Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Біатлон. Оберхоф

Олімпіада в лютому, всі хто планує на той час пік форми повинні зараз бути під великими навантаженнями...
Тому про форму робити висновки ще дуже рано.
Він не про ту форму.
   
Ну, вибач... не хотів образити твою національну гідність... :gigi:
При чому тут національна гідність. Це діагноз для тебе, а не для українців загалом.
   
При чому тут національна гідність. Це діагноз для тебе, а не для українців загалом.

Українці загалом дивляться Сватів....Це діагноз.
   
Отже ми 10-і при найкращій загальній стрільбі. Але глобальних висновків не робимо.
Ми знаємо як наші чиновники і вболівальники люблять олімпійські медалі.
Тому спортсмени змушені враховувати це при своїй підготовці.

То не забаганки чиновників, то банальна фізіологія...
Не може спортсмен тримати організм у максимальній формі кілька місяців поспіль без мельдоніїв...
   
Українці загалом дивляться Сватів....Це діагноз.
Намагатися ставити діагноз одразу 40000000 чол - це також діагноз. :)
   
Намагатися ставити діагноз одразу 40000000 чол - це також діагноз. :)

Йде по українському телебаченню. Це точно діагноз усім.
   
Він не про ту форму.

Якщо про екіпіровку, то на Кубок світу форму підбирають спонсори на свій розсуд... а на ОІ окремий контракт.
   
Якщо про екіпіровку, то на Кубок світу форму підбирають спонсори на свій розсуд... а на ОІ окремий контракт.
Та я взагалі чхати хотів на ті ігри. Це всього лиш один з етапів Кубка світу з розширеним переліком гонок.
   
Та я взагалі чхати хотів на ті ігри. Це всього лиш один з етапів Кубка світу з розширеним переліком гонок.

То чхай, ніхто ж не проти... навіщо кричати: "дєржите меня сємєро, а то щас..."
   
То чхай, ніхто ж не проти... навіщо кричати: "дєржите меня сємєро, а то щас..."
Я свою думку висловив чітко, як мені здається. Без криків і істерик.
Не вважаю правильним коли жертвують сезоном заради можливого успіху на ОІ. Бо потім можна і ті ігри провалити.
Але я розумію, чому спортсмени це роблять. Це можливість заробити бабосики, квартири і т.д.

Взагалі результати ОІ втрачають своє значення в тих видах спорту  де є можливість заробляти постійно, а не раз на 4-и роки.
І не залежати від милості чиновників від спорту, які фінансують в залежності від результату в одному змаганні.
Європейський біатлон впевнено йде в цю когорту. Ну але в Україні реалії трохи інші.
   
Я свою думку висловив чітко, як мені здається. Без криків і істерик.
Не вважаю правильним коли жертвують сезоном заради можливого успіху на ОІ. Бо потім можна і ті ігри провалити.
Але я розумію, чому спортсмени це роблять. Це можливість заробити бабосики, квартири і т.д.

Взагалі результати ОІ втрачають своє значення в тих видах спорту  де є можливість заробляти постійно, а не раз на 4-и роки.
І не залежати від милості чиновників від спорту, які фінансують в залежності від результату в одному змаганні.
Європейський біатлон впевнено йде в цю когорту. Ну але в Україні реалії трохи інші.

Ти нічого не розумієш, бо ти банальний рагуляка, який вимірює все в грошах...
Але то такі мізки, і з цим нічого не зробиш...

Можу тебе запевнити, що ні один спортсмен, який досяг великого успіху не думає про гроші під час гонок і тренувань...

Останнє редагування: 26 листопада 2017 20:18:09 від Fenix2017
   
Ти нічого не розумієш, бо ти банальний рагуляка, який вимірює все в грошах...
Але то такі мізки, і з цим нічого не зробиш...
Ну так. Куди мені до тебе.
   
Сьогодні 18:10 "індивідуалка", жінки.
15 км з 4-ма вогневими рубежами. За кожен промах +1 хвилина до результату на лижні. Страшно звучить,  але це одна з "наших" гонок,  бо влучно стрільбою можна максимально нівелювати перевагу опонентів в швидкості.  Подивимось,  як це вийде в наших біатлоністок цього разу.
Стартують українки під наступними номерами:
9.Варвинець
39.Підгрушна
49.Джима
54.Семеренко Вал.
60.Семеренко Віта
96.Меркушина
Квота заповнена максимально.  Склад бойовий. Успіху [ua]
   
Варвинець чисто відстрілялась на всіх рубежами,  але вище 20 не буде-швидкість на лижні не дозволить.
Після 2 рубежів норм справи в Джими і Валі. Вони претендують на щось краще.

Юля і 3-ю пройшла чисто. Може бути приємний сюрприз:)
Валя- аналогічно.
Реактивного відстрілялась на першій стрільбі Меркушина. Дуже якісна біатлоністка.

Юля -  чисто! Має бути медаль
Валя- також!!! Даєш дубль [ua]

Останнє редагування: 29 листопада 2017 19:20:22 від Лапайдух
   
Варвинець чисто відстрілялась на всіх рубежами,  але вище 20 не буде-швидкість на лижні не дозволить.
Після 2 рубежів норм справи в Джими і Валі. Вони претендують на щось краще.

Юля і 3-ю пройшла чисто. Може бути приємний сюрприз:)
Валя- аналогічно.
Реактивного відстрілялась на першій стрільбі Меркушина. Дуже якісна біатлоністка.

Юля -  чисто! Має бути медаль
Валя- також!!! Даєш дубль [ua]


Вангую: Юля - да, Валя - нет. Фиалкова ногами сильно быстрее.
   
Валя також не пальцем роблена. (tu)
Наразі срібло і бронза. Більше ніби нікого нема на трасі хто б міг покращити.
   
А, чорт,  Солемдаль напевне влізе
   
Валя сделала Паолину, но там влезла Сулемдаль.
идет первой пока.
может опустить Валю на 4 место.
   
Валя також не пальцем роблена. (tu)
Наразі срібло і бронза. Більше ніби нікого нема на трасі хто б міг покращити.

Молодец. Дотерпела. Скардино тоже молодец.

Только вот меня смущает, что в десятке из "лидеров" женского биатлона только Мякяряйнен, десятая. Или готовятся к чему...
   
Молодец. Дотерпела. Скардино тоже молодец.

Только вот меня смущает, что в десятке из "лидеров" женского биатлона только Мякяряйнен, десятая. Или готовятся к чему...

Скардіно - надопінгована сука....
   
Юля бронза, Валя деревяха.
Валю жаль.
   
В Коукалової серйозні проблеми з м'язами. Взагалі сезон під запитанням.
А Далмаєр,  як завжди,  бережуть
   
лучшая катсапка без допинга 29 место.
   
Скардіно - надопінгована сука....


Болуканишь?
   
Норм результат.  Навіть дуже нормальний.
   
Норм результат.  Навіть дуже нормальний.


а не рано?
   
Моя думка,  ні.
Краще синиця в руках
   
давно ми не брали подіум в Швеції.
Гонка - яд!)
   


Одна з найсильніших біатлоністок світу чешка Габріела Коукалова жорстко висловилася з приводу порушення російськими спортсменами антидопінгових правил.

Віце-чемпіонка сезону 2016/17 привітала позбавлення медалей господарів сочинської Олімпіади і нагадала їм про правила чесної гри.

«Не знаю, як ви, я за те, щоб зробити допінг злочином і не пускати росіян на Олімпіаду. Хотіла б їм нагадати, що є одна річ, яка набагато важливіша за перемоги. Вона називається — чесність і справедливість! Це стосується не тільки спорту, але і життя в цілому. Шкода, що росіяни цього ще не зрозуміли», — написала Коукалова на своїй сторінці у Facebook.

   


Одна з найсильніших біатлоністок світу чешка Габріела Коукалова жорстко висловилася з приводу порушення російськими спортсменами антидопінгових правил.

Віце-чемпіонка сезону 2016/17 привітала позбавлення медалей господарів сочинської Олімпіади і нагадала їм про правила чесної гри.

«Не знаю, як ви, я за те, щоб зробити допінг злочином і не пускати росіян на Олімпіаду. Хотіла б їм нагадати, що є одна річ, яка набагато важливіша за перемоги. Вона називається — чесність і справедливість! Це стосується не тільки спорту, але і життя в цілому. Шкода, що росіяни цього ще не зрозуміли», — написала Коукалова на своїй сторінці у Facebook.

Молодець, Габрієла!
   
Отже,  наші результати такі

3.Ю.Джима          +12 с (0 промахів)
4.Вал.Семеренко  +30,1 (0)
28.І.Варвинець     +2:04,1(0)
37.А.Меркушина   +3:24,2(2)
40.Віта Семеренко +3:36,8(3)
58.О. Підгрушна    +4:26,5(3)

Тільки Олена не заробила залікових балів. А загалом може бути. Достойний виступ.
   
Заодно виправили ситуацію, яка склалася після невдалої змішаної естафети, в жіночому Кубку націй. Зараз ми 5-і.
Перша десятка:

   
Re: Біатлон. Наша єдина надія на олімпійську медаль. Естерсунд

Немки, Норвежки, Французки  - очень сильные сейчас. Белоруски и Итальянки тоже.

Нам надо быть в 5-ке кубка наций.
   
Нам надо быть в 5-ке кубка наций.
Ми були 3-ми в минулому сезоні. А зараз,  крім того,  в нормальній формі сестри Семеренко-думаю проблем не буде.

Сьогодні 18:15 - чоловіча  "індивідуалка".  20 км. У нас стартують:
8.Семенов
20.Прима
23.Семаков
71.Ткаленко
86.Жирний

Немає Підручного - напевне бережуть під суботній спринт, і,  у разі успіху,  недільне переслідування. Всім решту - успіху [ua]
   
Ми були 3-ми в минулому сезоні. А зараз,  крім того,  в нормальній формі сестри Семеренко-думаю проблем не буде.

Сьогодні 18:15 - чоловіча  "індивідуалка".  20 км. У нас стартують:
8.Семенов
20.Прима
23.Семаков
71.Ткаленко
86.Жирний

Немає Підручного - напевне бережуть під суботній спринт, і,  у разі успіху,  недільне переслідування. Всім решту - успіху [ua]

 [ua]
   
В Коукалової серйозні проблеми з м'язами. Взагалі сезон під запитанням.
А Далмаєр,  як завжди,  бережуть

Чешка Кукалова яка стала бронзовою в Сочі на тижні, бо в кацапів забрали срібло в естафеті  :D , сказала шо каців трева вікинути з Зимових Ігр 2018.

Їй почали приходити погрози і образи з мордору. Деякі з них:

"Ти фашистка/нацистка"
"Тепер у тебе 300 мільйонів ворогів. Будь обережна"
"Гори в аду"
"Тварин як ти треба вішати"
"Ти шлюха безсоромна"...і тд.
   
почалось
   
"Тепер у тебе 300 мільйонів ворогів. Будь обережна"

это талпайопы с оккупированными территориями, северной кореей и прочим генетич мусором пощитали?
   
В Семенова один промах на першій стрільбі.  А  він як би наша основна надія сьогодні.

Прима чисто.  І хід достойний

Семаков також з промахом.  При його тихохідності це вже не вище 4-го десятку.

Семенов ще один промах.  Тепер, мабуть,  статус головної надії переходить до Прими.

На жаль,  один промах на другій стрільбі в Прими і про першу 20-ку можна забути.

Семаков ще один промах і в "очках"  його не буде. Сьогодні наразі не дуже.  :)

Семенов чисто нарешті. Ну хоч щось.

Останнє редагування: 30 листопада 2017 18:53:55 від Лапайдух
   
Ну Эдер и прет. ;o

Хотя Фуркад и оба Бё тоже красавцы.

Останнє редагування: 30 листопада 2017 18:58:25 від oiler
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія