Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Заробітчанство в Німеччині)))

Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Ок.
Це правильна відповідь.
І вона єдина в переважній більшості випадків.
Тоді слідуюче питання--
Які реальні можливості набути громадянство ЕС?
1.Шлюб.
2.Бабло.( тобто зайти з баблом-- інвестиціями)
3. Знайти своі корені .( як зараз на Буковині, в Закарпатті, та на Львівщині массово відбувається)
4. Висока підтверджена кваліфікація " біловоротнічна"

Ніби все.
Де в цих варіантах середньостатистични й украінець?))

Вся гілка про те, що ти не вважаєш себе середньостатистични м. От і чудово! Маєш непрості виклики! Дерзай!
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

В останнє напишу( бо продовжується болуканство)--
Моєі кваліфікаціі-- з головою вистачає для любоі герюстбау фірми міста Кьольн.
Мене хотіли б бачити у себе всі найбільші герюстбау фірми міста Кьольн( а в свій час я працював на них всіх)
Вже завтра готові підписати зі мноі всі контракти всі ці фірми--- саме знаючи мене і мою кваліфікацію.
І саме головне--- і я готовий вибирати між ними хто дасть мені кращі умови.
Але--- цьому всьому заважає відсутність громадянства ЕС.
Все .
Крапка.( про мене)
Про путцфрау---
Задайте собі питання ким працюють наші украінські жінки в Німеччині?
Найбільша галузь де вони працюють-- це Обслуга.
Обслуга-- це в першу чергу путцфрау.( в готельному бізнесі ніби вже наших особливо немає, в Медицині--багато документів підтверджувати, а в багатьох і іх немає)
Тому-- путцфрау.
Це досить велика різновидність Обслуги.
І ці всі жінки працюють нелегально.
Одна-- обслуговує приблизно 2-3 квартири в день.
Це 14 домоволодінь. Частіше 20-30.
Якщо взяти що в Кьольні працює всього одна тисяча наших жінок( а там більше)--- то це 20-30 тисяч домоволодінь( тобто 40-60 тисяч людей( плюс іх сусіди- колеги з ким вони ведуть розмови)--- 40-60 тисяч німців, які закривають очі на нелегальне працевлаштування.
Це тільки невелика цифра саме по цій спеціальності.
Тому Ви праві лише в тому що " всі все про всіх знають"
Так-- знають, але закривають очі.
не мрій - нема в тебе кваліфікації - монтер це не професія.
все що цікавить твоїх "роботодавців" - це твоя можливість роботи в чорну.

до речі це багато каже про них самих.

знову якась хуйня плаксіва  - про тисячу українських жінок у кьолні  - візьми калькулятор і порахуй. 135 тисяч в реєстрі + 10 тисяч нелегалів. і кьольн не єдина місто, і не всі жінки прибиральниці, і 135 це і жінки і чоловіки і діти.

Що ти несеш, які очі? В тіні в німечиині знаходиться по різним оцінкам від ярду до 30 і до 300. У порівнянні із BIP це 4-10% в тіні, із цим працюють. До речі цей відсоток постійно падає останні 3-4 роки. Zoll постійно збільшує персонал по боротьбі із нелегальною зайнятостю. Подивись на їх карту персоналу по землям. власне я, останні 5-6 років без рахунку і переказу нічого не плачу.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

Ок.
Це правильна відповідь.
І вона єдина в переважній більшості випадків.
Тоді слідуюче питання--
Які реальні можливості набути громадянство ЕС?
1.Шлюб.
2.Бабло.( тобто зайти з баблом-- інвестиціями)
3. Знайти своі корені .( як зараз на Буковині, в Закарпатті, та на Львівщині массово відбувається)
4. Висока підтверджена кваліфікація " біловоротнічна"

Ніби все.
Де в цих варіантах середньостатистични й украінець?))
якщо твої "роботодавці" захочуть - то вони все зроблять. а як ні - то такі вони роботодавці.
бо як вчорну працювати - класний хлоп, як зробити робочу візу - сказати що іншого такого нема на континенті, протягнути рішення через суд. то тут же, проблеми в амті?
тобі не здається це дивним? мені да..
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

якщо твої "роботодавці" захочуть - то вони все зроблять. а як ні - то такі вони роботодавці.

+100

Все, що їм треба пред'явити владі - письмове твердження, що вони шукали і не змогли знайти фахівця з потрібними здібностями в Німеччині.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

+100

Все, що їм треба пред'явити владі - письмове твердження, що вони шукали і не змогли знайти фахівця з потрібними здібностями в Німеччині.
ні там троха більше, але це просто треба робити ..
є певна процедура, пітдвердження кваліфікації (вона різницця навіть між сусідніми містами),
заявки а агентуру треба буде, щоб вона не знайшла їм кого треба, далі є варіанти із судом,
далі коротше це марудно, і більшість (майже всі) як подумають про це, тут же опускають руки і ідуть працювати в чорну.

Останнє редагування: 2 грудня 2017 01:27:15 від Ice9192
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

ні там троха більше, але це просто треба робити ..

Погоджуюсь.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Трошки ця суперечка все- таки нагадує переливання з пустого в порожнє))
Єдина думка, яка заслуговує на увагу-- про набуття громадянства ЕС.


Давайте такий аспект нелегальноі праці.( це до того що Цоль постійно зменшує кількість нелегальноі праці)---
Так. Останнім часом збільшується кількість людей( німців) , які переходять працювати легально.
Як це робиться?-- людина, яка була на біржі іде працювати на 420 евро базіс-- в Цоль галочка-- збільшили легальне працевлаштування.
Але все що більше 420- базіс німець( ніби вже легальний) отримує в конверті.
Так само-- контракт-- 1000 евро-- ще 1000 в конверті.
Це німці все.

Ще одне важливе питання закину і піду спати---
Як ви думаєте що відбувається з людиною, яку спіймали на гарячому на нелегальній праці за туристичною візо?)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Трошки ця суперечка все- таки нагадує переливання з пустого в порожнє))
Єдина думка, яка заслуговує на увагу-- про набуття громадянства ЕС.

Підставою для набуття громадянсва в ЄС є роки постійного проживання, - при наявності постійної роботи, з якої постійно сплачувалися податки. Так просто.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

Трошки ця суперечка все- таки нагадує переливання з пустого в порожнє))
Єдина думка, яка заслуговує на увагу-- про набуття громадянства ЕС.


Давайте такий аспект нелегальноі праці.( це до того що Цоль постійно зменшує кількість нелегальноі праці)---
Так. Останнім часом збільшується кількість людей( німців) , які переходять працювати легально.
Як це робиться?-- людина, яка була на біржі іде працювати на 420 евро базіс-- в Цоль галочка-- збільшили легальне працевлаштування.
Але все що більше 420- базіс німець( ніби вже легальний) отримує в конверті.
Так само-- контракт-- 1000 евро-- ще 1000 в конверті.
Це німці все.

Ще одне важливе питання закину і піду спати---
Як ви думаєте що відбувається з людиною, яку спіймали на гарячому на нелегальній праці за туристичною візо?)))

дойшов до "Цоль галочка" і далі не читав. ти шо рахуєш тут всіх за ідіотів? скажи так чесно...

цоль не займається працевлаштування. цим займається агентура (Arbeitsagentur). на один із відділ цоль (не весь цоль) покладено фіскальний нагляд за правопорушеннями на ринку праці.

... мені здається що ти жив в німеччині по книжках, а фотки десь надибав у інтернеті.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

... мені здається що ти жив в німеччині по книжках, а фотки десь надибав у інтернеті.

Цілком може бути, що то якийсь ольгінський троль (NB: українську знає погано, нік - російською), що виколупав десь на інтернеті фотки якогось заробітчанина і тролить ними ФУП.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

дойшов до "Цоль галочка" і далі не читав. ти шо рахуєш тут всіх за ідіотів? скажи так чесно...

цоль не займається працевлаштування. цим займається агентура (Arbeitsagentur). на один із відділ цоль (не весь цоль) покладено фіскальний нагляд за правопорушеннями на ринку праці.

... мені здається що ти жив в німеччині по книжках, а фотки десь надибав у інтернеті.

А мені здається що ви живете в Німеччині " по книжках")))
пс. Вже й " ольгінським тролем" назвали)))( а це тут взагалі до чого?)

пс. На питання дайте відповідь?--
Що на вашу думку стається з нелегальним заробітчанином зловленим на гарячому на роботі без документів або з візою?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Підставою для набуття громадянсва в ЄС є роки постійного проживання, - при наявності постійної роботи, з якої постійно сплачувалися податки. Так просто.

Це ж капєц?))
А підставою для наявності постійноі роботи з якоі сплачені податки-- є громадянство ЕС)))

Ну точно " по книжках" живете.))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

А мені здається що ви живете в Німеччині " по книжках")))
пс. Вже й " ольгінським тролем" назвали)))( а це тут взагалі до чого?)

пс. На питання дайте відповідь?--
Що на вашу думку стається з нелегальним заробітчанином зловленим на гарячому на роботі без документів або з візою?
ні ти охуїв парніша. це я лоханувся і в мене цоль займається працевлаштуванням ... не?
не дивуйся що тебе в таких випадках називають тролем.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

ні ти охуїв парніша. це я лоханувся і в мене цоль займається працевлаштуванням ... не?
не дивуйся що тебе в таких випадках називають тролем.

Я відповідав на Ваш комент про Цоль.
Тому і написав так.
Яка велика різниця хто зловить нелегала-- хто поставить галочку?
Ви ж зрозуміли про що мова?--
Про те що німці поступово переходять з чорного ринку на 420- базіс-- а галочку кладуть в Арбайтзамті ніби це іх досягнення і вони зменшили нелегальне працевлаштування.
Але це Ви уже до нюансів-- до слів придираєтеся-- так як по суті немає якихось вбивчих аргументів.
Взагалі не розумію в чому ми тут сперечаємося?
Моя теза-- Украінці, які працюють в певних галузях( причому массово)-- в переважній більшості своій працюють нелегально.
Добре це чи погано-- питання в мене не стоіть-- так воно якось історично склалося.
А от що намагаєтесь довести Ви?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

Я відповідав на Ваш комент про Цоль.
Тому і написав так.
Яка велика різниця хто зловить нелегала-- хто поставить галочку?
Ви ж зрозуміли про що мова?--
Про те що німці поступово переходять з чорного ринку на 420- базіс-- а галочку кладуть в Арбайтзамті ніби це іх досягнення і вони зменшили нелегальне працевлаштування.
Але це Ви уже до нюансів-- до слів придираєтеся-- так як по суті немає якихось вбивчих аргументів.
Взагалі не розумію в чому ми тут сперечаємося?
Моя теза-- Украінці, які працюють в певних галузях( причому массово)-- в переважній більшості своій працюють нелегально.
Добре це чи погано-- питання в мене не стоіть-- так воно якось історично склалося.
А от що намагаєтесь довести Ви?
тобі ніхто нічого не доводить - тобі показують хибність твоїх тверджень (коли вони дійсно хибні).

arbeitsagentur не ловить нелегалів.
нелагалів, і тільки в одному випадку, може ловити цоль - коли вони ще і нелегально працюють.


німці на 420 нікуди не переходять - ставка 420 (400) існувала вже в 2004-5 роках наскільки я памятаю.

твоя теза - хуйова фантазія - повязана із тим що тобі не вдалось пропетлять і ти переносиш цей негативний досвід на усіх інших.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Цитувати
Що на вашу думку стається з нелегальним заробітчанином зловленим на гарячому на роботі без документів або з візою?
закон вступати має в дію про примусове покарання за таку дію зі сторони нелегала.
Щось змінилося вже?  Дарують ключі від М3?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

закон вступати має в дію про примусове покарання за таку дію зі сторони нелегала.
Щось змінилося вже?  Дарують ключі від М3?

Закон звичайно вступає в дію.
Але як ви представляєте як це працює на ділі?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

В кпз сидить і не признається хто він і звідки. А нема даних на чувака - нема й підстав щоб вигнати. Так можуть і 2 місяці сидіти і більше.
Десь так я уявляю зітуацьон.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

В кпз сидить і не признається хто він і звідки. А нема даних на чувака - нема й підстав щоб вигнати. Так можуть і 2 місяці сидіти і більше.
Десь так я уявляю зітуацьон.

Чекаю на теоретиків))
Піду побігаю.))
Пізніше допишу))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

100% троль. Кацап з Петербурга строчить, а ви ведетесь.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

100% троль. Кацап з Петербурга строчить, а ви ведетесь.
Який Петербург?)))
Пізніше в іншій Гілці будуть фоточки з Чернівецького Стадіону))
пс. До речі в нас сніжок невеличкий))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Какая ветка! sergey1974007, хочу предупредить, народ тут в значительной степени интеллигентный. В ленинском смысле. То есть не мозг нации, а кое-что другое. )))  Легко переходит на личность, стараясь как можно больнее задеть, оскорбить, унизить. К этому надо быть морально готовым.   )))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Дописувач з ніком Ісе9192,Ваша поведінка типова кацапська,з вас просто гівно лізе,звиняйте.Він Вас на Ви,а Ви йому мало що тикаєте,так ще і матюкі в лице.Фу
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Пока вижу одного выкающего  и несколько брызгающих на него  слюной .
Интересная темка. Читаю.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Дякую Сергій. Цікаво. Продовжуйте.

А Ісе9192  крутіть його на одномі місці, як ви писали. )))

2 Ісе9192 якийсь касапський виблядок,  дивлячись по поведінці.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Дякую за підтримку новим дописувачам)))
Зараз в іншій темі про Спорт парочку Фоточок викладу і вернемося до теми-- Караюча Рука Німецького Правосуддя)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Ну що?))
" ох.ітєльниє історіі"?))

Караюча Рука Німецького Правосуддя.))
Колись давно--20-10 років назад німці ще були справжніми німцями і Рука ця карала безжалісно направо і наліво))
Як проходить контроль на будові?
Під" ізжають бусіками чуваки з Цоль, очіплюють будівлю і перевіряють кожного хто там всередині на легальність роботи.
В ті часи ще й на легальність перебування.
Люди( наші украінці) в ті часи заізжали по різним візам і залишалися надовго.
Тих кого прийняли на будові відвозили в кпз(?) на предмет особистості.
В декого були документи при собі, іншим доносили легальні родичі-знайомі.
Люди з документами відправлялися в спеціальні депортаційні тюрьми-- одна з них була в містечку Бюрен наприклад.
Туда звозили всіх нелегалів,різних національностей.
Умови перебування-- кімнатки на 4 людей з санузлом і телевізором, година прогулянки в день, спортзал, майданчики спортивні.
Ті в кого були документи-- за рахунок штадту ім купувалися авіаквитки. Квитки плюсувалися до тих начисленних штрафів--- хтось, хто захотів потім легалізуватися мусили ці всі штрафи спочатку знайти в архівах( не маючи змоги заіхати в Німеччину) а потім оплатити.
Дехто зміг так легалізуватися-- зняти порушення-- наприклад перевізник один знайомий потратив на це декілька років і кучку бабла.
Дехто не захотів- не зміг( поясню чому)-- і борги висіли довгий час.В декого списалися якось, декого через роки знайшли ті борги.
Чому дехто не зміг?-- в ті часи ставили Депортаціі часто- густо пожиттєві.
Я особисто знаю людей з трьома пожиттєвими депортаціями-- і не пугайтеся-- це не розбійники-- це все суто за роботу нелегальну.
Цікаво що не було різниці між одною депортацією або двома-- сроки " відсидки" не добавлялися--- сиділи вони там десь в районі місяця до літака.
Далі саджали на літак і в Києві вже наші зустрічали-- але нашим це завжди було пофіг хто і де і що там щось робив- сидів.

Люди без документів.
Були люди , які намагалися таким чином залишитися в Німеччині--- знаю литовців які таким чином повністю офіційно залишилися в Німеччині--- Німеччина не знала звідки вони-- вони постійно надавали неправдиві данні і з тих краін ішла відмова.
Але тим литовцям довелося посидіти там в тих тюрьмах більше року.
Після чого отримували Дюльдінг і йшли під три чорти.
Ось литовці до речі не дуже й працювали-- основний заробіток іх був-- красти по магазинах.


Ось такий екскурс в історію)))
пс. Не мою)))--- я набагато цивілізованіше проводив час)))

ппс. Це все було давно-- з того часу все змінилося.
Як?))-- пізніше))( має ж бути інтрига?)))
пппс. Де болукани?)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Ну а поки болукани відпочивають--
Фоточки)))--


















   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Ще парочка))
Там декілька з багаточисленних мечетей.
Та що з гарним куполом-- розпис відомого турецького художника.
Всі ті візерунки написані кісточками вручну за декілька місяців.
Ну і місце одного з травмувань-- чувак голову розбив-- тряпку приклав--через парочку годинок зашили-- німець.
пс. Краєвиди з високих точок кидати?))

















   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

все, чувачок, ты всем надоел ..  чувствуешь) ??
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

все, чувачок, ты всем надоел ..  чувствуешь) ??
Ты ж не болукан вроде?))
Мы же с тобой говорили по этому поводу?-- лично я когда у меня нет интереса, или мне человек неприятен-- не хожу в те ветки- не трачу время.
Очень просто все.
И я говорил что не испытываю неприязни к людям не смотрящим мою Ветку))
пс. А еще я вангую что ветка перевалит за 20 страниц))( тоже к нашему разговору)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

а мне нравится наблюдать как за интересными личностями здесь так и за не очень))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

не перевалит)) все .. еще пять шесть допысив и гут бай Америка оооо ))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

а мне нравится наблюдать как за интересными личностями здесь так и за не очень))

Так я и не против))
Ты выразил свое мнение)-- ок.
У меня здесь в Ветке)))--- свобода мнений))
Мне тоже нравятся- не нравятся некоторые персонажи.)
Но те, которые мне не нравятся-- не настолько мне интересны.

пс.Фоток накидать еще?))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

не перевалит)) все .. еще пять шесть допысив и гут бай Америка оооо ))

Подожди))
Я ведь только начал))
Я еще многое не рассказал про--
 Германия и Криминал
Германия и Наркотики
Германия и Секс

Еще будет интересно))( ок.-- тебе не будет)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))



пс.Фоток накидать еще?))

та смотри сам .. фотки так себе .. ты везде одинаковый такой))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

та смотри сам .. фотки так себе .. ты везде одинаковый такой))

Красота она такая))
Ее разнообразием не увеличишь))
пс. Специально для тебя напишу веточку со своими школьными фотками)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Красота она такая))
Ее разнообразием не увеличишь))
пс. Специально для тебя напишу веточку со своими школьными фотками)))

валяй))  от жеж блин павыч))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

валяй))  от жеж блин павыч))

Пацан сказал-- пацан сделал)))
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=987392.msg20552863#msg20552863

Останнє редагування: 3 грудня 2017 00:51:01 від sergey1974007
   
а чего без страховки?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія