Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Біатлон. Оберхоф

Re: Біатлон. 2 грудня. Починаємо сезон з Бронзи!

Юля, идет первая!!!!
после 4 стрельбы.
15 сек до Хойниш.
   
Re: Біатлон. 2 грудня. Починаємо сезон з Бронзи!

Важка, затовста трохи Жужа(
   
Юля, идет первая!!!!
после 4 стрельбы.
15 сек до Хойниш.

Не  "до", а "от". Из-за ошибки весь смысл меняется.
   
Re: Біатлон. 2 грудня. Починаємо сезон з Бронзи!

ох, просела Юля..
разрыв 2 сек.
   
Умирает Джима...
   
Re: Біатлон. 2 грудня. Починаємо сезон з Бронзи!

Осталось 2 сек всего
   
Re: Біатлон. 2 грудня. Починаємо сезон з Бронзи!

3,3 сек
   
Re: Біатлон. 2 грудня. Починаємо сезон з Бронзи!

первая!!!!!!!!!!!!!!!
5,9 сек.
   
Re: Біатлон. 2 грудня. Починаємо сезон з Бронзи!

ЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!
5 сек привезла.
   
Ожила!
   
Re: Біатлон. 2 грудня. Починаємо сезон з Бронзи!

все 4 в двадцатке.
если Жужа там удержится.
очень пристойный результат.
   
Re: Біатлон. 2 грудня. Починаємо сезон з Бронзи!

Йухууу)



Останнє редагування: 6 грудня 2018 17:02:26 від LampoGaz
   
Слава Украине! И как приятно, что фашистские свиношлюхи далеко от подиума. Твари. Противно на них даже смотреть.
   
Re: Біатлон. 2 грудня. Починаємо сезон з Бронзи!



 (tu)

 тільки Сімеренко 41ша
   
Гарна новина.  Нехай надалі тільки золото.
   
Наступну гонку Юля проводитиме в жовтому біпі лідера загального заліку кубку світу. Це , здається, вперше в історії українського біатлону
   
Наступну гонку Юля проводитиме в жовтому біпі лідера загального заліку кубку світу. Це , здається, вперше в історії українського біатлону

Ні, разів 8 таке було, з часів Зубрилової та Хвостенко.
Останній раз 4 роки тому.

Биатлонистка сборной Украины Юлия Джима выиграла золото в индивидуальной гонке в Поклюке на первом этапе Кубка мира.

В следующей гонке Джима станет первой украинкой с желтой майкой с 2014 года. Тогда Валя Семренко провела в желтой майке масс-старт Оберхофа
   
на естефеті і чоловіки можуть в трійку війти



в спринті звичайно завтра особливих шансів немає

Останнє редагування: 7 грудня 2018 01:43:13 від Potato
   
на естефеті і чоловіки можуть в трійку війти

Показати зображення...
в спринті звичайно завтра особливих шансів немає

Чому? Підручний індивідуалку не біг, накопичував сили, цілком може показати медальний результат.
   
Чому? Підручний індивідуалку не біг, накопичував сили, цілком може показати медальний результат.

підручний м'яко кажучи не надихнув....
всі виступили гірше ніж вчора ...
   
С учётом того, что у Бе один промах, ПидруЧный чистым ходом около трёх минут лидеру проиграл  :facepalm1: !!!!
И это на спринте!!!
Он даже медленнее Кильчицкого по трассе.
   
Як стартуємо сьогодні

   
Нажаль Юля втратила жовтий біб. Доротея завтра побіжить лідером загального заліку. Юля наразі третя.  Якщо Кайса завтра не мазатиме, то її ніхто не обжене
   
що не кажіть, а Зубрилова була найкраща

"старенкі" вже відходять, а коли  "перспективні" почнуть давати результати - треба чекати...



А взагалі - біатлон все більше стає дорожчим.

Ми  хоча б патрони самі робили...

Останнє редагування: 8 грудня 2018 17:28:31 від kleynod
   
Крім Прими ніхто зараз з наших не може показувати достойні результати

   
мда...виступили дівчата катастрофа
   
мда...виступили дівчата катастрофа

А шо з кацами? Винайшли якесь нове "срєдство"?  ;)
Дивився трохи лижі та біатлон. В лижах-естафеті взяли 2-е місце, в біатлоні - Логінов 2 бронзи, сьогодні в 20-і 4 кацапки...Підозріло ...
   
Re: Біатлон. Гохфільцен. 13 - 18 грудня.



Останнє редагування: 13 грудня 2018 10:48:12 від Potato
   
Re: Біатлон. Гохфільцен. 13 - 18 грудня.

Пока в форме только Прима и Джима.
   
Re: Біатлон. Гохфільцен. 13 - 18 грудня.

   
Re: Біатлон. Гохфільцен. 13 - 18 грудня.

Джима, кажуть, захворіла і спринт не побіжить
   
Re: Біатлон. Гохфільцен. 13 - 18 грудня.

катастрофа...
   
Re: Біатлон. Гохфільцен. 13 - 18 грудня.

Володимир Бринзак:

《Як пережив вчорашній день? Випив 20 грам віскі й запросив тренерів: поспілкувалися, подумали, як буде далі. Мене запевняли, що забагато в горах ми пробули: і збори останні були в горах, і в горах Поклюка і тут ми в горах. І це далося взнаки на дівчатах. Але це все повинно зникнути ближче десь до Нове Мєсто. І вже на рівнині Оберхоф - і має бути все нормально. Я вже говорив, що ми йдемо на Чемпіонат світу. Також зміна поколінь повинна бути. Ці дівчата повинні квоту нам допомогти отримати. Але треба нам знайти молоде покоління, яке буде в Пекіні боротися за медалі.

Рік у нас експериментальний - багато спортсменів було в команді. Кубок IBU завтра буде і юніорські змагання. Дивимося уважно за нашими молодими дівчатами. Загалом, нічого страшного немає. Кубок світу – це комерційні змагання. Завдань ми не ставили великих: потрібно розбігатися, відпрацьовувати потрібно всі моменти, які мають бути в березні-лютому. Ротація буде по готовності. Ще ж етапи кубка світу в Канаді, Америці. І ми повинні розуміти, хто там буде виступати. По ситуації будемо дивитися, в якому стані ті чи інші спортсменки.

Сьогодні, думаю, що краще має бути, тому що хлопці в нас по іншій методиці тренуються. По-перше, Прокунін в команді лише 1 рік і не всіх добре знає. Влітку важко визначитися, хто і як певну методику переносить взимку. А Санітра вже давно працює. Тому я сподіваюся, що він веде команду правильно. Також сподіваюся, що Підручний, Семенов, Тищенко будуть прогресувати》

За матеріалами трансляції на телеканалі UA:ПЕРШИЙ
   
Re: Біатлон. Гохфільцен. 13 - 18 грудня.

Цитувати
Кубок світу – це комерційні змагання. Завдань ми не ставили великих
питань до йолопа нема
   
Re: Біатлон. Гохфільцен. 13 - 18 грудня.

   
Re: Біатлон. Гохфільцен. 13 - 18 грудня.

   
Re: Біатлон. Оберхоф

!!! Молодцы наши Девчата!!!!!  (tu)  [ua]
   
Re: Біатлон. Оберхоф

Потрібна допомога в пошуку правильних стрілок.
Виміряв мою тягу / довжину. Це десь від 29 до 30 дюймів. (Мій якор ще не чудовий.) Наразі стріляю з лука в 20 фунтів, але я, мабуть, скоро переходжу до 26. Якщо я хочу стріляти з вуглецевих стріл, який хребет мені потрібен? І що це за вимірювання Істона, оскільки вони перераховують його за розмірами, а не за хребтом? Вони запропонували 1716 рік, але я, здається, не можу перекреслити це на щось на зразок Carbon Express. Наразі просто кидає XX75 у ціль, але це не вірно.
   
Re: Біатлон. Оберхоф

Need help finding the right arrows.
Measured my thrust / length. It's anywhere from 29 to 30 inches. (My anchor isn't great yet.) Right now, I'm shooting at 20 pounds, but I'm probably going to go to 26. If I want to shoot with carbon arrows, what spine do I need? And what is the measurement of Easton as they list it by size and not by spine? They suggested the year 1716, but I don't seem to be able to cross it out for something like Carbon Express. Right now it's just throwing the XX75 at the target, but that's not true.  whatsapp webwhatsapp plusrouterlogin

my issue got solve!!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія