны организовались в профсоюз. Так же было с афганцами и чернобьцыами, правда те так не наглели.
Ветераны что-то требовали ? На что-то жаловались ?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Просто профессиональные ветераны организовались в профсоюз. Так же было с афганцами и чернобьцыами, правда те так не наглели.
А ти просто професійний звіздун-маніпулятор.
Навіть при цитуванні брешеш

ось реальний поста Влада:
Ветерани тільки пройшли містом. Пройшли без зброї. А зебуїни вже всралися.  :lol:
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

После хамского гона против моей личности, я тебе только говна на лопате дам!

маятымася))
Да какая ж ты личность
после выкрутасов этих?
*** ты склизкое.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Максим Дереза
7 год

В какой Украине я хочу жить?

Ответ на этот вопрос окончательно сформировался в моей голове после 24 августа.

Именно в этот день я посетил «Марш Защитников Украины».
Это было неимоверное событие.
В течении 2-х часов я испытывал шквал эмоций. Одни сменялись другими, а я все пытался зафиксировать основную эмоцию, чтобы затем написать о ней.

Потом понял, что нужно писать обо всех, потому как каждая из них была настолько сильной, что вызывала у меня одновременно слезы, радость и гордость.

Поэтому напишу об эмоциях, а в конце поста будет ответ на вопрос: В какой Украине я хочу жить?

Эмоция 1. Участники марша

Дети с портретами погибших отцов, жены/матери со слезами на глазах, ветераны, медики, волонтеры, капелланы…..

Мы стояли в начале движения колоны возле парка «Шевченко». Я начал снимать марш на телефон, думал это займет 10-15 минут. Телефон сел через 40 минут, а колона все шла. Полтора часа и более 2-х километров. Это только участники.
А какие лица. Видно, что они не ожидали такой массы людей. Не ожидали, что все 1,5 часа их движения будут сопровождаться громкими ударами в ладоши и словами «Дякую».
Это была искренняя благодарность от людей, и искренняя благодарность людям.

Эмоция 2. Посетители марша

Я думаю, что их было более 100 тысяч.
Вдоль движения всей колоны с двух сторон от дороги стояли люди. Люди со светлыми лицами, в вышиванках, с государственными флагами, с искренними благодарностями за мир в их домах.

Слова «Дякую» и удары в ладоши. Через 30 минут я почувствовал, как у меня болят руки, потому как я старался как можно сильнее и громче ударить в ладоши, чтобы это услышали участники Марша.
Когда почувствовал боль, подумал: разве это боль? Разве это может сравниться той болью, которую испытывали эти люди защищая Украину?
После этого я стал еще сильнее бить в ладоши. И это делали все посетители.

Эмоция 3. Отношение людей

Как же комфортно пребывать в окружении таких людей.
Красивые лица, разумные глаза, вежливы, культурны. Людей, всей душой любящих свою Украину.
Тысячи извинений за то, что случайно задели тебя в толпе.

Одна женщина предложила сфотографировать нас, сказав, что мы красивая пара. Другая женщина рассказала нам стих, и поблагодарила за то что мы пришли на это мероприятие.

Эмоция 4. Организация

Без единой копейки из бюджета, без политических движений. Все было организовано людьми.
Я представляю какой это был труд. Видно, что организаторы не ожидали такого количества участников и посетителей.
За все время я увидел не более десятка полицейских. Они не нужны, когда собираются такие люди.
Свободные люди.

Эмоция 5. Искренность

Это не было срежиссированным представлением. Собрались свободные, любящие Украину люди. Люди пришли сказать слова благодарности тем, кто несет в их дома мир. Сказать искренне. Сказать со слезами благодарности на глазах.
У меня на протяжении всего марша непроизвольно текли слезы.

Эмоция 6. Стержень

Знаете, что я понял. Что пофиг политики, их лица и имена. У Украины есть стержень, который не сломить.
Вот эти люди им и являются. И эти люди точно знают какой они видят Украину. Они это не просто знают, а делают.
И этот стержень показывает в направлении европейских ценностей и принципов.

Так в какой Украине я хочу жить?

Я хочу жить в окружении этих людей. Я хочу жить в Стране, которая в головах у этих людей.

Я люблю Вас Люди. Вы и есть Украина.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]
TC

Бо педро - це не Україна,

Вони цього не можуть зрозуміти.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Максим Дереза
7 год

В какой Украине я хочу жить?

Ответ на этот вопрос окончательно сформировался в моей голове после 24 августа.

Именно в этот день я посетил «Марш Защитников Украины».
Это было неимоверное событие.
В течении 2-х часов я испытывал шквал эмоций. Одни сменялись другими, а я все пытался зафиксировать основную эмоцию, чтобы затем написать о ней.

Потом понял, что нужно писать обо всех, потому как каждая из них была настолько сильной, что вызывала у меня одновременно слезы, радость и гордость.

Поэтому напишу об эмоциях, а в конце поста будет ответ на вопрос: В какой Украине я хочу жить?

Эмоция 1. Участники марша

Дети с портретами погибших отцов, жены/матери со слезами на глазах, ветераны, медики, волонтеры, капелланы…..

Мы стояли в начале движения колоны возле парка «Шевченко». Я начал снимать марш на телефон, думал это займет 10-15 минут. Телефон сел через 40 минут, а колона все шла. Полтора часа и более 2-х километров. Это только участники.
А какие лица. Видно, что они не ожидали такой массы людей. Не ожидали, что все 1,5 часа их движения будут сопровождаться громкими ударами в ладоши и словами «Дякую».
Это была искренняя благодарность от людей, и искренняя благодарность людям.

Эмоция 2. Посетители марша

Я думаю, что их было более 100 тысяч.
Вдоль движения всей колоны с двух сторон от дороги стояли люди. Люди со светлыми лицами, в вышиванках, с государственными флагами, с искренними благодарностями за мир в их домах.

Слова «Дякую» и удары в ладоши. Через 30 минут я почувствовал, как у меня болят руки, потому как я старался как можно сильнее и громче ударить в ладоши, чтобы это услышали участники Марша.
Когда почувствовал боль, подумал: разве это боль? Разве это может сравниться той болью, которую испытывали эти люди защищая Украину?
После этого я стал еще сильнее бить в ладоши. И это делали все посетители.

Эмоция 3. Отношение людей

Как же комфортно пребывать в окружении таких людей.
Красивые лица, разумные глаза, вежливы, культурны. Людей, всей душой любящих свою Украину.
Тысячи извинений за то, что случайно задели тебя в толпе.

Одна женщина предложила сфотографировать нас, сказав, что мы красивая пара. Другая женщина рассказала нам стих, и поблагодарила за то что мы пришли на это мероприятие.

Эмоция 4. Организация

Без единой копейки из бюджета, без политических движений. Все было организовано людьми.
Я представляю какой это был труд. Видно, что организаторы не ожидали такого количества участников и посетителей.
За все время я увидел не более десятка полицейских. Они не нужны, когда собираются такие люди.
Свободные люди.

Эмоция 5. Искренность

Это не было срежиссированным представлением. Собрались свободные, любящие Украину люди. Люди пришли сказать слова благодарности тем, кто несет в их дома мир. Сказать искренне. Сказать со слезами благодарности на глазах.
У меня на протяжении всего марша непроизвольно текли слезы.

Эмоция 6. Стержень

Знаете, что я понял. Что пофиг политики, их лица и имена. У Украины есть стержень, который не сломить.
Вот эти люди им и являются. И эти люди точно знают какой они видят Украину. Они это не просто знают, а делают.
И этот стержень показывает в направлении европейских ценностей и принципов.

Так в какой Украине я хочу жить?

Я хочу жить в окружении этих людей. Я хочу жить в Стране, которая в головах у этих людей.

Я люблю Вас Люди. Вы и есть Украина.
(tu)
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

https://twitter.com/view/status/1165616127898267648
+======================================================================+
У прихильники певної політсили нема, а ось українці вибрали собі Президента. Його призвище - Зеленський.
Педру народ турнув з табуретки. За мародерство.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

+======================================================================+
У прихильники певної політсили нема, а ось українці вибрали собі Президента. Його призвище - Зеленський.
Педру народ турнув з табуретки. За мародерство.

Що ж ти раніше про це не нагадав, ніхто б на марш не пішов, якби знали що на табуретці Зеленський. 
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Максим Дереза
7 год

В какой Украине я хочу жить?

Ответ на этот вопрос окончательно сформировался в моей голове после 24 августа.

Именно в этот день я посетил «Марш Защитников Украины».
Это было неимоверное событие.
В течении 2-х часов я испытывал шквал эмоций. Одни сменялись другими, а я все пытался зафиксировать основную эмоцию, чтобы затем написать о ней.

Потом понял, что нужно писать обо всех, потому как каждая из них была настолько сильной, что вызывала у меня одновременно слезы, радость и гордость.

Поэтому напишу об эмоциях, а в конце поста будет ответ на вопрос: В какой Украине я хочу жить?

Эмоция 1. Участники марша

Дети с портретами погибших отцов, жены/матери со слезами на глазах, ветераны, медики, волонтеры, капелланы…..

Мы стояли в начале движения колоны возле парка «Шевченко». Я начал снимать марш на телефон, думал это займет 10-15 минут. Телефон сел через 40 минут, а колона все шла. Полтора часа и более 2-х километров. Это только участники.
А какие лица. Видно, что они не ожидали такой массы людей. Не ожидали, что все 1,5 часа их движения будут сопровождаться громкими ударами в ладоши и словами «Дякую».
Это была искренняя благодарность от людей, и искренняя благодарность людям.

Эмоция 2. Посетители марша

Я думаю, что их было более 100 тысяч.
Вдоль движения всей колоны с двух сторон от дороги стояли люди. Люди со светлыми лицами, в вышиванках, с государственными флагами, с искренними благодарностями за мир в их домах.

Слова «Дякую» и удары в ладоши. Через 30 минут я почувствовал, как у меня болят руки, потому как я старался как можно сильнее и громче ударить в ладоши, чтобы это услышали участники Марша.
Когда почувствовал боль, подумал: разве это боль? Разве это может сравниться той болью, которую испытывали эти люди защищая Украину?
После этого я стал еще сильнее бить в ладоши. И это делали все посетители.

Эмоция 3. Отношение людей

Как же комфортно пребывать в окружении таких людей.
Красивые лица, разумные глаза, вежливы, культурны. Людей, всей душой любящих свою Украину.
Тысячи извинений за то, что случайно задели тебя в толпе.

Одна женщина предложила сфотографировать нас, сказав, что мы красивая пара. Другая женщина рассказала нам стих, и поблагодарила за то что мы пришли на это мероприятие.

Эмоция 4. Организация

Без единой копейки из бюджета, без политических движений. Все было организовано людьми.
Я представляю какой это был труд. Видно, что организаторы не ожидали такого количества участников и посетителей.
За все время я увидел не более десятка полицейских. Они не нужны, когда собираются такие люди.
Свободные люди.

Эмоция 5. Искренность

Это не было срежиссированным представлением. Собрались свободные, любящие Украину люди. Люди пришли сказать слова благодарности тем, кто несет в их дома мир. Сказать искренне. Сказать со слезами благодарности на глазах.
У меня на протяжении всего марша непроизвольно текли слезы.

Эмоция 6. Стержень

Знаете, что я понял. Что пофиг политики, их лица и имена. У Украины есть стержень, который не сломить.
Вот эти люди им и являются. И эти люди точно знают какой они видят Украину. Они это не просто знают, а делают.
И этот стержень показывает в направлении европейских ценностей и принципов.

Так в какой Украине я хочу жить?

Я хочу жить в окружении этих людей. Я хочу жить в Стране, которая в головах у этих людей.

Я люблю Вас Люди. Вы и есть Украина.

Дякую. У мене від Маршу аналогічні враження :)

Все буде Україна  [ua]
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]
TC

Впечатление от темы: " Впечатление от марша защитников".
Хорошая тема! Дурь каждого хорошо видна!
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

+=========================================================+
А педрилам треба визначитися: вони за педру чи за Україну!
Бо педро - це не Україна. І армія голосувала, як і народ, не за педру!
Зеленському народ довірив Україну, а педру - позбавив такої довіри.
І саме тому Марш був НАРОДНИЙ, а не педрильний!
вони вже давно визначились, вже потроху розвизначаються
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія