Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скучили за пані Фаріон? :love:

Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

вона туди пішла щоб знищити із середини
Ой, ну досить уже оце анекдотичне виправдовування тягати!
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

єдине, раз ти громадянин україни поважай цю державу, традиції, звичаї, культуру і мову зокрема і держава буде відповідати взаємністю.

У вас есть претензии, что я не поважаю державу Украину?



   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Про "комуністичне" минуле п.Фаріон говорять лише переконані антиукраїнці. У минулому совкові пропагандони.
Отак безапеляційно: лише антиукраїнці?
І чому  "комуністичне" в лапках, нібито його й не було?
Просто дівчина була не промах, розуміла, що з партквитком легше пробитись.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Ой, ну досить уже оце анекдотичне виправдовування тягати!
Якщо Допкін прозрів, то хіба вона немає право змінити погляди?  :facepalm1:
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Та як би то за Порошенка чи Тимошенко (бо були і такі українці  :gigi: ). А вони голосували за зовсім кацапський світ.

До речі, Ви дотичні до Свободи? Дійсно вони були проти НАТО?
І звідки то пані Ларті знати хто за кого голосував?
Це такий закид голослівний.
І маніпулятивний : виправдовуйся, хто ти є і чого питаєш..
Як колись пан Лірник сказав : мене не люблять москалі - значить, усі, хто мене не любить, - москалі.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

У вас есть претензии, что я не поважаю державу Украину?

жодних
а для загалу, щоб уникнути спекуляцій у майбутньому, якщо людина вважає себе другим сортом, в будь якій державі, то проблема в першу чергу в ній самій...

   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Угу, херни там пруд пруди, а разумного есть хоть что-то?
Сорри за каламбур, довольно наивно оправдывать наивностью то, что имеет вполне практический смысл и приносит профит кое-кому.
+
Яка там наївність?
І чомусь часто Свобода робила те, що вигідно Москві:  виступала проти сланцевого газовидобування, проти НАТО.. Розумних законопроектів щось не не спромоглась склепати, а от скандали влаштувати - аж бігом.
І Фаріонша зі своїм скаженим характером якраз пригодилась московській пропаганді.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

от нахєра, інакше не скажеш, спотворювати факти? бо таке може стверджувати, або провокатор або довпойоп...  :facepalm:

Я про програму-максимум обговорюваної особи.

Просте питання - шо сказала/зробила/до чого закликала Фаріон, що б збільшило лави прихильників України?
То хто є довбойоб/провокатор?

Покаранням можна заставити вивчити/зробити щось, а от насадити любов до навчання/праці таким чином не вийде.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

+
Яка там наївність?
І чомусь часто Свобода робила те, що вигідно Москві:  виступала проти сланцевого газовидобування, проти НАТО.. Розумних законопроектів щось не не спромоглась склепати, а от скандали влаштувати - аж бігом.
І Фаріонша зі своїм скаженим характером якраз пригодилась московській пропаганді.
Тому що ми Європі не потрібні. Що нам видають зброю по краплині. Зараз ще менше. В таку Європу ми хочемо? Розкрийте очі. Ми самі протистоїмо рашці
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

https://t.me/KARAS_EVGEN/7054

А я зрозумів, чому Фаріон каже слава Богу, що Азовців визволили не всіх.
Коли її викриють як ФСБшну консерву, то в неї є сподівання, що її обміняють на наших ще полонених Азовців B-)
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

А я зрозумів, чому Фаріон каже слава Богу, що Азовців визволили не всіх.
Коли її викриють як ФСБшну консерву, то в неї є сподівання, що її обміняють на наших ще полонених Азовців B-)
Вона інше сказала. ''Визволили- слава богу.
...але не всіх ''.
Шкода, що вважає себе політиком,  та як викладач доволі цікава.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Вона інше сказала. ''Визволили- слава богу.
...але не всіх ''.
Шкода, що вважає себе політиком,  та як викладач доволі цікава.

Слова "але" вона не сказала, то й виглядає сказане як дяка Богу, що не всіх
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:


не сприймаю Фаріон. вона завжди рубає те шо собі думає. а з думалкою у неї проблеми.
п.с. треба бути гнучкими. така собі лагідна українізація.
от зараз москалі "допомогли" із тою денацифікацією отримали десяток мільйонів "нових новоперероджених" українців.

та карочє... побачимо.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

"Свобода" за винятком декого, хто на нулі, це  кацапські агенти та сволота. А де цей гидотний Тягнисрак?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

А де цей гидотний Тягнисрак?

займається важливими речами

   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

припустимо:

машину хоче взяти за 400 000 грн.

макулатура коштує зараз 4 грн. за кіло

одна велика книга важить 1 кіло

то це значить Тягнибок хоче назбирати 400 000 книжок, тобто здати в утіль цілу обласну бібліотеку

ну в такий спосіб він купить машину якраз вже під другу війну з росією
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Слова "але" вона не сказала, то й виглядає сказане як дяка Богу, що не всіх
виглядає.
Фаріон крейзі, але не настільки. Я ж кажу: пахала би свою ниву та не пхалася у політики.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

"Свобода" за винятком декого, хто на нулі, це  кацапські агенти та сволота. А де цей гидотний Тягнисрак?
Декого? Ну ну, від вас я не чекав такого.

Гади свободівці, провокатори. Баламутили воду,  спонукали українців українізуватися, зараз би сиділи тихо як бялоруси  і смоктали кацапську тітьку і хуйлоненапалби.  Від них така головна біль від цих свободівців.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Декого? Ну ну, від вас я не чекав такого.

Гади свободівці, провокатори. Баламутили воду,  спонукали українців українізуватися, зараз би сиділи тихо як бялоруси  і смоктали кацапську тітьку і хуйлоненапалби.  Від них така головна біль від цих свободівців.

Не пересмикуйте, Фелікс.

Гасла Свободи правильні і вірні, але Фаріон примудрилася так їх каналізувати радикалізувати, що від них відгорнулося багато українців.

Наприклад, коли вся Україна раділа що на Євробаченні перемогла Джамала, Фаріон сичала, що радіти немає чого, бо ж Джамала - татарка, а не українка. І таких прикладів багато, починаючи з тієї славнозвісної промови в дитсадку про "дєвачьку Лізу"
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:



Гади свободівці, провокатори. Баламутили воду,  спонукали українців українізуватися, зараз би сиділи тихо як бялоруси  і смоктали кацапську тітьку і хуйлоненапалби.  Від них така головна біль від цих свободівців.
Нынешняя война оказалась в миллион раз эффективнее для того, чтобы украинцы добровольно и по собственному желанию, по собственному выбору, по собственному желанию перешли на украинский язык общения.
 Вот такой парадокс! Диалектика!И этот процесс необратим!
 Эффективнее 30 лет принуждения,издевательств,глумления,насмешек  над русским языком и теми.кто на нём общается. Для того,чтобы заставить, принудить перестать общаться на русском языке и начать общаться украинском!
И не надо раз за разом повторять идеологический вздор,не русский или украинский языки виноваты в том,что хуйло напал на нас! Виновата  имперская идеология агрессии и  захвата чужих территории под лозунгом " Наши исконные земли"и желание хуйла реанимировать СССР 2.0.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Нынешняя война оказалась в миллион раз эффективнее для того, чтобы украинцы добровольно и по собственному желанию, по собственному выбору, по собственному желанию перешли на украинский язык общения.
 Вот такой парадокс! Диалектика!И этот процесс необратим!
 Эффективнее 30 лет принуждения,издевательств,глумления,насмешек  над русским языком и теми.кто на нём общается. Для того,чтобы заставить, принудить перестать общаться на русском языке и начать общаться украинском!
И не надо раз за разом повторять идеологический вздор,не русский или украинский языки виноваты в том,что хуйло напал на нас! Виновата  имперская идеология агрессии и  захвата чужих территории под лозунгом " Наши исконные земли"и желание хуйла реанимировать СССР 2.0.

слава хуйлу.
амено.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

30 лет принуждения,издевательств,глумления,насмешек  над русским языком и теми.кто на нём общается.
Знайти хоч одну відмінність від скабєєвої, раша тудей, сімоньян та соловйова. ФУП був, є і буде залишатись головною платформою пропаганди геноциду українців у самій Україні.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

ФУП - там, де закликають до геноциду українців кремлівськими тезами про "30 лет издевательств над русскоязычными и русским языком".

Непоганий слоган.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

ФУП - там, де закликають до геноциду українців кремлівськими тезами про "30 лет издевательств над русскоязычными и русским языком".

Непоганий слоган.

це він канєшно видав вдесятку.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

слава хуйлу.
амено.
Ну зачем ты так всё опошлил?
 Не понимаешь,что война излечила  многих от" А не всё ли  равно на каком языке говорить,если твои предки общались на украинском,а ты перешел на русский?" А на русском говорят кацапы многих национальностей  на другой стороне фронта...
 Не понимаешь,что горькое лекарство войны тоже лекарство в ввиде тех,кто захотел уничтожить ВСЁ украинское?
 Не понимаешь,что переход на общение на украинский язык это тоже украинское социальное сопротивление и неподчинение агрессору?
Я это понимаю!
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Ну зачем ты так всё опошлил?
 Не понимаешь,что война излечила  многих от" А не всё ли  равно на каком языке говорить,если твои предки общались на украинском,а ты перешел на русский?" А на русском говорят кацапы многих национальностей  на другой стороне фронта...
 Не понимаешь,что горькое лекарство войны тоже лекарство в ввиде тех,кто захотел уничтожить ВСЁ украинское?
 Не понимаешь,что переход на общение на украинский язык это тоже украинское социальное сопротивление и неподчинение агрессору?
Я это понимаю!

поясни це своє : 30 лет принуждения,издевательств,глумления,насмешек  над русским языком и теми.кто на нём общается. (с) Георгіу.

а панімаю я навіть більше ніж ти спроможний питань задати.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Знайти хоч одну відмінність від скабєєвої, раша тудей, сімоньян та соловйова. ФУП був, є і буде залишатись головною платформою пропаганди геноциду українців у самій Україні.
Провокация очередного  лингвосрача!
 В теме неоднократно обращали внимание,что при правильном призыве Фарион к украинизации,сами её  средства и методы отнюдь не способствовали украинизации украинцев.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

поясни це своє : 30 лет принуждения,издевательств,глумления,насмешек  над русским языком и теми.кто на нём общается. (с) Георгіу.

а панімаю я навіть більше ніж ти спроможний питань задати.
були часи коли на роботу не брали бо говорив українською. В мене знайомий багато років тому перейшов. Його на роботу не брали. А хтось наважується говорити що примушували вивчати українську
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Провокация очередного  лингвосрача!
 В теме неоднократно обращали внимание,что при правильном призыве Фарион к украинизации,сами её  средства и методы отнюдь не способствовали украинизации украинцев.

давай так. я , як "найбільший націоналіст" цього форуму. з 2004 року спілкуюся тут різними мовами з патріотами україни і не тільки з різних країн, віросповідань і мов. ніколи за 30 років я в Україні не бачив того про шо ти пишеш. : 30 лет принуждения,издевательств,глумления,насмешек  над русским языком и теми.кто на нём общается. (с) Георгіу.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:



а панімаю я навіть більше ніж ти спроможний питань задати.
Ну так пойми к тому,что уже понимаешь,что я  был,есть и буду ЗА возвращение украинцев на украинский язык своих предков.
 И всегда на это  указывал и отстаивал. И был,есть и буду за методы и методики ,способствующие этому процессу в мирное время. А война значительно ускорила этот процесс. Вот это я и отметил. Ну и где у меня лингвосрач?Что тут же начали жаловаться?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

давай так. я , як "найбільший націоналіст" цього форуму. з 2004 року спілкуюся тут різними мовами з патріотами україни і не тільки з різних країн, віросповідань і мов. ніколи за 30 років я в Україні не бачив того про шо ти пишеш. : 30 лет принуждения,издевательств,глумления,насмешек  над русским языком и теми.кто на нём общается. (с) Георгіу.

На этом форуме меня лично МНОГОКРАТНО оскорбляли и хамили мне исключительно по причине языка, на котором я тут пишу. Понятно, что в реальной жизни мало кто осмелится мне нахамить (прикинув, что размер моего кулака часто равен размеру головы хама...). Но горячих любителей похамить вполне хватает. Вполне хватает, что бы хуло-кремблядская пропаганда всегда была обеспечена достаточным количеством примеров.

Вы не догадываетесь, кто является главным заказчиком ПУБЛИЧНЫХ примеров такого хамства?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

давай так. я , як "найбільший націоналіст" цього форуму. з 2004 року спілкуюся тут різними мовами з патріотами україни і не тільки з різних країн, віросповідань і мов. ніколи за 30 років я в Україні не бачив того про шо ти пишеш. : 30 лет принуждения,издевательств,глумления,насмешек  над русским языком и теми.кто на нём общается. (с) Георгіу.
Ладно,я преувеличил.Массвог о явления не было. Были те.кто это делал на негосударственном уровне.  Например на ФУПЕ ,как только на нём подняли эту тему.
 Этого извинения тебе достаточно?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Не пересмикуйте, Фелікс.

Гасла Свободи правильні і вірні, але Фаріон примудрилася так їх каналізувати радикалізувати, що від них відгорнулося багато українців.

Наприклад, коли вся Україна раділа що на Євробаченні перемогла Джамала, Фаріон сичала, що радіти немає чого, бо ж Джамала - татарка, а не українка. І таких прикладів багато, починаючи з тієї славнозвісної промови в дитсадку про "дєвачьку Лізу"
Дайте посилання  про Джамалу. Взагалі мій комент був про    Свободу в цілому а не про  Фаріон.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:


На этом форуме меня лично МНОГОКРАТНО оскорбляли и хамили мне исключительно по причине языка, на котором я тут пишу.
И меня тоже. Хотя никогда и никому не предъявлял требование обращаться ко мне исключительно на русском языке.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Модератор спит, мовный срач идёт.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Дура вона, прости Господи.

Чи скритий ворог.
не дура вона, а хуйло агентка,
і не пані вона, а біснувата чорнорота хабалка,
і не скритий вона ворог, а надто явний і очевидний.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Модератор спит, мовный срач идёт.
Идёт не мовный срач! Идёт обсуждение правильного и неправильного в деятельности Фарион. Никто на ФУПе не против призыва Фарион возвращения украинцев на украинский язык! Против методов,что она практикует. Которые не помогают, а вредят процессу украинизации.
И будет достаточно интересно.если меня забанят  за мовный срач,хотя я абсолютно согласен с тезисом необходимости того,чтобы как минимум 75% граждан Украины общались на украинском языке между собой и с теми,кто говорит например на русском языке.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

повна версія в"ю палкої борчині за чистоту

https://www.youtube.com/watch?v=IzeWcU0dgOw
цікаво у кого з притомних дописувачів
вистачить нервових клітин аби оте повністю подивитись і тим більше зі звуком... :facepalm:
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Цитата: африканский_йож
Скучили...
[/quote
Сумуєте...
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Сумуєте...

Таки "скучили". :) Она же не любимая девушка, что бы по ней сумувати. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія