Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко отдыхает на яхте стоимостью около 10 млн грн. в неделю B-)

Хто?
і Українці, і ЄС і навіть США
Вам нагадати, як Кнурь взявся бикувати з Керрі з приводу антикорупційного суду, і як миттю опинився у калюжі?
   
звісно, як і безвіз
а як пороха каструвати, в зе яйця теж відваляться?
   
Але з якого дива апологети закликають цілувати ноги петро
Бля. Міро, твої таргани скоро геть сказяться. Які ще цілування ніг, які апологети? Аж моторошно за тебе...
   
і Українці, і ЄС і навіть США
Вам нагадати, як Кнурь взявся бикувати з Керрі з приводу антикорупційного суду, і як миттю опинився у калюжі?

Нагадайте

Цитувати
Політичну частину угоди було підписано 21 березня 2014 року, економічну частину — 27 червня 2014 року[3].

Верховна Рада України та Європейський парламент синхронно, в режимі телемосту, ратифікували цю Угоду 16 вересня 2014 року; президент Порошенко одразу в Раді підписав закон про ратифікацію.[4][5]
   
а як пороха каструвати, в зе яйця теж відваляться?

Десь за місяць до того. :)
   
Цілуйте ноги Поро зелені редиска.. й приговарюйте "простіть батьку, чорт зелений попутав"
   
Цілуйте ноги Поро зелені редиска.. й приговарюйте "простіть батьку, чорт зелений попутав"

Не треба.
Мати таких друзів - ворогів не треба.
Хай будуть окремо.
   
Десь за місяць до того. :)
не, ну то іх логіка.
   
не, ну то іх логіка.

Але ми то розуміємо. :)
   
Може вони просто не знають хто?
На відміну від вас.
Але якщо він Мойша, то хресного батька мабуть зовсім нема.
А ти продовжуєш грати в улюблену гру "я самий тупий порохобот ФУПу тому задаю найтупіші запитання"? :K
   
Я думаю що він типовий український політик, але такий що зробив щось для України.
Інших політиків у нас немає.
Є правда нові, але вони чомусь гірші за старих.
Я маю на увазі слуг.

 ;o А що він зробив для України? 8-: Власних воїнів знищив у чисельних котлах по домовленності з хуйлом? 8-:  [M]
   
;o А що він зробив для України? 8-: Власних воїнів знищив у чисельних котлах по домовленності з хуйлом? 8-:  [M]
---------------------------------------------------
Срате ти брехло! Цапський пєрдьож!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія