Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що це було?

Re: Що це було?

Вы сделали это вместе.
   
Re: Що це було?
den

Ти за це воював
Так вирішили мудрий народ
 :(
   
Re: Що це було?

То вони тепер і по ВР з такими значками розгулювати? Де наші прикордонники та СБУ? Чому голова адміністрації їх бачить, а органи не помічають? В нас влада є?
   
Re: Що це було?

То вони тепер і по ВР з такими значками розгулювати? Де наші прикордонники та СБУ? Чому голова адміністрації їх бачить, а органи не помічають? В нас влада є?

Да, абсолютная, у одного человека, за которого ты голосовал.
   
Re: Що це було?

То вони тепер і по ВР з такими значками розгулювати? Де наші прикордонники та СБУ? Чому голова адміністрації їх бачить, а органи не помічають? В нас влада є?
у вас есть мерзкая трусливая зеленая жаба....
   
Re: Що це було?

Которую надо разорвать конями.
   
Re: Що це було?



хе-хе(с), на 1:30, сепарша выского ранга, на украинской (даже де факто) территории

украинскому можновладцю -  ПРЕДЪЯВИТЕ СВОЙ МАНДАТ!!!  :facepalm:

Дейнего -"Менистр иностранных дел луганды" расхаживает и втирает про шото. :facepalm:
   
Re: Що це було?

это начало "диалога" по интеграции ОРДЛО.

Зеленский уже утвердил комиссию по реинтеграции.
   
Re: Що це було?

А ось що.
Читаємо законодавство:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1085-2014-%D1%80

Цитувати
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 7 листопада 2014 р. № 1085-р
Київ
Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення

А там у переліку:
Цитувати
Станично-Луганського району:
смт Станиця Луганська

Новоайдарського району***:
м. Щастя

Але кацап вірно зазначив, що вони мовляв цю тему не дуже педалюють, тому що тоді наші почнуть піднімати питання, наприклад, щодо Дебальцеве та Докучаєвська. Тому просто звиздьож ні про шо.

Тут точно клятий Зелепуха перелік пунктів складав  у 2014-2018 роках

Останнє редагування: 7 серпня 2019 13:34:15 від птах Сорока
   
Re: Що це було?

А ось що.
Читаємо законодавство:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1085-2014-%D1%80

А там у переліку:
Але кацап вірно зазначив, що вони мовляв цю тему не дуже педалюють, тому що тоді наші почнуть піднімати питання, наприклад, щодо Дебальцеве та Докучаєвська. Тому просто звиздьож ні про шо.

Тут точно клятий Зелепуха перелік пунктів складав  у 2014-2018 роках

То за кого потрібно було голосувати?
   
Re: Що це було?

Которую надо разорвать конями.

Ти свою розірви спочатку, сепар.
   
Re: Що це було?

у вас есть мерзкая трусливая зеленая жаба....

Це у нас . А в тебе хто , орк ?
   
Re: Що це було?

А ось що.
Читаємо законодавство:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1085-2014-%D1%80

А там у переліку:
Але кацап вірно зазначив, що вони мовляв цю тему не дуже педалюють, тому що тоді наші почнуть піднімати питання, наприклад, щодо Дебальцеве та Докучаєвська. Тому просто звиздьож ні про шо.

Тут точно клятий Зелепуха перелік пунктів складав  у 2014-2018 роках
-------------------

шо ти маніпулюєш, то по твоєму й по Сартані в них є підстава гуляти?



   
Re: Що це було?

То за кого потрібно було голосувати?
Я голосував за Кошулинського, Пецю та Гройсмана.

шо ти маніпулюєш, то по твоєму й по Сартані в них є підстава гуляти?

До чого тут моя думка? У переліку є ось це, воно мається на увазі?

Цитувати
Населені пункти:

с. Гнутове (м. Маріуполь)

смт Сартана (м. Маріуполь)
   
Re: Що це було?

Я голосував за Кошулинського, Пецю та Гройсмана.

До чого тут моя думка? У переліку є ось це, воно мається на увазі?

-----------------

ти уважно читав?
   
Re: Що це було?

То вони тепер і по ВР з такими значками розгулювати? Де наші прикордонники та СБУ? Чому голова адміністрації їх бачить, а органи не помічають? В нас влада є?

Ви серйозно? Ви ж саме за це голосували. Вам же казали, що буде саме так, підніміть теми, якщо вже забули.
   
Re: Що це було?

То за кого потрібно було голосувати?

Буду неоригінальним - за Порошенка.
   
Re: Що це було?

ти уважно читав?
Шо саме?
   
Re: Що це було?

Він як раз і унеможливлював те, чим Ви зараз обурюєтесь.
   
Re: Що це було?

То що про Станицю Луганську можна вже забути?
   
Re: Що це було?

Шо саме?
--------------
Для чого ти виклав вищенаведене Розпорядження КМУ?
   
Re: Що це було?

А ось що.
Читаємо законодавство:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1085-2014-%D1%80

А там у переліку:
Але кацап вірно зазначив, що вони мовляв цю тему не дуже педалюють, тому що тоді наші почнуть піднімати питання, наприклад, щодо Дебальцеве та Докучаєвська. Тому просто звиздьож ні про шо.

Тут точно клятий Зелепуха перелік пунктів складав  у 2014-2018 роках
Так что, отдали Станицу под полный контроль обдроченцев?
Теперь наши могут в Дебальцево заходить?
   
Це безсилля держави

Як на мене, більше за несправедливість у масштабах держави людей дратує лише безсилля держави.

І коли дві людини з так званої "ЛНР" заходять на контрольовану державою територію, цілеспрямовано провокують, записуються на відео і спокійно повертаються до себе, тому що їх не затримують як представників незаконної влади так званої "ЛНР", – це безсилля держави.

Нещодавно була операція СБУ, коли з не контрольованої державою території вивезли чувака, причетного до збиття MH17. Нещодавно держава затримала російський корабель, що блокував наші катери в Керченській протоці. Це держава показала свою силу. Тобто, у принципі, ми здатні й робимо те, що маємо.

У Станиці все вийшло навпаки. І хоча очевидно, що це була свідома провокація, щоб показати, хто господар, і спровокувати, але затримання персонажів, навіть короткочасне, було б гарним уроком.

Держава завжди повинна бити на випередження або у відповідь. Симетрично чи асиметрично, прямо чи гібридно, відкрито чи приховано, але бити, захищаючи своє і своїх.

Інакше не буде у людей віри у здатність їхньої держави захищати себе та зрештою їх самих.

   
Re: Це безсилля держави

Нада проста пєрєстать стрєлять (с) якесь зелене чмо
   
Re: Це безсилля держави

Це імпотенція ЗЕ!інфантилів. :(
   
Re: Це безсилля держави

Не пойму. Почему СБУ не схватило этих дыровских ублюдков?

Могли засаду устроить. Поступила команда не трогать?
   
Re: Це безсилля держави

Є лікарські засоби, що зменшують дратівливість.
   
Re: Що це було?

у вас есть мерзкая трусливая зеленая жаба....
Добре, це у нас.
А у тебе хто, сєпарська мотористка-швея? :K
   
Re: Що це було?

Людина - це цікавий випадок, коли уБЮТок всередені переміг АТОвця.
   
Re: Це безсилля держави

Нужно просто действовать гибридно. Могут же в конце концов мирные граждане без формы и знаков отличия, но с наградным оружием, совершить гражданский арест на нейтральной территории...
   
Re: Це безсилля держави

Нужно просто действовать гибридно. Могут же в конце концов мирные граждане без формы и знаков отличия, но с наградным оружием, совершить гражданский арест на нейтральной территории...

Ваш обранець ВЖЕ діє гібидно - але по відношенню до України.
   
Re: Це безсилля держави

Вони до нас а ми у відповідь зайдемо до них. Ми їх не заарештували, відповідно, вони не заарештують наших. Так і розпочнеться діалог.  ;)
   
Re: Що це було?

Тут фиг что скажешь. Людини нужно подякуваты, ибо воин. Но то не прививка же от ошибок. Похоже, вы начинаете понимать, что ошибались. Это никакой тени на вас не бросает, вы не виноваты в том. Конституционное право, в конце концов. Что поделаешь, все вместе будем из ямы вылезать. Хотелось бы думать, что хоть для части общества зелень станет прививкой, но, это не так.
   
Re: Що це було?

Тут фиг что скажешь. Людини нужно подякуваты, ибо воин. Но то не прививка же от ошибок. Похоже, вы начинаете понимать, что ошибались. Это никакой тени на вас не бросает, вы не виноваты в том. Конституционное право, в конце концов. Что поделаешь, все вместе будем из ямы вылезать. Хотелось бы думать, что хоть для части общества зелень станет прививкой, но, это не так.
Я не вважаю що я помилився. Повторю в сотий раз. Порошенко це саме гірше, що могло бути для України. А голосував я за Тимошенко. В першому турі. В другому проти Порошенка. Якщо комусь не дійшло, то я не винен
   
Re: Що це було?

В другому проти Порошенка
за зе ти голосував
   
Re: Це безсилля держави

Ваш обранець ВЖЕ діє гібидно - але по відношенню до України.
Ты за дела своего "обранця" не хочешь ответить?
   
Re: Це безсилля держави

Ты за дела своего "обранця" не хочешь ответить?
вы долбанулись? Мы все будем отвечать за дела Зе. Это называется демократия. Только, кто не голосовал за Зе имеет моральное право потом говорить: " - ну что, я же вас предупреждал!"
   
Re: Що це було?

Сейчас совсем не важно, за кого кто голосовал в шестом туре регионального районного Козелецкого Евровидения. Мы все имеем Зе и сделать с этим ничего нельзя.
   
Re: Що це було?

Скандальний візит з ОРЛО: в СБУ пояснили, чому не затримали "гостей"
Скріншот з відео "5 каналу"
СБУ пояснила, чому не затримала двох представників ОРЛО Владислава Дейнега й Ольгу Кобцеву, які 6 серпня зайшли на підконтрольну Києву територію України і ображали голову Станично-Луганської РДА Юрія Золкіна.
Текст заяви: "Поява поблизу КПВВ "Станиця Луганська" "парламентарів" квазіреспубліки є продуманою, свідомою і цілеспрямованою провокацією з боку терористів та їхніх російських кураторів. Затримання Кобцевої та Дейнеги в нейтральній зоні стало б приводом для окупантів заявити про зрив Україною Мінських домовленостей і нібито порушення перемир’я.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія