Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Photoshop як робити правильно з форматом raw? Коли він sr2 камера SONY :(

Створює відразу два файла камера jpg і sr2 перший 4 метри другий 21 метр. Там же можна світло якось вирівняти, і рідна програми до камери немає, а те що в неті находжу якесь дивно не понятне як і вся сонька.

Тут же є фотографи підкажуть який фотошоп треба, і як з цими довома файликами працювати, якщо з сонькою робили.



Останнє редагування: 26 жовтня 2018 23:28:48 від pravda
   
в комплеті з камерою йде програма для роботи з соньковським  РАВ-файлом (sr2).
Фотошоп також без проблем працює з роповсюдженими РАВ, в т.ч. і з  sr2.
Взагалі для роботи з РАВ Адобе випустила окрему програму  Lightroom
   
в комплеті з камерою йде програма для роботи з соньковським  РАВ-файлом (sr2).
Фотошоп також без проблем працює з роповсюдженими РАВ, в т.ч. і з  sr2.
Взагалі для роботи з РАВ Адобе випустила окрему програму  Lightroom
А з яким файлом працювати??? там два однакові чогось )))) Ну камера стара, тому до неї нема діска.
   
Модуль Camera RAW в Фотошопі чи Лайтрумі створений для роботи з raw-файлами.
Далі все ніби інтуітивно.

Але якщо ви не маєте поняття для чого вам тойво raw,
то перемкніть в налаштуваннях камери тип якості фото "jpg+raw" просто на "jpg" прийнятної для вас якості.
   
в комплеті з камерою йде програма для роботи з соньковським  РАВ-файлом (sr2).
Фотошоп також без проблем працює з роповсюдженими РАВ, в т.ч. і з  sr2.
Взагалі для роботи з РАВ Адобе випустила окрему програму  Lightroom
Урізана версія cs5 12.0 x32 сам рав не хоче відкривати. Треба повну версію плюс Lightroom.

ВОни , файли окремо відкриваються чи їх тільки разом з джіпіджі откривати? пікасо бачить усе.
   
В налаштуваннях камери вказуэться в якому форматі зберігати. У Вас мабуть jpg+raw
Для звичайних людей jpg достатньл :)
   
Модуль Camera RAW в Фотошопі чи Лайтрумі створений для роботи з raw-файлами.
Далі все ніби інтуітивно.

Але якщо ви не маєте поняття для чого вам тойво raw,
то перемкніть в налаштуваннях камери тип якості фото "jpg+raw" просто на "jpg" прийнятної для вас якості.
То розкажіть, або може ВИ знаєте якісь уроки? бо коли людина шукає не професіонал вона находить хлам а не уроки і пояснення.

   
В налаштуваннях камери вказуэться в якому форматі зберігати. У Вас мабуть jpg+raw
Для звичайних людей jpg достатньл :)
там два рижими , джіпег і рав, коли рав то сворює два файли...

Мені не достатньо бо треба витягнути світло, там же тільки світло можна витягнути, фокус не витянеш)))) ?
   
Пікасо дружить з рав, просто ірізана версія фотошопа не бачить його )))
   
джейпег це звичайне фото. Рав - це цифровий негатив в якому можна натігнути всі параметри фото під результат який тебе влаштовуватиме.
   
http://ufraw.sourceforge.net/Install.html
З лінуксом поскольку по стольку скільки треба ))) вона мені лишнє... Хоч інколи доводилось наштовувати сервак для даних.
   
джейпег це звичайне фото. Рав - це цифровий негатив в якому можна натігнути всі параметри фото під результат який тебе влаштовуватиме.
тому і робив деякі фото де погане світло в цьому режимі... А тепер як з ними робити? ставити повний фотошоп ?))))
   
Для мак скажу, для других осей нет, ибо не пользую
   
Пишут что SILKYPIX есть для форточек
   
Як на мій аматорський погляд, для "проявки" RAW не має кращого  за One Capture. Доречі, там є розділ спеціально для файлів Sony є тріальний термін в 30 днів.
https://www.phaseone.com/en/Capture-One/Download.aspx
   
Тімі, а шо за проблема поставити нормальний фотошоп?
І тойво... Сонька камера твоя особиста?
Якшо так, то можу підігнати тобі  рідний диск для Sony Cyber-shot DSC-R1. Там є прога для роботи з ср-2
   


Уведомление запланированного прекращения поддержки загрузок для Image Data Converter
Загрузка Image Data Converter больше недоступна начиная с сентября 2018 года.
С этого момента используйте Imaging Edge (Remote/Viewer/Edit).

Выпущено ПО Imaging Edge (Remote/Viewer/Edit).

https://support.d-imaging.sony.co.jp/app/imagingedge/en/download/

   
То розкажіть, або може ВИ знаєте якісь уроки? бо коли людина шукає не професіонал вона находить хлам а не уроки і пояснення.

1. Де скачати фотошоп чи лайтрум я вам розказувати не буду, ок?
2. У обраній програмі треба відкривати або jpg файл для погратися-подивитися, або ж raw для грунтовної корекції. Ні, не треба їх відкривати "разом". Це зрозуміло?
3.
   
Тімі, а шо за проблема поставити нормальний фотошоп?
І тойво... Сонька камера твоя особиста?
Якшо так, то можу підігнати тобі  рідний диск для Sony Cyber-shot DSC-R1. Там є прога для роботи з ср-2
Так моя особиста DSC-R1., 10 мегапіксельна. Закинь образ діска на гугл діск і скинь силку в приват.
   
Тімі, а шо за проблема поставити нормальний фотошоп?
І тойво... Сонька камера твоя особиста?
Якшо так, то можу підігнати тобі  рідний диск для Sony Cyber-shot DSC-R1. Там є прога для роботи з ср-2
Хочу портабле , я не користуюсь куча можливостями, а маю портабле на флешці))) Якщо є портабле версія нова з комплектомдля рав?))))
   
1. Де скачати фотошоп чи лайтрум я вам розказувати не буду, ок?
2. У обраній програмі треба відкривати або jpg файл для погратися-подивитися, або ж raw для грунтовної корекції. Ні, не треба їх відкривати "разом". Це зрозуміло?
3. https://www.youtube.com/watch?v=CoLsvubYqio
поміняв налаштування в пікасе, гугловский старичок... Н-да, воно краще витягує.
   
Хочу портабле , я не користуюсь куча можливостями, а маю портабле на флешці))) Якщо є портабле версія нова з комплектомдля рав?))))
ну так шукай CS6 Portable. в ньому є модул Camera Raw
   
ну так шукай CS6 Portable. в ньому є модул Camera Raw
О, дякую, піду я пошукаю як порушувати авторські права ;)
   
Насправді можливості RAW перебільшені.
Витягнути деякі надто темні фото неможливо без зерна.
Так що дуже на можливості фоторедактора не розраховуйте.
Краще одразу знімати з правильним балансом світлого, ISO та джерелом світла.
   
Насправді можливості RAW перебільшені.
Витягнути деякі надто темні фото неможливо без зерна.
Так що дуже на можливості фоторедактора не розраховуйте.
Краще одразу знімати з правильним балансом світлого, ISO та джерелом світла.
Так і намагаємось робити))))

Проти фізики не попреш. :give_rose:
   
Так і намагаємось робити))))

Проти фізики не попреш. :give_rose:
згоден що до балансу білого але його дуже легко поправити власне при обробці раву
   
згоден що до балансу білого але його дуже легко поправити власне при обробці раву
cs6 13 версія бачить рав але не формат sr2...
   
cs6 13 версія бачить рав але не формат sr2...
Picasa 3 поки що з ним робить, інші не бачу а діск до фотіка не скинули.

Останнє редагування: 22 жовтня 2018 16:03:17 від TimmiApostolMS
   
pinacle покищо з ним робить, інші не бачу а діск до фотіка не скинули.

https://raw.pics.io/
   
Так моя особиста DSC-R1
Мі-мі-мі  X(
У мене теж така є :-B 
Скину на днях. Наберись терпіння)
   
https://raw.pics.io/
Я помилку в назві прогри зробив виправив уже Picasa 3 ця бачить, тільки інструменти робити з світлом там обмежені... Хотілосьби фотошопом мати можливість портабле )))) Дякую за участь.
   
Мі-мі-мі  X(
У мене теж така є :-B 
Скину на днях. Наберись терпіння)
дякую ... )))) А яким фотошопом можна формат рав соньки відкрити?))))
   
у мене CS-6. Все працює. Я так розумію шо у кожній новій версії фотошопу прописуються всі доступні на момент її виходу формати. А враховуючи вік R-1, то будь-який з останніх має з цим справлятися.
   
у мене CS-6. Все працює. Я так розумію шо у кожній новій версії фотошопу прописуються всі доступні на момент її виходу формати. А враховуючи вік R-1, то будь-який з останніх має з цим справлятися.
СС2017 скачаю зараз ))) Дякую.
   
у мене CS-6. Все працює. Я так розумію шо у кожній новій версії фотошопу прописуються всі доступні на момент її виходу формати. А враховуючи вік R-1, то будь-який з останніх має з цим справлятися.
дай силку на нього, в приват кинь силку на архів. Якщо в тебе портабле версія то за пакуй його в архів і скинь силку на на гугл діск в приват , пліз  :shuffle:
   
Та все без проблем працюэ
   
Та все без проблем працюэ
Пікаса так, але не старі фотошопи, щей партибл.
   
Насправді можливості RAW перебільшені.
Витягнути деякі надто темні фото неможливо без зерна.
Так що дуже на можливості фоторедактора не розраховуйте.
Краще одразу знімати з правильним балансом світлого, ISO та джерелом світла.

Ні, грубо кажучи дінамічний діапазон jpg 8 біт, у рава 14 біт, якщо у jpg світлі частини вибились у rgb (255,255,255) то в раві там буде корисна інфа.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія